MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Bella Lugu

Go down 
+3
Audrey
*Rainbow*
Bellake
7 posters
AutorTeade
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 18:45

Ühel ilusal suvehommikul ärkasin telefoni helina peale. See oli Kelly.
"Tsau, saame mängukal poole tunnipärast kokku" ütles Kelly.
"Juhtus midagi?" küsisin ma temalt.
"Pole telefoni jutt." vastas ta seepeale.
"Okei".laususin ma ning lõpetasin kõne.
Tõusin püsti, panin riidesse, tegin meigi ning läksin alla.
Kui kööki jõudsin, tegi ema pannkooke. Ma võtsin oma lillakas valge taldriku ning panin sinna pannkoogi. Ma suundusin laua poole, panin pannkoogile peale vaarika toormoosi ning hakkasin sööma.
Pannkook oli väga maitsev, eriti veel enda tehtud vaarikamoosiga ning pealeselle oli pannkook veel üsna soe ja pehme.
Kui olin söönud viisin taldriku kraanikaussi ning pesin ära, seejärel läksin oma tuppa, ning otsisin ülesse oma punakas-roosa õlakoti. Kui olin koti üles leidnud panin sinna sisse oma nahast rahakoti ja roosa telefoni. Läksin trepist alla, ning ütlesin emale, et saan Kellyga kokku.
Läksin uksest välja, võtsin oma jalgratta ning sõitsin mängukale,ning seal panin oma jalgratta puu najale.

Ma läksin murelikult Kelly juurde.
„Mis juhtus?“ küsisin ma murelikult.
„Kui ma eile linnas käisin, nägin ma Kevinit ühe tüdrukuga suudlemas.“vastas ta nutuselt.
Ma lohutasin teda ning kallistasin,ta oli ju ikkagi minu parim sõber. Istusime seal veel paar minutit ning siis läksime randa. Rannas oli suhteliselt palju rahvast. Me liikusime võrkpalli võrgu juurde, panime kotid liivale ning ühinesime mänguga.
Meie võistkonnas oli kaks poissi ja viis tüdrukut koos meiega.
Kui olime juba umbes pool tundi mänginud läksime ujuma.
Vesi oli soe ning põhi oli mõnusalt pehme ning liivane. Me kõndisime nii sügavale kui saime, ning siis ujusime natuke edasi ja siis ujusime tagasi.
Võtsime oma liivased kotid ja läksime ratastega koju.

Kui koju jõudsin, olid ema ja isa juba kodus ning vaatasid telekat. Läksin oma tuppa, panin koti laua peale ning läksin oma läpakasse. Kui arvuti oli sisse lülitatud läksin facebooki, surfasin seal natuke ning panin arvuti kinni, panin ööriided selga ning läksin magama

**Hommikul**

Oli hommik, ma tahtsin telefonist kella vaadata ning nägin et mulle on sõnum tulnud. See oli Ken-ilt.
„Tsauks Bella! Kas sa homme minuga kinno viitsiksid?“.
Ma saatsin talle sõnumi vastu.
„Tsau Ken! Muidugi viitsiks, aga mida vaatama?“.Panin telefoni öökapi peale ning jäin vastust ootama. Järsku käis Piiks-Piiks. See oli sõnum Ken-ilt.
„Me lähme vaatama filmi „Kruudid“, ma tean, et see on lastekas aga suva“.Ma viskasin telefoni voodi peale ning hakkasin riideid otsima. Ma panin selga lilla maika, ja halli pluusi ning jalga hallid kottpüksid ja sokid .

Kui olin riidesse pannud läksin kööki.
Seal oli ainult ema.
„Ja kus siis paps on?“ küsisin ma uudishimulikult.
„Ta läks tööle“ ütles ema omaette asjatades.
Ma läksin külmakapi juurde ning otsisin süüa. Ma võtsin kapsit ühe saia ning külmakapist vorsti. Tegin endale vorstisaia ning läksin oma tuppa. Ma istusin laua taha ning hakkasin joonistama.
Ma võtsin oma pliiatsid ja vildikad ning harilikult. Kui olin umbes 10-15min. Joonistanud kutsus ema mind alla. Ma läksin vaatama mis toimub, ning selgus et isa oli vahepeal koju tulnud ning mulle iPhone ja iPad-i ostnud.
Asi oli nimelt selles, et nad lubasid need mulle juba eelmiseks sünnipäevaks kinkida kuid nad ei saanud siis osta. Võtsin iPhone ja iPadi kaasa ning läksin ülesse oma tuppa neid uurima. IPad oli valge ning iPhone oli musta värvi. Ma panin need laadima ning läksin alla, kallistasin isa ning läksin ülesse tagasi.Seejärel panin iPhone oma vana sim kaardi sisse ning helistasin Kellyle
„Tsau musirull!“ vastasin mina rõõmust lakke hüppamas.
„Tsau tibuke!“ vastas Kelly.
„Kuule, sa minu juurde viitsiksid?“ küsisin ma natuke ootusärevalt.
„No...Ikka jahh,aga mis puhul siis?“ Küsis Kelly.
„Ma sain lõpuks endale iPad-i ja iPhone!!“ ütlesin mina.
„Oh, lahe...noh ja lõpuks said siis oma sünnipäeva kingi kah ju kätte!“ vuristas Kelly.
„Ega jahh, aga tule siis mingi pooletunnipärast siia!“ ütlesin mina.
„Okei“ Ütles Kelly ning me lõpetasime kõne. Laadisin telefoni ja iPad-i ära ning läksin alla emale ütlema et Kelly tuleb siia. Ta oli sellega nõus. Ma läksin ülesse tagasi ning panin enda uued riided selga mis ma olin eelmine nädal saanud.
Lõpuks oli kell 12.45 ning Kelly oli uksetaga. Ma võtsin ta vastu ning läksime minu tuppa, iPadi ja iPhone uurima. Ma olin lihtsalt kõige õnnelikum tüdruk maailmas.

Kriitikat! Laughing


Viimati muutis seda Bellake (1/4/2013, 18:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Rainbow*
Narkar
*Rainbow*


Female Postituste arv : 47

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 18:50

Miks jutumärgid ei ole paksult? Neutral Kirjeldusi võiks natuke täpsemalt ja rohkem olla. Näiteks, sa oleks võinud kirjeldada Bella tuba.


Viimati muutis seda *Rainbow* (1/4/2013, 18:53). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 18:51

Vabandust...Muudan kohe ära...Järgmises osas püüan olla täpsem
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 19:15

"Pole telefoni jutt," vastas Kelly. KOMA mitte punkt.

Ja peale jutumärke ei pea punkti panema ju.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 19:49

Olgu, toon täpsemalt välja kohad, mis häirisid.
1. Lause: ... eriti veel enda tehtud vaarikamoosiga ning peale selle, oli pannkook... . Samuti jäi mitmes kohas silma, et sa panid sõna ''ning'' ette koma. Üldiselt seda ei tehta ja kui isegi tehakse, siis see oleneb lausest. Sinu jutu puhul leidsin aga paar lauset, kuhu koma ei sobinud. Muid komavigu leidus selles jutus ka.
2. Sama lugu mis *Rainbow* jutuga alguses oli. (*Rainbow* ära solvu, ma lihtsalt toon näite, ei mõtle seda kuidagi halvasti. :) ) Minu jaoks toimuvad sul asjad liiga kiiresti. Kõigepealt näeb Bella oma poissi mingi tüdrukuga, siis nutab ja järgmine päev läheb uue poisiga kinno ning on '' Kõige õnnelikum tüdruk maailmas'', sest minu arust võtab sellistest asjadest üle saamine palju rohkem aega kui üks öö.
3. See nüüd lihtsalt väike vahemärkus, et minu teada, mängitakse võrkpalli 6 või neljakesi, mitte 9 inimest korraga. Aga ma pole veel profesionaal, et seda ette heidan. Wink
4. Jäid silma ka kirjavead ja sa võiksid jutu wordis valmis kirjutada, see foorum ei pane nimelt korralike jutumärke. Kirjutan paar nippi, mis ka mulle anti. Nende abil sain palju paremad jutud endal:
1) Kirjuta jutt wordis valmis.
2) Loe see jutt läbi.
3) Paranda kirjavead ning imelikud laused tee mitte imelikeks.
4) Korda punkte 2 ja 3.
5) Alles nüüd postita.

5. Mainin seda mida olen teiste juttudes öelnud. Mulle meeldib kui juttu rohkem kirjeldatakse nt: tundeid, ruume, inimesi (siiamaani ei tea ma Bella kohta midagi muud kui seda, mis ta nimi on), muid olendeid, ja kasvõi seda, et mis päeva peale mingis kohas veel juhtus.

Oeh...nüüd sai vist kõik, arenemis ruumi sul on ja loodan, et sa ära ei solvu. :) Need on head soovitused mida siin antakse ja loodan, et varsti on su jutt juba huvitavam.

Millal uus osa tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 20:13

ma teengi wordis
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 20:19

Vabandust, et oma arvamuse välja ütlen, kuid pealtnäha tuleb sellest tavaline tibijutt. Minu meelest olen ma selliseid näinud piisavalt juba facebookis, võin sulle öelda, et sealsed jutud on tunduvalt hullemad kui sinu oma praegu siin.

Häirima jäi see ka, et sa panid sinna järsku **Hommikul** - sellist asja ei soovita teha sul. Kui sa kirjeldaksid saaks ka aru, et tegemist on hommikuga või tee näiteks sissejuhatav lause

Nt! Hommikul oli ilm palju selgem kui õhtul.

Kuigi see kõik võib veel muutuda. Pole mõtet solvuda ka, kuidas sa muidu arened kui sulle kriitikat ei anta cherry

Arenemisruumi on!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime1/4/2013, 22:11

Issand. Need facebooki jutud... No taevas halasta, missugust jama inimesed kokku suudavad kirjutada. Ja ise tunduvad nii uhked. Nõuavad 600 like'i, et uut osa kirjutada. No halloo, arvatavasti on need kallid "kirjaniku" oma elus vaid paari kohustusliku kirjanduse raamatut näinud.
Õeh!

Aga jutust, lasin silmadega ruttu üle ja no ausalt öelde ei kutsunud lugema. Oli väga lühike, pealegi see "Hommikul" ei sobinud sinna üldse. Parem oleks siis juba mingi väike auks sisse jätta ja alustada hommiku kirjeldamist, mitte nii, et kirjutad niiviisi.

Aga muidu, lase aga edasi. Harjutamine teeb ju meistriks, kas pole? Me kõik olime kunagi algajad (isegi Auts, hahaha Very Happy)

Ja ma siiralt loodan, et sa peale kogu seda kriitikat siit jalga ei lase ning kirjutamise unarusse jätad. Jube tihti on seda siin foorumis viimasel ajal ette tulnud.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 15:29

Cilen
See pole Bellakese esimene jutt siin foorumis.
Ta tegi lihtsalt uue kasutaja. Eelmine kasutaja oli tal (y).
Ma üritasin mitu korda öelda, et pole vaja uut kasutajat teha.
Sama on ka *Rainbow*iga (tema eelmine kasutaja oli <3) . Ta tegi samamoodi, kuigi ma üritasin selgitada koos Mustikasega, et pole vaja teha uut kasutajat, aga nemad sellest vist aru ei saanud No.

Väga nõme tegelikult, et tehakse uus kasutaja, kuna jutule tuli liiga palju negatiivseid kommentaare. Saaks ju teha järgmise osa vigadeta ning paremini.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 16:40

Shadowpaw, ma lisaks, et maasikas oli ka bellakese kassu minu teada.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 17:02

Ma pole kindel, võibolla isegi oli.
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 18:24

Võimalik, aga ei tea et oleks Very Happy Cilen ja Mezilake Sellepärast soovisingi kriitikat et natuke areneda .... Pole eriti kogemust Sad Ning kui siin kirjutada ning saada natuke kriitikat siis saaks kogemusi ning ka jutud tulevad paremad...Mina vähemalt loodan nii Very Happy

Shadowpaw uus kasutaja kuna eelmise teema läks natuke rappa...Aga siin ma natuke arenen ning hakkangi jutte edasi tegema

Kõigile üks küsimus kaa: Kas pikkus oli normaalne? ( 674 sõna )
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 18:29

Mustikas See kes nägi poissi teise tüdrukuga suudlemas oli Kelly ( peategelase parim sõber )
Ja see kes Ken-iga kinno läks oli peategelane ( Bella )


Viimati muutis seda Bellake (2/4/2013, 20:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 19:08

2#

Ma olin lihtsalt kõige õnnelikum tüdruk maailmas, kuid nagu ikka suutis ema mu tuju ära rikkuda. Nimelt kui ta mind enda tuppa kutsus nägin et ta oli tapeeti vahetanud. '
Ennem oli tal punane tapeet lilledega, kuid nüüd on tal must tapeet valgete triipudega.
Minu ema toal on puust põrand ja nüüd must valgete triipudega tapeet.
Ma jooksin ruttu enda tuppa ning rääksin ka Kellyle. Kui olin jutu ära rääkinud panime muusikat, milleks oli Sean Kingston- „Me Love“ mina valisin selle laulu kuna see oli põhimõtteliselt mu lemmik laul. Ma panin muusika käima ning hakkasin enda iPadi mänge tõmbama.

Mängud mis ma tõmbasin olid: Tempel run2, Tempel run, Logo quiz , Pou , The Simpsons jne...
Kui laul läbi sai panin järgmine, aga mitte enam enda arvutist vaid iPhonest. Iphonest sellepärast, et sealt tulevad laulud järjest. Kui mängud olid tõmmatud hakkasime Kellyga ühte naljamängu mängime, see käis nii et teine inimene loeb kaardilt lause mida teine tegema peab.

Mina alustasin lugemisega.
„Võta hommikumantel ja t-särk. Pane hommikumantel selga ja täsürgi jalga ning mine õue ja hüüa:Ma olen kala!“ Kelly läkski.
Kui tagasi tuli ütles tema mulle mida ma tegema pean.
„Võta oma sussid/sandaalid ning pane need jalga. Seejärel mine ukse juurde ja hüüa: Hommikust ( kui on õhtu ) või Õhtust ( Kui on Hommik ).“ Ma läksingi ja hüüdsin.

Me mängisime veel üsna kaua kuid järsku tuli meile mõlemile uni peale ning me läksime magama. Mina oma voodisse ja Kelly madratsile.
Minu voodi oli puust ning kollast värvi kuhu peale oli joonistatud minu nimi ning lilli ja südameid.
Madrats oli aga tavaline sinine täispuhutav.
Me magasime umbes tund kui mulle helistati võõralt numbrilt.
See oli minu ema
„Tsau Bella“ütles mu ema.
„Tsau emps, mis mureks?“ Ütlesin ma natuke kahtlustavalt.
„ Ma helistan lennujaamast ning tahtsin teatada, et me sõidame kaheks nädalaks Hispaaniasse“ ütles ema rõõmsalt.
„Tõsiselt?“ küsisin mina.
„Jah tõsiselt, ütle isale kaa ja hakake pakkima“
„Saab tehtud“ ütlesin ma ülirõõmsalt.
„Tsau siis, kodus näeme“ Ütles ema.
„Tsauu“ ütlesin ma ning panin oma telefoni kapi peale. Nüüd pidin ma ka Kellyle asja ära seletama
„Kelly!?“ Hõikasin ma üle maja.
„Jaa! Kohe tulen“ karjus Kelly.
„Tead, Kelly ma sõidan kaheks nädalaks Hispaaniasse puhkama ning ma pean pakkima hakkama“
„Okei aga sa ju tuled ikka tagasi?“ Nutuselt
„Jahh, muidugi tulen, ma ei saa sind ju üksinda jätta, aga lähed nüüd siis äkki koju?“Ütlesin ma
„Tore, Okei“
Me kallistasime ning Kelly läks ära. Ma otsisn ülesse oma kohvri. See oli musta värvi ning valged lilled olid seal peal. Kõigepealt panin ma oma uuemad riided, siis ujukad ja bikiinid ning tennised ja plätud, siis panin veel ujumiseks paar asja ja lühikesed riided. Paar kleiti ja meigi asju. Peale panin veel sünnipäevaks saadud raha ning kõigepeale läks mu kott...Hetkeks.
Ma läksin alla ning otsisn paar kilekotti. Viisin need ülesse ning panin sinna ujumis asjad, alukad jne...Siis võtsin oma õlakoti kuhu panin need asjad mis ma lennukisse kaasa võtan. Nendeks olid: iPad, iPhone, raha ja muu selline kola.

Lõpuks tuli koju ka ema, ta tuli minu tuppa ning küsis:
„Kas teil on asjad pakitud? Kell on 14.37 ning lennuk väjub kell 16.00 ning natuke maad on ka sõita“
„Jah on, millal me kodust sõitma hakkame?“ küsisn ma
„Kohe kui sa valmis oled“ ütles ema seepeale.
„Okei ... ehk siis kohe, sest ma olen valmis“.
Ma võtsin kohvri ning läksin alla. Isa ja Ema juba ootasin. Ma võtsin veel kapipealt oma rahakoti kuhu sisse saaks oma raha hiljem panna ning andsin emale võtmed. Astusime uksest välja ning ema lukustas ukse. Seejärel astusime autose. Kuid enne panime veel ka asjad pagasnikusse. Niiet. Sõit võis alata. Ma võtsin kotist oma telefoni ning hakkasin muusikat kuulama.
Kell oli 15.20 ning me olime kohal. Võtsime oma asjad ning liikusime lennujaama poole. Lennuk oli juba ees. Me võtsime oma piletid ning seadsime sammud lennuki peale. Järjekord oli suur ning kui me lennukisse jõudime oli kell juba 15.45. Istusime kohtadele ning hakkasime ootama kuni lennuk tõuseb ning saaks sööma hakata. Mina istusin empsi kõrval ja paps istus minu kõrval. Kui lennuk hakkas tõusma kinnitasime turvavööd ning sõit algas. Kui olime õhus siis võtsin välja oma iPadi ning hakkasin mängima.

(688 sõna)

Kriitikat Laughing
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 19:39

Nii, siin siis jutu kohta:
1. Kirjavigu torkas päris palju silma. Ei tea , kas sa järgisid mu nõuandeid, kuidas ja mis punkte korrata. No
2. Bella tundus ebaviisakas oma sõbranna vastu. Just see lause kus ta palub Kellyl lahkuda.
3. Koma vigu jäi ka palju silma.
4. Sorry, aga see jutt kõlas nagu kellegi päevakava. Läksin sinna, tegin seda, võtsin selle ja läksin uuesti sinna.
5. Ei saa aru, miks või kuidas ta ema, Bella tuju ära rikkus. Kuidas tapeet selles süüdi on? Ning ma arvan, et see on ema asi, mida ta oma toas teeb. Samuti arvan ma, et ta näitas oma tuba Bellale, sest see meeldis talle ja ta tahtis oma rõõmu jagada.
6. Kirjutan sulle VEEl igaksjuhuks need punktid, mille järgimisel, ei teki jutu sisse nii palju vigu.
1)Kirjuta jutt wordis valmis.
2) Loe jutt läbi.
3) Paranda kirjavead ja muud sellist.
4) Korda punkte 2 ja 3.
5) Nüüd alles postita
Kui neid punkte järgid on jutt palju paremini loetav ja arusaadavam. :)

Siis selle Kelly ja Bella sassi ajamisega ütleksin, et eksimine on inimlik. Loodan, et sa siiski kuulad ja järgid neid nõuandeid ning ei lõpeta kirjutamist, sest oled solvunud vms. Areneda saad ja millal uut osa on oodadata? Samuti hüppan korraks teise teemasse.
Nimelt ütleksin, et valetada ei ole ilus. Kogemusi sul siiski on nii selle maasikas kasutajaga, kui ka sellega, et pidime kirjanduses raamatut kirjutama. Ning mu kasutaja nimi on Mustikas mitte Musikas. Evil or Very Mad Palun paranda ära.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 19:43

Ma ei saa ka aru, mis mõttega on vaja teha uusi... Nagu jumal küll, laske adminidel oma jutud kustutada vms.
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 20:22

Huh....Kirjavigadest sain aru...asi oli selles et ei lugenud juttu läbi No
Niisis....Ma ei solvu...ärge muretsege ja see Maasikas ei ole endateada vähemalt minu oma..Võin ka eksida...kui eksingi siis VABANDUST!

Ja nüüd siis sinu nõuannetele tähelepanu

1) Jutu kirjutangi wordis et tuleks õiged jutumärgid jne...
2) Okei
3) Saab tehtud
4) Ehk siis 2 korda loen läbi ja parandan veel mis vaja
5) Okei

ja see et ta palus lahkuda seda ei osanud ma kuidagi seletada :/ Aga jahh ärge muretsege ma ei sovu sellepärast et mõni parandab mu juttu

Edasipidi üritan toodud näiteid täita.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime2/4/2013, 22:35

Nii 4) punkti parandan sul.

4)loed nii mitu korda läbi, kuni enam pole vigu sees Very Happy

Muidu väga hea, et sa ei solvu.
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime3/4/2013, 18:42

Okei Wink
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime3/4/2013, 19:18

ma nüüd hakkan 3# osa tegema aga arvan et postitan selle alles homme v ülehomme kuna koguaeg ei tule ideid ja jhh...loodan et saate aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime3/4/2013, 19:35

Küsimus suurele ringile

Kas "Morn" tähendab ngu kurb vms
Tagasi üles Go down
Bellake
Naerupall
Bellake


Female Postituste arv : 11

Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime3/4/2013, 19:40

ning nüüd üks pisikene Vabandus............. Maasikas on tõesti minu kasutaja kus olen kirjutanud jutt...Sorry ngu tõesti. Ma ajasin millegiga midagi sassi aga loodan et sellest nüüd suurt skandaali ei tekkinud Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bella Lugu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bella Lugu   Bella Lugu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bella Lugu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Bella (sarnane Videviku saagaga)
» Hawaii maffia.
» Minu lugu...
» Nimetu lugu...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: