MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]

Go down 
2 posters
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime3/8/2013, 22:48

Punktitabel (Kuulub kasutajale -Ene-)

10 puntki- Kui palgapäev tuleb, lähen ostan selle raamatu koju riiulisse.
9 punkti- Väga mõjuv, aeg lausa lendas, korduv läbilugemine vajalik, võib kinkida sünnipäevaks.
8 punkti- Kindlasti loen tulevikus veel sama raamatut või kasvõi lehtisen, kinkekaartide eest ostaksin küll ära.
7 punkti- Viimane piir, et vabatahtlikult minu raamaturiiulisse mahtuda.
6 punkti- Ajaviitelugemiseks sobib küll.
5 punkti- Etteaimatav, vahepeal natuke igav ja üksikute põnevate sündmustega. Või siis lihtsalt mulle ei jõudnud kohale. Teist korda enam ei loeks.
4 punkti- Vahepealne
3 punkti- Lugesin läbi, sest paremat polnud teha.
2 punkti- Suurem osa lugemise ajast olin ma lihtsalt ärritunud, aga pingutasin lõpuni.
1 punkti- Jätsin raamatu pooleli, ei suutnud end nii palju piinata

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Picture

Pealkiri: Igavesti

Autor: Alyson Noël

Lehekülgede arv: 320

Sisu: Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas, näeb kuueteistkümneaastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et otseseid kontakte vältida ja oma võimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud – kuid kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste’i.

Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat, nagu suudaks ta otse Everi hinge piiluda. Kui Ever on sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma kistud, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes Damen tegelikult on või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud.

Arvamus: Raamat oli tõeliselt hea. Vahepeal oli Dameni ja Everi suhtega seda keerutamist liiga palju, kuid kokkuvõttes vägagi lummav raamat. Soovitan kõigile ! :)

Hinne: 9/10


Viimati muutis seda Unicorn (31/12/2013, 12:55). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime4/8/2013, 13:45

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] R129837

Pealkiri: Sinine tund

Autor: Alyson Noël

Lehekülgede arv: 304

Sisu: Ülipopulaarse raamatu „Igavesti“ järjes „Sinine tund“ on Everil võimalus oma perekond surnuteriigist tagasi tuua – aga ainult juhul, kui ta soostub ohvriks tooma poisi, keda armastab rohkem kui elu.
Just nüüd, kui Ever oma surematu-võimeid tundma õpib, kui tema armastatud Damen on pühendanud ta süngesse, ahvatlevasse maailma, juhtub Dameniga midagi hirmsat. Samal ajal kui Everi võimed aina täiustuvad, hakkab igavene elu mõistatusliku haiguse tõttu Dameni kehast lahkuma.
Meeleheitlikult poissi päästa soovides rändab Ever nende kahe pelgupaika Suvemaale, kus ta ei paljasta ainult Dameni minevikusaladuse – kohutava loo, mida Damen varjata tahtis –, vaid ka iidse teksti, mis õpetab ajas rändama.
Saatjaks sinine kuu, mis annab talle ainsa võimaluse reisiks, on Ever sunnitud valima, kas keerata kella tagasi ja päästa oma perekond hukutavast autoõnnetusest… või jääda olevikku ja päästa Damen, kes iga päevaga aina nõrgemaks muutub…

Arvamus: Teine osa oli kohe kindlasti parem, kui esimene. Tegevus oli arusaadavam ja normaalsem. Paelus rohkem ja tekkis kihk aina edasi lugeda seega lõpetasin raamatu ühe hommikuga. :)

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime8/9/2013, 10:08

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Y9b2


- Vabandan pildi pärast.

Pealkiri: Printsess Mia (Printsessi päevikute IX osa)

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 255

Sisu: Mia elu ei ole just kerge. Tema elu armastus jättis ta maha ja lendas Jaapanisse, tema parim sõbranna ei räägi temaga ja lisaks on keegi loonud veebilehekülje «Ma vihkan printsess Miat». Mõni ime siis, et ta langeb nii sügavasse depressiooni, et ei suuda voodistki tõusta. Mia meelepahaks veab isa teda psühholoogi jutule ja just nagu sellest veel vähe oleks, tahab vanaema, et Mia astuks maailma eksklusiivseima naisühingu liikmeks ja peaks avakõne selle ühingu heategevusgaalal kahe tuhande eduka ärinaise ees.
Kuid mida New Yorgi kõmupress ka ei arva, on Mial teha palju muudki kui vaid endale uut unelmate printsi otsida. Ta peab endiselt tegelema enesekehtestamisega ja lisaks loeb ta ühe Genovia printsessi neljasaja-aastast päevikut, mis annab tema kätte võimaluse Renaldode tulevikku igaveseks muuta. On ta siiski valmis oma tiaarast loobuma, kui see tähendab dünastia hävitamist?

Arvamus: Tegemist on tõeliselt hea ja kaasahaarava raamatuga. Soovitan soojalt kõigile, kellele selline teema peale läheb. Mulle väga meeldis & kui raamatu kätte võtsin, siis enam ära ei suutnud panna ja sain sellepärast ka kirjanduse tunnis kirjandi Razz

Hinne: 10/10


Viimati muutis seda Unicorn (12/12/2013, 19:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime8/9/2013, 10:15

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] R118365

Pealkiri: Igavesti printsess (Printsessi päevikute X osa)

Autor: Meg Cabot

Lehekülgede arv: 351

Sisu: Mial on käes viimane kooliaasta ja kõik näib suurepärane. Lõpuprojekt läks hästi, ta võeti vastu oma unistuste ülikoolidesse ning tulemas on suur ja uhke sünnipäevapidu, rääkimata lõpuballist, kooli lõpetamisest ja Genovia ajaloos esmakordselt toimuvatest valimistest. Kõik oleks just nagu hästi, kuid...
Kaalukausil on nii Genovia kui Mia enese tulevik. Mial seisab ees mitu otsustavat valikut: milline ülikool? Kumb poiss? Kuidas küll valida, kui sellest sõltub mitte ainult neli järgmist aastat, vaid kogu elu?

Arvamus: See on kohe kindlasti kõige parem raamat sellest 10-raamatulisest sarjast. Ja kui ma ei eksi, siis ka kõige mahukam. Mulle väga meeldis, eriti lõpp ning jällegi ei suutnud raamatut korraks ka käest ära panna. :)

Hinne: 10/10


Viimati muutis seda Unicorn (12/12/2013, 19:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime3/10/2013, 19:29

Pealkiri: Kukepoks

Autor: Jaan Rannap

Lehekülgede arv: 183

Sisu: Raamat sisaldab sporditeemalisi lühijutustusi aastatest 1962-1977. Neis räägitakse ka koolist ja loomadest.

Arvamus: Tegemist oli kohustusliku kirjandusega ja seega väga ei paelunud. Iga peatükk oli uus jutt ja 80'ndad mulle väga peale ei lähe.

Hinne: 3/10, sest üks jutt mulle läks isegi veidi hinge :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime8/10/2013, 19:49

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] 10701

Pealkiri: Salaring Riitus

Autor: L. J. Smith

Lehekülgede arv:
248 lk

Sisu: Olles sunnitud kolima päikesepaistelisest Californiast süngele Uus-Inglismaale, igatseb Cassie taga oma vana elu. Sellest hoolimata tunneb ta kummalist ühtekuuluvust teismeliste jõugu liikmetega, kes hoiavad hirmuvalitsuse all kogu kooli. Teinud läbi riituse, saab Cassiest aastasadu New Salemit oma kontrolli all hoidnud nõidade grupi liige ja ta satub salaringi, mis on ühtaegu joovastav ja eluohtlik. Ent mõistatuslikku Adamisse armudes tuleb Cassie’l langetada raske valik ning üksainus vale liigutus võib maksta talle elu.

Arvamus: Raamat oli väga põnev ja kaasahaarav. Kuna pole varem sellise sisuga raamatut lugenud, siis oli see minu jaoks põnev ja uudne kogemus. Soovitan kindlasti kõigile, kes pole sisu osas väga nõudlikud. Natuke pikem oleks võinud olla :)

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime27/10/2013, 17:13

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] 10907

Pealkiri: Salaring; Vang

Autor: L. J. Smith

Lehekülgede arv: 230 lk

Sisu: Järg „Salaringi“ sarja esimesele osale „Riitus“. Cassie on nüüd ligitõmbava, populaarse ja surmava nõidade salaringi täieõiguslik liige. Ent võimu eest tuleb maksta ning see hind on suurem, kui Cassie aimatagi oskab. Tüdrukul tuleb teha rasked valikud ning murda pead küsimuse üle, kas anda järele oma ohtlikule armastusele ligitõmbava Adami vastu. Tunnetele järele andmine lõhuks aga ringi ühtsuse ning seda on neil vaja enam kui kunagi varem, sest nende vastas seisab müstiline jõud, kes ähvardab kogu linna...

Hinne: 9,5/10
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime27/10/2013, 17:17

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] 11185

Pealkiri: Salaring; Vägi

Autor: L. J. Smith

Lehekülgede arv: 240 lk

Sisu: „Salaringi“ triloogia viimases osas tuleb Cassiel silmitsi seista oma saatusliku armastuse põhjustatud tagajärgedega, samal ajal aga tuleb tema ellu ka uus noormees ning Cassiel tuleb langetada rasked valikud. Kõigele lisaks jätkuvad New Salemi linnakeses müstilised juhtumid ning toimuv tekitab tõsiseid lahkhelisid ka nüüd uue liidri saanud Ringi sees. Nõiaring peab end kokku võtma, et koos ühisele vaenlasele vastu astuda, kuid kas see õnnestub, kui selguvad uskumatud tõsiasjad nende mineviku kohta?

Arvamus: (Kõigi 3. osa kohta) Mulle väga meeldis see trioloogia. Sisu oli hoopis teistsugune, kui ma tavaliselt lugenud olen. Ei olnud nii sarnaseid teismeliste probleeme nagu paljudes raamatutes ja mõte oli ka erinev ja huvitav. Soovitan soojalt kõigil lugeda.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime27/10/2013, 17:20

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Picture

Pealkiri: Videviku graafiline romaan 1.osa

Kirjeldus: Autori heakskiidul ja kaasabil on noor koomiksikunstnik Kim Young loonud imelise graafilise ümberjutustuse miljonitele lugejatele südamesse läinud armastusloost. Pole mõtet tutvustada pikemalt raamatut, mis on paljudel sõnasõnalt peas. Ehk nagu Stephenie Meyer ütles raamatu kohta: „See tõi uuesti mu meelde mu esimese “Videviku” kogemuse. Kui Young saatis mulle uue mapi joonistustega, mõned portreed Edwardist või Bellast lausa hüppasid pildist välja ja järsku tundsin end jälle täpselt samamoodi nagu sel suvel, kui ma nende lugu kirjutasin.“

Arvamus: Võtame seda nüüd raamatuna või mitte, endise suure videviku fännina meeldis see mulle väga. Tuletas meelde kogu saaga esimese raamatu ja pildid olid väga muhedad.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime6/11/2013, 20:25

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] R138935

Pealkiri: Vaikus

Autor: Becca Fitzpatrick

Lehekülgede arv: 382 lk

Sisu: Becca Fitzpatricku edukate romaanide „Salajane” ja „Crescendo“järg, kus langenud ingel Patchil ja koolitüdruk Noral on võidelda veel üks võitlus: relvadeks armastus ja lõppematu usk teineteisesse peavad nad peatama kurja, kelle käes on võim purustada igaveseks kõik see, mille nimel nad on vaeva näinud.

Arvamus: Ma armastan seda raamatut. Algus mulle nii väga ei meeldinud (umbes 30-40lk), kus Noral oli mälukaotus aga kogu ülejäänud raamat vallutas mu südame.

Hinne: 10/10


Viimati muutis seda Unicorn (12/12/2013, 19:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime15/11/2013, 13:36

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] File_25_5

Pealkiri: Tõmba uttu!

Autor: Helga Nõu

Lehekülgede arv: 208

Sisu: Mida teha, kui koolis läheb halvasti ja armastuses ei vea? Kui keha kasvab kiiremini kui hing? Joonas, Evelin, Liana, Marko ja teised elavad ühes Eesti väikelinnas ja käivad kaheksandas klassis. Milline tulevik ootab neid? Igaühel on oma unistus ja igaüks püüab probleeme omamoodi lahendada. Mõnele neist saavad aga nende enda kavatsused saatuslikuks...
«Tõmba uttu!» on põnev lugu tänapäeva noortest, ühtaegu naljakas ja tõsine, koomiline ja traagiline, peaaegu õudukas... Võib-olla on pärast lugemist isegi põhjust hakata võimatut uskuma. Tsau!

Arvamus: Kõige parem kohustusliku kirjanduse raamat. Kuigi see ei tähenda, et ma seda niisama loeksin. Pole väga minu maitse, aga nalja sai küllaga.

Hinne:
3,5/10


Viimati muutis seda Unicorn (12/12/2013, 19:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime12/12/2013, 19:36

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] 190

Pealkiri: Krabat

Autor: Otfried Preussler

Lehekülgede arv: 152

Sisu: Hulkurpoiss Krabat kohtab vanas tuuleveskis inimesi, kes haaravad ta musta maagia võimusesse. Salapärastel kurjadel jõududel õnnestub peaaegu hävitada nii peategelane kui ka tema sõber. Kuid sõprus ja armastus aitavad Krabatil võidelda ning lõpuks taas leida inimlikku elumõtet.
Kõrgel stiilitasandil kirjutatud jutustus taaselustab algelise külaolustiku raskel keskajal, mil valitses illusoorne usk, et maagiliste vormelite ja üleloomulike jõudude abil on võimalik eluraskusi leevendada.

Arvamus: Hea. Kohati jäi mõni asi natukene segaseks. Rohkem ei loeks.

Hinne: 3/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime14/12/2013, 15:48

Sorry, et risustan aga ma ka nii armastan Salajast ja Vaikust ja Crescendot ja seda neljandat raamatut mis tuleb... Ma ei jõua filmi ära oodata Very Happy Ehk näitlejad ikka valitakse sellised, kes ootusi ei rikuks Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime14/12/2013, 19:55

Audrey- Jaa, sama siin. Ma olen nii tänulik oma sõbrannale, kes mulle neid raamatuid tutvustas ja lugemiseks laenas. Ma tohutult kardan, et filmis pole tegelased sellised, nagu mina neid ette kujutan ja see rikub natukene elamuse ära... kuid loota ju võib? Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime31/12/2013, 12:54

Kokkuvõtet sellest aastast ei tee, kuna alustasin üles märkimisega alles natuke aega tagasi ja tegelikult on siit väga palju raamatuid puudu :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime1/1/2014, 03:08

Ma mäletan, et ma vist käisin tol ajal alles keskkoolis veel, kui ükskord koju tulin ja ema siis näitas, et ''Näe, vaata, mis raamatukogutädi sulle saatis, mingi uus raamat...''. No ja siis hakkasin lugema ja ei suutnud raamatut käest panna Very Happy Lõpuks vist magasin ka see raamat kaisus ja koolis oli ka kaasas, kuid seal ei suutnud siginas-saginas lugeda.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime1/1/2014, 12:43

Hahahahahahahha Very Happy Kui ma vist teist või kolmandat raamatut lugesin, siis mu ema sai kurjaks, et ainult loen ja muud ei tee, ning peitis ära selle päevaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Empty
PostitaminePealkiri: Re: ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]   ·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
·· 2013 ·· [Kokkuvõtet ei tule]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» TULE VABALAVALE!!
» Kahe tule vahel
» Surnud ei tule tagasi.
» 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Unicorn-
Hüppa: