MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mineviku varjud [maha võetud]

Go down 
+9
Murtagh
Ellukas
Getzzzu
kiku979
Herbts
DrFang
AliceInWonderland XD
shine
Everleigh
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime20/1/2014, 23:59

A/N: Osad ajutiselt maha võetud. DR jätkub, kuid hetkel siia osasid üles ei tule. Vabandan.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime2/3/2014, 23:16

Hei-hei rahvas! :)
Tahtsin teada, et kas siin on veel neid, kes tahaksid et ma jätkan DR'i ülespanekut?
Getzzzu ja drFang - teie ei pea midagi ütlema Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime5/3/2014, 18:09

Mina tahan ka!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime5/3/2014, 20:49

15 peatükk



Ajutiselt maas, loodetavasti![/center]


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime6/3/2014, 20:53

16 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:24). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime8/3/2014, 08:50

17 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime9/3/2014, 03:10

Mina loen ka ikka veel, kuigi ma pole just eriti aktiivne olnud..
Aga jutt on ikka hea ja järjest põnevamaks läheb. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime9/3/2014, 12:27

18 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime9/3/2014, 14:50

Bella/Clare pole ammu Lizaga kohtunud, aga muidu mõnus. Võibolla tahaks veidi rohkem kirjeldusi aga samas hetkel on ka kõik paigas.
Tahaks juba nii palju rohkem teada Clare ja kõige kohta.. Ning vana Liza siis hetkel on ja puha..
Aga ma ikka nii jumaldan, kui hästi sa kirjutad ja seda kui pikad osad ikka on, kuigi igakord kui osa läbi siis on jälle Nähh mis edasi ja et oligi kõik või Very Happy
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime9/3/2014, 14:52

Ma luban et nüüd hakkavad vastused tasapisi tulema :)
Mul on hea meel, et meeldis!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime10/3/2014, 11:55

19 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime10/3/2014, 16:28

Mulle meeldib, et Matthew nii isekas ja ülbe on. Sa tood oma jutus välja ka tegelaste vead ja näitad nende tõelist iseloomu. Paljudes juttudes/raamatutes kipuvad peategelased perfektsed olema - justkui printsid valgetel hobustel.

Nii et Matthew suudaks Bella terveks ravida... Miks see mind ei üllata? Very Happy Ma küll igaks juhuks ei hakka pakkuma, kas ta teeb seda või mitte, sest sa suudad sellesse juttu kogu aeg nii huvitavaid pöördeid tuua, et raudselt on lõpplahendus hoopis teistsugune. Very Happy

Appi, ma sain naerukrambid, kui Bella soengu tegemise ajal kõrgemate jõudude poole pöördus... Pöördus Matthewi poole? Very Happy

Nii et Michael naaseb... Ma juba arvasin, et tema tuligi ballile. Ma ei tea, miks ma just tema, mitte Nalani peale ei mõelnud. Nalanist rääkides ma teadsin, et temaga veel tuleb probleeme. Very Happy

Oeh, nii ootan uusi osi, sest asjad lähevad tõesti huvitavaks (kuigi minu meelest on nad seda kogu aeg olnud). Very Happy Ja ma ei väsi kordamast, kui suuuurepäraselt sa kirjutad!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime10/3/2014, 23:39

Mulle nii meeldivad sinu kommetaarid, Getzzzu! Tulla koju peale pikka ja väitavat tööpäeva ja saada selline sisukas kommentaar! Super :)
Mulle väga meeldib, et sulle meeldib Matthew ja see et ta ei ole ideaalne. Ja ma püüan selliseid iseloome edaspidigi välja tuua kõikide tegelaste puhul Very Happy

Mis Michaeli puutub... ta ei ole soovi surma saada seega ta ei tule kohta kus teda see ootab xD


Ma ei tea mida rohkemat öelda. Mu tuju läks nii heaks su postitust lugedes. *sõnatu*

Aitäh! *hug*
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime17/5/2014, 22:59

Kaua oodatud uus osa :)
Sorry, et nii kaua aega võttis. Ideid oli, kuid mingi kahtlane tujutus oli peal. Loodan et mul on veel lugejaid ja ma väga loodan, et see osa meeldib teile. Peaks ära ka mainima selle et selle osa lõpp ei ole väikestele lugejatele... mitte midagi hullu pole seal aga see on ehk pisut sobimatu mõnele lugejale (A)

Enjoy!



20 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime9/6/2014, 12:22

Uus osa! Loodan, et meeldib :)
21 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime21/6/2014, 20:17

Lihtsalt mainin ära et uusi osi ei tule siia ega teistele juttudele enne kuni hakkan saama sisukaid arvamusi ja kommentaare. Ma ei küsi niisama, et mida arvate osast. Aitäh. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime22/6/2014, 18:31

Ma tunnen end nii-nii halvasti, et kogu aeg luban kommenteerida, aga teen seda alles nüüd. Aga parem hilja, kui mitte kunagi, eks? Embarassed 

Aa muidu, ma hakkasin mõtlema, et mida pealkirjas see "DR" tähendab? Või peaksin ma seda teadma ja olen lihtsalt midagi maha maganud? Very Happy

Kas alt lugedes teises lõigus ei peaks olema Matthewi asemel Michael? Selles lauses: "...Sellepärast ei olnud Matthew meid enne leidnudki!"

Mul pole mõtet mainidagi, et mulle meeldis. Su jutt on tõesõna üks parimatest siin foorumis. Nii et Liza kolis Bella lähedusse... Vau. Poleks osanudki seda arvata. Tahaks teada, mis näo Matthew teeb, kui Liza äkitselt tundi ilmub. Very Happy Või siis üldse, mida Bella klass temast arvab, sest nad ju temast seda pilti näinud. Very Happy Oeh, raudselt tuleb sellest igasugu jamasid. Esiteks, kui Matthew sellest teada saab, et Liza sinna kolis. Teiseks, kui Bella ja Liza vanaema teada saab, et Reyleigh'd veel täiesti eksisteerivad. Kolmandaks, tundub, et Liza ja Bella võimed hakkavad avarduma. I can almost feel all the drama coming... Very Happy

See on päris absurdne, kui Bella seetõttu ära anti, et temal tumedad juuksed on... Kas nende juuksevärv on ka kuidagi võimetega seotud? Very Happy Ses mõttes, et Bellal on ju süsimustad juuksed ja tema väeks on pimedus jms - ühesõnaga kõik negatiivne (noh, kahe sõnaga tegelikult). On Liza võimeks siis valgus jms? Very Happy Liza võimetest pole juttu olnud, ega ju? (või mulle lihtsalt ei meenu?)

Oeh, ma loodan, et see kommentaar väga sisutühi polnud. Ma olen lihtsalt kõik ära unustanud juba, millest kirjutada tahtsin. Very Happy Igatahes, ootan ilmselgelt uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime22/6/2014, 22:00

Mu sünge päev muutus äkitselt päikseliseks. Aitäh! :)
Ma ei anna DR otsest tähendust, kuna ma tahan et see jääks selliseks salapäraseks lühendiks, mis võib kunagi isegi välja tulla Very Happy Ainus, mida ma ütlen on see et see oli algne pealkiri sellel jutul.

Ja ei, seal pidigi olema Matthew Wink

Sealt on draamat tulemas tõesti aga ehk mitte päris selles vallas mille sa juba välja tõid... Very Happy
Vanaema on selles jutus rohkem oodata ja uued saladused tulevad ilmsiks üsna varsti (kui mitte juba järgmises osas... who knows?) Very Happy

Seda võin öelda et nende välimus on nende võimete peegelpilt. Seega jah, nende juuksevärv on siinkohal üsna olulise tähtsusega.

Sa endiselt üllatad mind, Getzzzu Very Happy Sa ei tea midagi sellest jutust ent ometi sa suudad üsna lähedale pakkuda asju mis pole isegi veel aset leidnud Very Happy

Aitäh et aega võtsid, et mulle oma arvamus anda. See tähendab palju mulle! :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime27/6/2014, 23:45

Veel enne tänase päeva lõppu uus osa! :)
Loodan, et meeldib ning väga loodan näha ka teie kommentaare ja arvamusi!

Enjoy!



22 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime28/6/2014, 13:44

Muidugi suurepärane, kuidas siis teisiti? Very Happy

Mul on hea meel, et mul on täna vaba päev ja ma saan sulle siia kohe peale lugemist midagi kirjutada, sest vastasel juhul unustaksin ma peagi kõik, millest kirjutada tahtsin. Very Happy

Anna tundub väga arukas tüdruk. Mul on temast nii kahju. Ma ei kujuta ette, mida ta tunda võib. Oma isast on ta ju juba ilma jäänud (ta isa ju ikka elas veel, kui Anna sündis, ja tüdruk mäletab teda, eks? või mitte?) ja nüüd kardab ta, et ka Bella lahkub. Bella haigusest ei tea ta ju ka veel midagi...

Ma arvasingi, et Bella ema toob jutuks selle, et tema pärisvanematel on suuremad võimalused talle ravi tagada, ning ma arvan, et lõpuks juhtubki nii, et Bella kolib Liza ja oma bioloogilise pere juurde - meeldigu see talle siis või mitte. Ja siis muutub tema elu veelgi segasemaks... Raudselt hakkavad Bella ja Liza võimed avarduma ja kindlasti on nende vanaemal neile veel nii mõndagi huvitavat rääkida. Ja oehjah... Very Happy

Ma ei oska Michaelist midagi erilist arvata. Ma usun, et Bella ei peaks teda läbi ja lõhki usaldama, kuid ta ei peaks temast ka eemale hoidma, sest ma ei usu, et ta Bellale just valetaks. Ta kindlasti ei räägiks Bellale täit tõde, kuid vaevalt seda ka Matthew teinud on. Ses mõttes - kes tahaks inimesele, keda ta armastab, rääkida millestki, mis võib toda temast eemale tõrjuda? Michael ju just tahabki, et Bella teda rohkem usaldaks ja ta ei saaks ju seega pommitada teda nende hämaramate aegadega jms, mida too ei mäleta.

Michael on Bella esimene armastus ja Bella tunneb teda kauem kui Matthewi? Well, once Johnny Depp said that if you love two people at the same time, choose the second one, because if you really loved the first one, you would not have fallen for the second. Very Happy Ei, tegelikult ma pole hetkel kindel ei Michaelis ega Matthewis. Kindlasti hoiavad mõlemad nii mõndagi Bella eest varjul, mida nad tegelikult küll teha ei tohiks.

Ja ma ei peakski seda mainima, kuid ma teen seda ikkagi - ootan kannnnatamatult uut osa. Very Happy

Ja nr 2: Ma loodan, et sa saad seekord rohkem kommentaare, sest sa oled seda tõsiselt väärt. Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime28/6/2014, 22:34

Nende isa suri mõni aasta tagasi seega jah Anna mäletab teda üsna elavalt :)

Ma ei tea kuidas see võimalik on aga meie mõtlemine kõhedust tekitavalt sarnane Very Happy

Aga ma tänan sinu lahkete sõnade eest. See tegi mu hullu tööpäeva palju päikselisemaks. Tore on lugeda, et mõnele meeldib mu jutt kogu selles keerukuses ja raatsib siia ka kirjutada ^^

Ja kaua ei pea kannatama Very Happy
Hakkan homme/ülehomme 23 osa kirjutama.
Nii et varsti saate uue osa... jehuuu... I think Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime29/6/2014, 14:35

Pean kahjuks kurvastusega teatama, et siia enam mitte ühtegi uut osa ei tule ja seda mitmel põhjusel.
Esiteks, on võimalik siin foorumis nüüd kõike kopeerida ja ma ei riski, et mu meistriteos kuskile kellegi teise kätesse satub, kes võtab mult võimaluse üldse eales seda avaldada.
Teiseks, teatud isik on siin nii neetult palju kahju teinud, et selles foorumis ei ole enam mitte midagi elavat. See sureb välja. Aitäh!
Seega, kes iganes soovib mu juttu veel lugeda, peab ootama kuniks ma selle raamatuna välja annan või siis kuskile mujale mõnda uude kohta üles panen kui keegi selle tegema peaks.
Vabandan võimalike ebamugavuste ja ilmselge tekkiva pahuruse pärast.

NB! Soovin siiski tänada kõiki neid, kes lugesid seda ja oma arvamust avaldasid. Teie kommentaarid inspireerisid mind tohutult. Special thanks to Getzzzu (have no idea, kas kirjutasin selle nüüd õigesti), kes oli läbi selle aja ja kõigi nende osade, milleni ma jõudsin, kõige aktiivsem kaasaelaja ja mu suurim fänn.

xoxo, Everleigh
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime29/6/2014, 21:36

Shocked 

Aga... aga...

Sad 

Parem oleks, kui ma nüüd kunagi (asap, i mean) su teost raamatuna lugeda saan. Seega - edu sulle!

Su suurim fänn
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime30/6/2014, 11:57

Ma loodan seda raamatuna näha. Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime30/6/2014, 13:08

Ma loodan sama :)
Aga on suur võimalus, et see tuleb netis millagil uuesti üles. Mitte siin, tho.
Võin teada anda, kui olete huvitatud. :)

Btw, DR on ainus jutt, millel osasid siin üles ei tule. Ma ei kao siit veel kusagile! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mineviku varjud [maha võetud]
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mineviku Varjud [7]
» Mineviku varjud. [ Pooleli hetkel.. ]
» Varjud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: