MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Welcome to Berlin

Go down 
+5
Unknown Artist
SixxBitch
ThatsMe
Krissu
MidNight
9 posters
AutorTeade
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 15:12

Ma üritan vähemalt Razz



Päev Enne Lahkumist.
Mingi häiriv heli- I can ride my bike with no handlebars, No handlebars, No handlebars… Jälle hommik. Üks käe liigutus ja äratuskell vaikib. Ma tõusen, teen kõik vajalikud asjad ja hakkan kooli poole liikuma. On kolmapäev, 8 tundi koolis olemist, heh, se on ikka väga tore… Ma vaatan kella: 7:54 Esimene tund algab kell 8 ja kõndida on vaja veel vähemalt kümme minutit. Iga teine päev oleks mul hilinemisest suhteliselt suva, aga mitte täna… sest homme sõidan Saksamaale ja kui täna hilinen, siis saan halvema koha bussis. 7:55… 5 minutit veel, ma ei jõua õigeks ajaks! Kui jookseks siis äkki isegi… Punane auto pidurdab mu kõrval- se on mu isa. Ta tööl ei peaks olema? Auto aken liigub alla.
„Sa kooli ei hiline?“
„Põhimõtteliselt hilinen ju“
„Ma viin su ära siis.“
Ühe hetkega on olukord muutunud, ma ei hilinegi.
„Sobib!“
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 15:14

See osa oli LÜHIKE.
Uut . Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 15:16

Mm.. Laul on hea.(yy)
Paljulubav lõik,ma ütleks. Wink
Kuigi,ega selle järgi veel midagi kindlalt veel öelda ei saa.
Kuigi ma tahan teada,mis edasi saab.
Uut,pikemat osa. ? :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 15:18

Ma ei oska VEEL midagi öelda Very Happy Uut!
Tagasi üles Go down
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 20:43

Ma siis üritan edasi : P



Lahkumine
I can ride my bike with no… Kell on alles 6 aga ma olen juba üleval. Ma sätin kõik valmis ja ootan mobiili helinat. Sõber pidi oma isaga järgi tulema, Tore ju. Pärast mõnda minutit ootamist, mobiil helisebki.
„Tsau Erki, ma jõuan kohe sinu juurte. Oled valmis?“
„Muidugi“
„Okey ma juba liigun“
Ma lähen oma suure spordikotiga kodust välja. Tänava lõpus on näha halli maasturit lähenemas, se ongi tema. Auto peatub ja ma istun selle tagumisele istmele.
Kooli ees on suur rahvamass. Enamusi nendest ma tean, aga on ka inimesi keda ma ära ei tunne. Mõni reisilie tulijatest võttist lihtsalt teisest koolist oma sõbra kaasa. Ma liigun Harriga tema isa autost meie klassi juurte. Poistest on kohal peale minu ja Harri ainult Reigo, Kärt ja Simmo. Paaritu arv? Njah... Keegi peab siis eraldi istuma.
Kärt: „Kuidas me istume, meid on viis ju?“
Reigo: „Ma olen Kärdiga“
Harri: „Erki ma istun sinuga?“
Mina: „No okey“
Simmo: „ Ma pean siis mingi suvalisega istuma?“
Mina: „Me võime ju vahetada ka vahepeal“
Simmo: „Teeme siis nii“
Buss jõuab kooli ette aga rahvamass on juba oletatavas bussi peatumis kohas ootamas. Natukene rabelemist ja kõik inimesed ongi saanudki mingisuguse koha bussis. Mina olen kuskil bussi keskel. Minu kõrval- teisel pool vahekäiku istub Merit- klassiõde, kellega ma saan päris hästi läbi. Tema kõrval istub tume-pruunide, üpris lühikeste juustega tüdruk. Tal on mustad, mõndade heledamate kohtadega teksad ja punase, valge ja musta kirju pusa. Nägu on tal ka väga ilus, rohelised silmad vist... Selles ma ei saa veel kindel olla, sest ma pole talle silma vaadanud, heh... hiljem. Buss hakkab liikuma, on kuulda mingiste suvaliste valjuhäälset juttu.
Harri: „Erki!“
Mina: „Mida?“
Harri: „Mängime kaarte?“
Mina: „Ega midagi paremat meil vist teha ei ole jah“
Tõesti, Esimene peatus on ju võibolla 4 tunni pärast.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 20:58

,,Nägu on tal ka väga ilus, rohelised silmad vist... Selles ma ei saa veel kindel olla, sest ma pole talle silma vaadanud" - MEN!....

Häirib veidi see näidendivorm Very Happy Muidu on ok, aa, liiga lühike ka.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 21:32

Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 21:34

väga pikk osa Wink
aga paremaks läheb,jään uut ootama :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime16/11/2008, 23:20

mmm....
paljulubav...
ja hea!
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime17/11/2008, 15:48

Jaamh.. Paljulubav^^ Razz

Aga mind häirib ka see et sa nimed enne otsekõnet kirjutad.. tavaliselt ma isegi ei loe selliseid jutte.. Razz aga muidu suht meeldib jaamh Very Happy
Tagasi üles Go down
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime17/11/2008, 21:33

Njaa.... Ma jätkan siis vaikselt Razz



Väljakutse
Terve päeva oleme bussiga sõitnud. Peamisteks tegevusteks on mp3-e kuulamine või kaartidega mängimine. Vali hääl kostub üle bussi, reisijuht räägib meile Poola ajaloost ja muust sellisest jamast. Vähe on inimesi siin bussis, kes sellele jutule ka keskenduks. Enamused räägivad omavahel niisama või siis magavad. Mina ja Kärt mängime kaarte ja vestleme suvalistel teemadel. Järsku ütleb ta midagi, mis mu korraks mõtlema paneb.
Kärt lausub lõbusalt: „Ma nägin ennem, et sa vaatasid seda Meriti kõrval istuvat tüdrukut, meeldib ta sulle?“
Mina: „Noo...ta on ju päris kena“
Heh... Päris kena, tegelt on ta ikka väga ilus minu arvates, aga seda ma Kärdile ei ütle. Pärast tunnist kaardimängu Kärdiga ma tüdinesin sellest ja suundusin Reigo kõrvale mp3-me kuulama. Kärt sai minu koha ja muidugi hakkas teistega mängima. Hehe, kuidas ta küll sellest ei tüdine? Ma kuulan muusikat ja vaatan bussi aknast välja. Panen silmad kinni ja jään magama.Tund või isegi rohkem möödub. Järsku ma tunnen, et keegi koputab õlale.Ma ehmatan ja olen hetkeks segaduses. Eh... Se on too tüdruk, kes Istus Meriti kõrval.
„Jaaa?“
Naeratades ütleb ta: „Ega ma ei seganud?“
„Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!“
Ta pilgutab silma ja ütleb:„Tegelt ma tahtsin segada, nii et ma üritan pärast uuesti siis“
Se ajab mind millegi pärast naerma.
„Okey sa segasid mind tegelt“
„Yay, asi on nii, et ma kuulsin kui hästi sa kaarte mängid ja tahtsin seda ise ka näha“
Ma vaatan Kärdi poole, kes istub mitu rida taga pool, ta nõksutab pead ja naerab. Hehe, Kärt on tõesti ikka hea sõber.
„Ma mängin päris halvasti, aga sinu võidan vist ikka ära“
Ta naerab selle peale: „ Optimist jah?“
Seda ütlen tavaliselt ju mina...
„Eii, Realist!“
„Okey teeme ühe mängu ja vaatame kumb võidab“
„ Okey sobib!“
„Kas kohe?...“
Kõlarid lähevad käima ja nendest tuleb hele giidi hääl: „ 10 minutit ja me oleme Varrsavi hottellis“
Omg fail....
Õnneks tuleb tal hea mõte : „Okey äkki hiljem hottellis?“
„Sobib!!!“
„Aga hiljem näeme siis Wink
„Mis su nimi ültse on?“
„Eve“ Ja ta liigub tagasi oma kohale.
Eve... Tore nimi. Aga nüüd ma pean Kärti tänama.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime17/11/2008, 21:48

Omg fail...
Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime17/11/2008, 22:48

Ät¹aaa (y)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 00:21

Kirjavigu palju Very Happy Varrsavis oli eriti koom lugeda Very Happy
Mis veel?
Aaa, MEN ikka.
Mehed ikka ei vaata üldse iseloomu "jaa, ta on ilus, ta meeldib mulle nüüd, i love her from the bottom of my heart, let's get married!" Very Happy
Lühike oli ka.

Böö, Failerit oskan ikka parimalt kritiseerida! Fail lehm oled :) (senikaua, kuni sa videot ei näita, oled sa lehm, hiljem on sul au moonduda pulliks!)
Have a nice day!
Mää.
Tagasi üles Go down
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 07:32

ahah xD
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 18:51

iiiiirv Merili , mis kommentaar Very Happy:D:D
Üldse ei usu ju, et ma praegu naeran. xd
Tagasi üles Go down
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 19:02

Milles probleem? : D
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 20:00

Probleem on selles, et sa oled FAIL Very Happy (6)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime18/11/2008, 20:07

xdxd Very Happy
Tagasi üles Go down
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime19/12/2008, 21:10

hmm. põõneev. hea.
suhht koht naerukad...

UUt!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime20/3/2009, 15:53

Eeh, nii hea jutt ja pooleli. Milles probleem? Wink
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime28/3/2009, 11:32

Jejjj kui hea.
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Welcome to Berlin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Welcome to Berlin   Welcome to Berlin Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Welcome to Berlin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: