MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }

Go down 
+7
Miley Cyrus
Keiti
VanniJenny
padjanägu, [h]
bbrit .
Kärolyn
Diana.
11 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime19/12/2008, 20:40

Öelge teretulemast endistele Pubekatele ja praegustele Täiskasvanutele!
*aplaus*
Et te võite oma kaikad, pannid jm valmis panna. Sest ma hoiatan ette: Te tahate mulle kallale tulla. Very Happy



Tutvustus.


Möödunud on kaks aastat ja meile tuntud Pubekatest on saanud Täiskasvanud, kes alles avastavad ja õpivad tundma elu Täiskasvanuna.
Eliisil ja tema sõpradel on kool lõpetatud ja hetkel suvevaheaeg. Ülikoolid... peod... ja kõik muud.
Eliisi ja Mirko viimasest kohtumisest on möödunud kaks aastat. Kas on võimalus, et nad kunagi kohtuvad? Kas on võimalus, et kunagi nad hakkavad elama paarina? Kas nende suhtes on üldse MIDAGIGI võimalik
Tahad teada, kuidas nende elu kulgeb ja kuidas neil siiani läinud on?
Loe ja saad teada (;



1 peatükk.
Taaskohtumine.



„Eliis, oled sa hull?“ karjatas ema.
„Mina ja hull?! EIIIIIII! Ma lihtsalt ei taha ülikooli minna ja ongi kõik. Ma ei taha muutuda! EI TAHA!“ karjus Eliis ja lõi rusikaga vastu köögilauda. Paul pööritas silmi, Britt vangutas pead ja isa istus rahulikult ning vaatas neid kahte.
„Ei, tead... Mind absoluutselt ei huvita, kas sa tahad muutuda või mitte. Sa ei jää keskharidusega!“
Eliis tõusis püsti ning lahkus joostes elutoast üles oma tuppa. Ta lõi ukse pauguga kinni ja jäi siis ukse najale toetudes seisma. Ta värises ja viskus siis voodile. Ta tahtis laamendada. Ta tahtis terve maja peapeale pöörata. Ta tahtis kõike teha. Kasvõi midagi metstikut. Ainuke mida ta teha ei tahtnud oli see, et ta ei tahtnud end muuta. Kahe aasta eest oli ta üritanud ja see oli halvasti välja kukkunud.
Eliis sirutas käe välja ja võttis voodialt tolmuse kaanega päeviku. Eliis tõusis istukile ja puhus tolmu päevikult. Muie ta näol ei kestnud kaua. Õigemini, see kestis senikaua, kuni ta avas päeviku just sellest kohast, kuidas ta kirjeldas seda, kui väga ta Mirkot armastab ja sel hetkel oli tal tahtmine päevik kokku suruda ja aknast alla visata. Nii siiski ei läinud. Hoopis vastupidi. Kõik toimus h o o p i s vastupidi. Eliis surus päeviku tugevalt vastu rinda ja ohkas siis. Kiusatus mängis ta hinges, ajus ja südames. Kiusatus oli tal võtta pastakas ja kirjutada üle kahe aasta uuesti oma päevikusse...
Tere päevik...
Kaks aastat on mu elus edasi läinud ja ma pole sulle isegi oma õnnetusest jutustanud. Ma kirjutasin sinusse viimati siis, kui arvasin, et olen rase. Pshh... Nii siiski ei olnud. Ma ei ole kunagi rase olnud... Õnneks.
Kaks aastat tagasi rääkisin ma Mirkoga ja tegin talle haiglas selgeks, et „meiet“ pole kunagi olemaski olnud. Ta sai aru ja siis ta läks ning ma pole teda sellest ajast saadik näinud.
Ja nüüd, kui ma keeran mõned lehed tagasi ja loen kirjapanekuid meie koosveedetud ajast, siis olen ma isegi õnnelik, et nii läks. Kuigi seal haiglas – ma mäletan seda väga hästi – tilkus mu süda verd.
Ülestunnistus...
TEEMA VAHETUS NÜÜD, KOHE, SIIN JA PRAEGU!
Ma lõpetasin paar päeva tagasi keskkooli. Ma olen nüüd keskharidusega – JEE! Aga samas ka BÖÖ. Ja miks? Ema ei talu mõtet, et ma ülikooli ei lähe. Pauliga talus, aga minuga mitte. Kus see õigsus on?
Põhjus? Ma kardan muutuda. Ma ei taha õppida. Ma VIHKAN õppimist! Vihkan, vihkan, vihkan! Ma lendaks suure kaarega tänavale, kui sinna oma jalga tõstaks.... Aga äkki tasub siiski proovida? Segased mõtted. Mõtlen sellele veel. Kui sa kahtled minus, kas ma seda teen, siis annan oma sõna sulle.
Tänased plaanid?
Ougaad, täna pidu Kevini juures. Mis kell on? Veerand kuus. Ma pean minema. Luban, et nüüd ei möödu kaks aastat enne kui kirjutan. Vastupidi ma kirjutan juba homme, kui suudan seda meeles pidada. Ma jooksen.
Eliis.

„Eliis tule juba!“ karjus Paul Eliisi ukse tagant.
„Jaa, kohe!“
Ta võttis kapist musta seeliku, roosa topi ning musta ja roosaga rannaplätud. Juuksed kammis ta korralikult läbi. Tumedad juuksed olid kahe aastaga veelgi pikkust visanud ja ulatusid juba poolde selga. Muutunud oli ka see, et Eliis ei meikinud end nii totaalselt nagu varem. Ta ei viitsinud. Ainult ripsmedu¹¹ ja see oli ka kõik.
„Valmis!“ ütles ta ja avas oma toa ukse. Paul toetus käe najal vastu sina ja lehvitas võtmeid.
„Sina roolis õeraas.“
„Not again!“ ahhastas Eliis ja võttis võtmed.


Et ma loodan palju kriitikat saada. Wink Very Happy


Viimati muutis seda Diana. (8/4/2009, 20:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime19/12/2008, 20:52

Üksikud kirjavead olid. See on kogu kriitika. Very Happy

Aga mulle vääga meeldib. Mulle just meeldib see et ta muutuda ei taha. See on nii.. reaalne. See jutt tundub nagu ümberjutustus kellegi elust.

Ja mina sind peksma ei tule, sest ma tean, et sa ei suudaks seda juttu kirjutada nii, et sa Mirkot tagasi ei too. Keegi ei suudaks seda. Those two are meant to be.. Very Happy

UUT!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime19/12/2008, 22:02

Miks ma arvasin et Eliiiiis on blond ? Very Happy
talle ei sobi tumedad juuksed, mitte minu kujutlusopildis :d
aga igastahes, meeldis jutt :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime20/12/2008, 09:52

Kärkal oli õigus. Selle osaga tuleb sisse Mirko , aga ärge lootkegi midagi muud peale tülide Very Happy
Mwhahha. (6)
Okei.
Lugege ja kritiseerige.
PS! Merili, sa oled thatnud mind maha lüüa. Otsi pannid ja kurikad järgmiste osade tarvis ülesse Very Happy


¤¤¤

Eliis parkis auto kenasti ära ja libistas võtme enda käekotti, kui nad olid Pauliga autost väljunud. Rahvast oli palju. Vähemalt autode järgi oli nii aru saada. Eliis tõmbas õhku sisse, kui ta pilk jäi ühele kahtlaselt tuttavale autole pidama. Ta jäi seisma ja jõllitas autot. Numbrimärk ja kõik muu oli tuttav. See oli must Toyota maastur, aga kellele see kuulus?
„Eliis?! Eliis?!“ hüüdis Paul ja tegi Eliisi silmade ees mitu nipsu.
„Prr, jahh?“ ütles ta ja tal tekkis tunne nagu oleks ta transist välja tulnud.
„Mis juhtus? Tonti nägid või?“ naeris Paul.
„Ei, ei näinud tonti, tobu.“ sarkastitses Eliis ning näitas Paulile rusikat. Paul irvitas.
„Lähme nüüd. PIDUU!“ lausus Paul ja hakkas maja poole liikuma. Sama tegi Eliis, aga tema pilk klammerdus aknale.
Mirko.
Seal oli Mirko!
Eliis võis vanduda, et ta nägi aknast Mirkot, kes möödus aknast. Ta raputas pead ja siis sulges silmad. Avas need taas ja järgnes Paulile. Ma olen hull, mõtles ta endamisi.

¤¤¤

Üksteist tervitatud käis pidu ja enamus tantsisid. Maja oli rahvast täis. Kõik tema sõbrad olid kohal. Isegi Kaido ja Britt, kes olid käinud tänaseks juba kaks aastat. Oli ohralt alkoholi. Nii kangemat kui lahjemat.
„Nohh, mis sa siin konutad?“ huvitus Bella ja potsatas Eliisi kõrvale istuma. „Ja wolaaa! Sa polegi end veel mällerisse joonud!“
„Haha, väga naljakas eksole. Mul on ka põhjuseid.“
„Noh?“
„Ma nägin Mirkot... vist... Siin majas. Kui me Pauliga jõudsime nägin ma maja ees tuttavat autot ning siis nägin, kuidas ta aknast möödus. Bella ma olen hull eks. Teda ei ole ju siin.“
Bella tutrsatas „Sa oled hull ainult siis, kui purjus või vihane oled. Sul on õigus. Mirko on siin. Kevin kutsus ta.“
Eliis ajas endale siidrit kurku ja hakkas läkastama. „What?“
„Watwat. Nagu sa kuulsid sõbranna. Aga tule nüüd, tantsima.“ kutsus Bella ja hakkas naerma. Eliis vaatas teda imelikult.
„No sorry, ma pole hetkel üks kainematest inimestest.“
„Mine ja saa siis kaineks!“ nähvas Eliis ja lahkus, et otsida majas vaiksemat tuba. Tema kõrvus kajas lause: „Mirko on siin.“ Mõnel teisel ajal oleks see teda vihastanud või täiesti külmaks jätnud. Aga seekord mitte. Ta isegi ei teadnud vastust küsimusele miks.
Lõpuks leidis ta ühe vaiksema toa ja astus sisse. Ta komistas ja kukkus pikali ja pidi valust ulguma hakkama.
„Abi on vaja?“ küsis tuttav hääl ning Eliis kobis ise püsti, keeldudes abist kategooriliselt – kuni – ta avastas, et seisab vastastiku Mirkoga.
„Tere Eliis, tore sind üle kahe aasta kohata!“
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime20/12/2008, 11:15

ieah, päriis lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime20/12/2008, 11:52

(HH) Muidugi on mul õigus. Very Happy Ma olen Kõikvõimas, mul on alati õigus. Very Happy
Mis juttu puutub.. Ullallaaa. Very Happy Ootan huviga, mis sealt tulema hakkab.

UUT!!


Ps! Merili ei kasuta kurikaid ja panne, pigem kihvu ja küüsi. Noja rusikaid ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime20/12/2008, 11:58

Äää, okei. Jätan meelde.
Ougaad.
Ma pean siis oma elukohta hakkama saladuses hoidma, kui ta tahab mulle kihvade ja küüntega kallale tulla XDXDXD.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime21/12/2008, 18:13

¤¤¤

Eliis vaatas Mirkot nagu tonti. Need pruunid silmad ja heledad juuksed – kõik olid samad. Isegi riietusstiil polnud muutunud.
„Mis sa vaatad nii? Ega ma tont ole!“ naeris poiss. Eliisil oli aga asi naljast kaugel. Ta ohkas ja vaatas siis siidriloiku ja tühja siidripurki põrandal.
„Mida sa siin teed?“ küsis ta järsku.
Mirko muigas „Tulin sõbra korraldatud peole. Ikkagi – Kevin ja Margus – mu parimad semud.“
„Okei.“ ütles Eliis järsku. „Headaega.“ ja hakkas ukse poole kõndima.
Mirko ohkas. „Eliis oota, meil oleks vaja rääkida.“
„Millest?“ küsis Eliis ja pööras end näoga Mirko poole.
„Sellest, mis juhtus 2 aastat tagasi.“
„A sellest? Minu meelest said sa tookord aru, et meie koosolemine oli viga. Suur viga.“ lausus Eliis teeseldud irvega näol.
Mirko köhatas ja noogutas siis. „Ma arvan, et see ei jää meie viimaseks kohtumiseks.“ lisas ta ja lahkus toast. Eliis jäi talle järgi vaatama ja vajus siis voodile istuma, kui uks sulgus.
„Mis mul arus on? Mis minus toimub? Mina olin ju see, kes tegi meie suhtele lõpu! Nüüd.... on möödas kaks aastat ja tema nägemine tekitas mu kõhtu liblikaid... Tema madal hääl.... tema hoiak... tema stiil, mis pole põrmugi muutunud...“ mõtles ta ja avastas siis aknalaual pool pudelit viina. Ta tõusis ja võttis siis pudeli ja tema kahjuks oli see täiesti täis pudel. Tal tekkis tahtmine end täna täis juua, kasvõi mällerisse. Seega – kulistas ta pudeli endale sisse ning viskas siis põrandale kildudeks.
„PERSSE!“ karjus ta ja tormas toast välja ja o t s e mingile tüübile sülle.
„Jälle! Kurat!“ lausus ta tüdinult, kui end võõra tüübi kätevahelt lahti rebis. Võõras tüüp hakkas naerma.
„Jälle?“ küsis ta üle.
„Jahh, alles ma lendasin ühele tüübile sülle.“ lausus Eliis vihaselt, aga siis leebus, kui avastas, et ta räägib poisiga ja kusjuures – üldse mitte koledaga.
„Heh,“ naeris ta „Juhtub. Muide, mina olen Madis ja mis on sinusuguse kauni tüdruku nimi?“
Eliis muigas ja lausus siis: „Eliis.“ ning noored surusid kätt. Vilksamisi juhtus seda nägema Mirko, kes koridori otsast möödus. Ta seisatas ja jäi korraks Eliisi vaatama, kui see Madisega rääkis – õigemini flirtis, sest ta ei olnud enam kõige kainemas olekus. Mirko muigas ja suundus siis oma tüdrukule järgi.

¤¤¤

„Misasja, su ekstüdruk on siin?“ kisas Emmi Mirkole.
„Ja siis?“ küsis poiss rahulikult ja võttis lonksu siidrist. „Eliisist mul on sajaga suva. Las flirdib selle Madisega, kui tahab.“ muigas Mirko ning vajus diivanile. Emmi pööritas silmi ning lehvitas käega endale õhku ning potsatas siis Mirkole sülle ning Jake, Kaido, Margus ja Kevin muigasid seda nähes.
„Kuule, vennas,“ alustas Margus ja pööras pilgu võõralt tüdrukult „Räägi siis, mis tegid need aastad.“
Mirko plahvatas naerma „Need aastad,“ irnus ta „Räägid, nagu ma oleks sajandeid ära olnud.“
„No meie jaoks oledki ju, semu.“ lausus Kevin ning naeris samuti.
Kaido ja Jake vahetasid pilke ning Mirkole ei jäänud see märkamatuks. Jake vaatas Emmi poole ja siis Mirkole otsa. Poiss sai aru ja palus Emmil korraks lahkuda.
„Noh, mis on?“ uuris ta.
„Tead tõbras, sa kiskusid Eliisiga tüli üles ja lahkusid siis. Tead, ka, et see tüdruk on alates sinu lahkumisest olnud täiesti teine inimene? Ja peale selle, sa isegi ei hoiatanud ette, et lahkud. Lihtsalt läksid ja siis helstasid kuskilt.“ sisistas Kaido.
„Eliis ja täiesti teine inimene? Seda ma küll ei usu. Flirtis ennist Madisega ja pealegi – Eliis ei huvita mind absoluutselt. Tehku mis tahab.“ ütles tuimalt Mirko ning läks Emmi juurde.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime22/12/2008, 18:58

ega me pimedad pole, et see tekst nii suur peab olema Very Happy Very Happy Very Happy
aga super jutt, ülikõva, :) I love you
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime22/12/2008, 19:08

Süüdista minu oskust, mitte märgata edit nuppu Very Happy
Aa... okei Very Happy :)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime23/12/2008, 14:17

Suht mõte tuli, et jätaks Täiskasvanud pooleli...
Mis arvate sellest ?

¤¤¤

Kell oli 10 õhtul ning pidu oli täies hoos... mõndade jaoks. Kes jõid, kes tantsisid ja üritasid püsti seista, kes ropsisid vetsus ja kes – seisid auto juures, peaaegu täiesti kainena ja hingasid värsket õhku nagu tegi Eliis. Tavalises situatsioonis, oleks ta kõik teinud, et flirtida suvakatega ja end täis juua. Kuid täna oli teisiti. Küsimusele: Mis oli teisiti - puudus vastus.
Tuul vaikselt tõusis ja ilm muutus jahedamaks ja Eliis kobis autosse istuma. Ta pani muusika mängima ja toetas pea vastu istme peatuge. Ta ohkas sügavalt ja vaatas viivuks maja poole ja mõtles sellele, mis seal enne juhtus. Muusika tümpsus autos edasi ja Eliisile meenus järsku kahe aasta tagune asi. See juhtus ka ju peol. Ta kaotas ju peol oma süütuse Mirkole ja nüüd kohtusid nad peol taas....
„KURAT, MIS ASI NENDE PIDUDEGA ON?“ karjatas ta järsku ja lõi rusikaga vastu rooli ja sellega andis ka ta eneseteadmata signaali. „Fakk...“ vandus ta ja karjatas siis, kui autouks avanes ja tema kõrvalistmele potsatas istuma Mirko. Ta sulges enda järel autoukse ja Eliis keeras muusika vaiksemaks.
„Ja mida ma sulle ütlesin kallis?“ irvitas Mirko.
Eliis pööras pea vasakule, viis käe huulte juurde ja lõi siis teist korda vastu rooli. „ Ja mida KURADIT sina siit tahad?“ küsis ta järsult ja vaatas Mirkole vihaselt otsa.
„Ma olin suitsul ja kuulsin, et sa tuututad siin. Mul oli oma autosse asja ja seega mõtlesin, et astun läbi.“ naeris ta ja vaatas Eliisile otsa, kuid siis kadus naeratud näolt ja ette tuli tõsine ilme. „Tunnista, et me peame rääkima.“
Eliis turtsatas „Millest ei tea?“
„Meist.“ ütles Mirko ja haaras Eliisi näo enda sõrmede vahele. Eliis pidi vihast lõhkema.
„Ära näpi mind värdjas!“ sisistas Eliis ning Mirko muigas. Ta hoidis ühe käega Eliisi lõuast, teine käsi hoidis Eliisi kätt kinni. Nende näod olid ohtlikult lähedal ja Eliis lõpetas tõmblemise ja andis alla...
Ta teadis mis järgmiseks tuleb.
Meeldigu see talle või mitte.
Kuid siis... Mirko lasi Eliisi lahti ja lahkus autost.
„KURAT!“ röögatas Eliis ning keeras süütevõtit ja auto mootor jäi seisma. Ta pani tahtmatult tähele, kuidas Mirko maastur tema autost möödus. See vihastas teda veelgi ja vastu tema enda tahtmist keeras ta süütevõtit ja auto mootor hakkas tööle. Neljas käik sisse ja sõit algas kohapealt saja väljavõtuga. Umbes paar kvartalit oli ta Mirko järel kihutanud, kui pidurdas nii järsku, et ta pidi peaga vastu esiklaasi lendama.
„Käige kanni!“ ütles ta vaikselt ja vihaselt. „Miks ma seisma jäin? Miks ma ei võinud Mirkot veel edasi taga ajada ja siis leida võimalus talle sisse sõita? Kurat võtaks!“ vandus ta ja keeras otsa ringi ja pöördus siis peopaika tagasi. Mirkost polnud tal ükskõik. Või oli?
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime23/12/2008, 15:42

ei jäta pooleli, mis jutt Very Happy
see on hea, läheb veel paremaks :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime25/12/2008, 20:50

ei jäta pooleli.
huvitav (Y)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime25/12/2008, 21:00

Eeeh... okei.
Ei jäta.
Aga ma ei tea milla uus osa tuleb (mainisin ära lihtsalt)
Hetkel on mul mõtted D.I.T.D-l ja need suht sellised, mis ei kannata oodata.
Sellega tahan ma öedla seda, et Täiskasvanutel tuleb väike vahe sisse. Aga ma likvideerin selle, kui mõtted taas mu pähe saabuvad Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime25/12/2008, 21:31

mh.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime30/12/2008, 10:20

Kõik toimub suht äkki. Ma vihkan seda juttu XD Ma ei oska seda enam edasi kirjutada, sp teengi järsu lõpu... ma arvan Very Happy
See osa on nõmeigav vms Very Happy
Ma loodan, et saan palju kriitikat Very Happy

¤¤¤

„Ma ei viitsi sinuga vaielda!“ karjus Eliis ja vaatas Paulile vihaselt otsa.
„Sa kadusid autoga pooleks tunniks minema ja telefoni sa ka vastu ei võtnud!“ karjus Paul omalt poolt ja lõi välisukse pauguga kinni,
„Kuidas kuradipärast ma oleks saanud vastu võtta, kui mu telefon oli käekotis ja käekott oli majas?“
Eliis urises ja näitas Paulile hambaid ning hakkas teisele korrusele minema kui Paul äkitselt ta käest kinni haaras.
„Kas asi on Mirkos?“
„Temas? Pshh?! Ärgu lootkugi!“ pomises vihaselt ja läks omatuppa.
„NAGU MA USUKS!“ karjus Paul tüdrukule järele, mille peale Eliis talle fakki näitas.

¤¤¤

Miks?
Jälle...
Ma nägin teda – Mirkot - ja minus tärkasid esile vanad ....
Ei, ma ei lõpeta eelmist lauset.
Neverever!
Ma muutusin täna täiesti, kui teda nägin ja ma isegi ei andnud talle võimalust rääkida...
Meie näod oli TEMA SÜÜTÕTTU ohtlikult lähedal. Ma olin kindel, et järgneb suudlus , kuid mis tema tegi? Selle asemel lahkus autost. IDIOOT!
Eliis tundis kuidas tal silmad märjaks lähevad ja pühkis kiiresti ära pisara, mida ta enda põsel tundis.
Niisiis, ma olen nutu äärel ja kõik selle Mirko pärast.
Kas ma olen üldse kunagi MIRKO pärast nutnud?
Ma olen ikka täielik...
Pealegi...
Tal on oma tüdruk, mis on väga hea.
A tead mis päevik? Ma kohtusin täna Madisega. Õigemini jooksin talle sülle. Ta on pikk..., rohesilmne ja juuksed on tal satäänid... TA NII NUNNU! Aww.... Mirko asendusaine.
Asendusaine....
Prr, ma hakkan ära keerama.
Eliis.

Ta pani päevikule pastaka vahele ja siis kinni selle ning lennutas kergelt voodialla ja keeras ise end voodile selili ja jäi õigepea magama.

¤¤¤

„Miks nii mossis?“ küsis Britt ning valas õele kohvi.
„Kerge pohmakas, ei midagi muud.“ vastas Eliis tuimalt ning võttis kohvi. Britt istus Eliisi kõrvale. „Palun kuula, mida ma sulle räägin. Ära vanematele räägi.“
„Nooh?“
„Ma arvan, et ootan last.“
Eliisil läks kohv kurku „JAA VÕI?“ karjus ta ning kallistas õde. „Palju palju palju õnne!“ lausus ta.
„Aga vaata, ma pean ülehomme Ameerikasse sõitma. Kooli uuesti, et palun sind, hoia seda saladuses, eks. Ma ei kujuta ette, mida vanemad teevad ja mida Kaido teeb.“
„Mis, ta ei teagi veel või?“
„Ei, ei tea. Aga igaljuhul, hoia saladuses asja eks.“
Eliisile turgatas üks mõte pähe. Hull mõte. „Tead, kas sellele lennule on veel kohti?“
„Mis siis?“
„Ma nimelt tahaksin sinuga koos Ameerikasse tulla.“
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime30/12/2008, 14:31

l6puks ometi Very Happy
aga hea (Y)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime17/1/2009, 19:19

Ärge jumala pärast pange eelmist osa tähele! See täiesti metsa. Igatahes, see jutt ei lõppe veel niipea ära. Sellest ei tasu isegi unistada. Very Happy

2 peatükk.
Igatsus... meenutused...




„Miks nii mossis?“ küsis Britt ning valas õele kohvi.
„Kerge pohmakas, ei midagi muud.“ vastas Eliis tuimalt ning võttis kohvi. Britt istus Eliisi kõrvale. „Sa eile Mirkot ja Emmit nägid?“
Eliis neelas kohvi kiiruga alla ja hakkas köhima. „Jube kange kohvi,“ kommenteeris ta, kuid siis meenus talle Britu öeldu. Tema segased tunded avaldusid taas. Tahtmine karjuda, nutta.... Ja mis peamine... taas meenusid mälestused sellest nädalast ajast, mis oli kaks aastat tagasi. Ta raputas pead. „Nägin.“ ütles ta võimalikult ükskõikse tooniga. Britt võttis Eliisi käest kinni ja pigistas seda. „Sa ütlesid seda väga ükskõikselt, aga mis sa tegelikult tundsid?“
„Tahad ma räägin sulle?“
„Ikka.“
Eliis hingas sisse ja jõi kohvi põhjani ilma vahepause tegemata. Ta keeras korraks pea kõrvale, tõmbas vasaku käega üle huulte ning ohkas siis. „Ma komistasin talle otsa,“ alustas ta „Ta tahtis rääkida.... Mina ei lasknud.... Ta lahkus sealt toast.... Järgmisena mäletan seda, et ma rääkisin Madisega ja siis juba seda, kui ma olin auto roolis... ning siis seda, kuidas ma hommikul ärkasin. Ja mis ma tegelikult tundsin, kui Madisega rääkides silmanurgast neid kahte nägin? Tahtsin vist sellel hetkel sel krõhval silmad peast kratsida.“
Britt muigas. „Seda on sinu iseloomu juures arvata.“ Eliis kehitas õlgu ning tõusis lauast ja vaatas õue. Uksekell helises parasjagu ning Britt tormas avama. Koridoris oli kuulda rahvamassi hääli ning Eliis loivas ka end kohale.
„Hommik.“ lausus ta ükskõikselt teistele ja täiesti kogemata viis ta pilgu avatud koridori uksest välja ning juhtus nägema, kuidas rõõmsalt naeratavad Emmi ja Mirko maja poole kõndisid.
„Ou, naiseõde,“ hüüdis Kaido Britult rõõmsalt ümbert kinni hoides „Hommik pole enam. Kell on veerand kaks päeval.“ Ines ja Bella hakkasid naerma. Eliisile ei jäänud see loomulikult märkamatuks „Mul savi,“ ütles ta napisõnaliselt ning läks Alexi ja Henriette järel elutuppa.
Vaadanud endale sobivaima koha elutoa diivanil potsatas ta istuma. Rahvast kogunes. Õigemini – kogu nende kamp, kuhu oli lisandunud kolm isikut. Eliis raputas kergelt pead ning pani kohvitassi käest. Toas püsis vaikus. Pilgud olid suunatud talle. Isegi Emmi ja Mirko vaatasid teda.
„Ma lähen oma tuppa.“ ütles ta viimaks ja kõndis kärmelt teisele korrusele ja sealt edasi oma tuppa. Ta virutas jällegi ukse pauguga kinni istus voodile, kust ta padja võttis ning oma näo patja peitis.
Hirmuga meenutas ta esimest õhtut Mirko juures kaks aastat tagasi. Meenutused käisid ta peast läbi aeglaselt, nagu kiuste, nagu filmina. Kõik kordus, ainult mitte reaalselt, vaid tema mõtetes, südames.
Vihaga virutas ta padja nurka ja vajus põrandale põlvedele ning hoidis kramplikult voodi madratsist kinni.
Ukse taga kostus samme ning seejärel õrn koputus uksele. Eliis ajas end kärmelt püsti ning istus rätsepistes voodile, pühkides varrukaga paa pisarat põselt.
Uks avanes ja tulija astus sisse. Eliis jäi üllatunud pilguga sissetulijat vaatama...


Ma N Õ U A N kriitikat ja kommentaare Very Happy Enne uut osa ei saa Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime7/2/2009, 19:06

Siit teile uus osa!
Suht lühike, aga elab üle vast.... Very Happy
Kriitikat tahan!

¤¤¤

„Hommik,“ ütles Madis naeruselt „Su õde ütles, et oled oma toas ja ma võtsin julguse kokku ja tulin üles.“ rääkis ta „Või tulin ma valel ajal?“ küsis ta Eliisi vaadates. Eliis raputas pead ja naeratas
„Sa tulid just õigel ajal.“ ütles ta.
„Miks sind all ei ole?“
„Ma ei taha... mu eks on seal oma kallimaga ja mul on suhteliselt ebamugav olla...“
Madis istus Eliisi voodiservale ja muigas „Miks te lahku läksite?“ küsis ta.
„Usu mind. Tobe lugu. Olin siis pubekas ja omadega rohkem sassis kui nüüd.“ ütles Eliis vaevatud tooniga hääles „Mul on sellest raske rääkida...“
„Ma mõistan.“ ütles Madis ja naeratas taas oma säravat naeratust, millepeale Eliis taas naerma hakkas.
„Armsalt naerad.“ kommenteeris ta ning Eliis punastas.
„Ära mõnita eks,“ irvitas Eliis ning Madis tõstis rahu märgiks parema käe ja jättis paugupealt naermise.
„Teemat vahetades. Ma tahan sinu kohta nüüd natuke rohkem teada saada,“ alustas Eliis „Nii, esimene küsimus, kuidas sa sinna tobedale peole sattusid?“
„Sa nimetad TOBEDAKS peoks kohta, kus ma sind kohtasin?“ üllatus Madis.
Eliis kehitas õlgu „No vahet pole. No teeme uuesti. Kuidas sa sinna „lõbusale“ peole sattusid?“
Madis muigas „Koos oma õe, Emmiga.“
„Emmi - on – su - õde?“ küsis Eliis, olels kindel, et kuulis midagi valesti.
„On. Minu väikeõde.“
Eliis jäi noormeest suu lahti vaatama.
„Mis on siis? Sulle ei meeldi, et ta mu õde on?“
„Meeldib ikka,“ ütles Eliis, manades ette feik naeratuse. „Tore ju. Mu eks käib sinu õega ja nüüd sa üritad siin mind sebida nagu ma aru olen saanud.“
„Nutikas oled.“ Kiitis poiss ja tõusist püsti. „Ma lähen alla, vaatan mis rahvas teeb. Tuled ka?“
„Ei,“ keeldus Eliis nii viisaka tooniga, kui suutis „Ma ei tuleks parema meelega.“ jätkas ta.
„Olgu nii. Ma lähen.“ ütles Madis lõbusalt ning lahkus toast. Eliis lasi kuuldavale raske ohke ja keeras end voodis kõhuli. „Koos oma õe, Emmiga,“ kostus ta kõrvus uuesti Madise öeldud lause. Eliisi silmad täitusid taas aeglaselt pisaratega. Ta ei tahtnud endale tunnistada ühte tõsiasja. Mkm, ta oli selleks liiga põikpäine. Aga ometigi, pidi ta seda tegema. Oma mõtetes ta teadis, et ülekõige siin ilmas, tundis ta puudust Mirkost.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime7/2/2009, 19:31

Tead.. mul tulid esimest korda seda juttu lugedes pisarad silma..

Need tunded ja see siirus ja.. See osa oli lihtsalt.. Gaah..

Ja nüüd sa võid mu ära tappa, sest ma tean, et ma lubasin sulle ohtralt kriitikat, aga no kurat! Ära kirjuta siis nii häid osi, mida kritiseerida on VÕIMATU!!

Kui Eliis ja Mirko ruttu ära ei lepi, siis..

Oeh..

UUT!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime7/2/2009, 21:52

Oeh, ma ei oska kuidagimoodi su kommentaarile vastata, Kärolyn.

Siit siis uus osa. :)


¤¤¤

„Oh, kurat!“ vandus Eliis, kui silmad avas. Käes oli juba õhtu ja hakkas vaikselt hämarduma. „Ma magasin kaheksa tundi?“ imestas ta ning tõusis püsti, kohendas tekki voodil ja läks peegli ette. „See pole mina,“ ütles ta tuimalt kui tema jaoks täiesti võõras nägu peeglist vastu vaatas. Silmaümbrused mustad, põskedel paar musta jutti ja nägu – täiesti valge, silmad – tühjad. Isegi võib öelda, et pohhuistlikud. Juuksed - sassis.
Kerge ohke saatel kõndis Eliis toast välja, võttes suuna köögi poole. Automaatvastaja punane tuluke vilkus, andes märku uuest teatest. Klõps! „Me läksime edasi pidutsema. Kuna sa magasid ei tahtnud sind üles äratada. Madise arvates oled sa ingel.“ „ Ah kurat, jää vait Paul!“ kostis tausalt Madise ärritunud, kuid siiski lõbusat häält „Ta ei taha, et ma vait jääks. Igatahes, helista, kui tahad meiega ühineda. Nägosh!“ Piiks! Teade sai läbi. Eliis turtsatas ja vaatas puht juhuslikult aknast välja. Must Toyota seisis ainukese autona maja ees. „Nüüd ma vihastan!“ sisistas tüdruk ning oli valmis õue minema ja Mirkol arvatavasti nägu täis sõimama.
„Noh, oled vihane?“ kostis tuttav hääl Eliisi selja tagant. Ta pööras end ümber ja nägi Mirko pruune silmi, tumedat jumet ja pisut sassis juukseid.
„Ei,“ ütles Eliis ükskõikselt. „Kuidas sa sisse said?“
„Kaks aastat on möödas ja te siiani ei lukusta terassile viivat ust.“ irvitas Mirko.
„Asiis.“ ütles tütarlaps lühidalt, suunates pilgu Mirko silmadelt ära. Selle asemel vaatas ta hoopis musta Toyotat, mis maja ees kaljukindlalt seisis.
Vaikus.
Vaikus enne tormi...
Eliisi keha seisis täiesti paigal. Süda, aga tegi tagurpidi saltosid. Mõistus kisendas. Vererõhk suurenes. Ta seisis kaljukindlalt oma mõistusele vastu. Tegemata välja kujutluspiltidest silmade ees, ega mõtetest meeltes. Ülekõige oleks ta tahtnud praegu noormehele kaela vajuda ja teda suudelda ning tema ¹okolaadipruunidesse silmadesse vaadata. Aga STOP! Seda tahtis siiski Eliisi süda. Süda, mille oli täielikult vallutanud noormees nimega Mirko Kasek.
Nii nad seisid. Kaks noorukit. Vaikuses. Vaikus, mis ütles palju, samas mitte midagi.
„Miks sa mind rahule ei jäta?“ küsis Eliis järksu, purustades vaikuse ja pingestades õhkkonda. „Kaks aastat on möödas ja ma olin peaaegu kindel, et ei näe sind kunagi.“
Mirko lähenes Eliisile. „Sest seda on minult liiga palju palutud.“ lausus noormees siiralt. „Sa tead seda isegi.“
„Miks sa tagasi tulid?“ küsis Eliis nüüd juba sosistades, püüdes varjata hääles peituvat ahhastust.
„Esiteks, oma perekonna pärast, teiseks, oma sõprade pärast ja KOLMANDAKS, sinu pärast.“ ütles Mirko ja lähenes Eliisile veelgi. Varsti lahutas neid vaevalt pool sentimeetrit. Eliisi süda kloppis.
„Minu pärast? Lollus! Sul on endal olemas tüdruksõber ja ma ei saa aru.... milleks tulla tagasi oma kodulinna pärast kahte aastat peamiselt selleks, et oma eksi näha?“ küsis Eliis sarkastiliselt, manades ette karmi, otsekohele pilgu. Õigepea see lahtus ning ta hääletoon muutus anuvaks „Palun mine!“
„Liiga hilja juba!“ ütles Mirko vaevukuuldavalt, sirutas käe, tõmbas Eliisi enda vastu ja surus oma huuled tema omadele...
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime8/2/2009, 14:30

see oli hästi kirjutatud (Y).

meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime8/2/2009, 21:42

Äitähh Padjakas Very Happy

Kallikesed, ma tahan kriitikat Very Happy Või muidu uut osa ei saa Very Happy

¤¤¤

„Mirkoo!“ hüüdis keegi ja noormees tõmbus Eliisist eemale.
„Jaa, siin ma olen!“ hüüdis ta vastu.
Koridorist tuli nähtavalt Emmi. Ta jooksis Mirkole kaela ning suudles siis kirglikult noormeest. Ja kõike seda Eliisi ees. Mirko lükkas Emmi korraks endast eemale „Lähme koju.“ ütles ta. Emmi noogutas. „Kuule, mine sa ees. Ma lähen käin vetsus. Näed,“ lausus ta „Autovõtmed.“ ja andis võtmed Emmile.
„Okei,“ ütles ta ja hakkas lahkuma, kuid peatus „Tsau Eliis!“ lausus ta rõõmsalt ja lahkus majast.
Mirko vaatas Eliisile otsa.
„Koju?“ kordas Eliis.
„Jah, koju. Me ostsime korteri ja elame nüüdsest juba poolteist aastat koos.“ ütles Mirko, vältides igahinna eest Eliisile otsa vaatamist. Ta teadis, et tegi Eliisile oma öelduga haiget ja ta ei eksinud.
„Te elate juba p-poolteist a-aastat koos?“
Mirko noogutas ja auto majaees tuututas. „Ma pean minema,“ lausus ta selle peale vaikselt ning kõndis pea norus majast välja. Ta istus kordagi tagasi vaatamata autosse ja sõitis koos Emmiga nende koju. Nende koju.... nende oma koju.... See mõte haavas teda. Poolteist aastat olid nad juba Emmiga koos olnud ja õnne nautinud... Mida aga tema oli kõik see aeg teinud? Pool aastat masetsenud ja siis ära pööranud. Õppimine läks alla, peod tihenesid, trahvid purjuspäi juhtimise ja liikluseeskirjade rikkumise pärast aina kasvasid ja kõige selle tekitajaks oli kurbus. Meeletu kurbus, mida tuntakse ainult siis, kui kaotatud on inimene, keda on õptud lühikese ajaga niivõrd palju armastama...
„Jamh,“ ütles Eliis vaid ning võttis suuna elutoa poole. Telekas mängima. „Monk, what ever,“ pomises ta ja pani teleka kinni.
Kerge ohke saatel tõusis ta diivanilt ning võttis suuna oma toa poole.
Pastakas käes, päevik lahti ja Eliis kõhuli voodil.
Suudlus...
Mirko suudles mind täna...
Mida ma peaks sellest välja lugema?
Miks ta seda tegi üldse?
Kuradi idikas, ise on kaks aastat selle faking Emmiga kodu mänginud ning siis tuleb kahe aasta pärast siia ja suudleb mind?! TROPP!
Kelle peale ma rohkem vihane olen? Mirko või Emmi?
Vastus: MÕLEMI!
Tegelikult....
Ma ei armasta ju Mirkot. Ma olen temast üle saanud. See suudlus ei tähendanud mulle mitte midagi.... Vähemalt ma arvan nii... Miks ma siis vihane olen?
Kui ma teda täna nägin, pidin peaegu otsad andma. Tema silmad... tema huuled....

Eliis pühkis pisara ja jätkas kirjutamist.
MA JU IGATSESIN ja igatsen siiani MIRKOT!
Kirjutas ta ning viskas päeviku vastu seina. Ta keeras end selili ja tõmbas käega üle näo.
„Kellele ma valetan?“ küsis ta siis endalt järksu.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime15/2/2009, 15:50

Uus osa!
Olge õnnelikud! Very Happy
Hilinenud küll, aga ütlen ikkagi: Head sõbrapäeva!
Kriitikat?


¤¤¤

„Kellele siis, sistaaa?“ küsis Paul järsku tuppa ilmudes. Eliis viskas teda padjaga.
„Sa ehmatasid mind idikas!“ karjus ta ja Paul naeris. „Oled kuulnud sellest, et enne koputatakse, kui sisenetakse?“
Paul vaatas Eliisi nagu hullu. „Mis kuradi elementaarsest viisakusest sa siin räägid?“
„Ma räägin elementaarsest viisakusest, mida nimetatakse elementaarseks viisakuseks.“ irvitas Eliis. Paul kergitas kulmu.
„Nagu mida?“
„Seda, mida kuulsid.“
„Kuule, ma olen liiga täis, et su loogikale pihta saada.“
Eliis hakkas kõva häälega naerma. „Mu vennana, peaksid sa mind hästi teadma eriti mu loogikat ja norimisoskust.“
„Fafa,“ ütles Paul ja keeras selja. „Ma tahtsin sulle midagi öelda, aga unustasin ära.“
„Mine maga end kaineks.“ ütles Eliis naeruselt ja viskas Pauli padjaga. Paul püüdis padja kinni ning irvitas. „Madis on sinusse armunud.“
„Pohhui!“ käratas Eliis. Paul lahkus toast. „Loll, padi anna siia!“ Paul viskas padja ja sulges ukse. Eliis keerutas end naerukates voodil.

¤¤¤

„Eliis, Eliis!“ kisas Emmi majja sisse joostes. Eliis näris parasjagu rahulikult vorstivõileiba ja tal pidi toit kurku minema. Mida sa siin teed? Kuidas sa sisse said?
„Siin olen!“ hõiskas ta vastu ja juba ilmuski elutoa uksele näost õhetav Emmi. Ta oli kohkunud näoga.
On midagi juhtunud?“ küsis Eliis ja asetas pooliku võileiva lauale.
„Sa veel küsid?! Mirko on eilsest saadik kadunud!
Kui me siit ära läksime, oli t a paar tundi kodus ja siis lahkus. Sõnagu lausumata!“ ahastas Emmi. „Ja mis kõige hullem? Ta ei vasta isegi telefonile! See väljalülitatud!
Äkki sa tead, kus ta olla võiks?“
Eliis mõtles järele. Oli ju mitu kohta, kus ta olla võiks. Vanemate maja – tegelikult – vanemate maha jäänused tulekahjust. Surnuaed. Kohalik järveke. Neid kohti oli mitmeid.
„Ei tea,“ valetas Eliis ja pistis viimase ampsu võileivast suhu.
„KUIDAS?“ karjatas Emmi. „Te ju olite nii kaua koos. Elasite isegi samas majas, samas linnas, käisite samas klassis, samas koolis.“
Järjekord ja loogika on sul sassis, mõtles Eliis. „Kui sa pead „pikaks“ kooseluks nädalat. Tegelikult vähemat, kui nädalat, siis oled küll õnnega koos.“
Marguse, Kevini ja Kaido pool võiks ta olla... luges ta mõtteis.
„Sarkastitse aga! Mul savi! Tähtsam on hetkel Mirko leida. Aitad?“
Tropp, mõtles Eliis „Looda sa!“ Bitch.
Emmi silmad läksid üllatusest suureks „Sa keeldud?“ kisas ta üllatusest.
„Mhmh, Mine sõida oma Alfa Romeoga ringi ja leiadki ta.“ sarkastitses Eliis ja näitas käega ukse suunas.
Selle asemel, et minema hakata, võttis Emmi Eliisi vastas istet. „Sa ju tead, kus ta on. Miks sa ei ütle?“ küsis ta tõsiselt ja kohendas juukseid.
„Kui sa teda läbi ja lõhki tead ja tunned, siis sa tead, kus ta on. Kui ta on usaldanud sulle ühe jutu, mis talle siin maailmas kõige rohkem haiget teeb – saad sa juba neli kohta, kus ta olla võiks.
Kui ta on sulle oma lapsepõlvest rääkinud ja tema meelistegevusest, saad sa juba viis võimalikku kohta.“ lausus Eliis.
Emmi vaikis.
„Või siis pole...“ lisas Eliis, tõusis püsti ning võttis laualt paberi ja pliiatsi. „Näed, siin sulle Marguse ja Kevini number. Helista neile. Nad aitavad sul teda otsida.“ ta ulatas Emmile paberi, kus olid Marguse ja Kevini numbrid. „Ülemine on Kevini oma, alumine Marguse.“
Emmi läks näost särama. „Ma jään sulle tänuvõlgu.“ kilkas ta.
„Ma saadan sind.“ pakkus Eliis ja kõndis Emmi järel ukseni.
„Aidaa,“ naeris Emmi ja lahkus rõõmsalt majast.
Nüüd siis Mirkot otsima. mõtles Eliis.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime15/2/2009, 16:27

Kriitika poole pealt see, et kui Emmi enne Eliisi Mirkoni jõuab siis.. mul on tead-küll-kelle msn. Very Happy Twisted Evil

Siis.. ma ootan huviga juba seda värki.. mis Mirkoga juhtus. See jutt mis talle haiget teeb noh. Very Happy

Siis.. Emmi on nõme. Ta ei meeldi mulle. Isikuna jutus. Very Happy Mitte selles mõttes et kuidas sina teda kirjeldad vms. Mkmm.. See on super.

Mai oska siia midagi kirjutada.
Ootan ülima huviga uut osa!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }   Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! } Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Täiskasvanud. ( järg Pubekatele :) ) [ LÕPETATUD! }
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: