MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Verega Kaetud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

Verega Kaetud Empty
PostitaminePealkiri: Verega Kaetud   Verega Kaetud Icon_minitime7/11/2014, 04:09

Taaskord kolasin oma blogis ringi ja minu suureks üllatuseks kaevasin mulla alt välja järjekordse teose. Ma ei saa seda päris jutuks lugeda, ega ka luuletuseks. See tekkis mul siis, kui olin näiteringis aktiivne liige. Seega võiks seda võtta ehk kui lühikest monoloogi või etüüdi, mis saigi oma algse inspiratsiooni ühest meie etendusest.
____________________________________________________________________________________________________________

Verega Kaetud

Need verega kaetud sõnad, mis mu kõrva kord sosistasid. Nad rääkisid täiuslikust maailmast, kus keegi ei tee kellelegi liiga. Ei põhjusta teistele piina. Aga ma ei kuulnud selgelt vere punakat kõla neis, küll olin rumal! Kas vabadus saabki siis ainult läbi vere ja kahuriliha sündida? Miks ei või olla teisiti? Miks peavad olema vägivald, reetmine, umbusaldus, petmine, inimkonda nii sügavasti sisse kasvanud. Justkui vana tamme juured. Tammine maa on sellisel juhul see elu. Ja tõesti, see vere kõla sai mulle siis selgeks. Sinu tegelik ilme selle inetu võltsi naeratuse taga. Võlts. Võlts. Kõik üksnes võlts. Ei midagi saa sinu sõnadest uskuda. Ükspuha kui familiaarne, kui kena sa üritad olla mu vastu. Ma tean. Selle välise kihi nimel sa kannatad, aga sel pole mõtet. Lase see olla nagu ta tegelikult on. Kunagi puruneb see peegelpilt. See kaunis nägu. Ja muutub inetuks ja veriseks nagu ta on alati olnud.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Verega Kaetud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Verega Kaetud   Verega Kaetud Icon_minitime7/11/2014, 20:24

Ilus
Mulle meeldib...
Tagasi üles Go down
 
Verega Kaetud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: