MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõpp

Go down 
+2
Milky Orange ^^
Unicorn
6 posters
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Lõpp   Lõpp Icon_minitime8/2/2014, 22:40

Mul oli vaja natukene tundeid välja elada ja kirjutasin midagi veidrat kokku. Minu jaoks on tegemist väga emotsionaalse ja valuliku teemaga. Kelle selline teema ei sobi, siis ei soovita läbi lugeda. :)
_ _ _

***

Pisarad voolasid ojadena mööda mu põski alla. Ma ei suutnud enam. Olin olnud juba niigi kaua olnud tugev, pidades sellele kõigele vastu, kuid nüüd kavatsesin ma enda piinad lõpetada. Kobasin vannitoa kapis ja otsisin välja tera. Siis tuikusin tagasi enda tuppa ja lukustasin ukse.
Pisaraid valades libistasin end mööda seina maha, külmale põrandale. Kõik halvad mälestused tuhisesid mu mõtetes ringi. Mind narriti, solvati, peksti, ignoreeriti, minu üle naerdi. Ja kõik sellepärast, et ma polnud ilus ega perfektne nagu teised. Ma polnud piitsavars, suurepärase figuuriga. Mul polnud ilusat nägu, silmi ja naeratust. Mu juuksed ei olnud pikad ja kaunid. Ma olin tühine kõigi nende teiste imeliste tüdrukute kõrval, keda poisid ihaldasid. Ma polnud mitte keegi.
Tõmbasin teraga aeglaselt, ent sügavalt üle randme. Iga päevaga tegin ma seda järjest tihedamini. Ma põlesin valust, kuid hoidsin karjatust enda sees. Veri imbus haavast välja ja hakkas siis voolama. Imetlesin seda ja tõmbasin veelkord sügavalt üle randme. Vaikne karjatus libises mu huultelt. Ma polnud kunagi varem seda nii tugevalt teinud. 
Kordasin oma liigutusi. Kõik halvad mõtted hakkasid kaduma, olin ainult mina ja valu. Veri voolas ja minu ümber oli tekkinud tumepunane loik. Ma ei hoolnud sellest. See oli minu väljapääs. Vaid nii olin ma kaitstud halbade tunnete eest. Ainult mina ja põletav valu. 
Kui mu silme ees hakkasid mustad täpikesed tantsima, tõmbasin ma voodi alt välja noa, mille ümber oli kiri, miks ma selle tee valisin. Kukutasin tera maha ja võtsin noa selle asemel tugevasti pihku. Mul polnud enam teist teed. Olin alati mõelnud, mis juhtub peale surma. Nüüd oli mul see võimalus, suutlikus oma soov täide viia. Olin küll noor, kuid see ei takistanud mind. 
Imetlesin nuga viimast korda, selle teravust, puidust nikerdatud käepidet. See oli vana, alati ootamas oma õiget hetke. Pöörasin korraks pead ja naeratasin oma verisele peegelpildile. Seejärel tõstsin noa, asetasin selle südame juurde, võtsin väriseva käega hoogu ja lõin tera rinda.
See läbistas mu nahka, pääses ribide vahelt läbi ja lõpetas kuskil sügaval. Nii valus oli, kuid ma ei suutnud häält teha. Siis mähkus mu ümbrus musta nagu kottpime öö. Kõrvus jäi vaikseks ja ma naeratasin totralt. Olin hakkama saanud.
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime10/2/2014, 22:17

Wow. See oli... Nii tõeline. Reaalselt, nii kurb ja mulle hullult meeldis. (Paneksin õnneliku märgi, aga see ei lähe selle teemaga ja hetkelise emotsiooniga mis su jutt tekitas, kokku). Mulle hirmsasti meeldib kuidas sa kirjutad, alati nii reaalselt. Ootan sinu teisigi kirjutisi ja loodan, et need varsti ka saabuvad.
Ja vabandust kirjavigade pärast, ma ei saa korralikult kirjutada hetkel siin.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime11/2/2014, 19:26

Aitäh, et sa oled see ainuke, kes kommenteerib :) Tore, kui sulle meeldis ja kui hästi läheb, siis kunagi plaanin avalikustada oma järjejutu Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime12/2/2014, 17:53

Lihtsalt.. wow.

(see tähendab seda, et see oli suurepärane ning ma ei oska teistmoodi ennast väljendada)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime12/2/2014, 20:28

Minu suurimad tänud Sulle Shadowpaw :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime16/3/2014, 22:21

Oppa.. What. Kananahk jookseb üle mu kere, seda lugedes.
Igatahes, väga hästi kirjeldatud ja kirjutatud. Vastikult tõene tunne tekkis seda lugedes. Kohati ei julgenudki edasi lugeda, kartes mis edasi tuleb. Aga väga hea. Ütleks, et mulle meeldib, aga mulle ei meeldi. Samas mulle meeldib väga kuidas sa kirjutanud oled. Ehk mõistad mind? Very Happy
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime16/3/2014, 22:36

See on väga hästi kirjutatud!
See algus on nagu minu mõtted ja....elu.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime5/4/2014, 11:49

Karro- Tõeliselt suur aitäh sulle! :) Ma mõistan, mida sa öelda tahtsid ja ma olen sulle tõeliselt tänulik. Sellised sõnu on alati suurepärane saada :')

Riinu- Esimese lause puhul ma pean sind tänama, aga ma loodan, et sinu mõtted on palju paremad. :)
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime5/4/2014, 12:17

Ou.Mai.Gaad. Ma olen sõnatu, võibolla kõige õigem sõna selle suurepärasuse väljendamiseks on AGEIGUIRGLDGHPSRLHLIGDN SEE ON NII KRDI HEA JUTT!
Muudmoodi ma seda suurepärasust väljendada ei oska.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime5/4/2014, 21:14

Harrypotterifänn- Tore, et ka sulle meeldis. See teeb mind väga õnnelikuks :')
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõpp   Lõpp Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõpp
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: