MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Süü on tähtedel

Go down 
+6
Prince Kirameki
nasicc
Getzzzu
Audrey
Unicorn
Cilen
10 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 13:50

Süü on tähtedel S%C3%BC%C3%BC-on-t%C3%A4htedel

Kilpnäärmevähki põdev 16-aastane Hazel on õnnelik natukese juurde ostetud aja eest, kuigi ta ei tea veel selle natukese pikkust. Tal on tunne, nagu voolaks elu ta sõrmede vahelt minema. Kuni ta kohtub Augustusega. Kangekaelne ja sihikindel poiss on otsustanud, et peab võitma Hazeli südame, mis selle hetkeni on kuulunud ühele lõputa jäänud romaanile. Kuigi haigus nõuab oma, kirjutatakse noorte elu käsikiri ümber ja nad leiavad selle, mida ei ole jõudnud veel kaotada.

“Süü on tähtedel” on põrgulikult naljakas, enneolematu, rõõmu täis tohutult kurb raamat. See raamat murrab lugeja südame – aga mitte selle pärast, et kurnaks südant, vaid seetõttu, et täidab selle üha uuesti ja uuesti, nii et see lõpuks enam midagi mahutada ei jaksa ning tükkideks lendab. Raamat valiti 2012. aastal Goodreadsi kasutajate poolt aasta raamatuks.

Trailer:



Film on ka nüüd juba väljas, aga pole ise veel vaatama jõudnud minna.
Igatahes olen kindel, et te kõik teate seda raamatut suurepäraselt ning olete sega lugenudki, niisiis mõtlesin selle kohta teema teha.

Ja kui keegi on filmi näinud, mitu taskurätti kulus, et pisaraid kuivatada? Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 14:21

Ma teadsin, et see teema tuleb siia Very Happy Very Happy

Ise pole ka veel filmi näinud, loodan homme. Varun vaikselt ka salvärtte kaasa Very Happy Very Happy Tõesti loodan, et film on sama hea kui raamat ja usun, et nii see on :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 14:52

Kuulates teiste arvamusi, siis arvatavasti ongi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 16:31

Käisin esilinastusel... KÕIK NUTSID. Väga-väga hea oli, raamatut aga ei ole lugeda jõudnud.

Kinno tasuks korralikult salvakaid kaasa varuda. Ma arvan, et sellest pisikesest kümnenest pakist on vähe, tasuks kohe poest see karp osta. Võib-olla kõrvalistujal saavad otsa ja siis saad sheerida.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 16:37

Audrey aitäh soovituse eest! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 17:05

Film on kaks tundi ja viis minutit pikk ning kui ma ei eksi, siis esimese poole saab kindlasti pisaratevabalt hakkama aga eks see oleneb inimestest Very Happy Mina püsisin kuiv poolteist tundi Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 17:32

Ma juba natuke kardan selle filmi vaatamist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 18:07

Karta pole küll midagi. Ma teadsin, et see on nagunii kurb film ja läksin ikkagi vaatama. See on kurb aga nii mõneski kohas terve saal rõkkas naerda. Ilus, kuid traagiline lugu, mis peaks minu meelest õpetama elu nautima...

Käisime emaga koos seda vaatamas ja hiljem arutasimegi, et kuidagi suudavad just need inimesed, kes on suremas, elule kuidagi teistmoodi läheneda ja tegelikult peaks need, kel aega lõpuni palju-palju rohkem nende elurõõmust või -janust eeskuju võtma. Oh, ei oskagi neid mõtteid normaalselt sõnastadagi...
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 18:30

Arutasime just sõbrannaga täna, et võiks vaatama minna. Sõbranna veel raamatut lugenud pole, sest ta tahab seda ingliskeelsena lugeda, aga tal pole õnnestunud seda kuskilt hankida. Rääkis mulle, et ta oli poes seda raamatut sirvinud ja teinud täpselt lahti leheküljelt, millel oli kirjas, et Augustus suri. Tal oli seepeale raamat põrandale kukkunud. Very Happy

Oeh, ma kujutan ette, et mul läheks tõesti pigem seda suurt salvrätikute karpi vaja. Very Happy Ma loodan, et minust sinna järv päris maha ei jää. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 18:43

Getzzzu, pean mainima, et kui ma raamatut esimest korda sirvisin võtsin samuti just Augustuse surma kohalt lahti. Pärast olin muidugi natuke pahane, et selle juba varakult teada sain, kuid nii oli kergem lugeda, sest ma kipun jube kergesti nutma. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 19:11

Ma just täna käisin sõpradega vaatamas. Very Happy Mul on tunne, et me olime ühed vanimad seal (20), sest nt minu kõrval istusid neli umbes 10aastast tüdrukut ja ülejäänud saal tundus ka suhteliselt noor olevat. Filmi ajal siis naerdi ja hiljem oli ikka päris korralikku löristamist kuulda. Kuigi ühes nurgas mingid tüübid naersid. -.- (Tüdrukud) Nende peale olime pahased.

Silmad kuivaks ei jäänud, aga õnneks suutsin end nii palju tagasi hoida, et päris punasetäpilisena ei väljunud saalist. Very Happy

Üldiselt oli film hea, kuigi oleks võinud lühem olla. Mis mulle meeldis, oli see, et kuigi raamat on täis päris cornysid ütlemisi, siis need näitlejad suutsid kõik need asjad väga loomulikuna edasi anda. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 19:36

Augustuse surm oli paras ¹okk ausalt öeldes. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 19:42

Kuna ma raamatut lugenud ega lehitsenud polnud, arvasin teatud hetkeni, et Hazel on see, kes sureb.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 21:21

Ma püüdsin küll raamatut lugeda, aga see ei haaranud mind nii kaasa, et oleksin sellega algusest kaugemale jõudnud. Filmi kavatsen ma siiski ära vaadata, kuna uudishimu on nii suur, ja kui see mulle meeldib, annan ma ilmselt ka raamatule uue võimaluse Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime11/6/2014, 21:56

Kui ma raamatut lugema hakkasin, siis see kõik tundus alguses nii etteaimatav ja igav, olin isegi veidi pettunud ja mõtlesin, kas ma olen see ainus imelik? Ühel hetkel aga hakkas no tõsiselt meeldima Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime12/6/2014, 15:37

Käisin ka seda täna vaatamas. Kohutav. Mitte, et film oleks halb olnud. Aga see tekitas mingi vastiku masenduse. Kuidagi selline kurb ja tühi tunne jäi sisse.
Esimene kord tuli mulle pisar silma siis, kui nad seal Anne Franki majas olid. Augustuse ''proovimatuste'' ajal läks asi lõplikult käest ära. Kusjuures saalis hakkas keegi niimoodi nutma, et see tegi talle endale nalja. Ja mõne aja pärast hakkas kogu saal naerma. See oli kuidagi nii armas ja liigutav.
Aga näitlejad olid superhästi valitud. Eriti Augustus. Tema sobis nagu rusikas silmaauku.

Ma lugesin kusagilt, et keegi oli selle raamatu viimast lehekülge lugenud ja arvanud, et Hazel ja Gus abielluvad (kuna lõpus ütles Hazel: ''I do, Augustus.'' vms.) Ja see vaeseke luges kogu raamatut arvates, et nad abielluvad.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime12/6/2014, 21:48

See isik sai siis küll suure ¹oki osaliseks. Very Happy
Mulle endale meeldib ka kusjuures tavaliselt raamatu lõppu lugeda enne, kui raamatuga alustan. Mul on hea meel, et ma selle raamatu puhul kiusatusele järele ei andnud. Very Happy

Mulle meeldib Hazelit mängiv näitleja. Mitte et Augustuse oma ei meeldiks, aga Hazeli oma on lihtsalt suurepärane. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime13/6/2014, 10:33

Mulle meeldib ka tohutult Hazelit mängiv näitleja, ta sobis suurepäraselt sinna ja Gus ka loomulikult. :)

Eile sain ka siis filmielamuse osaliseks ja jäin vägagi rahule :) Kogu saal nuttis seal ja see oli omamoodi koomiline Very Happy Ise poetasin ka paar pisarat. Aga jah, supersupersuper raamat kui ka film, kuigi mulle tegelikult ei meeldi kurvad lood. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime13/6/2014, 11:03

Mu õde kusjuures ei salli Shailene Woodley't üldse millegipärast. Ta tunnistab, et hea näitleja, aga midagi välimuses hakkab vastu. Mitte see, et ta kole oleks, aga midagi muud. Mina ise olen Woodley't väga kõrgelt hinnanud alates hetkest, mil ta "Järeltulijates" vee all ujudes nuttis ja see paar sekundit mu südame murdis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime13/6/2014, 22:18

Salvrätikuid tootvate firmade müüginumbrid ilmselt tõusevad, kui kinos taolisi filme näidatakse Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime1/7/2014, 19:52

Käisin ka viimaks vaatamas.....  Sad 
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime1/7/2014, 20:40

Ma pole endiselt näinud. Hullumeelselt sooviks.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime1/7/2014, 20:55

Tõmba, peaks juba saama...
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime1/7/2014, 21:15

Raamat ei haaranud üldse. Mdea, ma püüdsin lugeda, aga miski häiris.
Eile käisin filmi vaatamas. Musta huumorit oli kuidagi palju, aga see oli muhe. Kuna Gusi surm mulle üllatusena ei tulnud, ei olnud selle koha peal ka mingisugust emotsiooni. Pisar silma ei tulnud.
Aga Isaac...kutt elab pigem pimedana, sest ei taha näha maailma, kus pole tema parimat sõpra. THAT IS LOVE! Kõige kurvem koht selles filmis... Ja matustel see "Matused on elavatele" koht meeldis väga.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime1/7/2014, 21:43

Ma valasin oodatust vähem pisaraid. Esimene koht vist oligi alles see, kui neil see Augustuse proovi matus vms oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Süü on tähtedel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süü on tähtedel   Süü on tähtedel Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Süü on tähtedel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: