MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New York, New York

Go down 
+43
karrru
Griffu.
MirjamOlen
PINK
Dreams
draqQueen-
Lisanna
HannaLiisaaa
-MM-
mammu
padjanägu, [h]
kkaia-
mina-olengi-see
Everleigh
KK
LittleStar
StripedMämmu
Missk
Taylor
J3ssu
TontuLontu
Liisy
eku:)
SugarPiece
Miley Cyrus
kurmzu
Murtagh
Evy
LittleMissy
Krissu
LikeNoOther
jonnuke
mazza
Audrey
Helen
teletupsik
Kärolyn
EITC.
SixxBitch
bbrit .
ThatsMe
nasicc
GossipGirl
47 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorTeade
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime18/11/2008, 22:24

Nagu, mismõttes ta Danielisse armunud on?
DEANI FANCLUB
Very Happy
Uued armsad osad palun kähku üles! :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime18/11/2008, 23:18

Kas ma olen ainuke, kellele Daniel meeldib?
Igatahes, go Daniel!
Heaheaheaheahea.
Ei mingit Deani ei tule.
Dean will stick with his girl, okay.
Votnii.
Uut.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 16:35

Niisiis. Algul mul oli selline tunne, et see jutt on liiga perfektne. Ses suhtes, et.. Selle peategelase elu oli nii pöörfikt.
Siis tulid narkootikumid mängu. Mida ma lausa ootasin. Ma juba huviga tahtsin teada kuidas sa selle perfektsuse perse keerad. *Excuse my French*

Siis.. Dean ja Daniel. Dean tundub siuke.. Litsmees. Very Happy Mai teagi miks. Very Happy
Ja Daniel.. no mul on miskipärast tunne, et ta on perv. Very Happy Mai teagi, miks. Very Happy

Minuarust on kõige normaalsem üldsegi see.. vanem vend noh. Very Happy

Aga.. Kui on valida kas Dean või Daniel siis raudselt Dean. Very Happy
Mina ei saa aru mis EITC Daniel'is näeb. Very Happy

Aa.. uut osa tahaks ka muide. Very Happy Twisted Evil
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 17:02

Mida teie Deanis näete? Very Happy
Nagu, kutil on OMA tüdruk, siis ta kohtab Annie't, armub, rõhutan, ARMUB temasse ära, ja siis, nagu Annie't ei eksisteerikski, seksib jälle oma tüdrukuga!
Kust otsast SEE ilus on?
Ja minu kujutlustes on Daniel ilus ja puha ... mm ... ma ei oskagi kedagi näiteks tuua Very Happy
Igatahes, Daniel on PAREM, vott.
XD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 17:04

Ega mulle ei meeldi kumbki neist. Very Happy
Ja nagu ma ütlesin siis Dean on litsmees.
Aga parem ikka kui perv. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 17:23

päris hea arutlus teil siin ;P

ega jah, kumbki ei eksigi eriti Wink


edit : uus osa siis ka nüüd . (suht mõttetu) santa

Ülejäänud nädalavahetus läks kiirelt. Annie ei tahtnudki kuskile minna, vaid ainult esmaspäevaks
valmistuda. Siis hakkas kool. Tema esimene päev Ameerika koolis, seda oligi ta kõige rohkem oodanud.

Ta sättis mitu korda enda õlakotti ümber, vaatas vihikud üle, kirjutusvahendid ja muud vajalikud asjad. Tüdruk oli väga närvis ja see väljendus selles, et ta käis iga viie minuti tagant Deani toas ja küsis kooli ja inimeste kohta küsimusi. Annie nimelt, pidi minema Deaniga samasse klassi. Keskooli esimesse klassi. “Rahune,” lausus Dean juba mitmendat korda, “koolis on kõik normaalne.” “Hhheaa küll,” lausus Annie haigutades, “homme siis näeme.” Ta sulges poisi toa ukse ja läks enda tuppa.

Siiski ei saanud ta kohe uinuda. Veel kord oli vaja üle vaatada kõik asjad homseks, kontrollida äratuskell ja riided. Ta oli valinud küllaltki tagasihoidlikud ja mugavad riided. Ta ei tahtnud esimesel päeval kellegi seast silma paista. Lõpuks, kui kell oli juba kõvasti üle kesköö, suutsi tüdruk uinuda.

Annie avas silmad, kui kuulis ebameeldivat tirinat enda kõrva ääres. Siin Ameerikas ei tundunudgi see nii ebameeldiv, kui oli tundunud Eestis. Tüdruk vajutas häiriva tirina siiski kinni ja lükkas teki pealt. Kohe kiirustas ta vannituppa, kus käis du¹si all ja seejärel tegi endale tagasihoidliku meigi ning sättis juuksed hobusesabasse.

Kui ta oli ka riietelt viimsegi kortsu välja silunud, haaras ta toolileenilt koti ja kiirustas siis alla kööki, kus olid juba Laura ja James. “Juba valmis?,” küsis Laura üllatunult ja pani tüdruku taldrikule ühe röstsaia moosiga ning kõrvale mahla. Ei suutnud enam magada, vastas Annie ja istus lauda. Ta asus sööma, endal käed kergelt värisemas. See tuli erutusest ja närvilisusest. Deani seletamiste juures ei teadnud ta siiski, mida tänasest päevast arvata.

Kui Annie oli juba söömise lõpetanud, jõudis alla ka Dean, kes ei näinud sugugi nii korralik välja, kui Annie. Annie muigas, kui teleka ette diivanile istus. Dean sõi aeglaselt ja varsti ajas James ennast diivanilt püsti. “Lähme siis,” lausus ta, “mina viin teid täna ära.” Annie oli kohe püsti, kuid Dean jõi alles aeglaselt mahlaklaasi tühjaks. Annie seisis juba liftis, James tema kõrval ootamas, kuni vajutada allasõidu nuppu, kui Dean lonkides teiselt korruselt enda seljakotiga tuli.

Nad sõitsid alla, ning Dean oli nõus ennast sportauto tahaistmele mahutama. Annie naeratas talle tänulikult, mille peale poisi mõistus hetkeks jälle segi paiskus. James sõitis rahulikult maa-alusest parklast välja ja nad jõudsid täiesti õigeks ajaks kooli.

Annie astus autost välja ja seisis jalgade värisedes auto juures, pilk suunatud suurele, kui mitte hiiglaslikule koolimajale. Ta keeras veel korraks enda pilgu auto poole, et näha kas Dean tuleb. Ta nägi Jamesi midagi pojale ütlevat, kuid mida, seda ta ei kuulnud. Dean noogutas Jamesile ja ronis siis samuti autost välja. “Lähme?,” küsis ta Annie käest ja tüdruk noogutas, kui ukse poole teele asus.

Koolimaja oli seest veel ilusam, kui väljast. See oli keskooli osa, mis oli alles renoveeritud. Dean muigas, sest temagi ei olnud varem uues keskooliosas käinud. “Päris ilus,” lausus ta ja vaatas Annie poole, kes ei saanud sõnagi suust. Ta oli lihtsalt liiga hirmunud ja lummatud samalajal. “Kuidas ma peaksin siin majas klasse üles leidma?,” mõtles ta, kui Dean oli sammuma hakanud ja Annie astus aeglaselt tema järel. “Siin see ongi,” lausus poiss mõne aja pärast, kui nad olid mõnest trepist üles läinud ja koridoride peal ringi ekselnud. Dean vaatas ust, millel seisis number: 302. See oli nende klass, kus nad pidid kogunema.

Dean lükkas ukse lahti ja kohe kajasid talle vastu tervitavad hõiked. Klassis oli palju tuttavad inimesi eelmisest õppeaastast, kui ka uusi inimesi, teistest koolidest. Annie sisenes aeglaselt Deani järel klassi ja vaatas teisi. Ta oli õnnelik, et oli selga pannud tagasihoidlikud riided, teistel olid need samuti. Klassi tagaosas märkas ta tüdrukuid kellel olid samasugused riided. Nad pidid kindlasti kaksikud olema, sest nad olid nii sarnased ka. Dean istus ühte vabasse pinki ja Annie istus tema kõrvale üle rea, vasakule käele.

Tüdruk lausa tundis, kuidas pilgud teda jälgivad, siiski vahtis ta rahulikult enda ette ja tegi näo, et teda huvitab klassi sisustus.

Järsku aga kuulis ta Deani vaikset häält enda kõrvaääres. “Võta rahulikult,” ütles see ja Annie muigas, kui Deanile otsa vaatas. Tal oli hea meel, et Dean oli siin tema kõrval, nii ei saanud ta ennast kunagi üksikuna tunda. Dean oli väga heaks sõbraks saanud.

Ta noogutas ja julges siis korraks klassis ringi vaadata, imekombel ei vahtinudki keegi tema poole. Kõikidel oli mingi oma teema, mille üle rääkida või vaielda. Mõned inimesed istusid samuti nagu tema. Kramplikult ja vahtisid enda ette. “Samuti uued,” mõtles Annie ja viis pilgu Deanile.
Tüdruk viis just pilgu klassi etteotsa, kui ruumi sisenes vanem naisterahvas. Nende klassijuhataja, nagu hiljem selgus.

Naine vaatas klassis ringi, endal sära silmades. “Minu uus klass,” õhkas ta ja seisis tahvli ette, endal totakas naeratus näol. “Minu nimi on Deana O'Brien ja ma olen teie klassijuhataja.” Ta sammus lustakal sammul enda toolini ja võttis istet, suure puidust laua taga. “Nüüd võiksime alustada traditsioonilise tutvustamisega.” Annie mõtles, et naisel lahe nimi ja ta ise tundus ka lahe.

Proua O'Brein võttis ette klassinimekirja ja hakkas õpilasi ühekaupa klassi ette kutsuma. See oli natukepalju lapselik, kuid kõik said palju nalja. Enamus poisse, kes olid eelmisest aastast samast koolis, suutsid päris häid nalju teha. Annie surus alla naeru, kui Dean oli just tagasi enda kohale istunud. Nüüd saabuski Annie korda. Õpetaja luges ta nime: “Annie Kask.” Mida ta ei suutnud isegi korralikult välja hääldada. “Mis imelik nimi”, lausus ta, kui Annie tahvli ette sammus. “Ma olen Eestist, see on eesti nimi,” lausus Annie julgust kuidagi järsku juurde saades. “Ahvõinii,” ütles klassijuhataja rõõmsalt, “sina siis oledki meil see vahetusõpilane.” Annie noogutas innukalt ja asusus siis ennast tutvustama. Ta ütles taas enda nime. Rääkis, et talle meeldib sport, eriti korvpall ning natuke sellest, millega ta veel endises koolis tegeles.

“Küsimused Anniele jätame pärastiseks,” lausus proua O'Brien, kui klassis tõusid aeglaselt käed. Neil oli kindlasti Anniele palju küsimusi ja Anniel läksid jalad nõrgaks, kui ta pidi mõtlema, mida neile kõigile vastama hakata. Aeglaselt sammus ta tagasi enda kohale ja võttis istet. Tund kuluski selleks, et kõik jõuaksid ennast tutvustasda. Selgus, et kaks tüdrukud, kes olid samamoodi riides ongi kaksikud.
Annie jaoks oli see huvitav, tema klassis Eestis ei olnud kunagi ühtegi kakskikut olnud. Kaksikud olid samuti Deani endised klassikaaslased.

Annie hakkas klassist üksi väljuma, kuid Dean võttis talle kohe sappa. Ära ära kao, lausus ta muigega, kui nad asusid järgmist klassi otsima. Nende ees ja taga sammusid kõik nende klassikaaslased.

Just natuke enne kella, leidsid nad kõik koos uue klassi üles. Tundus, et nende klass on koolis kõige väiksem. Kuidagi oli lihtsalt nii juhtunud. Annie oli selle üle rõõmus ja ta juba ootas, kuna nad kõik hästi läbi hakkavad saama.

Klassis võttsid taas kõik istet. See oli matemaatika tund, mida Annie eriti ei sallinud. Eestis ei olnud vähemalt sallinud. Ta ei teadnud, kuidas hakkavad asjad siin olema. Kuid kui õpetaja oli ennast tutvustama hakanud, tundus Anniele, et kõik läheb hästi. See õpetaja oli samuti suurepärane vanem naine. Proua Hansson.

Tundus, et mäluga tal probleeme ei olnud. Juba selles tunnis kulusid tal õpilaste nimed pähe, mis teistel õpetajatel võttis tvaliselt vähemalt nädal.

Järgmine tund oli kehaline. Anniele see meeldis. Tüdrukd ootasid teda, kui tal olid õpikud mata tunnis maha kukkunud ja ta neid nüüd kotti ladus. Nad ootasid teda, et kõik koos riietusruumide poole minna. Annie tuju tõusis kohe sada protsenti.

Garderoobis oli tüdrukutel pärast riietevahetamist suurepärane võimalus Anniet küsimustega pommitada. Annie vastas neile nüüd juba hea meelega. Küsimused ei olnudki nii raskesti vastatavad, mida ta enne oli arvanud.

"Meil on uus korvpalli treener," kuulis Annie kihistamas ühte kaksikutest. "Mingi eriti noor tüüp." Annie mõtted läksid korraks Danielile ja ta naeratas endamisi, kui mehe nägu enda silamade ees ette kujutas. Siis raputas ta pead, Daniel ei saanud see kindlasti olla.

"Kus siis Mrs. Kendra jäi?," küsis üks poisipeaga ja blondide juustega tüdruk.
Annie jäi seda vestlust huviga kuulama. "Kas sa siis ei teagi, ta on rase," vastas üks kaksikutest, kelle nimi oli Fen.

"Oh, kahju," vastas blondiin, kelle nimi oli Stefany. "Ta oli nii hea treener."

Teised tüdrukud nõustusid sellega, kes klassist olid korvpalli trennis käinud. "Annie, sulle meeldis ju korvpall?," kuulis ta järsku Pamelat rääkimas. "Kas sa ei tahaks meiega trenni tulla?, tüdrukuid on tõsiselt juurde vaja."

Annie naeratas. "Ma tulen hea meelega," vastas ta ja teised tüdrukud, kes samuti trennis käisid huilgasid korraks. Annie muigas ja kõik koos sammusid nad saali.






Viimati muutis seda GossipGirl (21/12/2008, 18:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 20:00

Mul on sulle KOLM asja öelda Very Happy
Esiteks, see on tegelikult imelik, et Annie tuleb Eestist, ja ta nimi pole üldse eesti nimi.
Tegelikult teadsin ma juba enne, et ta eestlane on, aga praegu, kui Annie oli kirjutatud perekonnanime kõrvale, jättis see imelikuma mulje.
MITTE et ma ütleks, et Eestis pole välismaiste nimedega lapsi.
Aga mina oleks just meelega kontrastiks pannud hästi eestipärase nime Very Happy
Teiseks, ma küll ei tea täpselt Ameerika kohta, aga tegelikult ei ole ju esimesel päeval tunde ... või on?
*hakkab mõtlema, mida kõike ta filmides näinud on*
Samas, võib-olla on ka.
Okei, selle kallal ma ei virise Very Happy
Ja kolmandaks, MA TEAN, ET SA TEED NII, ET DANIEL ON SEE KORVPALLITREENER!
Ja ta ei ole perv, Kelly'l EI OLE ÕIGUS!
Nii et ... ma tean juba nagunii, et sa paned ta treeneriks, ma lihtsalt pidin välja näitama, kui õnnelik ma selle üle olen Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 20:12

alguses tahtsingi panna nimeks Anni (mis on vist eestipärane, i think), kuid kuidagi sai ikkagi Annist Annie ;P

flower
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 21:04

Raudselt on Daniel treener. Very Happy
Siis.. kas USAs ei ole mitte selline süsteem, et matemaatika jms ained on valik? Et umbes, ei peagi neid võtma. Very Happy Minu teada on. Very Happy Seal on üldse palju parem süsteem. Very Happy Ja see on ka, et mitu kellahelinat on. Essa annab teada et tuleb hakata klasside poole liikuma. Teise ajal pead klassis olema ja kolmas on hilinejatele. Seal üldse suht karm, aga tõhus süsteem. Teemast mööda. Very Happy

Igatahes. Dean.. hakkab nunnumaks muutuma minu silmis. Aga Daniel on andiselt perv. Very Happy Kui ta veel mingi tüdrukute treener ka on.. No raudperv ju. Very Happy

Aga väga hea osa oli. Very Happy See nimi on jah veits imelik, aga pole hullu. Very Happy
Ma tean üht tüdrukut kelle nimi on Anni Kask xD

Aga uut tahaks ka millalgi lähiajal saada. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 21:08

Seda ma tean, et seal koolisüsteem teine, kuid ma ei viitsinud hakata uurima, milline täpsemalt ;p Embarassed

homme peaks saama uue osa Razz
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 22:36

kellyx12 kirjutas:
Raudselt on Daniel treener. Very Happy
Siis.. kas USAs ei ole mitte selline süsteem, et matemaatika jms ained on valik? Et umbes, ei peagi neid võtma. Very Happy Minu teada on. Very Happy Seal on üldse palju parem süsteem. Very Happy Ja see on ka, et mitu kellahelinat on. Essa annab teada et tuleb hakata klasside poole liikuma. Teise ajal pead klassis olema ja kolmas on hilinejatele. Seal üldse suht karm, aga tõhus süsteem. Teemast mööda. Very Happy

Igatahes. Dean.. hakkab nunnumaks muutuma minu silmis. Aga Daniel on andiselt perv. Very Happy Kui ta veel mingi tüdrukute treener ka on.. No raudperv ju. Very Happy

Aga väga hea osa oli. Very Happy See nimi on jah veits imelik, aga pole hullu. Very Happy
Ma tean üht tüdrukut kelle nimi on Anni Kask xD

Aga uut tahaks ka millalgi lähiajal saada. Very Happy

No täpselt! Very Happy
Daniel on jah......ma ei oskagi öelda Very Happy Perv? Very Happy Vb mitte perv, aga kahtlane ikka Very Happy
Super osa oli!
Mulle endiselt VÄGA meeldib :)
Uut!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 22:39

Irw xD Ma otsustasin enne, et kommenteerin ka ja ütlen vahepeal oma arvamuse välja. Ja nüüd on pm iga kommentaari alla midagi sarnast. A'la just nii, täpselt seda ma mõtlesingi, jah, ma mõtlesin ka just seda. Very Happy


Irw. Very Happy Tore teada, et mu arvamust jagatakse. Aga jah, Daniel on kahtlane. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 22:47

Vampiiridel/kopli litsidel/lasna narkaritel & viinalembelistel tädidel on ikka sarnane mõttemaailm Very Happy:D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/11/2008, 23:05

sa tead, et ma armastan sind nüüd Very Happy
super osa oli, super jutt ka (L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime20/12/2008, 18:46

üle niiiiiiiiii pika aja uus osa (a).
palun Very Happy


Annie seisis teiste tüdrukute seljataga ja kuulis neid kihistamas ja üksteistele midagi sosistamas. Ta trügis natuke ettepoole ja kohe vajus tal suu lahti, treener oli siiski Daniel. Annie vahtis suu lahti, kui keegi teda nügis, et ta edasi liiguks. Annie pani mingi jõuga enda jalad liikuma ja sammus korvpalli platsi poole, kus seisis Daniel ja vestles mingi teise õpetajaga.

“Näed sa, seal ongi tüdrukud,” lausus vanem mees, kes oli kehalise õpetaja. “Tüdrukud, saage tuttavaks, see on mr Reeves, teie uus korvpallitreener, niikauaks kui Mrs Kendra tagasi tuleb,” rääkis ta lõbusalt ja patsutas siis Daniel Reevesit õlale. “Jätan nad sinu hoolde, tänaseks tunniks.”

Härra Hamm sammus minema, jättes tüdrukud enda uue treeneri juurde, kes ilmselt andis neile ka tänast tundi.

Annie seisis ja vaatas Danieli poole, tahtes teada, mida Daniel nüüd tegema hakkab. Daniel, kes oli just märganud Anniet teiste tüdrukute seas, hõõrus enda laupa, endal varjatud muie näol.

Daniel vilistas vilet, mis tal nööriga kaelas rippus ja tüdrukud võttsid pikkuse järiekorras rivvi. Annie oli reas umbes viies, täpselt keskel.

“Paariks loe,” hüdis Daniel ja tüdrukud tegid seda. Seejärel asusid nad mängima korvpalli. Annie oli väga õnnelik, et sai üle pika aja jälle teha seda, mida ta nautis.

Viiskümmned minutit hiljem oli Annie võistkond võitnud ja nad lasti vabaks, et minna pesema. Annie jäi nimelt tüdrukutest maha, tehes, et seob enda tossupaelu.

“Annie,” kuulis ta järsku enda kõrval Danieli häält. Tüdruk tõusis ja vaatas mehele tõsiselt otsa. “Ma ei teadnud, et sa koolis hakkad töötama,” lausus ta justkui süüdistavalt. “Ma sain ise ka alles hiljuti teada ja ei olnud isegi kindel, kas tulen siia,” vastas Daniel rahulikult. Annie naeratas talla. “Helista mulle täna,” lausus ta vaikselt ja kiirustas siis tüdrukutele järgi.

Kui Annie oli läinud, muutus Danieli nägu tõsiseks. “Oli seda nüüd vaja,” pomises ta vihaselt ja virutas ühele pallile jalaga, sammudes saalist minema.

Annie pesi ja vaehetas riided, seda kümne minuti jooksul. Terve see aeg mõtles ta Danieli peale, suutmatta uskuda, et mees töötas koolis, koolis kus tema käib.. See tundus kudagi imelik, Annie teadis, et ta ei tohi Danielis kellegile rääkida, see oli ebaseaduslik, vist.. Ta ei olnud selles päris kindel. Siiski otustas ta, et on parem kui enda suu kinni hoiab.

Järgmine ja ühtlasti ka viimane tund esimesel päeval oli bioloogia. Annie istus taad Deani juures. Selles tunnis ei teinud nad midagi, õpetaja rääkis neile vaid seda mida nad aasta jooksul tegema hakkavad ja kuhu on paar õppereisi plaanitud. Annie ei suutnud keskenuda, ta oli kuidagi rahutu ja ta ei saanud aru millest see tuleb.

Kui kell helises, komberdas Annie Deani järel klassist minema. “Lähme koju siis?,” küsis Dean, “või tahad midagi teha?” Annie raputas pead. “Lähme parem koju.” Dean vaatas korraks Anniele otsa, mõeldes, et kas kasuõega on ikka kõik korras. Siis aga kehitas ta endamisi õlgu ja nad sammusid koolimajast välja.

Dean helistas isale ja küsis, kas ta saab neile järgi tulla. James aga ei saanud ja sellepärast võtsid nad takso. “Tavaliselt isa ikka saab tulla,” selgitas Dean, “kuid ju tal on siis palju tööd täna.”
Nad istusid taksosse ja sõitsid koju..

Kohe kui lifti uksed lahti läksid astus Annie välja ja kiirustas oma tuppa. Dean kergitas kulmu ja viskas koti nurka, minnes kööki, kus ta keetis endale kohvi ja tegi võileibu, seejärel jäi ta teleka ette lösutama. Tema igapäevane tegevus pärast kooli.

Annie pani koti ilusti voodile ja istus ise sinna samma. Ta nägu oli tõsine ja mõttlik, tüdruk ei teadnud mis tal viga on, kuid kõik oli kuidagi kahtlane. Tal ei olnud paha olla, kuid tal oli mingi halb eelaimus. Varem kunagi ei olnud ta midagi sellist tundnud.
Lõpuks tüdines ta mõtlemisest, mis see tähedab..ta pani muusika mängima ja logis msni. Imekombel oli sees Claus, kes ise Anniega ka kohe rääkima hakkas.

C says: hey, kuidas kodus olukord on?

Annie loves America says: sau, kõik on korras siin. Täna käisime Deaniga esimest korda koosli siis. James ja Laura on tööl.

C says: ok, kuidas koolis meeldib siis?

Annie loves America says: hästi, sõbralik klass ja lahe koolimaja.

C says: siis on hea. Mul endal hakkas ka kool, kuid ma tulen see nädalalõpp koju, siis näeme.

Annie loves America says: lahe, siis näeme. Kallis oled.


*Annie mõtles, miks ta küll seda kirjutas, kuid tal oli ka savi. Ta ju hoolis Clausist.*

C says: sina ka, sauu.

Annie logis välja ja lahkus enda toast, võttes endale samuti midagi näksimiseks ja istus siis Deani juurde diivanile, jäädes MTV vaatama.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime20/12/2008, 18:55

oohh, ma tean et sa kirjutad ühe veel, sest ma nõuan ja palun ja aunun sind Very Happy
ma lihtsalt armastan seda jutttu I love you
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 00:11

jahh brit sina saad uue osa, sest keegi teine vist ei loegi xD, aga hea, et sulle meeldib^^.

Õhtul

James ja Laura olid koju jõudnud ning kokk, kes oli vahepeal käinud valmistaud isuäratava õhtusöögi. Nüüd istusid kõik lauas ja sõid, telekas taustaks mängimas. “Kuidas siis esimene päev oli?,” alustas James vestlust ja rüüpas kohvi. “Tavaline,” vastas Dean, kuid Annie manas näole naeratuse. “See oli suurepärane, meil on lahe klass ja lahedad õpetajad.” Dean naeris. “Nad ei ole lahedad, nad on õelad mõrrad.” “Poiss, sõnakasutus,” lausus James “kurjalt”, kuid viis siis pilgu tagasi Anniele.
“Kas sa valisid bioloogia või keemia?,” küsis Laura siis valikainete kohta. “Bioloogia, nagu Deangi,” vastas Annie ja hammustas võileiba.
“Vaata, et sa Deanil silma peal hoiad,” naeris Laura, “ta on täielik dummdumm bioloogias.”
Kõik naersid, isegi Annie oli unustanud ja allasurunud selle ebameeldiva tunde. Kõigil oli olnud hea päev ja kui nad söömise lõpetasid, läksid kõik rõõmsalt oma tegemiste juurde.

Annie istus taas arvuti taha ja otsustas emale ja isale uue E-maili kirjutada, esimesest päevast koolis. Ta kiitis neile õpetajaid ja klassikaaslasi, samuti kooli imeilusat välimust. Ta rääkis ka kuidas seal tunnid toimuvad ja et iga tund on 60 minutit pikk, mitte nagu Eestis. Kiri tuli suhteliselt sisutihe ja Annie lisas kirja lõppu rõõmsaid smile, siis saatis ta kirja, mille järel logis ta msni. Claus oli jälle sees ja Annie alustas temaga vestlust.


Annie says: sau, mis teed?
C says: hey, niisama, istun toas ja surfan netis, toakaaslane on kuskile jõlkuma läinud.
Annie says: ok Very Happy
C says: ja ise ?
Annie says: lõpetasime just söömise ja rääkisime juttu, hetk tagasi saatsin emale ja isale e-maili.
C says: igatsed nende järele ka?
Annie says: ausaltöeldes, mitte eriti (a), eestis ei olnud nad ka tihti kodus, ma olen sellega harjunud.
C says: siis on hea:)
Annie says: jep
C says: mis teeme siis, kui ma koju tulen, möllu ka? Very Happy
Annie says: mida sa teha tahad ? Very Happy
C says: sel juhul möllu:D
Annie says: kas koolis ei ole juba piisavalt möllu ? Very Happy
C says: tead, nad kõik siin suht korralikud kuid vahepeal ikka jh:P
Annie says: ok :)
C says: kle, ma lähen nüüd, toakaaslane tuli, lähme suitsule.
Annie says: ok, sauu :)
C says: ole tubli, sau :)

Annie pani enda staatuseks busy ja tõusis arvuti tagant, haarates enda telefoni ja viskus voodile. Ta oli üllatunud, kui nägi erkaanil “1 vastamata kõne” märki. Danielilt, veendus ta hetk hiljem. Anniele meenus nüüd, et oli käskinud Danielil endale helistada..

Ta valis mehe numbri ja vajutas helistamise nupule, kuid ta katkestas kõne enne, kui telefon jõudis kutsuma hakata, samuti lülitas Annie enda telefoni välja. Järsku ei olnud tal enam mingit tahtmist Danieliga rääkida. Ta ei teadnud isegi miks. Mees ei olnud ju talle midagi halba teinud ja isegi valetanud mitte, ta oli lihtsalt selle mainimatta jätnud..pealegi ei olnud ta ju ise ka kindel olnud..nende segaste mõtetega vajus Annie unne, kuigi kell oli alles seitse.

Kui tüdruk ärkas, leidis ta enda telefoni voodi kõrvalt põrandalt. Aknast tundus, et on öö, sest oli pime. Tüdruk lülitas telefoni sisse ja veenuds, et kell on kolm öösel. Ta ajas ennast püsti ja tõmbas rulood ette, pannes siis tule põlema. Ta käis WC's ja pani selga ööriided, seejärel viskas kotti vajalikud kooliasjad ja vajus taas voodile, ta uinus kiirelt..


*Uus päev*

Annie ärkas haigutades koputuse peale. “Kurat,” vandus ta ja ajas ennast püsti, lubades koputaja sisse. “Mis kell on?,” küsis ta Deanilt, kes oli tuppa tulnud. “Ära põe, meil on veel küllalt aega,” Laura teeb alles võileibu." Poiss istus korraks tema arvutitoolile, vaatas toas ringi, naeratas ja lahkus siis, et Annie saaks riidesse panna.
Tüdruk kammis juuksed, tegi kerge meigi, pesi hambad ja pani siis riided, need samad mis eile, ainult jaki vahetas ära.

Täna sõidutas neid Laura kooli, James ei olnud isegi nendega koos hommikust söönud. Tal oli olnud töö juures mingi kiire juhtum ja ta oli pidanud sinna minema, juba enne poolt kaheksat.

“Head päeva,” hüüdis Laura neile rõõmsalt järgi, kui nad olid autost välja roninud ja sõitis siis minema. Sullegi, pomises Annie ja muigas, kui taaskord Deani kõrval kooli poole sammus.

“Suitsu tahad teha?,” küsis poiss ja viipas kooli nurga poole, kus seisis üks kamp ja neile lehvitas. Annie kehitas õlgu, kuid sammus Deaniga kaasa. Kui nad olid kamba juurde jõudnud, kadusid nad kooli nurgataha, kus olid vaid mõned aknad, mida varjasid suured tammed. Sinna taha nad kogunesidki ja enamus süütasid suitsud. “Sa ei tee?,” küsis tema käest Pamela, kes ise ei olnud suitsu süüdanud. “Harva,” tunnistas Annie ja toetas ennast vastu tamme, kuulates poiste juttu. “Ma ka,” tunnistas Pamela, “kuid ma olen nendega alati kaasas.” Annie muigas, tundus, et nüüdsest alates tema ka.


Koolipäev läks ruttu, neil oli kuus tundi. Annie nautis päeva. Täna ei olnud neil kehalist, ega trenni. Millegipärast oli Annie selle üle rõõmus, kuid samas oleks ta tahnud Danieli näha.
Kui tunnid lõppesid, lausus Annie Deanile: “ma tulen hiljem ise, mul on üks asi vaja ära ajda.”
“Ok,” vastas poiss ja vaatas kulm kortsus Anniele järgi, kui see mööda koridori minema sammus.

Annie seisis kehalisekasvatuse õpetaja kabineti ukse taga, käsi valmis koputamiseks. “Mis sa siin teed?,” kuulis ta aga enda taga tuttavat häält ja tugevad käed haarasid ta seejärel embusesse ja viisid ta ukse juurest eemale. “Tulin, tulin sind otsima,” tunnistas Annie ja naeratas Danielile. Nüüd, kui ta taas mehe tugevas embuses oli, tundus talle, et kõik on korras. “Sa pead sellega ettevaatlik olema,” muheles noormees ja suudles Anniet huultele, lastes ta siis lahit.
“Ma olengi,” naeratas Annie ja astus sammu tagasi, et igaksjuhuks mehel mitte liiga lähedal seista. See oli küll vähekasutatud koht, kuid iialgi ei võinud teada..

“Miks sa eile ei vastanud?,” küsis Daniel, naeratus näol. “Andesta,” pomises tüdruk, “ma olin väga väsinud.”
“Saan aru,” vastas Daniel vaikselt ja puudutas tüdruku põske. Siis liikus tema pilk kellale ja ta lausus: “mul hakkab trenn, näeme homme.” Ta andis tüdrukule kiire musi suule ja sammus siis minema. Annie naeratas, kui talle järgi vaatas, kuid natukese aja pärast sammus tema samuti minema.


Ta sammus läbi koridoride kooli väljapääsu poole, kui tema teele astus Dean. “Hey,” hüüatas Annie, “miks sa kodus ei ole?”
Dean vaatas talle tõsiselt otsa. “Sind ootasin, ei viitsinud üksi minna.” Annie naeratas kohmetult ja sammus siis edasi väljapääsu poole, Dean tema kõrval. “Mis tegid siis?,” küsis Dean ja lükkas ukse lahti, nii et Annie enne väljuda saaks.
Annie kulm tõmbus kortsu ja ta hoidis pilku teel. “Eem, mul oli vaja korvpalli treeneri käest graafikut küsida, ma hakkan nüüd ju trennis käima,” luuletas ta kiirelt, graafiku oli ta juba tegelikult eile Pamela käest saanud. “Lahe,” naeratas Dean, midagi kahtlustamatta. Taas võttsid nad takso ja sõitsid koju.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 10:51

iessiessiess Very Happy:DD tänu sellele jutule pole mul aega enam enda juttu kirjutada, mingi 10 minti vb Very Happy nii et mu osa saad sa aallles esmaspäeeevaaal Very Happy aah, ma armastan seda juttu ikkagist , new yooooork Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime21/12/2008, 14:52

uus osa (a)

*Järgmine päev e. kolmapäev*

James, kellel oli täna vaba päev, oli neid taas kooli toonud. Annie istus vaikselt esimesed tunnis, milleks oli Inglise keel ja kuulas õpetaja loengut teemal : Milliseid raamatuid nad sel õppeaastal loevad.
Annie muigas, kui kuulis ROMEO JA JULIA nime, selle raamatu oli ta juba läbi lugenud, 9. klassis. Kuid ta ei väitnud, et talle see armastusiba meeldis, kuid huvitav oli lugeda küll. “Samuti teeme meie sel aastal koolinäidendi,” kuulis ta õpetaja sõnu ja raputas ennast mõtetest välja.

Kui kell helises, rääkisid kõik tüdrukud koolinäidendist. Järgmiseks tunniks olidi palutud neil otsida mingi näidend, milles kõik tahaksid kaasa lüüa. Annie muigas, kui tüdrukute sabas kõndis ja nende juttu kuulas. Oli algamas järiekordne kehalise tund, tüdrukud suundusid riideid vahetama.

Annie juba ootas Danieli nägemist, kui pidi pettuma, kui selgus, et kehalist annab neile poiste õpetaja ja neil on poistega koos. “Danielil on noortematega trenn,” kuulis Annie kuskilt Pamelat vaikselt rääkimas. Ilmselt oli ta seda ütelnud, sest kõik olid sama asja mõelnud - kus on Daniel?

Annie muigas, kui Hr. Hamm vilistas ja nad poiste juurde rivvi võtsid. Nüüd oleks kõikidel tüdrukutel nagu kompleksid seoses poistega olnud, nad naersid ja kihistasid. Dean muigas, kui Anniele lehvitas ja Annie võttis kergelt naerdes enda koha rivis sisse.

Kui soojendus harjutused olid tehtud, asusid nad võrkpalli mängima. Anniele see eriti ei meeldinud, kuid siiski tegi ta kõike kaasa ja jõudis mängu ajal veenduda selles, et Pamela, kes on suurepärane korvpallur on ka kõige parem võrkpallur. Muidugi ei saanud tüdrukud rahulikult mängida, sest poisid ässasid terve aja. Tund lõppes nii, et kõik pildusid teineteisi pallidega, kui Hr Hamm suutis lõpuks korra taastada, läksid kõik naerdes pesema ja riideid vahetama.

“Annie, ära unusta täna trenni, kell kuus hakkab,” hüüdis Pamela talle järgi, kui Annie oli kiiresti valmis saanud ja garderoobist lahkus. Annie naeratas talle ja hüüdis: “ei unusta.”
Bioloogia hakkas neil kolmandal ja sinna Annie suunduski, jäädes klassiukse taha ootama. Varsti saabus Dean ja viskas enda koti nurka. “Suitsule?,” küsis ta Annie käest ja Annie sammus temaga välja kaasa.

Taas seisid kõik kooli nurgataga, suurte tammede juures. Neid oli seal kokku kuus – Annie, Pamela, Dean, Thomas, Jacob ja Phil.
Dean andis Anniele ka ühe suitsu ja tüdruk otsustas täna tõmmata, samuti ka Pamela. Annie ja Pamela süvenesid vestlusesse korvpallist ja poisid ajasid mingit enda iba, millest tüdrukutel ükskõik oli.

Viis minutit hiljem olid kõik valmis ja nad suundusid klassi tagasi. Annie istus jällegi Deani kõrvale ja üsnapea pidid nad alustama tööd konnadega. Sellist asja ei olnud küll Annie eestis kunagi teinud ja Dean pidi enamus tööd ise ära tegama. Annie suutis mõelda vaid ühest, vaesed konnad ja et mitte ropsima hakata.

Dean irnus terve aja, kui Annie näost valge oli. “See pole midagi,” ütles ta siis lohutavalt ja lõpetas naermise. Annie noogutas, ise konna poole vaatamattagi.
Kui tund lõppuks lõppes, kihutas Annie klassist minema ja jäi uksetaha teisi ootama. Dean pani asjad kokku ja sammus siis lõbusalt Anniele järgi. “Lähme sööma,” lausus ta muigaga ja Annie noogutas kramplikult.

Sööklas võttsid nad endale laua, kuhu natuke hiljem istusid ka Pamela, Thomas, Jacob ja Phil.

Tunnid olid lõppenud ning Annie ja Dean sõitsid Jamesiga kodu poole. Nad vestlesid koolipäevast ja tulevasest näidendist.
Lõpuks peatas James auto maa-aluses parklas ja noored ronisid autost välja. Ma jään seal taga küürakak, muigas Dean ja nad sammusid liftide poole. “Ma olengi mõelnud uue auto ostu peale,” lausus James ja vajutas ülessõidunuppu. “Dean, kuna sina load saad?,” päris Annie ja vaatas poisile küsivalt otsa. “Juba olemas,” mõmises Dean ja James hakkas turtsuma. “Me ei luba tal neid veel kuu aega kasutada,” rääkis James, “ta pani juba teisel nädalal matsu, kiirust ületades.” Annie muigas, kuuldes Jamesi kõnekasutust. Dean torises midagi endamisi ja James saatis talle altkulmu pilgu. “Nii saad aru, et liiklusreegleid peab järgima, Claus ei ole kunagi..” Kuid Annie ei kuulnud viimaseid sõnu, lift oli peatunud ja Dean torisedes välja läinud. James muigas ja sammus enda tuppa, Annie aga lonkis Deanile järgi.

Dean rikkus enda tavapärast rituaali ja ei tormanudki sööma, ta läks enda tuppa ja sulges ukse. Annie kortsutas kulmu ja naeris kergelt, ilmselt saab Dean sellest kiirelt üle.
Tüdruk logis msni ja pani muusika vaikselt käima. Siis otsustas ta õppima hakata, kodutööd oli juba suhteliselt palju.

Ta oli juba üle tunni õppinud, kui viimase õpiku ja vihiku lõpuks kinni lõi ja midagi süüa otsutas võtta. Ta läks alla, kus James diivanil logeles ja kohvi jõi. “Noh, Dean on ikka enda toas?,” küsis ta Annielt ja naeris lõbusalt, “see teema on tal valus koht.”
Annie muigas ja avas külmiku. Ta otsustas endale pitsat soojendada ja kõrvale võttis ta piima. Senikaua kui pitsa mikrokas soojenes, istus Annie diivanile ja vaatas MTV, mille James oli just käima pannud. Annie muigas, James tegi kõik, et Annie end mugavalt tunneks.
Lõpuks oli ka pitsa valmis ja tüdruk võttis selle mikrost, lõigates tükkideks, seejärel istus ta tagasi teleka ette ja asus sööma, pakkudes ka Jamesile, kes keeldus.

“Kas sa saad mind pärast kooli viia?,” küsis ta vaikselt ja kuidagi alandlikult natukese aja pärast mehe käest, “mul hakkab kell kuus trenn.”
James vaatas talle üllatunult otsa. “Muidugi, et saan.” Ta muigas, kui küsis: “kas sul load on?” Annie raputas pead. “Ei jõudnud Eestis veel teha, kuid plaanis oli küll.” Jamesi näole ilmus salakaval naeratus ja Annie küsis naerdes: “mis on?”
James kehitas õlgu. “Noh, siis peab sulle load tegema.” Annie nägu muutus tõsiseks. “Ausalt, ei ole vaja.”
“On küll,” lõpetas James selle teema, ootamatta vastuvaidlemist. Annie näole ilmus varjatud naeratus. Lube oli ta alati tahtnud, kuid ema ja isa olid Eestis selle vastu olnud, et ta nii noorelt teeb. Kuid nüüd oli tal see võimalus.


Ot: jätan siit hetkel pooleli, sest õhtul tuleb veel üks osa (a)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime22/12/2008, 19:14

Miks just nüüd lõppes Very Happy:D:D
totuuuuu Very Happy
ma armastan liiga palju seda juttu , Very Happy ausõna .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
teletupsik
Narkar
teletupsik


Female Postituste arv : 42
Age : 29
Asukoht : keset vihma, paradiisirannas,

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 02:01

hea lugu cyclops ma alles avastan seda lehte, ja seda kuidas siin komentaare saab saata Very Happy
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 21:21

Algusest peale juba meeldinud .. üli hea . Wink
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 22:20

uus osa siis , rohkem hetkel ei ole, ei jõua kirjutada. kui tereks saan siis saate jälle uue osa (a)
NB! Jutu lõpus on mõned pildid ka, kes kes on ;P, hiljem lisan teisi ka :)



Kui kell sai viis, läks Annie asju kokku panema. Ta viskas spordikotti dressid ja pesemis asjad, samuti ka vahetusriided. Natuke viis läbi oli ta valmis. James ootas teda ja koos astusid nad lifti, mees hakkas just allasõidu nupule vajutama, kui Dean ka teiselt korruselt jooksis, sprodikott õlal. “Ma lähen jõusaali,” lausus ta vastuseks Jamesi küsivale pilgule ja kolmekesi sõitsid nad alla.

Kui nad kooli poole sõitsid, helistas Jamesile Laura, kes tahtis, et mees talle järgi tuleks. “Ma viin lapsed trenni ja siis tulen,” lausus ta rõõmsalt naisele, katkestades siis kõne.

“Mis kell ma järgi tulen?,” küsis James, kui auto kooli ees peatas. “Mulle ei ole vaja tulla,” vastas Annie. Dean raputas pead. “Mulle ka mitte.”
“Mis sa siis teed, et isa ei pea järgi tulema?,” küsis Dean, kui nad kooli sissepääsu poole sammusid.
“Ma lähen vist Pamelaga välja,” luiskas Annie, tegelt ta ei teadnud veel, mis saama hakkab. Dean muigas ja nad sisenesid kooli. Koos liikusid nad ka saali poole, kuid natuke enne saali uksi, keeras Dean vasakule, kus asus jõusaal. Annie naeratas talle ja sisenes tüdrukute garderoobi.

Seal ootasid teda juba Pamela, kaksikud Fen ja Jin ning Steffy. Annie tervitas neid rõõmsalt ja vahetas siis riided. “Kas meid on ikka veel?,” küsis ta siis imesunult, kui tossude paelu sidus. “Jah, kaks tüdrukut üheteistkümnendast ja kolm viimasest klassist,” vastas Steffy, “kuid meil pole õrna aimugi, kus nad on. Seda me just enne arutasimegi, kui sina saabusid.”

Annie kulm tõmbus kortsu ja ta lausus: “noh, ma loodan, et nad tulevad, muidu ei saa me ju mängida.”
Teised nõustusid temaga ja viis tüdrukut kõndisid koos saali. Daniel ootas neid juba seal, kast pallidega tema kõrval maas seismas ja vile kaleas rippumas. Tema näol ei olnud mingit ilmet, kui tüdrukud ta juurde kõndisid. “Alustaga soojendusega,” lausus ta ja viipas pallide poole, sammudes ise eemale.

Annie vaatas varjatult korraks mehe poole, kes temast välja ei teinudki, siis aga võttis tüdruk palli ja alustas soojendus harjutustega.
Ka teised tüdrukud jõudsid, kuid hilinemisega. Nad olid arvanud, et trenn hakkab ikka kell pool seitse, nagu eelmisel aastal.

Trenn läks kiiresti ja lõbusalt. Annie sai enda trennikaaslastega lähemalt tuttavaks ja veendus, et nad on sõbralikud.
Pärast viimast mängu sammusid kõik tüdrukud väsinuna pesema. Annie jäi nimelt viimaseks, tal tahtis Danieli näha. “Sau, homme näeme,” lausus Pamela talle ja sammus minema. Nüüd oligi Annie viimaseks jäänud. Ta tõmbas kiirelt papud jalga ja viskas asjad kotti, kui siis garderoobist minema läks. Ta luuras koridori peal ja kiirustas siis saali tagas, kus oli vaid Daniel, kes viis pallikasti hoiuruumi.Annie hiilis tema juurde ja ehmatas teda seljatagant. “Hey,” lausus Daniel rõõmsalt ja nad läksid ruumi, kus hoiti palle ja muud sellist.

Mees kallistas tüdrukut ja suudles teda siis. “Kuidas päev möödus?,” küsis Annie ja toetas ennast vastu riiulit.
“Töökalt,” vastas Daniel ükskõikselt, suudeldes siis jälle tüdrukut.
“Kuule, mul ei ole täna aega eriti,” lausus Annie, “näeme homme.” Ta suudles meest veel korra ja kiirustas siis minema, Daniel talle järele vaatamas, ükskõikne nägu ees.

Annie kiirustas mööda koridori ja kiikas sisse jõusaali, et vaadata, kas Dean on veel seal. Teda ei olnud. “Su peika on gardekas,” kuulis ta siis kedagi naermas ja Annie tõmbas enda pea kiirelt ukse vahelt ära, jäädes siis sinna ootama.

Umbes viie minuti pärast tuli Dean ja vaatas talle üllatunult otsa. “Sa pidid ju Pammy juurde minema,” lausus ta siis ja sasis enda märgi juukseid. “Ei viitsinud minna,” luuletas Annie jälle ja nad sammusid koolist välja, saali uste kaudu, kus sai ühe trepi all suitsu teha.
“Kuhu sa siis tahtsid minna?,” küsis Annie ja tõmbas ühe mahvi. “Kuhugi,” lausus Dean, “aga ma ei viitsi, et koguaeg isa järel käib.”
Poiss tõmbas samuti mahvi ja vaatas Annie poole. “Viitsid täna midagi teha?,” küsis ta siis ja tõmbas uue mahvi.
Annie mõtles mõne hetke ja noogutas siis. “Lähme kinno?”
Dean noogutas ja nad mõlemad kustutasid koni, minnes siis kooli ette ja võttes endale takso, et sõita koju.


Laura:
New York, New York - Page 2 Laura
James:
New York, New York - Page 2 James
ANNIE ! :
New York, New York - Page 2 Annieny


Viimati muutis seda GossipGirl (17/6/2010, 20:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 22:23

Mulle ei meeldi Annie välimus. Muidu hea : )
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime26/12/2008, 22:43

miks ? flower
Tagasi üles Go down
Sponsored content





New York, New York - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New York, New York   New York, New York - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New York, New York
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: