MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2. Number - November

Go down 
+4
SixxBitch
Prince Kirameki
Pingu
Elven
8 posters

Kuda meeldis?
 Priima
 suht norm
 mõtetu
Vaata tulemusi
AutorTeade
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime31/10/2008, 23:38

Have a nice sleeping esitleb:


Uhiuus vetsupaber, kohuke!

Tõesti, see on tõsi, et on uus vetsupaber välja ja selle tegemiseks tehti miljoneid katseid, mitukümment aastat, kuid see oli seda väärt.
Kohuke on painduv, mõnus, pehme, soe ja mis on kõige tähtsam? See on odav.
Kui ostad ja tellid kohe, saad tasuta kaasa pampersi vana toote, mis on pandud korduskasutama. Te saate seda kasutada enda peal, oma lapse, või kasvõi oma abikaasa, või oma lapse peal. See kõik, 3 rulli kohukest, 1 vana pampers, kõigest, ma kordan, KÕIGEST 3598 krooni. See on sooduspakkumine, ma kordan, see on sooduspakkumine.
Osta praegu kohe ja sa saad veel korduskasutusele võetud jogurti kaasa.

Ja see kõik, kõigest:
3598 krooni

Osta kohe

------------------
Sorry, reklaam maksab, mis teha, aga enivei siis tänase numbri juurde.

Sisu:

Mmmmm, vaata ise...

Nimeta allergia, millega on võimatu elada isegi 1 sekundit.

Meile saatis juhuslikult üks inimene kirja, kus ta teatas kurbusega, et ta on saanud endale õhu allergia. Järgmisel päeval oli raadio 369-s teade, et seesama inimene suri. Kirjas oli küsimus, et mis allergia on allergia, millega inimene ei saa isegi elada ühte sekundit? Mis sa ise vastaksid selles suhtes?

Muidugi alguses tulid paljud vastused ja neist suurim oli: tappev õhuallergia. Meie võtsime selle teema ülesse ja hakkasime arutama, kas meie töökaaslased vastasid täppi?

Arutatud sai alguses kõike. Ikka üritati väita, et tappev õhuallergia on kõige õudsam, kuni professor minhinhainen ütles väga targa lause: „Õhu allergiaga on võimalik elada üle 1 sekundi. Sa võid tõmmata kopsud õhku täis ja mitte hingata, siis sa oled kauem ilma õhuta.” Kõik sõimasid kohe teda väärakaks ja tuligi välja, et professor oli väärakas, kuna too hingas juba ennem õhku sisse ja ta oleks kohe ära surnud.

Oli jälle vaidlus ja tapva õhuallergia toetajad olid edumaad saanud, kuni jalgpallur Chimmy ütles: „Mõtelge, te võtate hapniku ballooni ja hüppate vette. Seal olete hapnikuta.” Kohe sõimati ta lolliks, kuna hapniku balloonis on hapnik.

Tapva hapnikuallergia toetajad said veel edumaad, kuni lollpea pealoll ütles midagi, mis tegi kõikide suud pärani lahti, mis enam kinni ei läinud „Идиоты, скачка в воду и проблема разрешены!” Peale seda oli tükk aega vaikust. „Eiei, see ei lähe.” Oli igal pool kuulda seda. Venelane kurvastas. Muidugi vastus oli lihtne, keegi ei oskand vene keelt ja nad ei saanud aru tema lausest.

Siis kargas jaapanlane püsti ja lausus rõõmsalt: „チョコレートはどうですか。”Kõik said kohe aru, mis teema on ja kohe ütles üks eestlane „Ah sa jaapanlane, mis sa ajad? ©okolaadist ei käi ültse juttu.”

Oli jälle tükk aega vaikust ja tundus, et inimestel oli ideed otsas. Tapva hapnikuallergia toetajad olid pea-aegu võitnud, kui üks eestlane püsti hüppas ja lausus „Ma tean!” Kõik vaatasid teda. „Kui sa saad selle allergia süsihappegaasi täis oleva värgi ava juures ja sa kohe hüppad sisse, samal ajal hingad kõik õhu välja, siis sa saad paar sekki olla elus. Ei hapnik puuduta sind, ega ka su sees pole seda. Hingake kõik hapniku välja ja uskuge mind, ta saate nii olla natuke aega ilma hapnikuta.”

Kõik proovisid järgi ja nii see oli. Kõik tapva hapnikualergia fännid olid löödud. Sai tõestatud, et tappev hapnikuallergia ei ole asi, mis tapab vabalt 1 sekundiga, sest mingi varjant on olemas.

Siis pidid nad välja mõtlema, mis allergia peaks olema, mis on kindla surma allergia, 1 sekundi allergia. Mõtlemist oli kaua, kuni sakslane ütles: „Ich weiß! Atomallergie!” kõik nõustusid sellega hetkeliselt.

Siiski hakkas üks vana tapva hapnikufänn virisema ja ütles „Oh, ei mina seda usu. Sünnid kosmoses ja puha, ei seal aatomeid pole. Seal tühjus puha on ja ei mingeid aatomeid pole. Ei allergia seal tööta. Hüppad alasti masinast välja ja ongi asi korras.”

Kõik naerma kohe puhkesid ja üks mees siis kohe ütleski „Oh rumal mees sa oled, kui loll võid olla sina? Seal tühjus tõesti on, kuid rõhk seal puudu on. Ta su tükkideks tõmbab kohe, ei sekunditki ela.”

Nii jõutigi lõpuks otsusele, et hetkega tappev aatomi allergia see on, mis inimese hukka viib, enne kui ta ise märkabki.

THE END


Selle numbri nali ja selle lahti seletamine

Pada sõimab katet, ühed mustad mõlemad.

Just see vanasõna on kummaline vanasõna, kui see teadlasteni jõudis. Jaapanlane ja sakslane, koos venelasega lõid kohe käega ja läksid koju, sest nemad ei saanud midagi aru, kui Eestlased kokku istusid ja aju tööle lükkasid.

„Pada sõimab katet?” alustas üks, kui teine eestlane ütles „Ei, sellel peab mingi tähendus olema. Mitte otsene, sest siis see poleks vanasõna.”

Notsu, kes väsind ja koju tahtis minna, lausus kohe „Oh, ei mina tea mis mõtleb too, kes selle vanasõna lõi. Ehk mõtleb seda, mis paja sees ja mis katla sees on. Ehk kui need kokku segada, saab ühe ilusa pudru, ehk seda mõtles tema, ei seda mõista ma.” Mees tõusis siis püsti ja koju läks ta. Kõik jälgisid ja vaatasid ja noogutasid ka.

Nad mõtlesid ja mõtlesid, kui Charlie taipas ka ning kohe siis ta ütles, mis pähe tulnud ka: „Seal vahel sõna sõimab, mis mõtleb ta küll sellega? Ehk sõimu all ta mõtleb, et vägisi kokku pandud, ehk pada segati katla, vägisi, mitte vabatahtlikult. Ja sellepärast öeldi: Pada sõimab katet.”

Siis poiss tõusis püsti ja koju läks ta. Kõik jälgisid ja vaatasid ning noogutasid ka. Nüüd lollpea taipas, midagi sealt ka ja kohe siis ta kuulutas, nii et kõik kuulasid toda „Ühed mustad mõlemas, ei ole kahtlust ka. Eks katel oli must ja nõnda pada ka. Pada oli kõrbend, halvaks läinud kah, ei olnud enam söödud, ehk teisisõnu, must!” Nii järgmine tõusis püsti ja koju kõndis ta. Kõik jälgisid ja vaatasid ja noogutasid kah.

Nüüd kõige vanem neist, siis püsti tõusis kah ja lausus siis kõvasti, nii et kurt kuulis kah „Mis ültse veel siin mõelda? See loogiline on. Pada pandi katli ja see keedeti mustaks.”

Nii kõik tõusid püsti ja paberile panid. Kõik antsid kätte ja kallisid ja koju siis läksid. Nii paber sinna jäi, mis oli täielik bullshit. Kuid pole ültse hullu:

Tegijal juhtub mõndagi.

THE END NR 2


Meie klassi hullem tunnistus, samuti purustas ta meie kooli + klassi rekordeid.

SILVER! APLAUS TALLE!

Ta sai, kaheksa „2”, ühe „1”, kaks „3” ja üks „4” + noomitus ja käitumine ja hoolsus mõlemad mitte rahuldavad ehk puhas „2”. Põhjuseta puudumisi 63.

Ma sain seda ise käes hoida ja see oli naljakas tunne. Ei taha tema seisus olla. Teadke, et kui te sellise saate, siis saate alguses naerda. Aga tema nahas ma olla ei tahaks.

APLAUS VEELKORD!


INTERVJUUUU! Prince Kiramekiga. Tegelt ei saa seda eriti intervjuuks nimetada, aga suht suvv Razz!

Khmmm...kui ma ma nüüd täiesti ausalt tunnistan(sest valetada pole ilus), siis ma polegi siit foorumist kümmet juttu läbi lugenud xD
Olgu, võib-olla isegi olen, aga kõik jutud ei tule esimese raksuga meelde

Praeguse seisuga on mu lemmikjutud:

I don’t care - Mulle meeldib hullult, kuidas selles jutus tegelasi kujutatud on - keegi pole päris negatiivne ega ka päris positiivne(mul pole õrna aimugi, miks ma selle jutuga füüsikalisi mõisteid seostama kukkusin)ning tegelased tegelevad muusikaga...millega mina tegelesin viimati khmmm, teises klassis, kui välja arvata minu viimase paari aasta mitte eriti edukad katsed kitarri õppida
https://snlhmn.forum.co.ee/springi-looming-f16/i-don-t-care-t218.htm

Electra - Kui ma ütlen Electra, siis ma mõtlen esimest Electra't...sest teise osa lugesin ma läbi samamoodi nagu „Jumalaema kirikugi“ - diagonaalis(vahel võib laisk ka olla).
https://snlhmn.forum.co.ee/springi-looming-f16/electra-lopetatud-t8.htm

Discovering the past - Ma ei teagi, kumba juttu ma rohkem diagonaalis lugenud olen, kas seda või Electrat xD Kusjuures, tegelikult on üsna raske pead kogu aeg külje peale kallutada, et tekst diagonaalis paistaks...
https://snlhmn.forum.co.ee/fanfiction-f6/discovering-the-past-t220.htm

Chu’s fate - Ma fännan jutte, millel on alternatiivne tegevuskoht ja alternatiivsed tegelased, eriti veel siis, kui neil on mingid lahedad võimed, mida inimestel(loe:minul) tavaliselt ei ole. Kadedus tuleb peale, noh :)
Ja Jack&Rick on lahedad. Jack ei sure, eks ju?
Ja need vihjed Narutole...ma armastan neid
https://snlhmn.forum.co.ee/elveni-looming-f35/chu-s-fate-t53.htm

Mind ei ole olemas - Tegelikult ei mäleta ma enam, millest see lugu rääkis...olid mingi paar tegelast ja...aga ma mäletan, et see meeldis mulle...seda on mu kommentaaristki näha xD
https://snlhmn.forum.co.ee/kui-kuskile-ei-mahu-f11/mind-ei-ole-olemas-t37.htm

Ka surnutel on tunded - Ei, ma ei ole seda veel lugenud, aga olen juba viimased kaks nädalat(või siis kolm) seda alustada üritanud...ja kui ma selle kunagi(loe:aasta lõpuks, kui veab) läbi saan loetud, siis see võib vabalt siia nimekirja sattuda :)
https://snlhmn.forum.co.ee/kellyx12-looming-f48/ka-surnutel-on-tunded-lopetatud-t177.htm

Minu 3 suurimat meistriteost? Raske küsimus...sest ma ei mäleta, et ma kunagi midagi meisterlikku kirjutanud oleks xD Siiski, ma võin nimetada need jutud, mis on minu meelest kõige loetavamad(ehk siis oma väljakannatamatuses kuidagi väljakannatatavad)

Derailed - Ma tean jah, et sellel on pikem pealkiri, aga ma ei viitsi seda kirja panna, sest nii kulutaksin ma palju rohkem klahve.
Selle jutu kirjutamist alustasin ma tegelikult üheksanda klassi lõpus(ehk siis väga ammu) ja see pidi olema mingi õudusjutu-huumorijutu-fanfictioni segu, ehk siis ei midagi normaalselt:D Õnneks juhtus selline õnnetus, et mul õnnestus kaustik, kus pool juttu sees oli, ära kaotada, ja siis...
Ma kasutan kohe juhust ja mainin ära, et mu lemmiktegelane selles jutus on Fate. Ta on just selline, nagu ma ise olla tahaksin - selles mõttes, et kõik, mida ta ütleb, kõlab uskumatult:D
Ja seda, et...kas keegi tahab pakkuda, kes selles jutus esimesena sureb? Sest keegi sureb nii kui nii...muhahaa.
https://snlhmn.forum.co.ee/prince-kirameki-looming-f28/derailed-rajalt-maas-t11.htm


Fantaasiajutt - Ma igaks juhuks ei ütle, kui ammu ma seda juttu kirjutama hakkasin(kuigi see polnud kindlasti nii ammu kui eelmist juttu), aga arvatavasti läheb mul miljon aastat aega, enne kui ma selle ära suudan lõpetada xD Ma hakkasin seda peale pikka pausi alles septembris edasi mõtlema(eriti palju mõtlesin ma selle peale füüsikatundides), nii et pole veel eriti kaugele jõudnud...ehk siis, pole veel jõudnud kedagi maha koksata...eriti. Kõike võib veel juhtuda, sest ma olen fanaatiline tegelaste mõrvaja xD
Arvutis on selle faili nimi Rasen Ma tahaks teada, mida ma sellega ometi mõtlesin.
https://snlhmn.forum.co.ee/prince-kirameki-looming-f28/fantaasiajutt-t135.htm

Viha päev - seda juttu oli mul kõige raskem kirjutada, sest selleks, et midagi naljakat kuskilt välja võluda, pidin ma kogu aeg oma silmad-kõrvad-suu(olgu, seda viimast siiski mitte)lahti hoidma ja enda ümber toimuvat jälgima...ja see oli minu jaoks raske, sest ma olen suurema osa ajast tõeline hajameelsuse etalon, kes näiteks avastab alles reedel kogemata poodi minnes, et kolmapäeval on alanud Osturalli
https://snlhmn.forum.co.ee/prince-kirameki-looming-f28/viha-paevlopetatud-t9.htm

Ja nüüd mu lemmikteema juurde, paramparam...

Anime!

Minu kolm lemmikanimet?
Naruto(hell, yeah), Death Note(hell,maybe) ja Tokyo Mew Mew(hell, no). Selle viimase järgi saab hästi aru, kui halb maitse mul mõne koha pealt on...kui keegi kontrollida tahab, siis vaadake TMM ära, mitte ärge tulge mind hammustama

Auf Wiedersehen!


HOROSKOOP:

Jäär – Sul võib kergesti halb meeleolu tekkida, nii et ole ettevaatlik.

Sõnn – Sul võib hakata matemaatikaga raskusi. Ole ettevaatlik.

Kaksikud – Ole ettevaatlik, et sa ei ehmataks, kuna seekord oled sina see, kes võib kergesti millegi peale ehmuda.

Vähk – Ole ettevaatlik, sest sa võid üsna palju muiata praegusel ajal. Muigamisit alustad sa juba üsna kohe, kohe . (Jääb samaks.)

Lõvi –
Sinu peamine küsimus on: Mida teha? Kuna sul on viimasel ajal ja ka üsna tulevikus üsna igav. Sul pole mitte midagi teha.

Neitsi – Ära aja endal marki täis, kuna praegu on see oht sul kerge tulema.

Kaalud – Sa oled väga õnnelik, kuna midagi head juhtus, või on lihtsalt hea tuju

Skorpion – Sa tahaksid midagi väga teha, aga sa ei tea mida. See ongi küsimus, mis su sees on.

Ambur – Kole ilm õues, onja? Sa hakkad kõike märkama, kuna sul pole midagi targemat teha.

Kaljukits – Sa vaatad arvuti ekraani, seda teksti, mis ma siin kirjutan ja sellepärast on see kindel värk, et see horoskoop ei lähe mitte kellelgi puuse. See on asi, mis juhtub kindlalt (teist korda)

Veevalaja – Vesi on praegu väga külm. Sa võid aga kergesti kümetuda, nii et ole ettevaatlik, et sa ei külmetuks

Kalad – Vaheaeg hakkab läbi saama, naudi seda aega, kuna sa ei saa kaua aega nautida nii hästi, kui praegu saad.

Kümme põhjust, miks Eestist uttu tõmmata.

Mainin kohe ära, et võimalik, et neid on rohkem.

1. Sa üritad olla tark ja ennustada ette ära, et varsti tullakse jälle Eestisse küüditama. Sa kolid ette ära siberi, et sa ei peaks küüditamist üle elama ja reserveerid endale juba luksus koha.
2. Sa avastad jälle ühe kirja, kus on eripakkumine egiptusesse. Sa avastad, et sul on täpselt piisavalt raha, et piletid maksta ja et seal lisaks veel elada. Ülejäänud sind ei koti. „Egiptus, siit ma tulen!”
3. Su sõber kutsub sind külla siberi. Ta lubab sul piletid kõik kinni maksta ja peale väikest mõtlemist sa lähedki talle külla. Vabatahtlikult siberi.
4. Sa avastad, et sa kogematta ostsin narkootikume. Suurest hirmust pakid sa kohe kohvrid ja sõidad välismaale, et sind narkootikumide ostmise eest vangi ei pandaks.
5. Sa lähed õhtul jooma ja jood end täielikult täis. Järgmine päev ärkad sa ülesse, ise vedeled sa prügikastidest. Natuke ringi kõndides avastad sa, et sa oled venemaale hiilind ja sind ajab terve venemaa salk taga.
6. Su sõber lubab su maha lüüa, kuna sa kogemata kaotasid ta uue hinnalise mängukaru ära. Sa põgened ruttu välismaale, et too ei saaks sind maha lüüa.
7. Sa oled nii suurtes võlgades leides, et parem on põgeneda välismaale, kus sa ei pea enam võlgade pärast muretsema.
8. Ei viitsi enam Eestis elada ja tõmbad uttu.
9. Enne kui sa märkadki, oled sa võitnud lotos mitu miljonid krooni. Sa kulutad suure hunniku raha, et minna oma perekonnaga reisima, kuskile kaugele soojale maale, või siberi suusatama.
10. Sa abiellud ja tõmbad taga uttu Havaile, mesinädalatele.



See on siis selleks numbriks kõik.

Kui tahad midagi teada anda, või tahad millegis osa võtta. Või juhtus suga midagi väga naljakat ja tahad seda meiega jagada, siis võta Elveniga ühendust.

AITÄH :)
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime1/11/2008, 00:00

njaa, aint et seda on raske lehitseda Razz
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime1/11/2008, 01:00

oeh... Pean teatama, et esimene(reklaam) oli suhteliselt labane ja edasi.. need olid nii surmigavalt pikad, et ma lugesin paar lõiku ja lükkasin ülejäänud kõrvale. Justt Very Happy lugesin nagu tüüpilist ajakirja.
See mis huvi pakub jääb lugemisse ja ülejäänud lendab tähelepanuta kõrvale Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime1/11/2008, 11:52

Need Siberi-naljad on ülimad, eriti esimene ja viimane variant Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime4/11/2008, 15:19

Hahhahaaa, KÕVA! Very Happy Nalja sai
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime6/11/2008, 15:53

Hea xD Horoskoop on ka õige :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime6/11/2008, 22:29

mõttetu on kahe t'ga.
lehte ei lugend xD.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime18/3/2009, 09:57

Vauuu!
Päris funny.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 29
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime18/3/2009, 10:02

See ajakiri on nii lahe ja mu horoskoop Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime28/5/2009, 17:52

pökk mökk minu horoskoop on nii mõttetu ja igav... kaks korda järjest sama ja mitte midagi huvotavat nagu teistel Sad paluun mõtle mulle ka midagi lahedat Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2. Number - November Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2. Number - November   2. Number - November Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2. Number - November
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» november 2008
» November 2008
» November/Detsember 2008
» 1. Number ;)
» ESIMENE NUMBER.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Have a nice sleeping-
Hüppa: