MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime5/7/2013, 13:57

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:41). Kokku muudetud 28 korda
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime5/7/2013, 15:52

Oooh. Ma suutsin juba mõelda, et mulle kindlasti ei meeldi ajaloolise taustaga jutt, aga see mulle täitsa meeldib. Very Happy Jakob on nii äge! Very Happy

Aga see esimene osa on tõsiselt hea jaa. Very Happy Ootan uut osa kindlasti.

Mul oli mingi küsimus ka, aga ma vist unustasin ära selle. Very Happy Ahjaa, mismoodi see siis nende Bad Romance'iga ja kõigega seotud on? Very Happy

Ning Christiani hobuse nimi on lihtsalt.. oeh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime6/7/2013, 11:51

Sellel on sarnane temaatika ning üks teine seos on ka. "Toilet face'is" tõlkis Kris Christiani õe päevikut, mille üks tema esivanematest varastanud oli, nii et mõned selle jutu tegelased on Krisi kauged sugulased Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime6/7/2013, 18:45

No temaatika ilmselgelt. Very Happy Muidu ma ei loeks seda. xD

Aga sugulus on hea. Very Happy
Alex võiks siin olla.

*nods*
Tähh. Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime11/7/2013, 21:37

Täitsa huvitav, aga paar hobuseteemalist viga Very Happy

Tsiteerin: :
suutmata talle isegi nii lähedale jõuda, et talle tagumiku pihta laksu anda ja teda peatuma sundida.

Kui hobusele anda tagumikku pihta laks, siis parimal juhul paneb ta lihtsalt kiirema käiguga edasi ja halvimal juhul saab kabjajäljed näkku.

Tsiteerin: :
haaras Geistreiteri sabast, tõmmates seda täiesti jõust, nii et hobune valust hirnatas, ja samal hetkel mõistis noormees, et on teinud vea. Geistreiteri saba libises tema peost ning hobune pööras ümber, tõustes tagajalgadele ja hirnatades raevukalt, pannes Christiani kohkumusest paigale tarduma ja mõistma, et teda tabab kohe kabjahoop, mis on piisavalt tugev, et tema pea purustada.

Hobused ei hirnata iga kord, kui nad tagajalgadele tõusevad. Pigem harva. Ja kui sabast tõmmata, siis ükski loom ei vaevu umber pöörama ning esikapjadega taguma, vaid teeb selle töö sama edukalt ära takka lüües.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime12/7/2013, 16:38

Aitäh tähelepanu juhtimast Very Happy Ma pole eriline hobuste asjatundija ja seetõttu võib selliseid vigu olla ka järgnevates peatükkides, aga ma püüan lähiajal sinu väljatoodud kohtades vajalikud parandused teha ja vaadata, et ma rohkem ei eksiks. Ma sain eile teada, et mu väikesel sugulasel on hobune nimega Versace ja olen nüüd väga kade, ma tahtsin endale ka lapsena oma hobust saada Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
MaDdeN
Võlur



Female Postituste arv : 57
Age : 32

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime12/7/2013, 22:18

Ühele veale juhiks veel tähelepanu. Hobused saba ei liputa :)

Aga muidu olen ma Su juttude suur fänn, kuigi ma neid reeglina ei kommenteeri. Ja ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime14/7/2013, 10:42

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:41). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime14/7/2013, 13:59

Ah misasjaaaa. Very Happy

See on nii hea. Very Happy Lõpp oli üllatav, ehmatav isegi, aga see jutt on nii hea. Very Happy Vähemalt praegu. Very Happy
Kuigi see osa oli nii lühike. Või siis mulle lihtsalt tundus nii, aga millegipärast ma arvan ikkagi, et see oli võrreldes su tavapäraste osadega nii lühike. Very Happy

Sul on need osad nagu valmis kirjutatud juba tho?
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime17/7/2013, 13:12

Viimased osad on veel puudu, aga arvatavasti saan ma selle suve jooksul ära lõpetatud Very Happy See osa oli tõesti lühike, aga mul kipuvadki varasemad osad hilisematega võrreldes lühemad olema.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime20/7/2013, 12:32

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:41). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime22/7/2013, 19:59

Mulle ei meeldi Marianne. Mis iganes nende vahel siis ka ei juhtunud. Very Happy
Aga Jakob on nii äge ja ma juba tahan lugeda, et nad suudlevad ja seksivad ja teevad kõikvõimalikke asju. Very Happy

Mitu osa sul umbes seda on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime24/7/2013, 18:40

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime25/7/2013, 19:23

Awwww, Christian armub ära... nii armas...

Aga ainult nii vähe osasid? Very Happy Kirjuta rohkem ikka. Very Happy Mulle nagu tõsiselt meeldib see jutt. See mõte, mis ma seda alustades omanud olin, on küll kadunud. Very Happy It's so good.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime5/8/2013, 11:07

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime5/8/2013, 12:34

Nähh, miks ta ära minema pidi? Nad on nii ägedad. :DMulle nii meeldib see jutt. Very Happy
Ja nad võiks nüüd.. kokku saada ja.. asju teha.. ja värki.. Very Happy

Anna andeks, et ma nii pervert olen. :DMa ei jõua kannatada enam lihtsalt. xD

Aa ja see Mari on loll. -.-
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime12/8/2013, 17:30

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime12/8/2013, 19:23

KURADI MARI!
KURADI PIIBEL!
WHY DIDN'T THEY HAVE SEX?!

Mulle ei meeldi Mari.
Ja ma tahan, et Jakob ja Christian aru pähe võtaks. AITÄH!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime12/8/2013, 22:57

Mari ja Piibel on huvitav pairing Laughing Olgu, see oli nali, ma sain aru küll, mida sa mõtlesid Wink

Mõne asjaga peab vahel aega minema, kui see juhtuks liiga kiiresti, ei oleks see huvitav Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime13/8/2013, 00:42

Mari ja Piibel peakski kokku saama. Vot! Very Happy

Ma mõtlen Jakobit ja Christiani. Ma ei jõua oodata enam. Very Happy Don't make me wait. Very Happy Put up three next chapters. Very Happy Thanks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime18/8/2013, 20:57

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime18/8/2013, 22:07

SA EI TEINUD SEDA OH MY GOD!!
ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!
TA EI OLE RASE!
MIDA KURADIT?!
*ropendab raevukalt*

MINGU MAGAGU MAANUSEGA JA SIIS SAAB RASEDAKS VOT SIIS!
EI SAA JAKOBI LAST!
OHMYGOD!
JAKOB JA CHRISTIAN ON TOGETHER FOREVER!
KURAT KÜLL!
UUT OSA!
KOHE!
*uriseb*
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime24/8/2013, 16:48

Ma tahaksin Mari kaitseks palju asju öelda, aga enne järgmist osa pole see ilmselt väga mõttekas, sest annab liiga palju vihjeid selle kohta, mis saama hakkab Laughing 

Sa jätad tähele panemata ühe väga olulise asja: Jakob ei ole veel teadlik sellest, et tal hakkavad Christiani vastu tunded tekkima. Ta aimab seda mingil alateadlikul tasandil, aga ei ole sisimas veel selle tunnistamiseni jõudnud, ning läheb veel aega, enne kui saab hakata rääkima sellest, et nad koos võiksid olla.

Kui kellelgi on veel arvamusi või kriitikat, siis ootan neid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime24/8/2013, 18:15

Christian võiks ta hobuse alla ajada, vot see sobiks Marile. -.-
I'M STILL PISSED!

Ja Jakob parem hakaku aru saama ja ruttu.
Millal ma uue osa saan? Palun kohe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime26/8/2013, 21:22

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 10:44). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)   Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ich liebte einen Esten[23/23+epiloog;lõpetatud!] (eesti keeles)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: