MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime12/5/2015, 23:57

Ma käisin vahepeal Tšehhis ja Poolas reisil (koos oma vana kooli üheksanda klassi õpilaste ja nende õpetajatega xD) ja seal oli vahepeal 23-26 kraadi sooja... Mu riietus oli täiesti vale, aga üles ma õnneks ei sulanud, isegi kerge jume õnnestus näole saada Very Happy Siin võiks ka nii soe olla, ma üldse ei kurdaks Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime13/5/2015, 06:34

Ma tulin Austriast ja seal oli ka 22+ sooja. Natuke palju minu jaoks, ei ole veel ära harjunud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime13/5/2015, 17:31

Pühapäeval oli küll mõnus soe, sai T-särgiga väljas käia. Nüüd täna on küll jube külm tuul.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime17/5/2015, 21:12

Ma sain ka mingi päev Pärnus siidipluusiga ringi lehvida aga praegu on lihtsalt kohutavalt külm
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime18/5/2015, 15:30

Issand, ma jääks paugupealt haigeks kui ma mingi siidipluusiga ringi silkaks. Ei no ikka väga külm on. Ma pakin ennast veel korralikult sisse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime18/5/2015, 19:49

Kas ma olin ainuke, kes täna tohutu paduka alla jäi? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime18/5/2015, 20:12

Ma tahan ka paduka alla jääda....
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime18/5/2015, 21:03

Mind ajab ka see külm ilm juba täiega kettasse. See lihtsalt ei ole normaalne, et ma pean mai lõpus käima sama mantli ja samade saabastega, mida ma oktoobris kandsin (ja täna oli mul näiteks nendes isegi külm). Ma leian, et isegi Eesti kliimas on see natuke ebanormaalne.
Päris paduka kätte ma ei jäänud, aga märjaks sain küll. -.-
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime19/5/2015, 18:42

Täna on küll ilus ilm ehk liigagi palav on, sest ühikas mul hetkel kardinaid pole ja need tahaks küll praegu ette tõmmata.Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime21/5/2015, 01:16

Minu jaoks on 16-17C juba piisavalt soe, 22C on viimane taluvusepiir, peale seda eelistaks külmkappi kolida.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime21/5/2015, 16:11

Ma siin köhingi kopse välja ja nuuskan nii palju et nina punane peas Very Happy Keska ajal ma mäletan, et terve maikuu sai koolis piinelda, sest nii soojad ilmad olid ja mingit kooliskäimise isu ei olnud
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime21/5/2015, 22:44

Kuulge, sõbrad, kas ma olen ainuke, kellel foorum teistmoodi välja näeb või on see mingi uuendus? Surprised
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime21/5/2015, 22:48

Sul raudselt mingi viirus :/

Tegelikult vahelduseks AJUTINE muutus. Kui ei meeldi midagi siis laske ving lahti ja taastame :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime22/5/2015, 20:41

See kujundus on nii harjumatu.. nii värvitu.. Suht elutu tundub.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime22/5/2015, 21:06

Mulle vahelduseks päris meeldib, selline lihtne Very Happy
Ja ma juba nii ootan neljapäeva, sest siis asendub mu loomulik juuksevärv sinisega, vähemalt ajutiselt sunny Kellelgi teist ka juuste värvimisega kogemusi? Südamelähedane teema praegu Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime22/5/2015, 22:52

Kui vaja, saab veel oranžimaks muuta, Karro Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime24/5/2015, 01:13

Ma värvisin just tumelillaks :)

Paar aastat tagasi olid suvel roosa-sinisekirjud, kuid kahjuks oli see ilus vaid paar nädalat ning siis pleekis ära ja oli kole.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime24/5/2015, 13:11

Tumelilla on üks järgmisi värve, mida ma peale tumesinist proovida tahan Very Happy
Algselt oli mõte lasta esimest korda juuksuris värvida, aga nüüd vist lähen sinna ainult otsi lõikama ja värvin kodus/sõbrannadega bounce sunny
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime24/5/2015, 13:12

Mul ka pikk kogemus juustevärvimisega. Kunagi viienda klassi ajal värvisin juuksed punaseks Very Happy See kulus maha, siis seitsmenda klassi lõpus muutusin blondiks. Peale seda mitu aastat ei värvinud vaid lasin värvil kuluda. Lõpuks olid juuksed kuldpruunid ja see oli selline toon, et juuksurid keeldusid mu juukseid värvimast, sest seda värvi hiljem kuidagi tagasi ei saa Very Happy
Kümnenda klassi lõpus siis värvisin juuksed tumedaks, seega umbes kuus või seitse aastat olen võltsbrünett olnud Very Happy Juunikuus asi muutub vist... Muudan värvi ja lõikan oma pikad-pikad juuksed lühikeseks. Kui just juuksuritoolis ulguma enne ei hakka Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime24/5/2015, 14:07

Mul on ka lühikesed juuksed Very Happy Mitte päris-päris poisipea küll, aga siiski. Mul ka alati kõik vinguvad, et ei, ära lõika, aga pärast ikka tullakse ütlema, kui lahe soeng on Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime26/5/2015, 13:50

Ma käisin alles paar aastat tagasi esimest korda juuksuris.. Very Happy Muidu on ema kogu aeg juukseid lõiganud.. ja siis nüüd aasta olen ma punapea ka olnud.. Ja nüüd hiljuti lasi sidecuti ka teha endale.. Very Happy Ja nüüd on juuksed juba nii välja kasvanud nii värvist kui ka cutist.. Tahaks veel punasemaks värvida ennast kui ma olin aga siis ma tean et kodus hakatakse leegiks kutsuma vms Very Happy Ja mu kutt ütles et ma poisipeaks ennast kunagi ei lõikaks, sest peaksin ma täitsa poiss välja nägema, pidin kole olema Sad
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime26/5/2015, 18:48

Miks peaks keegi oma tüdrukule.. Khm okey none of my bussines.
Erepunane tundub nagu täiega äge värv. Ma olen ise kaalunud juuksed lühikeseks lõigata ja siis järjest igasuguseid värve proovida, aga enne tuleb vast rikkamaks saada, muidu ei raatsi kulutada väga.
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime27/5/2015, 00:09

Karro, alates sellest ajast, kui sind feissis pole, pole ma harjunud sellega, et sa siin ikka oled Very Happy

Täna nägin roosade juustega naist. No ei olnud kena... Kindlasti peab pikalt kaaluma seda mõtet enne kui juuksed mingit erilist värvi värvida. Osadele sobivad teatud värvid, osadele mitte.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime27/5/2015, 10:04

Ise tahan ka tulevikus erinevaid värve rohkem katsetada, aga pole kindel, kas kannan välja. Eks sellepärast polegi endiselt ise julgenud ka eriti midagi proovida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime27/5/2015, 10:41

Auts, ega ma siingi väga tihti käi Very Happy Nüüd kui kutsa majas siis on vaja sellega siin mängida ja värki Very Happy

Ma täiega põdesin et mulle see sidecut ei sobi, aga noh vist kantsin ikka välja, ise olin ikka suht rahul, emale see ei meeldinud muidugi, aga tal on endal ka soenguid olnud mis mulle absoluutselt ei meeldinud ja kas teda huvitas? ei.. Seega Very Happy Very Happy

Aa ja mitte sobimisest rääkides, siis ma mäletan et üks mu klassiõde tahtis enda paksud paksud lokkis blondid juukseotsad vikerkaare värvi teha. No tema nägu ja juukseid arvestades ta poleks seda kohe kuidagi välja kandnud ja õnneks ta ikkagi ei teind oma juustega seda Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: