MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Raamatut? Soovitaks keegi? :)

Go down 
+5
MyMystery
Mezilane
Audrey
Dragomira
Milky Orange ^^
9 posters
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime25/5/2013, 22:19

Mul on suvel vaja koolis lugeda läbi vähemalt 700 lk raamat. Vöib olla ka mitu raamatut, mis kokku annaksid vähemalt 700 lk.
Ehk siis, äkki oskate soovitada midagi. Olen 12 ja mulle meeldivad õudukad ja fantaasia-armastusjutud.

Loodan, et aitate :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime25/5/2013, 22:48

"Harry Potter ja Fööniksi ordu"

Enne võid ülejäänud osad ka läbi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/5/2013, 00:11

Ma avastasin raamatupoest näiteks sellise raamatu nagu ''Sobimatu'' (oli vist selline pealkiri). Päris korralikult tundus lehekülgesid olevat...
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/5/2013, 08:54

No võib öelda, et Videviku saaga annab kindlasti 700lk täis. Harry Potteri saaga ka, aga on minu meelest üsna vähe neid raamatuid, mis kokku 700lk annaksid. Tolkieni Sõrmuste Isanda osad (+ "Kääbik") annavad ka ilmselt 700lk täis.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/5/2013, 10:11

Näiteks Meyeri raamatul ''Keha'', mis oli väga hea, on 751 lehekülge.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/5/2013, 12:53

Philip Pullmani "Kuldne kompass" ja "Inglite torn" on väga head fantaasiaraamatud ja arvatavasti on ka selle sarja kolmas raamat "Vaigust kiiker" põnev, kuigi ma ise seda veel lugeda ei ole jõudnud Very Happy Veel meenuvad mulle Christopher Paolini "Pärandi" sari ja Trudi Canavani "Võlurite gild" ja selle järjed.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/5/2013, 13:53

Fantaasiajuttudest võivad sulle ehk meeldida Angie Sage'i "Wõlukunst" ja "Lend" või siis Anne Pichota ja Cendrine Wolfi "Oksa Pollock". Kõik need on üle neljasajalehküljelised raamatud.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime26/6/2013, 15:04

Troonide mäng on hea sari, pluss palju lehekülgi. Ma ise loen inglise keeles ja seepärast ma ei tea kuidas need eesti keeles on.

Koidukuma on ka paks raamat aga HP on palju parem sari minu meelest, kui võib nii öelda.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime16/7/2013, 20:12

HP fööniksi ordu oli vist 856 lehekülge. Narnia annaks ka vist 7oo kokku, Videvik ja Pärandi saaga ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Raamatut? Soovitaks keegi? :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatut? Soovitaks keegi? :)   Raamatut? Soovitaks keegi? :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Raamatut? Soovitaks keegi? :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas oled lugenud seda raamatut?
» Elu mis muutus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: