MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sõber?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 01:41

Ma pidin selle endast vist välja saama? Aga noh siin see on Very Happy Ehk kellegil on sama juhtunud?


Sõber. Kes see on? Usaldus tundmatu inimese vastu, kes lubab et ei reeda sind kunagi. Teete koos tuleviku plaane ja naerate lollide mõtete üle. Ja kui mure on, saad sa alati selle endast välja rääkida ja hetk hiljem selle üle juba naerda. See on sinu sõber.
Aga mis siis, kui ühel hetkel otsustab ta et ta kolib ära? Arvab et see koht on nõme ja mõttetu? Ta ütleb küll, et me jääme suhtlema ja me ei unusta üksteist aga lõpp kokkuvõttes juhtub see ikkagi. Olgu see aasta peale kolimist, kaks aastat või isegi kolm. Aga see juhtub.
Sa kuulad kõik ta mured ära. Aitad teda nii palju kui sa siit teda aidata saad. Ja kui te lõpuks üle aasta näete, siis on tunne, et midagi poleks nagu muutunud. Aga mida aeg edasi, saad sa aru, et kõik on muutunud. Sa kohtud uute sõpradega. Suhtlete vähem, kuid ikkagi üritate veel hakkama saada ja mitte lahti lasta.
Kuid siis tuleb ikkagi see hekt, kus koolis on väsitav ja ei jaksa päev läbi nina telefonis passida või arvutis ja tahaks lihtsalt puhata. Ja siis sa saad kommentaari, et sa oled nõme ja igav ja mida kõike veel. Aga kui tal mure on, oled ikkagi seal ja kuulad või loed selle ära ja püüad tõesti endast parima anda, et teda lohutada ja et tal kõik korda saab. Aga siis! Haha.. Aga siis juhtub see, et ta lubab sulle, et ta tuleb sulle külla. Te teete koos plaane, unistate mis juhtuda võib ja et kordate seda mis juhtus suvel. Kuid siis ta ütleb et ta ei saa tulla, tal on vaja seda teha ja toda teha ja ta ikkagi saa tulla. Ja seda kõike viimasel hektel enne tulekut. Kõik su lootused ja unistused seoses oma hea sõbraga on purunenud. Sa ütled, et pole hullu, eks siis järgmine kord. Aga siis järgmine kord juhtub see sama, ja seda juhtub veel ja veel ja veel ja veel. Ja ta teab, et sul ei võimalik talle külla minna, aga ta ikka solvub selle peale. Samas kui tal on see võimalus, aga ta lihtsalt ei taha seda kasutada. Ja siis see juhtubki. See viimane lubamine, et ta tuleb sulle külla ja te teete neid toredaid asju ja ta ütleb et see on nagu oli vanasti, kui ta veel siin oli. Kuid nüüd sa tead, et seda ei juhtu. Mitte midagi ei ole nii nagu vanasti. Ja siis mingil päeval ta ütleb sulle, et hakkas siit kandist ühe toreda inimesega suhtlema ja ütleb et nüüd on põhjust siia tulla. 'Kas mina siis ei olegi hea põhjus siia tulemiseks? Kas ma tõesti olengi nii tühine inimene sinu jaoks? Kas need ajad tõesti ei tähendanud sulle midagi? Kas mulle oli lihtsalt hea ja tore valetada et sa tuled, aga sa tõesti ei tahagi tulla ja näha kuidas mul tegelikult läheb?' Ja siis ta veel lubab et ta tuleb .. Aga..

Ja mõned kuud peale seda viimast lubamist, ühel päeval te lihtsalt enam ei räägigi. Ja sa loed kuskilt netiavarustest, et tal on hea meel et ta siit enam kellegagi ei suhtle. Sa tunned ennast tühisena. Kuigi sa tead, et kunagi pidi see nii kui nii juhtuma. Aga sa ikkagi loodad, et see oleks kunagi kaugemas tulevikus juhtunud. Ja see teeb haiget.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 02:04

Vahel harva kirjutan ka mina selliseid... Kas see tuli sul omast kogemusest või triivisid lihtsalt mõttemaailma? Very Happy
Seda, et sõber kuhugi kaugele ära kolib, pole minuga õnneks juhtunud, aga katteta lubadustega olen valusalt tuttav. Mina ka ei looda enam... Andsin novembris alla.
Aga see kirjutis on väga kurb. Iseenesest ilus, aga kurb  Sad
Loodan, et see siiski pole sinu eluga seotud. Vastasel juhul on mul sinust väga kahju  Sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 03:18

See on sellepärast väga hea, et see kirjeldab täpselt seda, mis paljudel headel sõpradel juhtub... Kerge on ju lubada, kuid elu viib lahku. Hakatakse suhtlema teiste inimestega, kelle abil lahusolek muutub kergemaks kuni selle hetkeni, mil see hea sõber ei tundugi enam nii väga vajalik, sest saab ju hakkama ilma ka. See on kurb aga millegipärast seda juhtub. Et sõprus püsiks, peavad mõlemad oma sõprusest lugu pidama ja selle nimel pingutama. Ei peagi olema 24/7 ninapidi koos aga peab olema olemas. Alati sõbra jaoks, kes on sulle tähtis ja oluline.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 08:12

Vaimude Tund: Ma arvan, et sellise asja on päris paljud inimesed läbi teinud. Isegi mina olen ja mitte ühe korra.Kurb, aga kahjuks nii see on. Sad

Karro:  Jube hästi lahti mõtestatud ja peab suurepäraselt paika. Ei mingeid liialdusi. (Y)
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 08:56

Naughty: Ma tean seda ja see on väga kurb. Sõpradest tuleb alati hoolida, isegi kui nad närvidele käivad. Mina isiklikult olen küll selline kleeps, et minust küll naljalt lahti ei saa Very Happy Ainult kolimisega minu eest pääsekski... Mul tuli ka nüüd meelde üks kord, kus parim sõbranna kolis ära, aga see oli väga ammu. Natuke suhtleme nüüd jälle...
Karro: Sellise jutu(?) juures on sõnastusest olulisem just sisu, ning sellega oled sa suurepäraselt hakkama saanud :) Tubli oled!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 11:36

Vaimude Tund: Kahjuks on see jah minuga juhtunud. Nüüd just natuke aega tagasi lõpetasime suhtlemise täielikult. Kõik praegused sõbrad küsisid tükk aega et miks sa veel temaga suhtled, kui ta sulle ainult halvasti ütleb ja oma lubadusi täide ei vii.. Aga noh.. 

Audrey: Kahjuks juhtub jah.. Nii nõme, ei taha nagu lahti lasta veel. Sest et tegelikult saaks ju veel edasi suhelda. Aga kui ma loen, et ta on leidnud Soomest nüüd neeeeeeed õiged sõbrad, kes on tema jaoks kogu aeg olemas, siis.. Noh palju õnne talle. Mina polnud siis tõesti piisav.

Naughty: Hihi, aitäh. Aga jah.. Kahjuks juhtub selliseid asju. 

Aga tore, et keegi loeb Very Happy  Pole ammu midagi korraliku kirjutanud ja nüüd see.. See ma ei tea, kibeles seest välja saamisega.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 12:47

Aah, nüüd kui sa Soomet mainisid, tuli mul veel üks sõbranna meelde Very Happy
Seda ma arvasin jah, et see valmis sul hiljutise kogemuse põhjal... Miks inimesed on küll sellised? Ise küll kunagi kedagi ei unustaks. Aga jah... kahju!  Sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 12:59

Haige on see, et need kes siin on, isegi kui me kõik teistes linnades oleme, siis ikka helistame ja räägime ja tahame ikka kõik kokku saada. Tuntakse ikka huvi su kohta. Aga tema.. Noh.. Põhilised olid tema probleemid ju.. Very Happy 

Aah fuck, mu poiss täiega luurab mida ma kirjutan ja mis koht see on Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 13:55

Minu meelest on ka siin nii mõnus õhkkond nagu oleks koju jõudnud. Mul pole kodus küll pooltki nii rahulik kui siin Very Happy
Uudishimulik,  mis muud Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 14:04

Ma veel enda meelest mäletan ka, kui kurb sa olid kui ta minema kolis jne. Selline käitumine on nii ebaõiglane sinu suhtes.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 14:13

Mul siiamaani tema pilt raamis Very Happy Aga noh, eks see pidi siis nii minema. 
Aga positiivses mõttes, näe ma sain kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 14:54

Sellised omast kogemusest tulnud jutud jms on alati palju rikkamad. Kui sa aru saad Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 14:54

Jaa. Tee viharavi- ela end sellel pildiraamil välja. Pole mõtet pingutada nende nimel, kes ei ole sama sinu eest tegemas. Raiskad vaid oma energiat.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 14:56

Milles pildiraam süüdi on? Rebi pilt puruks  Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 15:01

Ahahahaha Very Happy Head soovitused. Nukke tahaks küll veriseks saada, aga ma ei tea kas pildiraamiga just mässama hakata on hea mõte Very Happy Pigem, paneks selle pildi lihtsalt ära.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 16:52

Ikka puruks, ikka puruks  Twisted Evil Väikesteks värvilisteks tükkideks  Twisted Evil Siis saad tükid põlema ka panna. Ja tuha lased vetsupotist alla  Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 17:05

Hahahahahha Very Happy Oh teid Very Happy Kui põletamiseks läheb, siis teeks ikka seda suurelt Very Happy Ehk siis jaanipäeval viskan lõkkesse, siin ühikas vist nagu püromaaniks ei hakkaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 17:38

Jaanipäev on liiga kaugel. Ta väärib kiirelt tulesurma  Twisted Evil Paned mõne prügikasti põlema, kes sellest ikka puudust hakkab tundma  Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 18:19

Seda tuleb teha tseremooniaga Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 18:29

Seda kindlasti! Kutsu oma praegused parimad sõbrad pildi põletamisele kaasa ja las nad kõik sülitavad prügikasti Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 20:30

Ja siis sinu jaoks peaks eraldi filmima Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 20:35

Oojaa, kindlasti!  Twisted Evil Seda ma küll maha ei tahaks magada  Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 20:37

Selge.. Diil Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime9/2/2015, 20:39

Jään ootama!  Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime18/2/2015, 11:57

Ta kirjutas mulle haha Very Happy otsis sõpra
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sõber? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõber?   Sõber? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sõber?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Karro looming-
Hüppa: