MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Oskate soovitada?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime16/8/2015, 19:43

Hei, kaasfoorumlased! Very Happy
Viimasel ajal on mind väga hakanud huvitama raamatud, mille keskmes on inimestevahelised suhted. Enam ei tõmba need vampiirijutud ja üldse tüüpilised noorteromaanid. Mind intrigeerivad just teosed, kus keskendutaksegi suhetele, ei midagi üleloomulikku. Nii omavahel öeldes, siis mu eriliseks lemmikuks on romance noorema neiu ja vanema meesterahva vahel. Internetis on selliseid jutte palju, aga tahaks ka midagi kõvade kaante vahele köidetut. Siit foorumist võin näitena tuua MyMysteri jutu "Keelatud", mis mulle huvitav tundub, kuigi ma pole leidnud aega seda otsast lõpuni läbi lugeda. Very Happy Eriti tore oleks, kui neid raamatuid leiaks ka Rahva Raamatust/Apollost ja kui teate, kas neid raamatukogudes ka leidub, võite selle ka ära mainida. Pole vahet, kas eesti või inglise keeles. Ehk olete midagi sellist lugenud ja oskate mullegi midagi soovitada? :) Kui siit üldse midagi aru oli saada, siis tänud ette! :)
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime16/8/2015, 20:12

High five! Very Happy Ma absoluutselt armastan sellist temaatikat. Vanemad mehed on lihtsalt nii palju kogenumad ja seksikamad ja ..ohh. I love you
Minu täielik lemmik on ''Vampiiride Akadeemia''. Dimitri on Rose'st küll ainult seitse aastat vanem, aga nende õpetaja-õpilase taoline suhe (Dimitri õpetab Rose'i võitlema) muudab asja palju põnevamaks ja kirglikumaks. Nad on raudselt mu lemmik kirjanduspaar. Lisaks keelatud suhtele on see ka tohutult põnev ja vaimukas. Ma olen kindel, et sa hakkad seda samamoodi armastama. Very Happy Aa, ja ära lase ennast pealkirjast ära ehmatada- need vampiirid on pisut teistsugused, kui tüüpilistes vampiirijuttudes. Very Happy
''Öö koja'' sarja teises ja kolmandas raamatus on ka õpilase- õpetaja suhe sissetoodud ja kui ma õigesti mäletan, siis sellises raamatus nagu ''Ring'' on ka.
Hetkel mulle rohkem ei meenu, kuid olen kindel, et neid on veel. Very Happy
Need kõik peaksid ka ilusti raamatupoodides ja raamatukogus saadaval olema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime16/8/2015, 20:19

H5! Very Happy
Jahhh, vanemad mehed on tõesti nii palju kogenumad ja mitte mingid lapsikud tattnokad Very Happy
Oh, seda sarja ma olen plaaninud lugeda, ilmselt peab selle siis ikka ette võtma.
Öö koja raamatud olen eesti keeles kõik läbi lugenud, aga seal pole minu jaoks ikka piisavalt seda... Very Happy Kuigi mulle see sari meeldis, aga tollal mulle meeldisidki kõik noortesarjad, see oli minu esimene vist.Very Happy
Teate ju küll neid Wattpadi raamatuid, kus kõik tiirlebki selle suhte ümber? Very Happy Mõned on lapsikud, kui selleks, et juttu jätkuks, korraldatakse seal igasugu hullupööraseid cliffchangereid, aga mõned on niinunnudjaseksikad ka, kui osatakse hästi kirjutada sel teemal... Very Happy Aga ma ausaltöelda sageli ei viitsi internetist otsida ja silmi kulutada nende lugemise peale. Ikka paberköites raamat on kõige armsam ja tekitab tõelise tunde... Very Happy Eriti, kui raamat on taskukohane ja saab endale riiuli peale pärast lugemist panna, ja siis iga kord kui seda näed, tuleb meelde... Ja teistele ka vaatamiseks, if you know what I mean Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime16/8/2015, 21:51

VA raamatud kahjuks eriti odavad pole, eriti arvestades seda, et alates neljandast osast on iga raamat poolitatud. Kuid raamatukogus on need kindlasti olemas ja inglisekeelsed saab vist isegi vähem kui kümne euroga kätte. Very Happy
Mulle ka ei meeldi eriti ekraani pealt pikki tekste lugeda. Raamat on ikka õigem. Very Happy Sattusin kunagi Wattpadist ühte lugu õpetaja-õpilase suhtest lugema, aga see oli nii cheesy ja ameerikalikult imal, et mul pidi süda pahaks minema. Nii et enam ma seal eriti ei käi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime18/8/2015, 19:17

Ei oska midagi erilist soovitada, aga endal on plaanis mõni Jane Austeni kirjutis läbi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Oskate soovitada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oskate soovitada?   Oskate soovitada? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Oskate soovitada?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: