MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]

Go down 
5 posters
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime2/8/2008, 10:14

(Tervejutt on siin üleval,ei viitsinud osadekaupa panna) höhöhöh:D

"Näete seda lossi seal?"küsis Johny.
"Jah"vastasid kõik.
"Keegi on seal käinud?"
"Ei mina ja Mary pole,"vastas Mirabelia.
"Aga teie Mike,Peter ja Thomas?"
"Kunagi käisime,kui see veel kinni poldud pandud."
Poistel olid ees kavalad näod.
"Mida te mõtlete?"küsis Mary.
"Me lähme lossi"vastas Mike.
"Hullud täiesti,pärast see hakkab lagunema ja siis me sureme.Pealegi mina kardan."
"Me oleme kuuekesi,meiega ei juhtu midagi.Tulge tüdrukud."Peter ulatas Mirabeliale käe.
"Tule tibu"
Mirabelia,Mary,Peter,Thomas,Johny ja Mike läksid lossi ukse juurde.Nad astusid sisse ja esimese asjana mida nad nägid, olid suured hunnikud inimeste skelette.Mary ja Mirabelia kiljusid,kuid poisid sundusid neid vaikima.
"Lähme ära!Lähme ära!"kiljusid tüdrukud.Mike katsus ust,see oli kinni.
"Mida me edasi teeme?"küsis Mary.
"Lähme seiklema,küll me leiame mingi väljapääsu."

***
Teismelised istusid nõutult seinaääres maas.
"Ma lähen pellarisse."Thomas tõusis püsti ja lahkus sõprade juurest.
Mõneajapärast.
"Thomas on juba niikaua pellaris,lähme vaatame,kus ta on."
"Davai"
Nad läksid vaatama ja leidsid läbi lõigatud kaelaga Thomase.
"Issand jumal!"Mary ja Mirabelia olid silmnähtavalt ¹okis.
"Kes seda tegi?"küsis Mike.
"Igatahes keegi meist seda ei teinud."sõnas Peter kangestunult.
"Kuid kes siis?"küsis Johny kokutades.
"Mul pole õrna aimugi,kuid peale meie on siin veel keegi-keegi roimar.Kokkuvõttes me peame põgenema!"
Nad jooksid Thomase surnukeha juurest üles viiva trepi poole.
"T¹¹¹¹,tasa!"ütles Mike sõrme suu ette pannes.
"Ma pean rahulikuks jääma,ma pean rahulikuks jääma!"ütles Mary küüsi näppides.
"Kes see roimar siin on?"küsis Mirabeila peaaegu nuttes.
Ma ei tea,kuid ma rrägin teile ühest legendist."sõnas Peter.
Mary ja Mirabelia istusid Mike ja Peteri juurde ning Peter rääkis:"Kunagi toimus siin üks vägistamis lugu.Siin oli valves üks tüdruk-abiturient ning selle lossi dire vms vägistas ta.Peale seda nägid diret ainult tema üks laps.Ta leisds oma isa lõhki lõigatud-sõna otseses mõttes lossi põrandalt.Valvirit pole kegi peale sda näinud.Siia lossi tulid kord üks lastetrupp.Nad tulid siia ja jäidki kaduma.Inimesed on arvanud,et lapsed eksisid ära ja surid."rääkis Peter.
"Nonii ja ka nemad käid siia ja see roimar tappis nad.Kuid miks?"küsis Mirabelia.
"Ta vist...Ma ei tea,kuid me peame siin lossis hiirvaikselt liikuma.Vastasel juhul sureme me kõik nagu Thomaski."
"lähme siis,kuid Mirabelia ja Mary,võtke oma kontsad jalast."
"Mhmh"

***(päevad mööduvad)
Mirabelia nuttis Peteri surnukeha juures.
"Sõbranna,tunnen sulle kaasa."ütles Mary Mirabelia õlale kätt toetades.
"Miks just Peter?"
"Ma ei tea.Me oleme siin juba kolm päeva kinni olnud ja selle ajaga on tapetud Thomas.Jhony ja Peter.Ainult kolm meist on järel.Me peale kokku hoidma."
"jah"
"Tüdrukud,lähme kiiresti!Ma nägin siin kedgi,ruttu.Lähme!"
Mirabelia,Mary ja Mike jooksid.Neid ajas taga üks naine,kellel oli ühe silmaees kae nign ta käe asemel oli teravaks viilitud vikat.Mirabelia nuttis.
Paar tundi oli see tagaajamine kestnud.Nad pidid seisma jääma,kuna enam polnud neil kuhugi minna.
"Ära tee meile midagi."sõnas Mike ,seistes tüdrukutel ees.Ta käed ja jalad olid harkis,sest kui ka temaga oleks midagi juhtunud,oleksid Mary ja Mirabelia vb isegi ellu jäänud.
"Ärra sa issegiiii unnistaaa!"
Selle lause järel võttis naine oma vikatkäe välja ja tappis nad.Järgmisel hetkel lendas loss õhku.
Järgmisel päeval lehes:
"Eile juhtus õnnetus.Õhku lendas Menrtioso loss.Pärast kui laboritöötajad ja kirminalistid käisid varemetes ,leidsid nad sealt palju surnukehi ning ka üks kunagine lossivalvur,naine.Analüüsid näitavad,et tema ongi mõrvar.Tal oli parema käe asemel vikatkäsi.Lõpuks on need kadumised lahenduse leidnud."


FIN.


Liigalühikestoorimatean:D
Avaldage siis arvamust!


Viimati muutis seda Dinx^^ (14/8/2008, 13:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime5/8/2008, 03:57

Hmm... Ma avaldan oma ausa arvamuse.

Esiteks on see kummaline, et järsku lendas loss õhku ja nüüd analüüsidega leiti tapja.

teiseks, oli kummaline, et Thomas läks kempsu ja nüüd järsku leiti surnukeha. Oh, ma saan aru, et leiti, aga kas nagu poisi karjumist poleks pidand kuulma? Siiski kui lõpus oli kirjutatud, et naine ajas taga ja nad jooksid eest, oleks saand Thomas karjuda "Appi".

Lisaks tekkis küsimus, et möödas on kolm päeva ja juba on ainult 3 järel.

Oleks pidand rohkem kirjeldust olema ja rohkem selgitust ja mõtlemist. Rohkem reageeringud.

Kui see oleks okei olnud, oleks väga hea jutt olnud.

Aga idee oli väga hea ja isegi geniaalne Wink.

Ahjaa, paar trükiviga leitsin kah Razz
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime11/5/2009, 18:47

jutu idee oli hea, kuid kirja/trükivead riivasid tihti silmi ja pani hambaid krigistama.
kohati oli ebaloogilisi kohti, näiteks, kuidas nad kolm päeva ilma toidu-joogita vastu pidasid. ja see, et nad selle Thomase? nii kiiresti leidsid, või noh, kui nad polnud seal käinud, ei pidanuks nad ka ju teadma, kus peldik on.

aga muidu üsna normaalne. (sorri kriitika pärast)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime11/5/2009, 23:04

Kusjuures, ma nõustun teie kriitikaga.
Ma tean, et oleks pidanud rohkem emotsioone ja selgitusi olema Very Happy Ma kirjutasin selle jutu suht ammu ka juba, et jamh Very Happy
Kuid, tänan kriitika eest :)
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime11/5/2009, 23:32

Diana , sa oled äge . Very Happy
Ma täiega nagu naersin , ma ei tea miks . Very Happy
Millegipärast oli nii naljakas , Very Happy
Aga jah , uut ei saa küsida .. : /
Meeldis ; )
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime13/5/2009, 16:07

Kirjavead =) Koma ja punkti järel tuleb enne teist sõna ikka tühik =)
Üldiselt, veidkene ulmeline ja absurdne, nagu see toidu ja joogi värk näiteks. Ja kusjuures, kui loss õhku lendab, siis on suht väike võimalus leida rusude alt terveid surnukehasid, et kindlaks teha, kes mõrvar oli ja nii.


Muidu... Mõte oli hea.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]   Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõrvar Lossivaremeis. [ÜHEOSALINE! LÕPETATUD!]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: