MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Keelatud

Go down 
+7
Nutella
Cilen
Vaimude Tund
MyMystery
m.k
shine
kiku979
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime10/1/2016, 23:59

Ma vaatasin seda ja mulle meeldis! Kuigi mina ei ole ka tavaliselt Eesti filmide suhtes kuigi positiivselt häälestatud, aga see oli selline päris okei. Kurvalt ei lõppenud, kuigi samas mingit hullu õnnejoovastust vms ka polnud, minujaoks vähemalt mitte.

Ja nüüd teemakohast juttu ka. Kas sa kirjutad?
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 21:31

Juba see, kui lõpp kurb pole, on Eesti filmi puhul hea. Very Happy Nii et kindlasti võtan ma millalgi plaani see ära vaadata. Very Happy
Ausalt öeldes pole ma uut osa veel isegi alustanud, aga seda viga annab parandada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 22:24

Vut vut bounce
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 22:33

Rammin suvaliselt teemasse sisse agaaaa... Mina arvan, et kui ma leian omale nt 17 aastat vanema mehe ja meil keemiat jagub ja sobime omavahel, siis mis sellest, mida mu vanemad arvavad Very Happy Sellisel juhul ma ütleks, et ega nemad ju ei pea temaga koos elama. Piisab kui vahel suudavad end kokku võtta ja viisakalt suhelda Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 22:49

Seda küll, aga antud hetkel on see tüdruk alaealine, kui ma õieti ikka mäletan. Ja siinkohal on vanematel ikka liiga suur otsustamisõigus jäänud, rääkimata siis sellest, et see mees, kellesse tüdruk armunud on, on isa ja ema parim sõber.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 22:54

Noh- vähemalt tunnevad ju tütre silmarõõmu Very Happy Ma saaks aru, kui mingi võõras oleks, et appikene, me ju ei tunne seda tüüpi, äkki kasutab lihtsalt ära Very Happy

Kolgil on ka oma produtsendiga vabsee vanusevahe, so what Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime16/1/2016, 23:00

Kui ma nüüd enda järgi otsustaksin siis oleks mul ka ükskõik, et inimene, kellega mul keemia tekib on minust näiteks 17 aastat vanem, aga emana, oma tütrele 17 aastat vanemat meest. Ütleme nii, et ma võib-olla ei keelaks ja ei tahaks suhteid temaga rikkuda, aga päris rahuliku südamega ilmselt magada ei saaks. Ja noh ma tean, et minu tütrest saab ilmselt vanatüdruk, sest oi oi milline isa tal on. See ei luba enne 30ndat eluaastat talle ühtegi meest ligi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime17/1/2016, 14:08

Noh. Kui oled veel 17 ja kellegi leiad, siis pole väga hullu. Saad 18 ja võid üleöö ise otsustada ja vanema mehega koos olla. 😀
Vaatasime eile kutiga "Sabrinat", kus Audrey Hepburni ekraanikaaslaseks on temast mingi 30 a vanem mees. Siis oli küll pudevalt mingi: iu, iu, ewwwwwwww. Aga ega nad muidugi väga armunud ka ei olnud. Kordamööda otsustasid üleöö, et kas ja keda nad nüüd armastavad.

Aga kunagi ma seda lugu lugenud ja siin täitsa keemia olemas, nii et pole vast hullu. Ja mulle väga meeldiks, kui uut head lugemist siin foorumis oleks, nii et palun kirjutada. 😇✍🏻👫💑💍🌹🌤🍒🍝🍰🍿🎭🎤🎧🎸✈🎡🎢🎠🏡📲💻⏰🚿🛁🛌❤💛💚💙💜💓💞💕❣💗💖💝💟☮✅📣📢💭🇪🇪
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime22/1/2016, 22:56

Minu enda puhul poleks vanus ka kindlasti takistuseks. Ja mul on väga hea meel näha  päriselus suure vanusevahega paare. See näitab, et selline suhe toimib ka päriselt. Very Happy Aga isad on tihtipeale oma tütarde suhtes väga kaitsvad, kui asi puudutab ''tulevast väimeest''. Very Happy Kui mina oleks Lydia isa, siis ma tunneksin end oma parima sõbra poolt natuke reedetuna.   
Ja nasicc, mul on nii hea meel, et sa seda juttu loed ja üldse siin tagasi oled. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime23/1/2016, 13:32

Ma tõesõna arvasin, et uus osa on appii
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime24/1/2016, 19:34

Haha, sorri. Very Happy
Ma luban, et parandan selle vea millalgi ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime17/9/2019, 22:57

NOH, KUHU SEE KAUAOODATUD MUSI SIIS NÜÜD JÄÄNUD ON? Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime7/10/2019, 23:00

Haha, Very Happy
Ma siin seadsin oma ootused sellele liiga kõrgeks ja olen sellest vist reaalselt ligi kümme erinevat versiooni kirjutanud ja ikka mitte ükski ei sobi, kusagilt tuleb see kirjutamispisik vist uuesti üles leida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime7/10/2019, 23:07

Leia muidugi! Ma sii illin, kust mida ägedat lugeda!!! Laughing
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime5/11/2019, 21:43

See on nii vahva, et siin ikka lugejaid ka aeg-ajalt käin, nii endal ka motivatsioon kirjutada palju suurem. Ma pean vist end tõesti selles osas nüüd kokku võtma. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime21/12/2019, 23:40

NOH Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keelatud - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keelatud
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Tsitaadid (<18 keelatud)
» Keelatud armastus ! [One-shot]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: