MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lovely Dolls

Go down 
2 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lovely Dolls Empty
PostitaminePealkiri: Lovely Dolls   Lovely Dolls Icon_minitime21/2/2013, 19:40

See bänd on välja mõeldud, sest muidu oleks selle fanfiction'i alla pannud.
Bändi liikmed:
Spoiler:


I

Ma olen juba seitsmendat aastat armastanud bändi nimega Lovely Dolls. See on bänd, kus on viis tüdrukut.
Mõndadega on nii, et bändid vahetuvad kiirelt, kuid Lovely Dolls jääb minu südamesse. Ma armastan seda bändi väga väga.

Sain sellise bändiga tuttavaks, kui olin 11. Lappasin niisama igavusest televiisorist kanaleid, kuni leidsin kanali, kus siis Lovely Dolls mängis. "My birthday party" oli selle loo nimi. Ma mäletan väga hästi seda päeva, kui ma peale seda lugu jooksin läpakasse ja hakkasin kuulama Lovely Dolls'i lugusi. Need olid tõesti head. Samuti otsisin ruttu välja ka nende tutvustused, millised inimesed nad on, ja vaatasin nende pilte. Selgus, et kõik olid sel ajal 20-25. Nüüd on nad juba 27-32.

Mulle on meeldinud algusest peale laulja Amelia Alexandra Stone. Amelia on suht lühikest kasvu. Ta on 27 aastane, kõige noorim neist, kuid Amelia hääl on ...... VAPUSTAVALT HEA. Ma lihtsalt kuulan tema häält igal loos. Amelial on poiss, kihlatu. Tema nimi on Steve. Ameliast ja Stevest on suht palju pilte, kus nad on peol, kodus või hoopis kuskil looduses. Igatahes nad sobivad väga kokku.
Trummar Cloudia Helery Zommer on ainukene sellest bändist, kes on punaste juustega. Cloudial on kaks tütart, kes on kaksikud. Katherine ja Katie. Cloudia on ise lahutatud kaksikute isaga, kuna see mees, keda Cloudia esmapilgul nägi, polnud see sama mees. Mees peksis teda ja kui Cloudia sai aru, et ta on rase, jättis ta Georg'i maha. Ta kolis ära temast kaugele. Teise linna otsa. Muidu Cloudia on 28 ja mu sõbranna Elle arvab, et tal on üks uus peigmees. Intervjuudes on küsitud, kas tal on juba uus mees, kuid Cloudia on vaid naeratanud ja öelnud, et seda näitab aeg.
Kitarrist Victoria Mann on abielus juba kümme aastat. Victoria on sealt ka siis kõige vanem - 32. aastane. Victorial on ka kaks poega ja üks tütar, kes äsja sündis. Muidugi sel ajal siis kontserte ei tehtud, kui Victoria oli rase.
Amelial on ka vanem õde Melissa, kes on 29. Melissa meeldib mulle ka veidi, kuid Amelia rohkem. Melissast ma ei oska eriti midagi öelda, vaid seda, et ta on üksik. Kui mina oleks mees, siis jahiks teda elu lõpuni, ta on väga kena. Nagu tema õdegi. Melissa on sellest bändist kaasalaulja või midagi sellist. Melissa ja Amelia on koos väga nunnud ja eriti, kui nad videodes ja kontserditel end selgapidi vastu hõõruvad ja laulavad, see on .... super nunnu!
Ning selle bändi tantsija - Jennifer Susan Gedoon. Imelik perekonnanimi, ma tean. Jenniferil on väga pikad juuksed, mis on tal kontsertitel (ja ka mõndadel videodel) patsis. Tavalises hobusesabas, mis on nii kena. Ta on 29 aastane, nagu ka Melissa. Jennifer paindub väga hästi. Mul on kodus enda arvutis Lovely Dolls'i kaust ja siis seal sees omakorda kaust ning nende kaustade sees on neist pilte. Jenniferist on mul üsna vähe, kuid needki on väga ilusad.
Ma olen sellesse bändi väga kiindunud!
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Lovely Dolls Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lovely Dolls   Lovely Dolls Icon_minitime21/2/2013, 20:36

Esiteks ei lõpeta sa mitte ühtegi juttu.
Teiseks on kõik sinu jutud kuidagi pinnapealsed, ja ma SAAN!!! aru, et sa oled kõigest 11 ja puha, aga kui sa keskenduksid ainult ühele jutule, siis tuleks see palju parem. :)
Kolmandaks oli see osa natuke lühike ja lõppes imeliku koha peal. Ning sul oli palju kordusi nagu nt. bänd-bänd-bänd ja nunnud-nunnu. Very Happy
Laused olid ka kohati hakitud ja lühikesed, natuke rohkem seotust võiks olla.

Et siis keep trying ja paranda oma vigu. Very Happy
Tagasi üles Go down
 
Lovely Dolls
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» The Lovely Bones/Minu armsad luud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: