MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2014. aasta

Go down 
AutorTeade
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

2014. aasta Empty
PostitaminePealkiri: 2014. aasta   2014. aasta Icon_minitime3/2/2014, 23:09

Esimene raamat
2014. aasta Vaaraodekr
Nimi: Vaaraode kroonika
Ilmumisaasta: 2001
Autor: Peter A. Clayton
Tagakaanel: -
Arvamus: Parim ülevaade kõikidest vaaraodest! Pole seletatud küll Vana-Egiptuse elu, kuid samas on see vist üks parimaid raamatuid vaaraodest ülevaate saamiseks. Iga vaarao kohta olid toodud nime tõlked, mis oli lihtsalt suurepärane.  Väga head pildid on juures. Palju on seletatud ka ekspeditsioonidest jne... Väga hea raamat... minujaoks. :DHea ülesehitusega ja hästi kasutatav! :)
Hinne: 90/100, kuna see on väga hea raamat kõikidest ülevaate saamiseks, kuid samas, kui tahad uurida mõnda vaaraod eraldi, on sellest vähesel määral kasu. Muidugi teatud infot saab, kuid see oleneb muidugi vaaraost. :)
Lehekülgi: 224
Loeksin uuesti? Ma kardan, et loengi. Very Happy



Teine raamat
2014. aasta 1998406
Nimi: Egiptuse vaaraode lühikroonika
Ilmusmisaasta: 2009
Autor: Vahur Joala
Tagakaanel: -
Arvamus: Tõesti rohkem lühikroonika... Iga vaarao oli mahutatud ühele lehele, mis on teatud vaaraode jaoks lihtsalt kohutav. Segavalt olid seal juures ka vaaraod, kelle olemasolus ei olda eriti kindlad ning lihtsalt vahel arvatakse, et nad eksisteerisid. Muidugi on see ka nii kauge aeg, et keegi ei saa midagi päris kindlalt väita. Aga nad olid ikkagi seal segavad. Ja noh, seda juttu oli ikka mõne vaarao kohta väga vähe. ja kõik oli väga pealiskaudne. Aga noh, see ongi ju lühikroonika. :)
Hinne: 65/100, kuna minu jaoks oli see veidi liiga pealiskaudne, kuid samas andis hea ülevaate... Või noh, oleks andud parema, kui ma oleks teadnud vähem. Very Happy
Lehekülgi: 365
Kas loeksin uuesti? Kui vaja oleks.
Tagasi üles Go down
 
2014. aasta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2014. aasta
» Aastas loetud raamatud 2014. aasta STATISTIKA
» 2010 aasta :)
» 2oo9 aasta .
» Aasta 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: DragonFly-
Hüppa: