MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõik, mis mul veel oli.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kõik, mis mul veel oli. Empty
PostitaminePealkiri: Kõik, mis mul veel oli.   Kõik, mis mul veel oli. Icon_minitime6/8/2013, 22:44

Ma tõesti kõhklesin kas ma postitan selle siia või mitte. Ja seda endiselt. Esiteks pole ma kunagi ühtegi lühijuttu kirjutanud. :) Igastahes ärge väga karmid olge. Very Happy Ja kui loete, siis palun kommenteerige! Ma ootan vägagi tagasisidet! :)

Päike oli loojumas, kui sammusin tasakesi mööda kruusateed. Kivid krabisesid mu jalge all kui ma edasi liikusin. Libistasin end elektrikarjuse alt läbi ja mu ninna tungisid mõnusad ning rahustavad lõhnad. Need olid segunenud heinast, hobustest, kastest ja merest. Liikusin vaikselt aina kaugemale kuni neid eemalt märkasin. Erinevates toonides hobused kappasid mööda karjamaad vee poole. Naeratasin salamisi ning seadsin sammud nende poole. Mu jalatallad said kastest märjaks ning see tekitas minus nii koduse tunde. Ja tohutu igatsuse. Siis aga märkasin endast veidi eemal Teda. Lumivalge lakk lehvimas tuules, valged karvad porist veidi mustad ning kõrvad kikkis, püüdmas erinevaid helisid. Naeratasin tahtmatult ja jooksin kiirustades Tema juurde. Põimisin käed ümber hobuse jõulise kaela ning tundsin, kuidas igatsus oli minust võitu saanud. Kuumad ja soolased pisarad voolasid mööda mu põski alla, kuid ma ei teinud nendest välja. Lõpuks ma mõistsin, et Tema oli kogu mu elu. Kõik, mis mulle veel jäänud.


Viimati muutis seda Unicorn (6/8/2013, 23:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Kõik, mis mul veel oli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik, mis mul veel oli.   Kõik, mis mul veel oli. Icon_minitime6/8/2013, 22:52

Oh. Nii ilusad kirjeldused. :3 Väga tore lühijutt! Mulle väga väga meeldis! (:
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kõik, mis mul veel oli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik, mis mul veel oli.   Kõik, mis mul veel oli. Icon_minitime6/8/2013, 22:55

Hehehehe. Tänan! :) Ma kujutasin siin täielikult Tairakut ette. :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik, mis mul veel oli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik, mis mul veel oli.   Kõik, mis mul veel oli. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõik, mis mul veel oli.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hetkel veel pealkirjatu.
» (pole nime veel)
» pealkirjatu ilmselt veel.
» Veel viimane soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: