MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Probleeme täis elu.

Go down 
+5
Mezilane
Cilen
Prince Kirameki
mjauu
Maasikas
9 posters
AutorTeade
Maasikas
Tasane



Female Postituste arv : 3

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime22/2/2013, 20:55

1.OSA

...Mõtlesin kas helistada või mitte. Ma valisin numbri ära,kuid jäin mõtisklema.Ma vajutasin nuppu „helista“ ning juba see kutsuski, mul ei olnud võimalik enam lõpetada, sest kuulsin juba Melissa häält. Ma ütlesin: „ Tsau Mellu, mul on üks probleem.“ Ta küsis seepeale: „Räägi, ma olen sinu jaoks alati olemas.“ Ütlesin talle et see pole telefoni jutt, ning äkki saame staadionil kokku. Ta oli sellega nõus. Panin ennast riidesse kõndisin alla, sõin kiiresti krõbinaid ning juba ma läksin, kott kaenlas joostes staadionile. Kui olin poolel teel nägin ma oma poissi kes ühe tüdrukuga ameles. Ma hakkasin nutma ning lisasin kiirust. Kui ma kohale jõudin istusin oma lemmik pingile,ning jäin ootama.Lõpuks saabus ka Melissa. Ma rääkisin talle oma murest ,ning ka sellest mida ma teepeal nägin. Kui olin ära rääkinud läksin koju,teepeal nägin ma jälle oma poissi selle tüdrukuga, mu poiss (Kevin) karjus mulle: „ SEE MIS SA SIIN NÄED EI OLE TÕSI!“ ma ei kuulanud teda ning jooksin koju. Koju jõudes nägin laua peal roose, seal oli kirjas:“Kallis Bella see mida sa seal nägid ei ole tõsi, ta tegi seda vägisi, kuid sina oled endiselt minu jaoks kõige kallim“ Armastades sinu Kevin!. Oehhh... see oli nii armas, kuid ma tean et see oli tõsi. Viskasin kaardi ja lilled prügikasti ning läksin oma tuppa.Järsku kuulsin ukse pauku, see oli ema ta hüüdis: „Kallis, ma olen kodus,läksin alla,kuid seal nägin ma ainult ema. „Aga kus siis isa on?“ küsisin ma nutuse häälega „Ta jõuab täna hiljem, tal oli kontoris mingi probleem“ vastas ema väsinut teeseldes. Läksin ülesse. Ma ei suutnud ema ees lihtsalt niisama nutma hakata, õnneks oli temgi nüüd kodus. Mõtesin kas talle kaa rääkida sellest, ma arvan et see oleks õige sest nii kui nii leiab ta prügikastist need roosid. Ning juba ta oligi uksetaga....koos lilledega. „Kellelt need on?“ küsis ema natuke tagasihoidlikult, ma ütlesin et ma ei tea, need olid juba enne minu jõudmist seal. Ma lootsin et ta kaarti ei leia. Tegelikult ei saagi ta seda leida sest ma põletasin selle ära, igaksjuhuks. Sel hetkel helises mu telefon, see oli Kevin.Panin kõne kinni ning jooksin alla. Rääksin emale kogu loo ära, kuid nagu tema ikka:“ Ega see siis nüüd maailma lõpp ka pole“ . Ma teatsin et sa seda ütled, sa teed seda alati. Läksin oma tuppa ning helistasin isale, kuid ta ei saanud hetkel rääkida. Läksin MSN-i ja hakkasin oma parima sõbrannaga rääkima,rääkisin ja rääksin kuni jõudin talle kaa oma murest rääkida. Ta lohutas mind ning ütles,et ma talle helistaks.Kuid seda ma muidugi koehe ei teinud, ma ei suutnud. See oli minu jaoks raske hetk. Kuid õnneks kuulsin jälle ukselingi kragisemist.Seekord oli see isa. Kõndisin vaikselt trepist alla ja kallistasin teda, ta küsis kas minuga on midagi jutunud „ Isa, mu poiss, ma nägin teda täna teel staadionile. Ja mis sa arvad mida ta tegi seal, ameles „suvaka“ tüdrukuga“ „SEE ON EBANORMAALNE“ karjusin ma. Isa ütles mulle paar juhtsõna mida ma tegema peaks, kui tahan et see ei korduks.Ma teadsin et tema nõu abistab mind alati, ja seda ka seekord. Ma helistasin Kevinile ning palusin temalt vabandust. Kuid kui õue vaatasin nägin ma seda jälle. Jälle seda nõmedat vaatepilti...mul oli tunne et ma karjuksin praegu kasvõi aknast kõva häälega „MA VIHKAN SIND KEVIN!!!“. Seda ma õnneks ei teinud kuna Kevin hakkas minu toa akent kividega loopima. Ma läksin alla ukse juurde ning kevin ütles vaikselt kokutades „ Ma-ma-ma ma ei tea mida sa praegult võisid väha kuid....“ Ma lõin ukse vihaselt kinni ja läksin oma tuppa, keerasin ukse lukku.

Kriitikat sunny.Osad teen Wordis valmis.
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime23/2/2013, 09:22

Sul on ühes lauses neli korda sõna "rääkima".
Kuidas sa ise kritiseeriksid oma juttu?
Tagasi üles Go down
Maasikas
Tasane



Female Postituste arv : 3

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime23/2/2013, 17:17

noo, ma ei tea mitte eriti hästi, ma arvan
Tagasi üles Go down
Maasikas
Tasane



Female Postituste arv : 3

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime23/2/2013, 17:18

mis lauses?'
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime23/2/2013, 22:07

See jutt on väga sarnane jutuga "Mõttetu elu." Kuidas sa seda seletad? Neutral Äkki oled sa uue kasutajaga <3?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 01:52

Kiirelt pilgu üle lasknud, jäid meelde tühikud algavate jutumärkide järel (props, et sa ei tee komadega jutumärke) või tühikud, mis paiknesid muul moel vales kohas, puuduvad kirjavahemärgid või tühikud, Caps Lock, "teatsin" ja "koehe". Tekkis sarnane küsimus nagu see, mille esitas Prince Kirameki (aga pisut inetumat kõnepruuki rakendaval kujul).
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 08:10

Mis lauses? Ise ikka lugesid oma geniaalsuse läbi?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 12:39

Mjauu, ära aja inimest segadusse, selles lauses oli kolm korda verbi "rääkima" ja üks kord verb "rääkma".
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 12:45

Viimasel ajal on jube paljud uued kasutajad siia jutte hakanud postitama ning kui vähegi kriitikat saavad, tõmbavad uttu. -.-

Kahju kohe.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 12:59

Täiesti nõus, Cilen. Või ei loe/aktsepteeri seda üldse ja teevad ikka samu vigu. Ma olin ka alguses üsna ehmunud kui kriitikat sain, aga ma siiski kirjutasin edasi ja üritasin end parandada.

Jutu kohta siis nii palju, et lõike polnud, esimesed kolm punkti jutu alguses ajasid mind marru, komade ees tühikud puudusid. Ausalt öeldes, üldse ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
<3
Piraat



Female Postituste arv : 19
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 18:19

TRA MAASIKAS ! ML POHHUJ KES SA OLED AGA NÜÜD ON MINU NÄRVID LÄBI ! SA OLED PÕHIMÕTTELISELT TERVET MINU TEKSTI KOPEERINUD JA MA LIHTSALT OLEN SITAKS PETTUNUD ! MA ÜTLEN SULLE ÜHT : ,,KÄI PERSE!!!''
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 18:25

<3 - PALUN ÄRA ROPENDA! Ja ma arvan, et caps lock-i pole ka vaja.
Viimane asi - Kõike seda saab ka viisakalt öelda.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime24/2/2013, 18:37

Jumal, mis draama.
Palun, <3, võta rahulikult, ära karju. Kopeerimine on jube alatu, aga sinu sõimamine ei tee asja paremaks, teed vaid ennast sama lolliks kui kopeerija.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime26/2/2013, 20:03

*Nastik, päris õigesti öelnud. Very Happy Maasikakesest oli küll alatu seda juttu kopeerida, eriti veel arvestades seda, et sa <3 suht hea sõps koolis kuid <3, ei ole põhjust ropendada :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Probleeme täis elu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleeme täis elu.   Probleeme täis elu. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Probleeme täis elu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: