MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...

Go down 
3 posters
AutorTeade
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime3/3/2013, 15:19

SISSEJUHATUS: Siin räägib 14 aastase tüdruku Claara elust. Poolaastat tagasi lõppes Claara suhe tema esimese armastuse Ukuga. Nende lahku mineku põhjus oli Claara jaoks vägagi laastav, tegelikuses laastas kogu see suhe juba Claara elu. Pool aastat hiljem hakkas Claara hästi läbi saama oma teise klassivenna Kerdiga. Nad käivad koos trennis, tihtipeale lähevad koos koju ning üleüldiselt on nende vahel midagi toimumas. Kuid siiski ei ole kõik alati nii lihtne...(Jutud on peamiselt päeviku vormis)

1.OSA

Sissekanne nr. 1

Ahh...Vahel tahaks lihtsalt kõigest eemale joosta. Lihtsalt kõik unustada ja siit võimalikult kaugele ära minna, igaveseks! Ma lihtsalt ei saa aru miks Merlyn sedasi tegi? Just siis kui meil Kerdiga hakkas hästi minema pidi ta kõik ära rikkuma... Aaja Merlyn on mu parim sõbranna vähemalt OLI! Milline parim sõbranna ütleks oma parima sõbranna ex-ile, et to tahab teda tagasi, ei suuda temata elada ja nii edasi? Vastus sellele küsimusele on: MERLYN! Jutustan siis kuidas asjad olid, Merlyn oli just haigeks jäänud ning ei tulnud kooli. Mul oli sellest isegi kahju, sest tahtsin temaga väga rääkida. Läksin looduse klassi ning peagi ütleb Uku mulle, et tal on vaja minuga pärast rääkida. Wow! See oli küll välk selgest taevast kuna me polnud enam ammu teineteisele silmagi vaadanud. Peale looduse tundi ootasin Uku ära ning küsisin mis tal rääkida oli ning ta ütles, et Merlyn oli talle eile õhtul facebook-is öelnud, et mina tahan teda tagasi, et ma tahaks temaga päevad ja ööd läbi rääkida, kõikjal koos käia ning, et ma ei suuda temata elada. Peale Uku juttu oli mul küll nagu WHAT? Mina küsisin siis temalt, et kust ta seda võtab? Uku ütles, et ta ju ütles, et Merlyn rääkis. Ma oleks talle tõesti peaaegu kätega kallale läinud, sest sel hetkel oli mul tõesti nagu mida sa ajad, miks sa valetad mu parima sõbra kohta? Kuid tema jäi siiski endale kindlaks ning oli nõus mulle esimesel võimalusel seda vestlust näitama. Andsin talle siis oma telefoni. Ta logis FB-sse sisse ning näitas mulle seda. Olles selle vestluse läbi lugenud ma kohe tundsin nagu kõik oleks kokku kukkunud. Ma olin lihtsalt nii vihane.

Nüüd siis selle juurde miks see minu ja Kerdi suhteid mõjutas? Nimelt sellepärast, et sel ajal kui Uku mulle seda vestlust näitas oli Kert meie selja taha ilmunud ning sammuti seda lugenud. Oehh..ma ei suuda Kerdi tundeid sel hetkel ettegi kujutada kuna ma ju teadsin kui väga ta mind armastas. Ta ju nii kui nii teadis, et ma päris tema tunnetele ei vasta kuid siiski temale tundus see ju nagu ma päriselt armastaks siiski Ukut...ja ma olin talle just ennem öelnud, et sa meeldib mulle vägagi ning, et äkki saaks täna õhtul kokku. See kõik tekitas temas ju lootust. Ja siis äkki näeb ta mingit lolli valet mis purustab nii tema kui ka minu jaoks kõik... Kokkuvõteks peale seda ei rääkinud Uku ega Kert minuga enam pikka aega... Nad isegi ei lasnud selgitada ja kui ma sellest Merlyniga rääkisin siis tema käitus ka minuga nagu mina oleksin süüdi...

Aga jah ma pean nüüd õppima minema homme ju kooli vaja minna. Venkus suht palju õppida. Oi! Ja keegi on ukse taga ka veel. Huvitav kes see on...vanemad on ju tööreisil ja sellest teavad põhimõteliselt kõik kes neid tunnevad. Aga jah lähen siis avama. Kui ma ukse avasin oli seal.....

Loodan, et meeldis :) Ootan tagasisidet Wink

Tagasi üles Go down
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime3/3/2013, 17:41

2.OSA

Sissekanne nr 2

Kui ma ust avama läksin seisis seal Kert. Ta tahtis minuga asjad selgeks rääkida. Ma siis rääkisin talle, et Marylin lihtsalt valetas millegi pärast selle kokku ja mulle meeldid sina mitte Uku! Lõpuks lepisime ära. Ta jäi veel veidikeseks minu juurde. Me vaatasime filmi, sõime pitsat ning naersime täiega palju. Kuid siis järsku tulli vanaema koju ning Kert pidi ära minema. Eilne õhtu oli lihtsalt imeline.

Kui Kert oli koju läinud läksin FB-sse, Skype ja Twitterisse. Peagi hakkas Kert minuga Skypes rääkima. Me rääkismie suht kaua mingitel suht mõtetutel teemadel kuni ta järsku küsis, et kas ma tahaksin temaga reede õhtul noortepeole minna. Kahjuks pidin keelduma küna ollin juba Liisale lubanud, et lähen koos temaga. Kuid me kavatsesime Kerdiga peo ajal kindlasti võimalikult palju koos olla.

Aga jah pean nüüd magama minema. Kell juba suht palju homme ju jälle kooli.


Sissekanne nr 3

Eile õhtul arvasin ma tõesti, et minu ja Kerdi vahel hakkab midagi tõsisemat toimuma kuid täna veetis ta praktiliselt terve päeva koos Loviisega. Loviise on üks mu klassiõde kellega ma täiega hästi läbi saan. Praegu mõtlen ma küll, et tegelikuses võtab Kert nagunii mind lihtsalt mingi tüdruk parima sõbrana...-.-

No arvata oligi ju. Tema ja minu kohta käib üks kindel ütlemine: Ma eksisteerin tema jaoks ainult siis kui ta vajab midagi...vähemalt koolis... Aga samas enne seda Uku jama ta ju isegi "armastas" mind..ja nüüd on tal siis Loviise...aga ikkagi! Ta kutsus ju mind peole? Äkki teeb ka tema minu üle lihtsalt julma nalja...Nagu Uku!

Igastahes loodan, et see ei ole nii. Ja jällegi keeras kõik keeruliseks. Ühel õhtul on kõik imeline ja järgmisel õhtul mõtlen, et kas ta teeb minu üle nalja?...
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime3/3/2013, 18:27

Miks pealkiri Inglise k on? :)
Tagasi üles Go down
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime5/3/2013, 20:53

Emm..ma ei teagi :)
Tagasi üles Go down
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime5/3/2013, 21:23

3.OSA

Sissekanne nr 4

Oeh täna oli koolis suht raske...Üle üldiselt hakkan ma vistist masendusse langema. 1. põhjus on see, et Kert vist teebki minu kulul lihtsalt nalja nagu Ukugi..Nimelt ma kuulsin kuidas Marten ja Mikk midagi Kerdist ja mingi tüdruku üle naljatamisest rääkisid. Ma muidugi ei tea kas jutt käis minust aga ega eriti teisi võimalusi ka pole. Seega otsustasin edaspidi pigem Kerdist eemale hoida ja kui ta peaks jälle mingit pliiatsit või mingit muud teenet tahtma siis ma lihtsalt eiran seda. Tal ei ole ju ometigi õigust minu üle nalja teha ja siis veel mind ära kasutada ka.

Mhh...Just minu otsa peavad sattuma need poisid kes mind lihtsalt ära kasutavad ning minu üle nalja teevad. Oh mu telefon heliseb. Kirjutan peale kõnet edasi looda,et ei lähe kaua...

Sissekanne nr 5

Ups eile ei jõudnudgi enam kirjutada see kõne venis liiga pikkaks. Ja see kes mulle helistas oli Chris mu üks klassivend kellega ma ka täiega hästi läbi saan ja viimasel ajal üha paremini. Ta eile helistas mulle lihtsalt sellepärast, et tal oli igav ja ta tahtis kellegagi rääkida vähemalt see oli ta ettekääne mulle helistamiseks. Me rääkisime eile mingi 2,5 tundi kindlasti aga suht tore oli temaga rääkida.

Aga jah täna rohkem ei jõua kirjutada kell juba suht palju...

Sissekanne nr 6

Täna teen hästi lühidalt kuna mul pole väga aega sest pean klassiõe sünnipäevale minema. Aga noh homseni selle juttuga ka ei kannata. Ühesõnaga täna käitus Kert minuga kuidagi väga hästi. Ta rääkis minuga ka siis kui ta midagi ei vajanud. Ühel vahetunnil kutsus ta mind enda juurde ja ütles, et ta teab et mulle on tema suhtumisest vale arusaam tekkinud jne ja et ta teab et ta pole minuga just kõige paremini käitunud aga ühte peaksin ma teadma seda et ta armastab mind endiselt isegi kui ma ei usu seda. Ma siis ütlesingi et ma ei usugi ja et tõesta seda ja siis ta SUUDLES mind KÕIGI ees ja suus kui Chriss seda nägi hüppas ta lihtsalt Kerdile kallale. Chris lubasgi mulle homme koolis rääkida miks ta seda tegi. Aga nüüd on küll see koht kui ma ei oskagi enam kuidagi käituda. Ma ei tea kas hoida Kerdist eemale või mitte :/


Loodan et meeldis. Tean et võib olla kirjavigu aga ma kirjutasin selle telefoniga Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime6/3/2013, 16:42

Huvitav... Very Happy
Mõned kirjavead olid küll, aga muidu meeldis. Uut Exclamation
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...   Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Love, happiness, peace
» Queen Of Hearts
» I believe in nothing but the beating of our hearts.
» I guess that amor's arrow has finally hit me. Deeply.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: