MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee

Go down 
4 posters
AutorTeade
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Tee Empty
PostitaminePealkiri: Tee   Tee Icon_minitime20/6/2013, 20:41

Enne kui lugema hakkate- pange käima etteantud muusika :) Just see teos andis inspiratsiooni alloleva jutukese jaoks.
________________________________________________________________________________________________

 
Tee

Lõpuks pean ma pöörama selja. Pöörama selja kõigele sellele, mis kunagi mulle oluline oli, ent mis on ajaga oma tähtsuse minetanud. Ma pöördun aeglaselt. Kuulen selja taga veel teiste naeru. Nad on õnnelikud. Keegi neist ei ole üksi. Neil on siht ja unistused, millele järgneda. Minul on vaja loobuda neist, et leida uued. Mul on vaja lahti lasta, et suudaksin edasi minna. Et suudaksin elada. Tühi tee ootab mind. Asustamata, rüüstamata, retsimata. See on kõle ja üksiks, ent see on minu tee. See kuulub ainuüksi mulle ja mitte kellelegi teisele. Ma ei järgne sinna kellelegi. Olen ainult mina ja tuul, mis mulle mu südame häälega laulab. Ja kuskil eemal, nende kõrgete teravatipuliste lumiste otsega mägede taga, mis mulle mu muusikat tagasi peegeldavad, nende taga on kahepalgeline meri. Igisoe ja uinutav oma kohinaga. Ja seal mererannal ootab mind keegi. Keegi, kes teab, mida igatsen. Keegi, kes suudab mulle seda pakkuda. Keegi, kes hoolib ja kes ei anna alla. Kuid sinnani on pikk tee. Enne pean end kammitsaist lahti rabelema. Üks köidik puruneb. Hääled vajuvad tagaplaanile. Teine köidik katkeb. Ma ei taju enam rõõmu oma selja taga. Kolmas köidik annab järgi. Olen vaba tegema esimest sammu. See on kõige raskem. Raske on jätta maha kõik tuttav ja kindel. Raske on loobuda oma valust ja lihtsalt minna. Aga ma tean, mida pean tegema. Tee ootab. See on tolmune ja sillutamata. Selle punakaspruun kate tõuseb kuiva uduna üles iga mu sammuga. Terakesed jäävad pidama mu riietel ja nahal, muutes kõik kriitjalt kuivaks. Aga see pole oluline. Oluline on edasi minna. Aina edasi ja edasi. Minu taga pole enam midagi. Lihtsalt pimedus. Ma ei näe seda, sest ei vaata tagasi, kuid tunnetan seda. Viimane mõte olnust. Rohkem see mind ei paina. Mu hinge rusub endiselt raskus. Ma tunnen valu. Aga ma tean, et see leevendub ajaga. Mul on nüüd mu tuul ja mu pilved, mis varjutavad helget tulevikku tõotavat taevast. Aga ma olen kannatlik. Kuskil on mu Paradiis. Seal mägede taga. See kutsub mind. Mu süda juhatab mind sinna. Ma ei peatu enam...



Viimati muutis seda DrFang (20/6/2013, 21:27). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Tee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee   Tee Icon_minitime20/6/2013, 21:13

Mõned vead olid aga suurepärane kirjutis nonetheless. Ideaalne muusika ka muide! Sobib kenasti kokku.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee   Tee Icon_minitime15/8/2013, 12:12

Kui hästi. Mulle meeldib.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee   Tee Icon_minitime15/8/2013, 13:26

Mulle väga meeldis, kuid laulu ei lasknud kuulata. Ütleb, et pole selles riigis saadaval. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee   Tee Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: