MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Becca Fitzpatrick "Salajane"

Go down 
+2
Cilen
Kkohuke
6 posters
AutorTeade
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime19/2/2013, 18:57

Et kes siis on seda lugenud ja mis arvate?
Mul endal on see praegu pooleli, seega ei oska midagi suurt öelda. Praegu mulle veel igatahes meeldib, mõnes kohas saab ka natuke naerda :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime19/2/2013, 19:20

Olen kaht esimest lugenud, kavas ka kolmas läbi lugeda.
Ja kuigi ma eriti hästi ei mäleta, siis nii palju kui ma ikkagi mäletan, mulle meeldis. Eks kui kolmanda võtan ja seda loen, siis hakkab meenuma.

Üks asi, mis mul eriti eredalt meeles on, on see, et need raamatud tekitasid minus kanget kirjutamissoovi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime19/2/2013, 22:29

Lugesin neid raamatuid millalgi eelmise kooliaasta lõpus.
Olen lugenud kahte esimest osa, kolmas ootab raamaturiiulil - sünnipäevaks sain. Samuti nagu Cilen, ei mäleta ma väga seda tegevustikku jne, küll aga mäletan, et raamatud meeldisid mulle väga, esimene osa rohkem.
Mäletan, et naerda sai päris palju. Mõned kohad esimesest osast on siiani nii hästi meeles. Hetkel meenub see, kui oli bioloogia tund ja õpetaja pani ise paika, kes koos paaristööd tegid. Nora ja Patch olid paaris ning teemaks oli midagi seoses pulsi mõõtmisega. Nora ütles Patchile, et too roniks lauale (noh, nad pidid täiesti rahulikus olekus olema jne), aga noormees ütles, et tal pole südant vms. Lõpuks lamaski Nora laual ja kui Patch tüdruku kätt puudutas, hakkas too süda kiiremini lööma ja Patch siis umbes midagi, et kas ta kirjutab üles, et tema puudutuse peale tüdruku pulss tõuseb... Very Happy
Olgu, see kindlasti ei kõlanud praegu nii hästi kui raamatus, agajah... Very Happy See lõik on lihtsalt nii hästi meelde jäänud Very Happy

Oh, mis pikk kommentaar nüüd tuli. Ütlen lõppu midagi targemat siis ka - soovitan lugeda neid raamatuid! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime20/2/2013, 11:02

Mulle ka meeldivad... I love you Peakski neid jälle lugema.

EDIT: Ja mingi Ilusad Olendid tehti filmiks. Salajasest tuleks palju põnevam film bounce
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime20/2/2013, 11:18

Ma olen lugenud ainult esimest osa. Langenud inglite temaatika oli küll huvitav ja Patchi karakter lahe, aga piisavalt sügavat muljet, et järgmised osad ette võtta, see siiski mulle ei jätnud Very Happy Kes teab, äkki teen seda kunagi hiljem, kui rohkem aega ja huvi on.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime20/2/2013, 16:46

Audrey, facebookis oli mingi teema, et sellest tehakse film. Kopeerin siia ühe lõigu sealt:
LD Entertainment has optioned the movie rights to the series. They are currently working with a screenwriter on a script for the Hush, Hush movie. The hope is that production will begin late this year. As of now, we do not have any casting information to share. For those of you who have expressed an interest in auditioning... if/when the studio shares anything about auditions we will let you know here on Facebook, on Twitter and especially on www.BeccaFitzpatrick.com and www.FallenArchangel.com
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime20/2/2013, 17:28

Olen lugenud kaks esimest raamatud ja need mõlemad meeldisid mulle väääääga! Sain just teada, et kolmas osa on ka eesti keeles ilmunud ja olen üsna excited, sest I must have it.

Ja mis puutub filmi, siis.. Raudselt tahaks ma näha, kui see kunagi ilmuma peaks, aga ma olen üsna kindel, et see ei oleks pooltki nii lahe kui raamat. Sad (nagu enam-vähem kõikide raamat-filmidega on)
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime20/2/2013, 21:14

Ma ise olen nüüd esimese osa lõpetanud ja olen VAIMUSTUSES! see on niiiiii hea raamat lihtsalt. Tahaks ka et film tuleks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime21/2/2013, 13:48

Getzzzu, see on päris rõõmustav. Ei no ma hoian pöidlaid pihus siis. Kui asjad lähevad nii nagu need minna võiks, siis võiks Patchi ja Nora ossa kenad näitlejad valida. Kuskil vaatasin, et mõned soovivad Emmy Rossumit Norat mängima nagu... my ass. WHY?
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 19:06

Lugesin kolm osa läbi ja ma niiootan millal neljas osa (finale) eesti keelde tõlgitakse. Kuna see avaldati üldse 2012 oktoobris ss ma ei tea kui kaua võib tõlkimisega minna. Ma nii tahaks lugeda juba neljandat osa,.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 19:09

Oooi, kas kolmas osa on ka juba ära tõlgitud? :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 19:20

Jaaaaaaaa. Loodan ka, et selle varsti läbi saan lugeda. Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 19:27

Mina kaaaaaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 22:57

Ma tahan neljandat osa lugeda!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 23:18

Vist saab jah filmi kunagi vaadata kui hästi läheb- http://www.beccafitzpatrick.com/
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime2/3/2013, 23:30

Oh, see oleks nii lahe! Tahaksin täiega näha Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Becca Fitzpatrick "Salajane" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Becca Fitzpatrick "Salajane"   Becca Fitzpatrick "Salajane" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Becca Fitzpatrick "Salajane"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: