MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mineviku varjud [maha võetud]

Go down 
+9
Murtagh
Ellukas
Getzzzu
kiku979
Herbts
DrFang
AliceInWonderland XD
shine
Everleigh
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime15/6/2013, 00:50

Ülimalt hästi välja mängitud ning kõik on äärmiselt täpne ka ajalooliselt seisukohalt Very Happy Ning selline õps võiks endalgi olla Very Happy
Vapustav! Kiiremini uut paluks. Mõni ei jõua kannatada siin Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime15/6/2013, 14:30

Nüüd on mul piinlik...kuid tänan.
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime16/6/2013, 01:19

Miks piinlik? Very Happy Ma tegin ju komplimendi sulle. Sa kirjutad tõsiselt ülimalt hästi. Emotsioon ja kõik muu on olemas ja väääääga selge Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime16/6/2013, 03:29

Sa kiidad seda üleliia Very Happy
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime16/6/2013, 14:21

Kõike on parasjagu ja ma räägin ainult tõtt ja karmi tõtt :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime17/6/2013, 13:45

Otsustasin eile igavusest midagi lugeda ja võtsin siis selle jutu ette. Mulle meeldib!

Sa kirjutad ilmekalt ning väga mõnusalt, kui aru saad mida mõtlen. Komavigu leidus küll, kuid pole hullu. Jutt on iseenesest väga põnev, tekitab nii palju küsimusi, millele vastuseid tahaks saada Razz

Muidu, oled sa ajaloohuviline? Jääb selline mulje Very Happy

Ja ka mina ootan väga uut osa Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime17/6/2013, 14:41

Mis pani minu juttu just lugema? Very Happy
Ei, mul on muidugi hea meel selle üle Very Happy  ja mul on väga rõõmustav kuulda, et sulle meeldis :)

Mulle meeldib ajalugu ja mütoloogia aga selles jutus on ainult alguses selline ajalugu nagu meie teame. See muutub selles jutus (A) Saladused ja müsteeriumid annavad minevikule täiesti uue kuue ^^

Varsti tuleb uus osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime18/6/2013, 10:53

ossa väga super hea jutt ju.

Siin on tekkinud väga palju küsimusi millel pole vastuseid. Aga jamh ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime18/6/2013, 12:15

Aitäh :)

Uuuuuuuuuuuuuuus osa! Very Happy
Isiklikult meeldib mulle see osa kõige rohkem. Võrreldes eelmiste osadega st Very Happy



6 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:16). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime18/6/2013, 23:09

Wait what? Very Happy

Kuna jah, ma ei oska midagi tarka öelda, siis ütlen lihtsalt, et mulle kohutavalt meeldis see osa ning... oeh, mu mõte jooksis rappa nüüd... Igatahes, ootan uut osa väga, sest ma ei suuda ette kujutada, mis nüüd toimuma hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime21/6/2013, 19:29

Vot vot Very Happy
Aga ma pean ütlema, et ma olen üsna pettunud. Ootasin siiski rohkem tagasisidet lugejatelt. Kogu mõte miks ma selle jutu siia üles panin oli selles, et saaksin teie arvavusi kuulda.


7 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:17). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime21/6/2013, 20:21

Tegelikult ma tean, mida sa tunned, Everleigh, kui ütled, et soovid rohkem tagasisidet... Eks olen ka ise seda tundnud, kui kommenteeritakse vaid, et osa meeldis või oodatakse uut. Ma kirjutaks sulle hea meelega ilmatuma piiika kommentaari, but the truth is, et ma ei oska seda hästi Very Happy

Aga ma üritan. Nii...

Mul on Nicole'st kahju. Kahju, et ta tunneb, et Bella salatseb, kuigi tegelikult Bella ju ei taha Nicile haiget teha... Ja, kui ma juba selle leukeemia juurde jõudsin, siis ma miskipärast arvan, et ta ei ole tegelikult haige. Ma ei oska seda nüüd seletada, aga jah, mulle tundub nii Very Happy

Hmm... Gustave on siis Matthewi poeg, eks? See tundub kuidagi kahtlane... Matthew tundub liiga noor selleks. Või on see ka siis sellises üleloomulikus mõistes vms? Et nad ei vanane ning sellepärast näeb Matthew noor välja? Very Happy Aga Gustave'i juurde tagasi. Tema jutust saab aru, et nad kõik tahavad Bellat ehk siis Clarat lihtsalt kaitsta ning ta ei tohiks oma minevikus tuhnida. Kui see on nii, siis ütleks ma, et Gustave tegi ju just vastupidist - ajas Bella rohkem segadusse ning pani teda veel rohkem seda ühte kaotatud aastat oma elust soovima.

Osa lõpetasid sa jällegi sellises kohas, kus tegevus mingi eriti huvitava pöörde võtab, kuid eks nii peabki... Ma usun, et Michael on see, kes teda ta toas ootab, kuid samas, kas ta ema teda ära poleks tundnud? Michael käis ju Bella peol, kui ta haiglast koju pääses, ning samas oli ta ju ka haiglas. Kuid ma ei usu eriti, et see võiks Matthew olla, sest ta näeb ju vanem välja ning kas Bella ema võiks arvata, et ta tüdruku poiss-sõber on? Very Happy


Muidu, kas seal, kui ema Bella peale karjub, ei peaks olema "Isabella Connor", mitte "Clarissa"? Very Happy

Nii, ma proovisin vähemalt siis pikemalt/põhjalikumalt teha Very Happy Nüüd siis ütlen veel, et muidugi mulle meeldis see osa ning ma loodan, et järgmises osas on sees ka Matthew, sest tahaks teada, mida ta Bellale ütleb või kuidas ta käitub, kui nad taas kohtuvad Very Happy Eriti veel, kui see taaskohtumine peaks toimuma ajalootunnis Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime21/6/2013, 20:37

Oh, I love you! Very Happy
Tõsiselt parim kommentaar üle pika aja! Aitäh Very Happy



Ning jah, seal peaks olema Isabella  Very Happy
Parandan xD

Kahjuks ei saa ma öelda mis edasi tuleb. Seda pead ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime21/6/2013, 20:45

Tore, kui meeldis Very Happy Ja eks ma siis ootan järgnevaid osi Wink
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 00:21

Esiteks, nii tore oli tulla peale lõpetamis ja leida uus osa eest Razz

Matthew on kindlasti see väljaõpetatud kaitsja või asi, kes ei vanane(eriti kiirelt/üldse)
Gustave on Bella(sest ma eelda, et Isabella on Clarissa) ja Matthewi poeg? Sest Clarissa oli ju prantslane, vähemalt ühe osa järgi... ja no ilmselt siis ju Gustave on isasse, ning ta ei vanane.. Very Happy
Nicolile oleks Bella võinud ju öelda, miks ta puuduma pean ja haigusest rääkida. See oleks temast ju kena olnud kui nii võtta...

Tegelikult asi on huvitav.. Eriti selline asjade kokkuviimine ja nii.. (mis rautselt on pool(kui mitte tervenisti)vale) Very Happy

*Ma pole eriline kommenteerija, kuigi tean, et kommantaarid on kirjutajale eriti teretulnud ja nii.. Aga paremate jutude puhul olen vahepeal ikka mõne kommentaari lisanud.. Aga ma siis üritan selle jutu puhul ennast veidi parandada, kuid lubadusi ei anna
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 00:29

Wow, ma ütleks midagi praegu aga ei saa kahjuks Very Happy
Küll teada saate kas panite mööda või ei Very Happy

Aitäh ilusa tagasiside eest :)


Viimati muutis seda Everleigh (22/6/2013, 00:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 00:34

Hm... Kuna sa nüüd seda ütlesid, Everleigh, siis ma hakkan arvama, et Gustave ongi Bella/Clara ja Matthewi poeg, sest ma usun, et see on ainuke asi, millele sa sedasi vastanud oleksid Very Happy


Viimati muutis seda Getzzzu (22/6/2013, 00:36). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Everleigh* siiski)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 00:39

Haha Very Happy
Bella ei ole surematu Very Happy
Teiste kohapealt on asjad veidi kahtlasemad Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 00:43

Hm... Very Happy

Ma unustasin enne mainida, et siin jutus on ilmselt ka ingleid, eks? Mingis osas olid Lucifer ja keegi veel mainitud Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime22/6/2013, 01:33

Taibukas Very Happy
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime25/6/2013, 20:07

Nagu teisedki on väitnud, siis olen samamoodi nõus, et Gustave on ilmselgelt Matthew'i ja Bella poeg ning olgugi, et sa ütlesid, et Bella on surelik, siis on sul kindlasti mõni huvitav moodus leiutatud, kuidas see võimalik oleks. Nt uuestisünd või siis on see seotud kuidagi sellega, et ta ei mäleta asju, mis annab võimaluse päris paljudele asjadele, mida Bella ise ei mäleta, aga mis on ometigi olnud ja tõesed.
Samuti on Bella Nicole'ga suht bitch. Ta ei kaitse kedagi sellega, et vaikib, vaid teeb asjad ainult hullemaks.
Mis puutub sellesse, kes ootab Bellat tema toas, siis see ei saa olla keegi muu kui Michael. Gustave käis juba ära ning Matthew't ei ole sa oma jutu jooksul kordagi nimetanud noormeheks. Ainus, kellele see vaste on külge kleebitud siinkohal on Michael.
Ja nagu alati on kõik lausa suurepärane ja väga hästi kokku jooksev. Andekas kirjanik- pole muud öelda Very Happy
Nüüd- sa oled saanud kolm sisukat kommentaari. Paluks uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime25/6/2013, 20:25

Ma olen positiivselt üllatunud, et te olete nii tähelepanelikud. Varsti panete äkki juba ise selle jutu kokku  Very Happy
Praegu aga nagu lubatud sai - uus osa :)


8 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:18). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime25/6/2013, 23:51

Huvitav.
Häiriv on, et tempo on kohati justkui liiga kiire, kuid samas ka liiga aeglane, aga see võib lihtsalt olla faktist, et ma olen üks kärsitu inimloom..
Asi läheb järjest põnevamaks kui nii võib öelda..
Nii et Gustav on siis onupoeg. Aga tegelikult tahaks teada, kes seal kirikus oli/on, ning kes need Nemad on..
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime26/6/2013, 00:22

See on absoluutselt suurepärane jutt! Kõige parem, mida ma siit viimasel ajal lugenud olen. Igatahes, mulle meeldib Michael ja mingil põhjusel mulle Gustave ei meeldi. Ja see on väga väga põnev.
Okei, see nüüd küll väga sisukas kommentaar polnud, aga ma lihtsalt andsin teada, kui hea jutt see on.Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime26/6/2013, 00:55

oehh ma ei saa aru miks peab olema Bellal see haigus. Ja kohe kindlasti ei meeldi mulle see õpetaja. Ta on nagu ülbe inimloom. Ma olen kindel et ta on keegi nendest nn. pahadest ja siis ta tahab Bellat ära kasutada ja tegelikult on ta selle Clara mingi mees Very Happy Ma olen nii kindel et see mees seal oligi see Matthew(?) aga ootan uut osa. Very Happy

PS: Ma eivoska kirjutada pikki ja sisukaid kommentaare aga proovisin
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mineviku varjud [maha võetud]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mineviku Varjud [7]
» Mineviku varjud. [ Pooleli hetkel.. ]
» Varjud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: