MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Üks võimalus.

Go down 
5 posters
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 02:54

suht kahtlane ja arusaamatu, aga nojah.
üheosaline, seda peaks kaa mainima vist.

*

1 võimalus.
1 kuradi võimalus.
1 võimalus, mis oleks võinud kõike muuta.
1 võimalus, mis muutiski.
1 võimalus, ja vaikus..
Me seisime sillal. Ta naeratas mulle oma säravaimat naeratust. Naeratust, mis oli vaid mulle mõeldud. Mulle ja mitte kellelegi teisele. Naeratust, millest see kõik oli alguse saanud. Naeratust, millesse armusin ma esimesel korral, kui seda nägin. Meie käed olid tihedalt kokku põimitud. Ta avas suu, et midagi öelda, kuid ma katkestasin selle ürituse kiirelt. Tema küsiv pilk tundus sel hetkel veel müstilisem, kui tookord, kolm kuud tagasi, kui me siin samas sillal kohtusime. Raputasin vaid pead ning vaatasin külma pilguga vett, mis meist paar meetrit allpool kutsuvalt sillerdas. Ta tahtis vastuseid. See oli ütlematagi selge. Ta tahtis vastuseid, kuid neid ta ei saanud. Polnud määratud saama. Ei tohtinud saada.
Naeratus tema näol tuhmus aegamisi. Ta teadis, et midagi on valesti. Ta aimas seda. Juba ammu. Juba mitme nädala eest. Kuid siis suutsin ma ta kahtlused hajutada. Enam mitte. Ma ei suutnud. Lihtsalt ei suutnud. See ei võinud enam nii jätkuda. Pigistasin õrnalt ta kätt ning lasin sellest siis lahti. Vaatasin veel hetkeks talle täiesti seletamatu pilguga otsa ning keerasin selja. Ta silmade pilk jäi mulle igaveseks meelde. Ta ei nutnud, ei. Ta ei teinud seda kunagi. Ta ei suutnud. Kuid ta oli sisemiselt surnud. Jälle. Ma teadsin seda. Ma armastasin teda. Siiani. Ma armastasin teda, kuid mitte rohkem, kui oma venda. Tema poleks nii teinud. Tema.. ta poleks iialgi nii teinud. Tema poleks oma armastatut nii jätnud. Õigupoolest seda sama tüdrukut.
Kuid mis see enam loeb. Nüüd teda enam pole. On vaid sillal seisev tüdruk, koos lapsega keda ta ootab. Minu lapsega. ja on vaid venna haud ning süü. Tüdruku süü. Lapse süü. KÕIGI süü !
Kõlas pauk.
Ta vaatas mulle ehmunult otsa. Enne veel, kui tema keha igaveseks meie järve, MEIE järve kukkus, tekkis tema näole üks pisar. Üks ainus kõrvetav pisar, mis rääkis enda eest. Kuskilt kostus karjatus. Jooksusammud. Nägin üht kogu sillapoole tormamas.
"mina tapsin ta," laususin vaikselt ning vaatasin tema õe poole. "mina tapsin."
Üks võimalus ja kõik võib muutuda.
Üks võimalus ja sa kaotad kõik.
Üks võimalus ja.. kõik. läbi.
Üks võimalus ja ma ei kahetse.
ei kahetse..

*


Viimati muutis seda padjanägu, [h] (16/11/2008, 03:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hellu
Teise astme kurjuse abiline
Hellu


Female Postituste arv : 6
Age : 29

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 03:05

hmm.. see on väga armas ja sügavmõtteline kirjandusteos, mille sa lõid, selles peitub dragöödia, armastuse domineeriv sadistlikus, mis tuumapommina hävitab kõik, mis selle ümber jääb, kauaks. kui kauaks? väga kauaks

Okei, unustage see möla ära Very Happy teglt suuuht.. romantiline, tapmine küll vähe aga muuu tekst ON romantiline Very Happy kui see oleks mingi pikk jutt siis lmselt sellist loba kaua lugeda ei tahaks, kuid nimudi on täitsa äge Very Happy


Viimati muutis seda Hell (16/11/2008, 03:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 03:07

Tead mis? Ma ei saanud mitte midagi aru Very Happy Hommikul loen uuesti, praegu olen liiga unine Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 11:15

Õhh.. Lihtsalt sõnatu..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 13:34

Oota nagu...Miks ta oma poisi tappis? Ma olen endiselt liiga juhm, et aru saada Very Happy Muidu superhead kirjeldused ja väga tundeline tekst...:)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 14:00

okei, ma seletan nüüd pikalt ja laialt lahti Very Happy

mina-tegelane oli poiss. ta oli sillal koos oma tüdrukuga, kellega ta kolm kuud deitind oli ja kes talt siis last ootas. kunagi oli selle tüdruku ja tema vennaga mingi jama olnd, mis oli siis selle mina-tegelase arust selle tüdruku süü ja milletagajärjel tema vend siis surma sai või, minu vaatenurgast - ennast ära tappis. jaa.. siis sellepärast tappis mina-tegelane tüdruku ära, kuiigi ta teda niipalavalt armastas (I).

the end Very Happy.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 15:02

A.. nüüd ma sain õieti aru.Very Happy
Tääitsa.. segane- Mnjaah..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 15:16

No ka mina mõistan nüüd Shocked Hirmuäratav, ent suurepärane..
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 15:51

Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime16/11/2008, 15:56

omg, kui hea.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üks võimalus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks võimalus.   Üks võimalus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üks võimalus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: