MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Resident Evil

Go down 
2 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime3/3/2013, 00:09

Ma ei leidnud seda siit, seega...

Kes on seda näinud? Kuidas meelsib? jne.
Kõik sellega seoses siia.

_
Ma just vaatasin ära esimese osa ja kolmanda osa. Kavatsen millalgi vaadata ära ka teise, neljanda ja viienda. Wink
Super!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime3/3/2013, 02:42

Vaadatud kõik live action filmid ja kaks animatsiooni. Mänge mängiks ka, kui arvuti selline peer ei oleks. Plusspunktid selle eest, et Johann Urb näeb tõesti Leon S. Kennedy moodi välja. Milla on püss ja üks mu pikemaajalisi celebrity crushe. Animatsioonisombid on ägedamad ja neid on suuremas valikus kui filmide omi. Mulle meeldivad sombinäksid. Ja K-Mart. See on kolmveerand kolm hommikul kõik, mis minult saab, ehk hiljem pikemalt.
Takuya's out.
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime3/3/2013, 13:44

Esimesed kaks filmi olid head. Sealt edasi hakkas asi alla minema. Kahel viimasel filmil pole minu meelest üldse mittemingisugust ploti. Johann Urb (ma olen nii maun, et sain alles nüüd teada, et ta on eestlane) näeb Leoni moodi välja küll, aga ausalt öeldes oli tema näitlemisoskus ikka väga kesine. Üsna halb oli vaadata teda seal. Viimases filmis ma lihtsalt pettusin kohutavalt. Milla oli muidugi viimase peal ja ausaltöeldes oli mul temast lausa kahju. Soundtrack oli hea tho. Vähemalt niigi palju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime3/3/2013, 14:07

Sedan'd küll, RE sari on kujunenud "Kääbikuga" kõrvu mingisuguseks rahalehmaks, mida saab veel lüpsta. Ma loodan siiralt, et kuues film, mille vihjeid viienda lõpus näha võis, on viimane, sest inimesed hakkavad juba ära tüdinema - kaua neid kedrata. Ja kui ei tulegi rohkem filme - johhaidii, mulle jääb ka raha rohkem kätte.

Viienda filmi puhul meeldisid mulle eriefektid, nende arvelt ei oldud kitsid, aga tõsi ta on, see film oligi pigem visuaalse külje peale üles ehitatud. Selle asemel, et Olivera ja whatsherface tagasi tuua, oleks võinud tuua sisse uusi tegelasi, sest tegeliku ploti murdmine ei paista tänapäeval fandom-põhiste filmide puhul takistuseks olevat, näiteks Aleksander Kozat¹enko (suvaline pakkumine, kui hästi ta sellesse kaosesse sobiks, ei tea ja ei hooli).
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime3/3/2013, 14:11

Fakt on see, et algselt olid filmid mängude põhilised, aga neil vist on nüüd materjal otsa saanud ja milleks ploti üldse mõelda, kui saab panna sada pauku ja laipa ühte stseeni ja küll inimesed maksavad. Raha nende peale olengi ma vist ainult esimese filmi jagu kulutanud. Nad lihtsalt pole seda väärt enam minu jaoks. Kahju muidugi.
Too many sequels...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Resident Evil Empty
PostitaminePealkiri: Re: Resident Evil   Resident Evil Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Resident Evil
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: