MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vahetatud tüdruk

Go down 
+9
Funnyface
Kärolyn
padjanägu, [h]
EITC.
SixxBitch
GossipGirl
Krissu
nasicc
Sixx-
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 18:24

GossipGirl kirjutas:
ei oskagi kometeerida eriti.

Ma ei saa aru, kas sa mõtlesid sellega halba või head Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 20:11

Hea pikk osa.
Mulle nii väga meeldis see, kuidas Michelle Robertit lõi, ja Robert selle peale ainult vastu naeratas.
See oli minuarust väga armas.
Aga päris lõpp ... kuni Michelle karjus just enne seda "lase mind lahti!", siis polnud see vist väga vabatahtlik, või ...
NO IGATAHES VÄGA LOLL KOHT POOLELIJÄTMISEKS! Very Happy
(Sama karjusin ma viimase "Meeleheitel koduperenaiste" osa lõpus.)
Nii et KOHE UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 20:38

-----


Viimati muutis seda Sixx- (18/10/2011, 22:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 20:53

Nii.. eelmise osa lõpp. See suudlus. NUNNUUU!!!!! Very Happy

Uue osa algus.. Ma mõtlesin umbes kolm minutit miks see kutt vahele tuli. Siis meenus et Michelle akrjus enne: Lase mind lahti. Jajamh.. Very Happy

Aga.. mina oleks küll Robert'i valinud. Very Happy

Michelle ju sulas ta käte vahel ja siis jätab kuti lihtsalt maha. Psshh.. Very Happy

Aga ma uut nõudma ei hakka, sa oled niigi tubli olnud. Homme tahan küll uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 21:01

Aga mõtle mida Robert Michelle´ile tegi, kõik see värk Very Happy
Mina oleks ka vihane olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 23:00

*totakas naeratus näol*
Mulle meeldis see, kuidas Michelle minestust teeskles.
Mulle meeldis see, kuidas sa viimast lauset kirjutasid - rätiku, see tähendab tänapäeval telefoninumbri, sest see oli lihtsalt nunnu.
Mulle ei meeldinud see, kuidas Michelle muidu käitus.
Nagu, samad sõnad, mis Kelly-l.
Ma ei oleks küll ise ilmselt Robertit valinud, aga ta ju SULAS juba Roberti käte vahel, mis tal NÜÜD hakkas?
Mina ise ei oleks kumbagi valinud, ma oleks püstipäi ise koju läinud.
(Jättes armunud poisid ilastades endale järgi vaatama XD).
Aga see teesklemine ... eriti see, kuidas ta otsustas minestada, nagu, ma ei tea, raske kirjeldada.
HEA!
Uut.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 23:07

Noh, eks ta ole kaval t¹ikk Wink
Aga kas see et Michelle´i käitumine ei meeldi on kriitika mulle, või ongi nii parem, et pole nii ettearvatav? Surprised
A vaadake, se lause : Kui järsku katkestas selle hetke vihane hüüe mis tõi Michelle´i reaalsusesse tagasi.
REAALSUSESSE TAGASI Very Happy
Et ta oli ikkagi nii vihane Roberti peale, ja see oli super võimalus kätte maksmiseks Very Happy Sest kui ta oleks licalt mine ajalutanud, siis poleks Robertil nii sitt olla olnud Very Happy
Ma tglt ise kujutan ette : silmad vilavad, mida teha!? ja siis nagu lambike süttib pea kohal, ahha! ja sis langeb kokku Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 23:15

See on kriitika Michelle'ile.
Et kuidas ta julges nii käituda Very Happy
Kättemaksuhimuline tsikk Very Happy
Ja ei, ma ei mõelnud nii, et minestamist on raske kirjeldada.
Raske kirjeldada lihtsalt, mis mulle selles teesklemises meeldis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 23:21

Aga samas mulle see tema juures meeldibki, et ta pole selline tavaline vooruslik t¹ikk või siis lihtsalt nõme pube, vaid licalt ongi selline Very Happy
Eks näeb mis järgmises osas tuleb...
Jh, ma sain aru küll mida sa mõtlesid Idea Very Happy
Eks ta olegi selline bitch, aga nh..Mis teha Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 01:07

kellyx12 kirjutas:
Aga.. mina oleks küll Robert'i valinud. Very Happy

Michelle ju sulas ta käte vahel ja siis jätab kuti lihtsalt maha. Psshh.. Very Happy

kõik öeldi ära juba^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 10:34

Hmm.. ma nõustun EITC-iga. Ma oleks ka tegelt arvatavasti üksi minema jalutanud. Aga enne Indrekule oma numbri poetanud, et garanteerida Roberti armukadedus. Very Happy

Ja no, inimesed!! MA OLEN KÄROLYN!! *Läheb kasutajanime muutma*
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 18:24

Tavaliselt ma neid armastuse jutte nii väga ei loe ja värki, aga täna oli hirmus igav ja siis mõtlesin et tükki küljest ära ei võta ja leidsin selle jutu.

Kriitika: võib-olla olen ma loll ja imelik aga mind häirib kirjavärv, võiks veidi tumedam olla, jah see ka et mul nägemine vb kehva võitu aga ikkagi, veidi tumedam ei teeks paha.

Aga kui jutu häid külgi siia laduma hakkaks läheks ma veel täna hulluks: tegelikult on ülihea jutt, kirjeldused, inimeste iseloomud, jutu sisu, kõik on supper. Ja siis see minestamise teema, ülilahe, minu meelest.

NB: JÄTKA SAMAS VAIMUS!Wink

ootan väga uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 18:28

----


Viimati muutis seda Sixx- (18/10/2011, 22:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 18:38

meeldib väga ! :)

uut ka siis kiirelt, paluuuuun flower
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 18:51

ta maksab talle kätte, kuna see suudles teda ?
heahea Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 18:56

Ei, sellepärast et Robert temaga mängis Very Happy 8Suudlemine talle tglt meeldis, kuigi ta swda ei tunnista Very Happy )

Täna uus osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 19:08

pane KOHE Very Happy
ja siis hakka järgmist kirjutama ja tunniajapärast on veel kolm tükki üleval (I)

ma olen nii geniaalse mõtlemisega Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 19:47

Tõesti. isegi minu loogika ei jõua sulle järgi Very Happy
Aga varsti panen Surprised
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 20:25

Mulle väga meeldib see jutt! Very Happy
Ja mul tekib kerge kiindumus Roberti suhtes ... võib-olla sellepärast, et "Electra" jutus oli Robert läbinisti paha, siin on ta ainult natuke .. ulakas XD
See paneb võrdlema, ja Robert näib kolm korda parem, kui ta ilmselt tegelikult on.
Sellest ma ei saa aru, et Michelle omaette mõtleb Indrekule, ja siis sellele, et ta ei saa Roberti suudlusest üle, aga Geretele ikka ütleb, et Robert on üks molkus, ja sama ütleb ka Robertile.
Nagu ... where's the point?
Miks ta nii teeb?
Mulle vähemalt küll näib, et talle meeldib Robert ka.
Samas mulle väga meeldib, et ta kahe poisi vahel kaalub, ja nii.
See on kuidagi põnev ...
Kriitikat ka, et see on päris kindlasti imelik, et ta juba Eileeniga niimoodi läbi saab, nad tunnevad üksteist vaid mõned päevad ju.
Gretest ma saan aru, nad on ühevanused ja niimoodi läheb see palju lihtsamalt, aga üldiselt vanemate inimestega ei teki sellist lähedust nii kähku.
See pole loogiline.
Ja mulle tuli eelmisest osast meelde see, kuidas Indrek tuli.
Noh, TEMA ju ei teadnud, et Michelle on Iirimaalt.
Nii et ta pidi selle lause "jäta ta rahule" eesti keeles hüüdma.
Ja siis järgmisena küsis ta Michelle'i käest et "kas sinuga on kõik korras?" ja endiselt ei teadnud ta, et Michelle iirlane oli, sest keegi polnud seda maininud.
Aga Michelle vastas talle "jah", kui tegelikult poleks ta tohtinud arugi saada, mis Indrek ütles.
Selline pisiviga, võinoh, kui pisiviga ta nüüd on.
Mina isiklikult oleks kirjutanud kogu teksti siiski selles keeles, mis õige on, ehk inglise keeles, aga siis tuleks kogu tekst inglise keeles, ja see oleks suhteliselt keeruline, nii et nii on tõesti parem, et see kõik eesti keeles on, aga ära siis ära unsta, et see on tegelikult inglise keel.
Muidu on väga hea.
Uut!

Edit: jälle ma sunnin inimesi on ülipikki kommentaare läbi lugema XD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 20:46

Mich ju karjus inglise keeles, et 'lase lahti' vms.
niiet, indrek pidi ära tabama Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 20:55

Arvad, et Indrek kuulis seda ... ?
Kui nii, siis on kõik okei.
Mulle jäi lihtsalt mulje, et Michelle ütles seda vaikselt.
Kasutatud oli sõna "kähisema".
See pole just väga kõvasti.
Ma ei tea, kui kaugele see kosta võib ... Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 21:01

kui indrek kuulnud poleks, mikls ta üldse vahele oleks tulnd ?
siis oleks see ju umbes olnd, nagu et. kaks inimest musitavad tänaval ja sina lähed pohhuilt kaklema nendega Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 21:09

----


Viimati muutis seda Sixx- (18/10/2011, 22:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 21:12

I sometimes do have blonde moments.
Ma millegipärast arvasin, et ta lihtsalt nägi Michelle'i vastu puiklemas.
See oleks kuidagi loogilisem.
Kähisemine EI kosta kaugele.
Aga kui see oli nii mõeldud, võtan ma oma sõnad tagasi.

Osa oli ... nunnu.
Leppimine oli nunnu.
Roberti järgijooksmine oli nunnu.
Isegi suudlus oli nunnu, kuigi Robert poleks tohtinud seda teha, kuna see oleks võinud Michelle'i pahaseks ajada.
Aga "ma armastan sind" polnud nunnu.
Minu arust oli see liiga vara.
Mida ma ka tean, muidugi.
See oli tegelikult kuidagi kurvaks ajav osa.
Isegi, kui Robert teda armastas, siis ... paistab, et Michelle teda mitte.
Aga uut.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime23/11/2008, 21:17

EmoInTheCorner kirjutas:
Mulle väga meeldib see jutt! Very Happy
Ja mul tekib kerge kiindumus Roberti suhtes ... võib-olla sellepärast, et "Electra" jutus oli Robert läbinisti paha, siin on ta ainult natuke .. ulakas XD
See paneb võrdlema, ja Robert näib kolm korda parem, kui ta ilmselt tegelikult on.
Sellest ma ei saa aru, et Michelle omaette mõtleb Indrekule, ja siis sellele, et ta ei saa Roberti suudlusest üle, aga Geretele ikka ütleb, et Robert on üks molkus, ja sama ütleb ka Robertile.
Nagu ... where's the point?
Miks ta nii teeb?
Mulle vähemalt küll näib, et talle meeldib Robert ka.
Samas mulle väga meeldib, et ta kahe poisi vahel kaalub, ja nii.
See on kuidagi põnev ...
Kriitikat ka, et see on päris kindlasti imelik, et ta juba Eileeniga niimoodi läbi saab, nad tunnevad üksteist vaid mõned päevad ju.
Gretest ma saan aru, nad on ühevanused ja niimoodi läheb see palju lihtsamalt, aga üldiselt vanemate inimestega ei teki sellist lähedust nii kähku.
See pole loogiline.
Ja mulle tuli eelmisest osast meelde see, kuidas Indrek tuli.
Noh, TEMA ju ei teadnud, et Michelle on Iirimaalt.
Nii et ta pidi selle lause "jäta ta rahule" eesti keeles hüüdma.
Ja siis järgmisena küsis ta Michelle'i käest et "kas sinuga on kõik korras?" ja endiselt ei teadnud ta, et Michelle iirlane oli, sest keegi polnud seda maininud.
Aga Michelle vastas talle "jah", kui tegelikult poleks ta tohtinud arugi saada, mis Indrek ütles.
Selline pisiviga, võinoh, kui pisiviga ta nüüd on.
Mina isiklikult oleks kirjutanud kogu teksti siiski selles keeles, mis õige on, ehk inglise keeles, aga siis tuleks kogu tekst inglise keeles, ja see oleks suhteliselt keeruline, nii et nii on tõesti parem, et see kõik eesti keeles on, aga ära siis ära unsta, et see on tegelikult inglise keel.
Muidu on väga hea.
Uut!

Edit: jälle ma sunnin inimesi on ülipikki kommentaare läbi lugema XD


Nh, ma ise ütlen niipalju, et ta tunneb Eilleni juba pa 2 nädalat, tekstis on see olemas, ja nh, ilmselt tundub ta lihtsalt niivõrd hea ja usaldatav inimene, see Eileen Very Happy
Ütleme siis, et esimene ord kähistas, teine kord juba karjus Very Happy
Aga jh, oletame et Indrek oli seal lähedal, hulkus, tegi oma unsitavaid jalutuskäike öösel või mis iganes, ja ta nägi seda stseeni juba kaugelt ja siis tõttas ilma valge hobuseta "appi" Very Happy
(ps, ma ütlen niipalju, et tglt Robert ja Michelle sobivad minu arust paremini, kuna Robert mõistab teda paremini.
Et nh, point Robert ruulib, kuigi ta veic naughty Very Happy )
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vahetatud tüdruk - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vahetatud tüdruk   Vahetatud tüdruk - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vahetatud tüdruk
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: