MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]

Go down 
+3
Nipsu123
nasicc
Diana.
7 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime2/8/2008, 19:30

Ma nüüd ei oskagi öelda, kas see laavstoori või seiklusjutt. Igaljuhul paigutan selle laavstooride kategooriate alla.
Siit esimene osa:


"Okei, sa siis bioloogiasse eks?" küsis Paris Britalt.
"Jaah, see nõme kontrolltöö,mamps käskis järgi teha." torises Brita.
"Õppinud ka ikka oled või?" Barbara ootas huviga Brita vastust.
"Eiiii, milleks siis spikrid on? Ma istun kõige tagumisse pinki ja saan seal hästi spikerdada." lausus Brita ja jäi bioloogia klassi ees seisma.
"Olgu, homme näeme. Msnis räägime ,eks." Brita kallistas kahte sõbrannat ja läks bioloogia klassi.
Nagu ikka,igalpool taimed ja muu selline staff.Õpetajat polnud klassis,aga klassis aknapoolses teises pingis istus üks poiss.Brita oli teda koolis näinud ning ta oli vahepeal,kui õpsi polnud,neile matasse tulnud ja inimestele natuke naerukaid põhjustanud.Poisi nimi oli Ryan.
"Millal õpetaja tuleb?" küsis Brita.
"Ma ei tea,kuid tal on vist mingi koosolek ja ta mainis ,et võib natuke kaua minna."ütles noormees ja luges õpikust midagi edasi.
"No tore küll!"mõtles Brita."Kui ta kella 16.00-iks tulnud pole,lasen mina jalga."Brita võttis koolikotist õpiku ja hakkas kordama.
Ryan vaatas Brita poole.Ta silmas hoolikalt kammitud pikki juukseid ja superilusaid hallikas-siniseid silmi.
"Ei tea,mida ta siin veel teeb?Tema välimuse suhtes,ütleksin,et ta on suhteliselt korralik õpilane..."mõtles Ryan."Äkki küsiks,mida ta järele teeb?N.Ö jutujätkuks..."
"Mis tööd järgi teed?"
"Taimede juurte ja taimede elukoosluse tööd.Sa?" küsis Brita ja nihkus Ryanile natuke lähemale,et teda paremini kuulda.Neiu istus keskmisesse ritta ja samasse ritta,kus istus Ryangi.
"Ma ei teagi ausaltöeldes.Ma pean suht plaju töid järgi tegema,sest ma puudusin pikka aega." lausus Ryan.Järsku kustusid tuled ja klass läks pimedaks.Brita ehmatas ja Ryan istus tema kõrvale.
"Issakene,mis juhtus?" küsis Brita ,üritades ära tabada,kus võiks Ryani silmad olla.Talvel on ju nii,et kui pimedaks läheb,siis ikka korralikult.
"Oota,ma lähen vaatan ,kus see lülitite kapp on vms." Ryan tõusis püsti,Ka Brita tõusis ja läks Ryaniga kaasa.Napilt olid nad ukse juurde jõudnud,kui see avanes ja sisse astus mustas maskis ,relvastatud pikk meesterahvas.Ta näitas taskulambiga valgust ja hoidis relva kindlalt enda käes.
"Minge nende radikatorude juurde ja pange end nende külge raudu!" käsutas ta ."Kui midagi muud üritate,tapan teid!" karjus ta ja nähes,et Brita väriseb ja nutab hirmust,käratas ta "Plika,ma soovitan sul vait jääda,ma ei kannata vesistamist!" Ryan tahtis hakata midagi vastu ütlema,kuid tüüp sundis ta relvaga viiates vait jääma.
Brita ja Ryan läksidki radikatorude juurde ja pandid end selle külge raudu.Nad istusid maha ning relvsatatud tüüp istus lauale ning võttis raadisaatja vastu.
"Jah?" ütles ta.
"Kooli fujajees olid kaks tütarlast,üks oli vist Paris ja teine Barbara."
"Kust sa nende nimesid tead?"
"Ma kuulsin neid teineteisega rääkimas ja nad rääkisid veel mingist Britast,kes pidi bioloogiasse minema.Kus oled?"
"Bioloogiaklassis.Tapsid nad?"
"Jah."
"Sidelõpp!" tüüp pani saatja ära .
Brita istus ja vaatas lage,ta oli just kuulnud,et tema parimad sõbrannad on tapetud.
"Noh Brita...!"
"Miks sa seda tegid?Miks?Miks?" küsis neiu tuimalt, suutmata oma tundeid õigele kohale seada.

Järgneb...


Viimati muutis seda Dinx^^ (11/8/2008, 10:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime2/8/2008, 20:16

Emn... veider algus. Very Happy
Kuid ootan sellegipoolest uut! Wink
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime2/8/2008, 20:45

lahe :) :) :) :)
uut!! tongue bounce bounce bounce
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime3/8/2008, 09:04

2. Osa
"Tahad sa tõesti teada?" küsis tüüp irvitades.
Brita noogutas ,kuid vahtis ikka sama punkti laes,mis varemgi.
"Lihtsalt.Adrenaliini mõttes.Ma olen oma eluga niigi persses juba." ütles tüüp ja lahkus ruumist.Brita oleks tahtnud talle järele hüüda,et ikkagi miks ta seda tegi.
Ryan ohkas raskelt ja vaatas Britat,kelle silmad isegi mitte ei liikunud.
"Brita!Brita!" vehkis Ryan käega tüdruku silmade ees.
"Mida?" küsis Brita ja vaatas lõpuks ka Ryanile otsa.
"Sa istusid nii,et mulle tundus,et sa oeld rabanduse või krambid saanud!"
"Ja siis?" küsis Brita täiesti ükskõikselt."Kui ka oleksin saanud rabanduse või krambid,siis keda see oleks huvitanud?Sind või?Hahaha!" parastas Brita ja pani siis pea põlvedele ja tema heledatele pükstele voolasid pisarad üksteise järel.
Ryan tõmbas käega Brita juuksed näoeest.Brita vaatas Ryanile otsa ja neiu silmad olid punased ja mustjad ümbert.Ripsmedu¹¹ oli ka tüdruku valged püksid ühe kohapealt mustaks teinud.
"Brita?Kõik ...?" tahtis Ryan küsida,aga sisse astusid kaks mustas maskis meest.
"Issakene,mida nemad siin teevad?Tahavad ka mind ja Ryanit ära tappa kõigest adrenaliini pärast?"mõtles Brita ja pühkis ühe käega pisarad.Ta kuulas hoolikalt meeste juttu.
"Brent,mis sa oma naisele ütled jälle?" küsis 1 tüüp teiselt.
"Ega ma ei peagi talle midagi ütlema..." ütles Brent ja võttis lonksu õlut.
"Ma võin kihla vedada,et ta hakkab sult midagi küsima." ütles 1 tüüp.
"Noah,kuna mu karjäär läks põhja ning ma teadsin,et ei suuda oma naisele ja lastele head elu pakkuda...tapsin nad."
"Brent....Ise tead...Ma ei ole sul siin mingi kohtumõistja,aga ütle,kuidas sa nad tapsid siis?"
"Lastele ja naisele panin toidu sisse mürki.Nad isegi ei tundnud ,kui nad surid.Vastasel juhul poleks ma suutnud neid tappa.Mul oli tähis teada,et nad ei tunne valu."
"Matsid nad maha?"
"Ei.Jätsin naise meie voodisse ja tütred oma hällidesse." ütles Brent.
"Okei" ütles Noah."Ma lähen alla tagasi."
"Mhmh." Brent aga viskas Brita ja Ryani poole võtme.
"Tehke käerauad lahti ja hoidk end uksejuurest eemale,kui ma sisse tulen.Muidu tapan teid!" ütles ta ähvardaval toonil ja lahkus,lüües ukse pauguga kinni ja selle väljaspoolt sulgedes.
Ryan võttis võtme ja avas rauad.
"Mu käed!" ütles Brita ja katsus randmeid,mis olid punaseks hõõrutud.
"Uskumatu,mida see lurjus tegi." ahhetas Ryan.
"Ja kõik sellepräast,et ta käis oma karjääri redelil põhja." ütles Brita ja tõusis püsti.Sama tegi ka Ryan.Brita istus ja pani pea kätele.
"Kurat võtaks.Miks ma pidin tulema siia bioloogiasse?Miks ma ei võinud Barbarat ja Parist endaga kaasa kutsuda?See on ühe päeva jaouks liiga palju...
Sõbrannad,kus iganes ka olete.....Kallid olete ja jääte mulle elulõpuni.Meie saladused,kodu mängimised,kui väiksed olime...Kõik."Brita vaatas Ryani poole,kes vaatas aknast välja.Brita istus tema juurde ja toetas oma pea noormehe õlale.Ryan vaatas imestunult Britat,kuid siis võttis talt ümbert kinni ja nii nad vaatasid koos aknast välja kuni......

järgneb...
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime3/8/2008, 10:39

Hmmm, see tundub mulle rohkem krimijutu moodi olevat...
Igatahes on see suhteliselt huvitav :) Ma tahaksin küll edasi lugeda.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 02:52

Lahe :)
Uut :)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 09:03

3. Osa
Nad kuulsid kuidas kõrvulõikav sireen nende kõrvadesse jõudis.
"Mis see on?" ,Brita ei jõudnud lauset lõpetatagi,kui sisse tormasid Noah ja Brent.
"Issandjummal,mis toimub?"mõtles Brita ning mehed tormasid nende poole.Nad panid Ryani ja Brita suud kinni.Sõna otseses mõttes-teibiga.Siis kotid pähe ja käed raudu.
"Kuhu meid viiakse?Miks need sireenid ikka veel kestavad?Mida Ryan praegu mõelda võiks?Aiiii,Brent või Noah,kes iganes sa oled,miks sa mulle haiget teed?Mul ju jalalihased ujumisest niigi valusad.Oiiii Barbi ja Paris,seda meie ujumistkorda jääb mulle meenutama palju naeru ja üks hiigelsuur veesõda.AIIIII!" mõtles Brita,kui ta kuhugile ja millegi vastu täiest jõust virutati.Ta oleks tahtnud karjuda,aga suu oli teibiga kinni. "Kus kohas ma olen?Kus Ryan on?Ryan!Miks sa ei vasta mu koputustele vastu põrandat?Äkki temaga on midagi juhtunud.Miks ma neid sireene enam ei kuule?Miks ma kellegi hingamist ei kuule.Siin on nii vaikne,et hingamist peaks ikka ju ära kuulma.Eieieieieieieieieieiei,ma tean ,et Ryan on siin kuskil...." kobas brita on seljataha raudupandud kätega põrandat. "Ahhaaaa!Sein!"ta kobas sedamööda edasi,kuni oli endaarvates ruumile ringi peale teinud. "Ma olen siin täiesti üksi.Aga kus siis Ryan on?"Brita oleks tahtnud karjuda"Ryan!Ryan!",aga ta ei suutnud.Talle tikkus vägisi nutt peale ja tal oli ka kohutav uni. "Miks see unenägu juba ükskord ei lõppe?See on juba liigapikalt kestnud.Igaljuhul,kui ma üles ärkan,kustun kohe Barbara ja Parise õue....."mõtles Brita ja jäi siis magama.
Sama aeg,teises ruumis.
"Tropppp!Ära lükka.Põrgusse,mu käsi..."Ryan üritas kotti peast ära saada ja ka käsi kuidagimoodi liigutada. "Valus on!Brita,aga kus tema on?""Mmmmm!" üritas Ryan võimalikult selgesti ja kõvasti Brita nime mõmiseda (vms) ja tagus käte ja jalgadega vastu põrandat. "Kus ma olen?Brita miks sind minuga ei ole?Jeerum,äkki ta tapeti.Ei,Ryan,sa ei ole ometi selline inimene,kes teeb järeldusi paljalt mõttest,eks.Kuradi bioloogia.Kui ma poleks siia tulnud,oleksin praeug kodus ja vaataksin telekat.Ei,nii ka mõelda ei tohi.Poleks ma bioloogia klasis tulnud,poleks ma Britat kohanud..." mõtles ta ja uinus.
Brita ärkas ja kuulis ,et keegi on temaga samas ruumis.
"Kui sa lubad,et kisa ei tee ja oeld vait ja rahulik.Vabastan ma su käed ja võtan koti peast ning ka suult teibi.Nõustud?"
Brita noogutas ja juba õigepea nägi ta,et on kuskil avaras ruumis,mis meenutas võimlat.
"Ota,kus Ryan on?"
"Brent toob ta kohe siia ."
Brita noogutas ja tõusis püsti.
"Mis sireenid need olid?" päris ta.
"Ära küsi.Kui veel midagi küsis,olen ma sunnitud su suu sulgema." irvitas Noah , vaadates Brita ehmunud silmadesse.Õigepea tuli sisse Brent koos poisiga,kellel oli kott peas ja kes meeleheitlikult vehkis jalgadega.
"Brita,sa võta ise talt kott,teip suult ja käerauad ära."
"Okei."
Mehed lahkusid ning Brita asus toimetama.Kõigepealt võttis ta ära koti,siis rauad ja siis taaasakesi teibi.
"Brita!" lausus Ryan koheselt ja kallistas tüdrukut.
"Ryan,miks meid üksteisest lahutati ja miks need kõrvulukustavad sireenid järsku tööle hakkasid?" küsis tüdruk ja kallistas Ryanit vastu.
"Ma ei tea,kuid mul on kahtluseid." ohkas Ryan ja eemaldus tüdrukust korraks.
"Mis kahtlused sul siis on?" päris Brita aru.
"Ma arvan,et need olid politsei sireenid ja selleks pandi meid ka eri tubadesse ja meile need värgid pähe ja sulgeti meie suud ja käed...."

järgneb...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 11:22

NOOOO...? :d
Milleks siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 13:24

Cool cheers
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 13:30

4. Osa
"Appikene,mulle hakkab ka nii tunduma." ütles Brita.
"Mida sulle tunduma hakkab?" küsis Noah koos Brentiga sisse tulles.
"Noh seda,et need olid politseisireenid..." Ryan hakkas taganema,kuna mehed tulid tema poole ,kerides varrukaid üles.
"Anname sellele poisipõnnile natuke õpetust.Brent,mine seo plika käed kinni." käsutas Noah ja Brent tegigi seda.
"Mida?Miks?" ei jõudnud Brita küsimust lõpetada,kuna sai suule teibi ja käed seoti järjekordselt kinni.Brent ja Noah hakkasid halastamatult Ryanit peksma.
"Kuulge lõpetage!Lõpetage!Te peksate ta niiviisi surnuks.Ta ju ainult oletas."Brita silmad liikusid saalis ringi.Tema kõrvus kostus valukarje üksteise järel."Palun Ryan ,ära sure.Miks ma siia sattusin?KURAT KÜLL!MIKS KEEGI EI OSKA MU MÕTTEID LUGEDA?MIKS?MIKS?MIKS?"nuuksus Brita ja lõpuks lõpetasid ja Brent ja Noah Ryani peksmise.
"Nüüd sa siis tead,et sina siin midagi ei oleta ega arva." lausus Brent ähvardaval toonil.Brent sidus ka Brita käed lahti ja läks siis võimlast välja ja kostis hääl,kuidas ust lukku keeratakse.Brita jooksis Ryani juurde ja silistas noormehe blonde juukseid.Brita hakkas nutma,ta karjus ja tagus seina meeleheitest ,aga isegi seegi ei aidanud."TAHAN KOJU!" karjus ta.Ta silmad peatusid uuesti Ryani peal ja neiu läks nuuksudes otsima kappidest arstikotti,mis oli alati neil seal olnud.
Ta otsis kaua,aga lõpuks leidiski.Naiu kükitas ja võttis välja vati,viina,sideme ja hunnik plaastreid.Brita läks nendega Ryani juurde ja katsus pulssi.See oli olemas ja neiu asus noormeest tohterdama.
Ta oli seal mitu tundi tegutsenud ning lõpuks ärkas Ryan.
"AIIIII ,KURAT!Valus on." röögatas Ryan ja avas siis silmad.
"Lõpuks sa ärkasid." ohkas Brita kergendatult.
"Ota,miks mul kõik kohad valusad on?" ei saanud Ryan siiani aru.
Brita rääkis talle ja Ryan ajas end istuli.Ta võttis Brital on sidemes käega käest kinni ja vaatas tüdrukule silma.
"Sa oled uskumatult vapper."
Brita naeratas ja pani arstiasjad taas kotti ja viis kappi tagasi.
"Muide,sa pole endast mulle ikka vel rääkinud." ütles Brita ja vaatas noormehe silmadesse.
"Okei,ma siis räägin.Olen 15 ,käin 9ndas.Mul on kaks õde ja üks vend.Kuid ma pole kunagi nii ilusa neiuga vastastiku olnud." Ryan läks Britale lähemale ja silistas neiu juukseid,mis olid asjaolude sunnil sassis.Ta suudles õrnalt Britat.
"Sa pole mulle ka endast rääkinud." Brita silistas noormehe põske.
"Olen 14,käin 8ndas.Mul pole ühtegi õde ega venda."Brita ohkas ja pööras pilgu aknalt taas Ryanile.Nende näod olid teineteisele uskumatult lähedal.
"Aga sul poiss on?" küsis Ryan.
Brita eitas seda.
"Siis on tore.Siin on nii mõnus sinuga sosistades rääkida."
"Ryan,kas ka sul on kõhus kuidagi imelik tunne?" päris Brita .
"Sul on ka ?" teeskles noormees imestust.
Brita noogutas.
"Tead,ma ei suuda vastu panna....." Ryan suudles Britat ja nad vajusid põrandale.Ryanile ei tulnud tema valus kõht ja sinikates nägu iseig mitte meelde.Tema mõte oli ainult Brital...

järgneb...
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 13:39

aww Very Happy
Nunnu :)
Uuut Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime4/8/2008, 16:55

Just, aww :) Ohtlikud olukorrad teevadki tavaliselt inimesed lähedaseks Twisted Evil
Kirjavigadele eriti tähelepanu ei pööranud, aga igal juhul täiskäigul edasi!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime7/8/2008, 19:01

Vead võivad sees olla... Mainin lihtsalt :)
4. Osa
Brita ja Ryan lamasid kõrvitu maas.Nende vahel ei juhtunud midagi.
"Mis sa mõtled?" küsis Brita.
"Ei midagi." ohkas Ryan ja pööras teise külje.Brita läks teisele poole ja vaatas Ryanile otsa.Poisi nägu oli kaame ,aga tema sinikad ja haavad varjutasid seda natuke.
"Sa ju mõtled midagi." ei jätnud Brita järgi.
"Kuule,jäta rahule!" lausus Ryan,olles ärritatud.'
"Okei," ütles Brita väheke solvunult ja läks saali teisse nurka.Ta heitis pikali ja uinus õigepea.
"Britaaaaaaaaaaa!Hommik!" ütles Barbrara koos Parisega.
Brita istus oma majaees trepil."Jah?" Mis on?"
"Täna ujuma eksjuonju.","davai" lausus Brita ning läks võttis oma ujumisasjad.Nad läksid alla jõuäärde ning supsasid vette.Nad pidasid korraliku veesõja....
"BARBI,PAARIISSSS!" karjus Brita järsku halvast unenäost ärgates.Ta sügas silmi ja vaatas võimlas ringi "kõik on ikka nii nagu varem.Midagi pole muutunud..."mõtles Brita ja ringutas.Ta istus seinaäärde ja jäi Ryanit vaatama.
"Mida ta mõtleb?Kas ta...Kas ta mõtleb oma tüdrukust.Jeerum,äkki tal ongi oma tüdruk....Midaiganes."
Brita läks ülesaali taas Ryani poole ja võttis sealt kaks võimlemismadratsit.Ta viis need omapoolele ja pani need üksteise peale.Ta võttis pusa sejast ja tegi sellest endale padja.Tüdruk haigutas ja jäi magama,olles natuke haavatud Ryani äkilisest käitumisest.
Brita avas silmad ja tema ees oli Ryan.
"Mida?Mis kell on?" Brita oli unesegaduses.
"Vähe,kell pol veel seitsegi .Maga rahulikult edasi." rahustas Ryan ja Brita märkas tekki tema peal.
"Kust sa selle teki veel leidsid?"
"Kappidest."
"Okei." ütles brita ja haigutas."Aga mida sa siin teed?Miks sa oma poolel pole?" ei saanud Brita aru.
"Kui sa olid magama jäänud,tuli mulle meelde see kuidas ma su peale ennist häält tõstsin.Ma tõest palun vabandust.Ma olin liiga mõtetes." Ryan suudles õrnalt Britat laubale.
"Pole midagi.Ausaltöeldes ehmatas see mind." Brita haigutas taaskord selle peale ja pani pea "padjale"
"Maga rahulikult.Ma jään su und valvama." osistas Ryan ning Brita sulges silmad ja jäi magama.
Brita ärkas pimedas ruumis.
"Mida,kus ma nüüd olen?"küsis Brita nagu ei kelleltki.Noah astus sisse ja talutas ta õue.Brital võeti suult teip ja käed avati raudadest.
"Mets?" küsis Brita,saamata midagi aru.

järgneb...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime7/8/2008, 20:26

Heh.
keskel oli vahepeal segane. Very Happy
Aga ootan uut! Wink
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime8/8/2008, 10:54

Parandan eelmise osa vea ära.
Eelmine osa oli 5. mitte topelt neljas osa. Vabandan.

6. Osa
"Jah mets." vastas Noah ja kadus majja.
Brita vaatas ümbrust.Lagendik,mille keskel on vana talumaja väljanägemisega elamu.Igal pool olid "turvamehed"+ autod.Jutumärkides turvameestel olid ka relvad.
"Mis koht see selline on?"ohkas Brita .
"Brent!" hüüdis neiu ja läks tema juurde.
"Noh?"
"Kus Ryan on?"
"Tapetud."
Just see sõna-TAPETUD-jahmatas Britat.
"Kas...Kas ma võin majja minna?" küsis Brita kokutades.
Brent noogutas ja saatis neiu oma tuppa.Brita kõndis tuimalt voodini ja istus sellele."See ei saa tõsi olla.Nad ei tapnud Ryanit.Eieieieieieieiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!" ahhetas Brita ja hakkas nutma.Ta tagus patja ja laamendas toas-tõmmates voodilt padjad,tekid maha ja istus siis nende otsa."EIIIIIIIIIII" karjus ta ta pani pea põlvedele.Brita sulges silmad ja meenutas veel tänast hommikut,kui Ryan tema juures oli ja teda õrnalt suudles.Kõik oli siis veel korras,kumbki neist poleks osanud aimata,et mõne tunni pärast jäävad nad teineteisest ilma...
Mööduvad kolm kuud.
Brita jalutas ümber maja ,hoides käes Brenti käest saadud Ryani pilti.Neiu suudles õrnalt pilti ja surus siis selle enda vastu.
"Ryan....." ohkas neiu.Ta pani pildi oma teksade tagataskusse ja läks maja ette.Auto juures askeldasid mitu meest korraga.Noah tuli jooksuga Brita juurde ja käsutas ta majja minema.
"Aiiiiiiii ,ära tee!" karjus Brita ja kuulis vaikselt kedagi hüüdmas "Brita.Brita!"
Brita ei jätnud jonni ja tahtis teada saada,mis toimub.Ta läks välja ja nägi Ryanit.Noormees rabeles meeste haaretest lahti ja jooksis Brita poole .Nad kallistasid.
"Ma igatsesin sind.Ma igatsesin sind!" korrutas Ryan.Ta vaatas Brita silmadesse,mis olid pisaraid täis valgunud.
"Mulle öeldi,et sa oled surnud.Ma teadsin,et sa ei ole." Brita suudles Ryanit ja Ryan kuivatas neiu pisarad.
"Ma ei ole surnud.Ei ole." ohkas Ryan.
Nad tõstsid pead,kui kuulsid politsei sireene.Noored jooksid majja peitu.
"Ryan need on ju need samad sireenid,mis mitme kuu eestki ju."
Ryan noogutas ja kõik jäi vaikseks.
"Ryan ja Birta,tulge palun välja.Ärge kartke midagi." ütles Ruuporist mehe hääl.
Ryan ja Brita hoidsid käest kinni ja läksid majast välja.
"Isa!" karjus Brita ja jooksis mehe juurde."Tütreke." lausus madal mehe hääl ja kallistas teda.
"Ema!" ütles Ryan ja kallistas oma ema.
Ryan'i ja Brita pilgud kohtusid.Nad kõndisid üksteisele vastu ja kallistasid.
"Ma armastan sind!" sositas Ryan ja lahkus koos emaga ühte politseiautosse.
"Lähme Brita!" ütles Raul-Brita isa.

järgneb...
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime8/8/2008, 12:21

7. Osa
Kui kaks politseiautot politsei maja ette jõudsid,oli autst välja tulla võimatu.
"Mis asja see tähendab?" küsis Brita isalt.
"Ajakirjanikud.Sinu ja Ryani kadumine on "pop" teema olnud" ohkas isa ja nad läksid autost välja.
Ajakrijanikud oleksid äärepealt Ryani ja Brita pikali lükanud.Kõik sebisid igalpool.
"PRESSIKONVERENTS!" karjus keegi ning Ryan ja Brita juhatati politseimajja ühte suurde koosolekusaali.
Järgmine päev lehes.
"Oma kodudes on tagasi kaks rööviohvriks langenud teismelist.Kõik algas sellest ,et tuli kustutati ja edasi lahtutati nad teineteisest ja siis viidi meytsa,kust vaprad politseinikud nad leidsid.
Kool suletakse pikaks ajaks.Kooli fuajees on kõikide surnute pildid ja sinna on võimalik minna kaastunnet avaldama."Meie andmetel on 153 hukkunut,millest õnneks Ryan ja Brita pääsesid."
Vahenab kooli direktor Enrique Street."
***
"Ei no midaiganes." Brita virutas lehe põrandale ja kadus omatuppa.
"Kõik see juhtus juba pool aastat tagasi ning ikka nad kirjutavad sellest lehtedes.Igakord sama pläma.Uskumati lollidekari on seal lehes tööl.Midaiganes.Uus kool on natuke harjumatu.APPIIIII!Barbara ja Paris!"
Brita tormas oma toast välja .
"Kuhu sul niikiiret." küsis isa.
"Kuhugi" vastas Brita ja tormas toast välja.Kiirest jooksis ta ületee bussipeatusesse."Jõudsin." mõtles ta .
Mõne ajapärast peatus buss surnuaia juures olevas peatuses.Brita läks maha ja jalutas surnuaega Barbara ja Parise haudadele."Sõbrannad!Ma olen teid igatsenud.Kuigi jah,see tundub lolli jutuna,aga mul on tunne nagu te oleksite ikka veel minuga.Vahet ju pole kas vaimselt või füüsiliselt.
Pidage meeles,te jääte alati mu südamesse elama!"
Brita võttis haudadelt puudelt langenud lehed ära ja süütas mõlemil küünlad.
"Tere Brita!" ütles Ryan.
"Oi tere!Sa ka siin."
"Jah,tulin õdede haudasid korrastama." ohas Ryan.
"Tunnen kaasa,siiani." sosistas Brita kurvalt ja talle endale tikkus pisar silma.
"Jamh.Kõik tänu sellele,et me õdede ja vendadega kooli hommikul läksime....Veel sel hommikul oli mul perekond...Õhtuks aga enam polnud." Ryan langetas pea.Brita istus noormehe kõrvale ja pani oma käe üle ta kaela.
Ryan vaatas talle otsa ja lahkus siis sõnagi ütlemata.
"MEie vahel pole enam miskit endine." sosistas Brita ja tal helises telefon.NEiu hakkas bussijaama poole kõndima.
"Jaaaa...Kle hetkel olen surnuaias ,hakkan kodupoole liikuma.Välja?Ikka?Mis kell?Okei,kell 21.00 ole siis mu maja ees.Jah,tsau!" BRita pani telefoni taskusse tagasi ja enda imestuseks oli ta Ryani kõrvale bussijaamas seisma jäänud.
"Mida see veel pidi tähendama?" mõtles noormees ja läks siis bussi.Bussis istusid noored teineteisest võimalikult kaugele.


järgneb...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime8/8/2008, 12:44

Kui Brita sõbrannade haual oli, läks rinnust nii raskeks ja selline frustreeritud tunne tuli...
Midagi sellist läbi elada... seda ei peaks keegi läbi tegema.

Aga sa katsu Britat ja Ryanit kaua lahus hoida, ainult KATSU!
Ja siis ma, siis ma... siis ma. :d
Siis ma lõpetan jutu lugemise ja mõtlen ilusa lõpu. ! ;D (A)

Uuuut. :d
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime8/8/2008, 15:17

Ma sain naerukad xd.
Ei no andekas kommenteerimine Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime8/8/2008, 15:34

8. Osa
Ryan avas korteriukse ja läks joonelt omatuppa.Ema tuli koheselt poisijärel .
"Said hauad korrastatud?" küsis ema hoolitseva häälega.
"Jah,sain.Kuhu sa lähed?" poiss takseeris ema.
"Välja." vastas ema napisõnaliselt ning läks korterist välja.
Ryan prantsatas selili voodile.
"Mida see kõne Britale veel pidi tähendama?Äkki tal on uus poiss."Ryan sasis juukseid ja kobis netti.Ta läks msni ja nägi,et Brita on sees.Ryan läks raske südamega msnist välja ja jäi magama.
***
"Ole siis tubli koolis!" hüüdis Ryani ema,kui poiss koos autovõtmetega korteri uksel oli.
"jah olen.Ema,ma olen 17,sa ei pea mulle seda koguaeg üle korrutama!" ahhetas Ryan.
"Ära autot lömmi sõida!"
"jajajajajajajajajajajaaaaaaaaa!" tõstis Ryan häält ja lahkus.
"Küll emad võivad alles muretseda!"mõtles Ryan autot käivitades.
Kui ta kooli fuajeese jõudis,kõndis talle vastu Brita,koos Drewiga.
"Tere Ryan!" ütles Brita rõõmsalt."See on minu kutt Drew."
"ma tean seda." pomises Ryan ja läks klassi.
"Mis tal hakkas?" imestas Drew.
Brita vaatas tõsise näoga Ryanile järele."Ei tea,ei tea."
***
Kui koolitunnid said läbi kohtusid Brita ja Ryan parklas.Nad olid "kogematta" oma autod kõrvuti parkinud.
"Miks sa ennem niimoodi ära jooksid?" päris Brita. Ryan pööritas sellepeale silmi ja istus autosse.
"Nagu ta ise aru ei saaks!"Ryan pani kummidevilinal kooliparklast minema.
Brita vangutas pead ja sõitis samuti koju.
***
Brita võttis koju saabudes külmkapist segumahla ja kallas seda endale klaasi.Ta läks sellega teleka ette ja vajus mõttesse."Miks Ryan ärritus sellepeale,kui ma talle teatasin,et mul poiss-sõber on?Ta peaks selle asja meievahel bioloogia klassis unustama!Mina....Tema..."Brita mõttekäiku segas isa kojutulek.
"Noh,miks nii tõsine?" päris ta.
"Lihtsalt." vastas Brita ja kadus omatuppa.Ta helistas oma poisile ja nad läksid õigepea välja.
***
"Ryan?" ahhetas Brita ,kui nägi kohvikusse astudes Ryanit,kes vestles lõbusalt ühe tüdrukuga."See ei ole ometi võimalik...."

järgneb...
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime10/8/2008, 19:31

9. Osa
"Mida ,mis on?" ei saanud Drew aru.
"Ma pean minema.Ma pean minema." korrutas Brita ja jooksis pubi kõrval olevasse taksoparklasse.Ta võttis takso ja sõitis koju.
***
Brita jõudis koju ja jooksis jälle oma tuppa ja lõi ukse tugeva pauguga kinni.Neiu istus voodile ja hakkas nutma.Nägemine Ryanit koos mingi plikaga lõbusalt vestlemas purustas ta südame.
"Miks see nii on?Mul on oma poiss ja ma armastan teda...Issakene,ma poleks tohtinud end sellest mõjutada lasta."neiu viis pilgu aknast välja.
"Ryan,kas ma armastan sind siiani?" Brita võttis autovõtmed ja läks välja jättes isale kirja.
Teel helises tal telefon.See oli Drew.
"Midaiganes!" pomises Brita ja lasi telefonil lõpuni heliseda.Ta pani telefoni hääletupeale.
Brita vajutas gaasi ja auto hakkas kiiremini sõitma.Kuigi maanteel oli kiirusepiirang 50,sõitis Brita juba 240-ga.Ta keerutas vihaselt rooli iga ettetuleva kurvipeal ja õigepea olid tal politseid sabas.Brita ei mõelnudki seisma jääda,vaid sõtkus gaasipedaali aina edasi ja varsti oli aut maximumkiirus saavutatud.Järsku sõitis Britale kõrvalteelt ette politseiauto ning Brita ei saanud pidurdada.
"APPIIII!" karjus ta ,kuni kaotas meelemärkuse.
***
Brita viidi haiglasse suurte vigastustega.Õnnetusest teatati Brita isa ja Brenti ja nende kaudu said asjast teada ja Ryan.
Tütarlaps viidi opisaali ja talle tehti lõikus,mis kestis 5h-d.
"Issi,Ryan!" sonis Brita kui hakkas ärkama.
"Me oleme siin!" hüüdis isa ja mõlemad läksid Brita juurde.
"MIks sa seda tegid tütreke? "
"Sest ma nägin Ryanit koos mingi plikaga pubis vestlemas ja see murdis mu südame." rääkis Brita kurvalt.
"Ma jätan teid omavahele." nentis isa ja lahkus palatist.
Brita isa kohale istus Ryan ja võttis neiul käest kinni.
"Miks see sulle nii mõjus?"
"Sest...sestttt...." Brita ei saanud lauset lõpetada kuna tema pulss seiskus.
Ryan kutsus koheselt arstid ja alustati Brita elustamist...

järgneb...
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime10/8/2008, 19:54

Mnjah, juhtub.
Muideks, järgmine osa on viimane:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime10/8/2008, 21:00

Uuut, uut, uuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime10/8/2008, 23:51

Kuidagi emotsioonitu jutt tundus, vähemalt alguses küll Very Happy "Mu parimad sõbrannad on tapetud. Nutan nüüd." Ja "153 (või palju neid hukkunuid oli?!) hukkunut. Saagu üle." Very Happy:D Muidu väga huvitav Wink
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime11/8/2008, 10:50

10. Osa
Ryan istus närviliselt haigla koridoris toolil.Ta meenutas kõike Britaga koosveedetud aegu.
Brita isa oli koju läinud.Õigepea tuli arst palatist välja.Ta oli seal kaua olnud.Õnneks Brita ei surnud.
Ryan tõusis püsti.
"Kuidas ta on?" küsis ta.
"Ega jah,teda ei ole enam kauaks,ma kardan.Ainult jumal saab teda päästa.Meil ei ole enam siin midagi teha..." ohkas arst.
"Kas see tähendab,et ta võib surra?"
Arst noogutas.
"Mis selle esile kutsus?"
"Tema vigastused noormees.See autoõnnetus pani talle ikka paraja põntsu ära...Minge tema juurde,ta sooviski teid näha."
Ryan noogutas ja läks.Ta astus vaikselt Brita voodijuurde ja istus selle kõrval olevale toolile.Brita avas silmad.
"Kuidas sul on?" tahtis Ryan teada.
"Normaalne." ütles Brita tasasel häälel."Mida arst ütles?"
Ryan pööras pea ära ja pigistas silmad kõvasti kinni.Ta ei tahtnud,et Brita saaks teada,et ta võib surra.
"Miks sa vaikid?" päris tüdruk.
Ryan hõõrus silmi ja vaatas uuest Britat.
"Miks sa vaikid?" ei jätnud tüdruk pärimist.
"Ma vaikin,sest arst ütles,et sind ei pruugi enam kauaks meie seas olla."
"asiis."
Brita keeras teise külje.Ta jäi magama.
*Nädalad Mööduvad*
Brita on paranenud jõudsalt ning õigepea saab ta haiglast välja.Ryan on tema juures olnud igapäev.
Brita luges parajast raamatut,kui arst sisse astus.
"Tere Brita!"
"Tere!" lausus tüdruk entusjaslikult.
"Mul on sulle üks hea uudis."
"Nooh?" lausus Brita kannatamatult.
"Sa saad haiglast välja.Juba täna!"
"Jess!" ütles Brita ja hakkas juba voodist välja tulema.
"Brita,ei mingit kiiruseületamist!Ma ei taha sind siin uuest täna!" noomis arst ja Brita hakkas narma.
"Ma ei ületa kiirust ja pealegi ei usu ma ,et vanemad ming üldse rooli lasevad ."
"Mine nüüd."
Brita noogutas ja pani riide.Õigepea oli ta haiglast väljas ja teel bussijaama poole.
"Uskumatu...Ma olen 16 ja juba ma olen üle elanud röövi ja suure autoõnnetuse ning ka bestide surma...Ma loodan,et nüüd hakkab mu elus kõik hästi minema."
Brita istus bussile ja sõitis koju.Koju jõudes hüüdis ta :"Olen koduuuuusss!" keegi ei vastanud talle.Ta läks kööki ja leidis kirja.
"Brita!
Ma pidin tööasjus ära minema.Sa oled suur ja saad ise üksida küll elatud.Ma kandsin sulle arvele suure rahasumma ja sa hakkad igakuu minu käest veel saama.Auto on kah sinupäralt.AINULT ära sellega KIIRUST ÜLETA ega jälle HAIGLASSE SATU!
Isa."
"watever!"Brita läks omatuppa ja koristas seal veidike.
"OMG,kas hetkel on suvevaheaeg?"avastas Brita ning just õigel ajal helises uksekell.Uksetaga oli Ryan koos suure ¹okolaadi karbiga.
"Tsau!" ütles tütarlaps rõõmsalt.
"Tere patsient." irvitas Ryan ning sai koheselt Brita käest hoobi vastu kõhtu(see hoop ei olnud väga valus)
"Tule sisse!" ning Brita juhatusel läksid nad kööki.
Nad võtsid lauataga istet.
"Ryan,kas meil on suvevaheaeg?"
"Jep." Ryan võttis põuetaskust paberi."Su tunnistus."
"Kle ma ei käinud kaks kuud koolis.Mis tunnistus mul olla saab?" imestas neiu.
"No on."
"Okei viis kolme.Pole ka ime" pomises Brita.
"Kle kus su isa on?" huvitus Ryan.
"Läks kuskile tööreisile.Maja ja auto on minupäralt.rRyan tahtis juba midagi auto kohta öelda,aga Brita sundis ta vait jääma.
"Mind on täna juba kaks korda mainitud mitte kiirust ületama!" pahandas Brita.
Ryan hakkas naerma ja õigepea ka Brita.
Ryan kolis Brita juurde,seniks kuni ta isa tagasi tuleb.Brita ja Ryan elasid oma elu nagu iga teine puberteedi eas olev nooruk...

Lõpp!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime11/8/2008, 12:02

Heh, lõpp oli täitsa hea!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]   Bioloogia klass. [LÕPETATUD!] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bioloogia klass. [LÕPETATUD!]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: