MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS

Go down 
+5
Prince Kirameki
-Ene-
Sandara
Naughty
MyMystery
9 posters
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime14/8/2015, 13:46

Kunagi Nasiccu ja Griffuga arutasime, et võiks siin korraldada ikka ühe korraliku võistluse reaalsete väärtuslike auhindadega... Kõlab ahavatlevalt, eks ole? Very Happy

Aga enne kui asja tõsiselt veerema lükkaks, sooviks teada, kui paljud teist üldse kaasa lööks? Paljudel hakkab kool ja aega jääb väheks, kuid ma ise plaanin ja sooviks anda teile ikka korralikult aega. Lühijuttude võistlusi on siin toimunud küll ja veel- kui teeks nüüd midagi suuremat kui umbes 1000-1500 sõna pikkused võistluslood? Very Happy Meil on siin nii palju superhäid kirjutajaid kelle osavõttu väga-väga ootaks.

Väga detailidesse või noh, oma ideid võistlusega seoses ma veel ei jagaks, kuid arvan, et juttude läbitöötamisel-hindamisel arvestaks erinevaid aspekte nagu erilisus, uudsus, teema valik ja nii edasi, et võidaks parim lugu.

Mis arvate? :)


And yes- sellisel juhul olen mina üks kuri ¾ürii liige, kellele on muljet vaja avaldada Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime15/8/2015, 22:08

Minu meelest on see suurepärane mõte! Ja kuna auhinnad on reaalsed, usun et osavõtjaid on ka ehk rohkem kui muidu. Very Happy
Aga ma mõtlesin, et äkki võiks seda võistlust kusagil (näiteks kasvõi Facebookis) reklaamida ka. Sest võib-olla on Eestis tegelikult väga palju kirjandushuvilisi noori, kes ei tea sellest foorumist ning seega ka võistlusest midagi ja sellest on ju kahju. Lisaks kõigele oleks siis osalejaid veelgi rohkem ja võistlus põnevam.
Ma ise tahaksin osa võtta küll. Aga -nagu varajasemad kogemused on näidanud- ei istu mingile tähtajale kirjutamine mulle eriti hästi. Nii et eks näis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime15/8/2015, 22:18

Ma ise sooviks siiski jätta see foorumisiseseks värgiks. Et ei reklaamiks kuskil kolmandatele isikutele- kes otsib (ja tahab), see leiab Very Happy

Auhinnad oleks, ma arvan, vägagi head :)

Ma võin ette hoiatada, et mina sooviksin lugude pikkuseks määrata 10 000-15 000 sõna, anda tähtajaks näiteks... 25. november ja siis nädala (sõltuvalt lugude arvust) võtaks kõikide lugude analüüsimiseks-hindamiseks. Ma ikka tahaks tõsist võistlust Razz Eks jõuab neid fakte teise adminnidega läbi arutada ja ma pakun, et septembri alguses võib võistluse tingimused välja kuulutada :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime16/8/2015, 01:05

Mina võtaks küll vist isegi osa, aga ma nüüd tähtaega küll pelgan veits. Very Happy 10 000-15 000 sõna ju annab ikka nii kiirelt valmis kirjutada, eriti veel mõttega, et see peaks kellelegi ju mingit mõju ka avaldama. Aga see puhtalt minu arvamus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime16/8/2015, 11:21

No ma soovin selleks ikka korrrrrralikult aega anda. Ma ei arvagi, et oh 3 nädalat ja saate hakkama. Arvan, et kui septembris asja käima paneks ja novembri lõpus tähtaeg oleks, on normaalne- ligi kolm kuud aega. Sinna sisse on arvestatud kõigi muu elu ka.

Mõju peabki avaldama, muudmoodi lugu silma ei paista teiste hulgast :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime16/8/2015, 22:19

Aga mulle mõte ikkagi meeldib. Ei saanud öösel magadagi. Muutkui mõtlesin igasugu asju välja enda peas, et millest oleks hea kirjutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime18/8/2015, 19:14

Ma vaatan, mis teha saab. Mul päris mitu väikest mõtet peas.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime18/8/2015, 22:54

Novembrikuus on ka NaNoWriMo, nii et ma ise siis vist osa ei saaks võtta. Kui just ei jõua teksti enne novembri algust valmis kirjutada.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime20/8/2015, 22:50

Ettepanek on ahvatlev, olen ammu mõelnud, et tahaks midagi uut kirjutada. Iseasi, kas ma selleks aega leian... Ei ole sügisel üldse Eestis Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime20/8/2015, 23:22

No siis hakkad leidma Very Happy Tahaks, et oleks ikka prajalt osalejaid Sad Kui ainult lõpuks mingi 3-4 on, siis pole üldse põnev.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime22/8/2015, 21:22

15 000 sõna on minu jaoks liiga võimatu. Peagi tegelen praegu ühe jutuga tõsisemalt, nii et arvatavasti ei saa osa võtta. Kahjuks.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime25/8/2015, 09:05

Pidurrrrr Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime3/9/2015, 23:53

Noonii, kas osalejaid oleks siis tõesti nii natukene? Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime4/9/2015, 19:31

Ma võtaks hea meelega osa, iseasi on juba, kas mul selleks ka aega on Very Happy
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
darkness
Tasane
darkness


Female Postituste arv : 2
Age : 25
Asukoht : Harjumaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime6/9/2015, 02:41

Ma oleks ka arvatavasti täiesti huvitatud osa võtma:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime6/9/2015, 22:23

Kas nii umbes 3 kuud on vähe? Very Happy
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime7/9/2015, 20:49

Selgub asjade käigus? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime8/9/2015, 22:10

No ma ei tea, ma nii tahan, mul juba mõte seedib, märkmed tehtud, aga samas aeg kui selline on nii hirmus. Eriti beebi kõrvalt, aga samas no ma nii tahaks ikka. Ma usun, et kui asi ametlik, siis ma ikka teeks kõik selleks, et valmis saada. Ja see lause, mis Nigra siin mainib, et selgub asjade käigus, kas vähe või piisavalt aega, on ju nagu kullast.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime12/12/2015, 16:46

No kas keegi pole huvitatud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Empty
PostitaminePealkiri: Re: FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS   FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
FOORUMISISENE KIRJANDUSVÕISTLUS
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: