MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Noorsooromaanid

Go down 
3 posters
AutorTeade
Cokemonster
Teise astme kurjuse abiline
Cokemonster


Female Postituste arv : 7

Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime5/3/2014, 15:58

Nõndaks, küsin kohe otse ära, et kes on lugenud noorsooromaanide konkursside esikolmikusse saanud raamatuid ja mida nendest arvate? Paljud arvavad, et konkurents on jäänud nõrgemaks ning seega tuleb need "parimad" valida järjest väiksema hulga kirjutiste seast. Ning kuigi loetakse lootuses, et iga järgnev raamat on eelmisest parem, siis raamatud on kõik üsna ühte sohu ja ei vasta ootustele. Ühesõnaga, mida teie arvate?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime5/3/2014, 16:47

Lisaks siis veel vaid seda, et ega need kujundused ka just teab mis kenad ole.
Tagasi üles Go down
Cokemonster
Teise astme kurjuse abiline
Cokemonster


Female Postituste arv : 7

Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime5/3/2014, 16:56

Kellegi selles loetud raamatute teemas oli kunagi läinud mingiks väiksemat sorti aruteluks selle üle, kas keegi oskab ehk öelda, kelle omas? Tahaks uurida natuke.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime5/3/2014, 16:57

Minu omas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime7/3/2014, 20:17

Ma tean, et ma kunagi lugesin mingi aasta võiduraamatut ja imestasin, et mille järgi võitjad üldse välja valitakse. Ühel aastal tundus, et mida õpetlikum ja tõetruum reaalsetele ühiskonnasündmustele, seda kõrgem koht...

Minu jaoks on noorsooromaanide tase nii alla käinud. Kujundus on ka täiesti väkk... On mis on, aga raamatul võiks olla ka ilus väljanägemine.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Noorsooromaanid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorsooromaanid   Noorsooromaanid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Noorsooromaanid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: