MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 TOBEY - 9

Go down 
+6
Cilen
Naughty
Nutella
Unicorn
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime4/2/2015, 23:51

Ma tean jah, et ta oli alguses ka Very Happy Tobey tuli tagasi Very Happy
Super! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime5/2/2015, 05:23

Ta juba nii meeldiv või? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime5/2/2015, 11:49

Seda ka... Ma lihtsalt tean, et ta hakkab mulle veel rohkem meeldima, ning ma siis kibelen uue osa järele.  Very Happy Ma tahan teda mõista  Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime5/2/2015, 13:32

Ma tahan teda mõista- see kõlab nii armsalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime5/2/2015, 17:46

Oi jah, jälle ma olen millegi armsaga hakkama saanud Very Happy Ma tahan kõiki mõista Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime5/2/2015, 18:39

Kas ta siis pole juba praegu mõistetav? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 03:01

On küll, aga selleks, et inimest täielikult mõista on vaja teda tunda... Appi ma räägin juba nagu mingisugune psühholoog  Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 09:30

Phähhh!!!

*torutab huuli*
Ma mingi täiega pettunud.-.- Vaatan mina, et lehekülgi teemal nii umbes kolm eks, välja tegemata faktist mida mainisid, et jutt alguses ja oh mida imet :O Juttu ainult proloogi ja esimese osa jagu. Mida??? Kas nii ma siis oma hommikut sisustada saingi, ainult mõned minutid. Ei ole ju võimalik Auts nii ei ole ju ilus. Parem oleks, et siia kohe varsti midagi ilmuma hakkaks või muidu... Very Happy

Aga olgu, teeme siis nii, et jutust ka veits või? Very Happy

Proloogi kohta mul küsimusi ei tekkinud, see tundus selline umbes nagu et KÕIK OKEI JA IGATI LOOGILINE ALGUS, aga seejuures esimese osa kohta tekkis minujaoks olulisi, sinujaoks vb vähem olulisi küsimusi täpselt kaks.

Esiteks: Kust selline imelik mõtlemine üldse sul pähe tuli, et kirjutada neid surnuaial pildistamas??? Nagu päriselt või??? Kukkusid enne kui kirjutama hakkasid või on see teil mingi traditsioon kodus, kuna tean et sa väga paljudki oma juttudest enda elust võtad, siis piinlen siin külmavärinate käes ja mõtlen, et kas päriselt võib see kuskilt sinu elust tulla või siis teine asi mis mulle pähe kargas oli, et sa oled palju telekat vaadanud ja lihtsalt sellist veidrat seika kuskil näinud ja rakendasid seda oma juttu. Igatahes vahet pole kumb täppi läks ja kas üldse, kriipi enivei ja õhh. Very Happy

Teiseks: Järjekordne veendumus, et keegi on sind kurikaga löömas käinud. TIBINAVIDIN???????? You say WHAT???? Mis see on? Seletad mulle ka? Ma tean mis on TIBI ja võib juhtuda et jagan lahti, mis on VIDIN, aga üks on elus ja teine ei ole ja siis need koos on elus inimene, mingi asjana ja see on pehmelt öeldes veider. Eriti nii veel oma õele öelda. Minu vend oleks sellise sõna peale ilmselt kümneid kordi kurikaga kolki saanud kui minule nii öeldnud oleks ja ilmselt oleks ta siis sama kreisi nagu sinagi. Razz

Küsimusi kui selliseid vist rohkem ei tekkinudki, aga hea tunne, et sinult jälle miskit uut lugeda saab on kindlalt tekkinud ja see on vist hea. Ma usun nii vähemalt. Wink Natuke raske on ilmselt igat järgnevat osa oodata, aga samas on see kindlasti seda väärt, sest hetkel jäi jutust selline väga meeldiv mulje. Paljulubav või kuidas öeldagi. Ühesõnaga ei ole hetkel veel mitte midagi etteaimatavat ja loodan, et suudad seda rida ka edasi ajada ning samas tundub jutt selline, et nüüd võiks see juhtuda äkki ja siis veel see ja vb juhtub too ka.

Ja kui mu jutt liiga segane tundub, siis süüdista selles seda, et olen eelnevad paar päeva sinu eelmisi jutte lugenud ja ma võingi peast nüüd kergelt sõge olla ja süüdistada saad selles vaid iseennast, mind ei tohi. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 13:47

Vaimude Tund: Tulevane eriala lööb välja Very Happy

Naughty: Aga ongi ju jutt alguses, mis pahandad. Kui siin oleks juba näiteks seitse osa, siis saaksin pahandada, et miks juba niii palju? Very Happy
Mul oli vaja neid selle naisega kokku lasta, that's why selline asi.
Tibinavidin tähendaks nagu lihtsamalt väljendades lihtsalt tibi Very Happy Mu vennatütart kutsutakse tibinavidinaks ja siis Tobey kutsus oma õde ka nii. Tal suht savi, kuidas ta kedagi kutsub Very Happy
Mu jutud ajavad sind hulluks või? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 14:03

Võib-olla tõesti Wink
Uut tahan endiselt, aga midagi rohkem ütlema ei hakka, muidu saab Naughty pahaseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 14:54

Naughtyl pole midagi siin pahaseks saada Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 15:02

Mina ja pahane. *naerab südamest* Ma ei oska seda hästi Very Happy Aga mille peale pahaseks???  Neutral  

Ei noh ma vaatasin seda lehekülgede arvu ja mõtlesin, et kui ütlesid et uus jutt, et noh mingi kolm neli osa saan ikka lugeda, ei arvanud et ainult ühe. Very Happy Aga sellest pole tegelikult midagi, sest vahel on ju tore teemaga algusest peale ikka kursis olla. Very Happy

Aaaa see naine!!! Jajajaaa. Aga huvitav kas siis see pidi surnuaial juhtuma? Ilmselt küll, sest Tobey ju nägi seda hauakivi ka. Hmm...mõtlemisainet andsid juurde. Väga tore. Razz

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 15:20

No minu lugude suhtes on oluline seoseid luua, mitte midagi ei juhtu põhjuseta Very Happy Mitte keegi siiani pole tähelepanu sellele naisele pööranud, kuigi ma andsin nii ilmselge vihje, et ta on seotud Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 15:43

Very Happy
Ma olen ta jah oma kommentaarist välja jätnud, kuid see ei tähenda, et ma pole tähele pannud. Teooriad juba jooksevad mu peas nagu filmilindil Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 16:01

Aga ma just huviga kuulaks neid teooriaid Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 17:35

Mm... Kuna jutt on alles alguses, ei hakka ma veel midagi mainima Very Happy Ehk siis uusi osi Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 17:42

Enne ei saa kui teooriaid kuulen Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 17:50

Teooriaid ma küll veel luua ei oska, aga mul tuli praegu meelde, et Tobey leidis selle keti ka, mida naine omaks ei tunnistanud, aga ma ei usu, et ta selle ka niisama leidma pidi, kellegi oma see ju olema peab. No mina ise arvan, et see haud võis äkki olla selle mehe oma, kes sinna kuuri sisse põles vms ja noh see oli siis äkki tema naine või tütar vms, sest ei saanud täpselt aru kui vana see naine oli, aga eeldan, et siiski hauas lebava mehe naine ja no ilmselt hakkad nendega mingit jama poisile korraldama, sest kui tema iseloomu arvestada, siis saame me terve jutu lugeda seda, kuidas ta ühest jamast teise satub ja pahandustega jänni jääb. kui sa mingit ghost storyt looma ei hakka muidugi.Ja noh kui ta nii mõtlematult (mitte et see poiss ilmselt kunagi midagi enne tegemist läbi mõtleks) oma vanade sõpradega taas ringi hakkab möllama, siis on kisa varsti lahti, aga minul kui lugejal ilmselt väga põnev.

Loodan et mõne detailiga ikka täppi panin, aga samas mulle meeldib siiski loota, et sa oled meie jaoks, midagi väga lahedat välja mõelnud ja jään huviga ikka uut osa ootama.  Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 17:55

Oo, tubli Birgit Very Happy Reaalne seos on see, et ta märkas seda ketti maas ja läks seda pakkuma, sellele naisele, sest oli vaja, et ta seda hauakivi näeks.

No ja Tobey juba läks nendega kokku saama ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 18:49

Näed, teooriad juba kuuldud Very Happy Ja nüüd uus osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 19:43

Mkm, ma ootasin sinu omasid rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 20:05

Ja miks siis minu teooriad paremad on? Very Happy Olgu! Üks teooria sulle, üks osa mulle, eks? Ma olen kindel, et ta kohtub selle naisega veel. Ja ikka rohkem kui üks kord Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 20:41

Vale Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 20:54

Ei ole Shocked
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime6/2/2015, 20:58

On Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Sponsored content





TOBEY - 9 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
TOBEY - 9
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: