MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 See ainus ja õige

Go down 
3 posters
AutorTeade
ketukiisu14
Tasane



Female Postituste arv : 2

See ainus ja õige  Empty
PostitaminePealkiri: See ainus ja õige    See ainus ja õige  Icon_minitime20/3/2013, 15:07

..Kell on 6:30 jube nii vara äratas Pitsu mu ülesse , Pitsu minu koer. Täna pidin ma ärkama kell 11 alles et ennast sättida ja linna peale minna Gretega. Grete on minu sõbranna võib ka öelda et parim sõbranna . Me oleme lapsepõlvest saadik koos olnud. Koos mänginud, koos kasvanud ja kõkke muud kaa. Oeh , ajan ennast voodist püsti ja lähen käi pesemas ära ja siis söön midagi.

..Pesus käidud ja söödud. Nüüd peaks hakkama juukseid kuivatama. mm kas ma teeks krunni või sirged juuksed ? ma vist sirgendan ära ja siis vaatan mis ma edasi teen. Telefon helises ja helistajaks oli Grete: ,,Tsauu Ketu,´´.Oi tsauu Grete . Kus me kokku saame ? küsis Grete. Ma arvan et pargis,vastasin. olgu teeme nii ,,tsauu :)
Ah jaa mina olen Ketrin :) ehk ketu .olen blondide juustega tüdruk,170 vm pikk ja 16 aastat vana.
.Aga olgu ma hakkan ennast sättima ja siis lähen välja.Panen selga omale roosa topi säteldustega, lühikesed heledad teksa püksid, boleroo musta peale ja jalga panen gladiaatorid. Kell on 10:55 ma lähen tsauu emps tsau paps, varsti tulen :)

Jõudsin majast välja ja kõrvalt uksest tuli naabri tädi. Ta hakkas minuga lobisema ja ma järsku vaatasin et kell on juba 11:03 ütlesin talle et mul on natukene kiire, ja siis jooksin ruttu pargi poole. Ta ootaski mind seal.Ketu:,, Oehhh , ma olen nii läbi ´´ Grete:,, hehh , mis sinuga juhtus? Very Happy´´ Ketu:,, Naabri naine hakkas minuga rääkima ja siis ma jäingi rääkima ja järsku avastasin, mis kell on´´ oehh sorry tõesti! Grete: ei ei ole midagi :) Grete : kus me lähme ? Ketu: ma ei tea , lähme kuskile poodidesse. Grete : Ülemistesse? Ketu: Teeme nii :)



Esimene jutt on lühike , järgmised on pikemad :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

See ainus ja õige  Empty
PostitaminePealkiri: Re: See ainus ja õige    See ainus ja õige  Icon_minitime20/3/2013, 15:33

Smailid teksti sees on lihtsalt piin silmadele.
Õigekiri on täiesti olematu, samuti ei mõista ma, miks peaksid sa otsekõne kirjutama ilma jutumärkideta. Tuleb panna ikka uuele reale ja jutumärkidesse.
Tekst pole üldse jutustav, vaid kõlab nagu oleks keegi (väga halvas vormistuses) kirja pannud tegelase jooksvad mõtted, neid üldse sorteerimata ja mingisse järjekorda panemata. Lugejaid ei huvita tavaliselt ka sellised mõtisklused nagu "Hmm, kas teha krunn või pats?" Ausalt ka, mul on sügavalt ükskõik, millises seisus ta juuksed on, vähemalt juhul, kui sa seda sellise mõttetu mõtisklusena kirja paned.
Tundub mõttetu reidikas, vabanda :) Kui oleksid vähemalt normaalsemas õigekirjas ja ilma smailideta kirjutanud, poleks ehk nii negatiivne reaktsioon kohe tulnud.

Kui soovid jätkuvalt kirjutada, siis tee ikka järgmine osa ja arenda ennast :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

See ainus ja õige  Empty
PostitaminePealkiri: Re: See ainus ja õige    See ainus ja õige  Icon_minitime20/3/2013, 15:50

Nõus Nastikuga.

Ma omalt poolt soovitaksin enne osa siia foorumisse postitamist tutvuda siinsete kasutajate loominguga. Siis peaks olema küllaltki arusaadav, milline võiks üks osa olla ja mille poole üldse püüelda.

Praegu jätab see 'jutuke' üsna haleda mulje, nagu oleks olnud kirjutajal kiire. Kui sa soovid kirjutada, on see väga tore aga sa pead olema ka valmis end arendama ja taluma kriitikat, mida sellised postitused saavad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See ainus ja õige  Empty
PostitaminePealkiri: Re: See ainus ja õige    See ainus ja õige  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
See ainus ja õige
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: