MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõppude lõpuks

Go down 
5 posters
AutorTeade
BeCool
Tasane



Female Postituste arv : 4
Age : 23
Asukoht : Tallinn

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime18/2/2013, 21:02

2.

Ärkasin hommikul vara, panin riidesse ja sõin hommikust pärast hommikusööki pesin hambaid ja hakkasin oma uutele sõpradele sõnumeid saatma. Pärast kui me olime omad jutud ära rääkinud panin kingad jalga ja miniseeliku selga. Läksin õue ja vaatasin ,et kas need poisid kes olid mind eelmine päev kiviga visanud on ikka seal teiselpool tänavat, aga neid ei olnud ja ma tundsin suurt kergendust.
Sain oma uute sõpradega kokku vana tamme all. Mulle meeldis oma uutest sõpradest ka üks poiss kelle nimi oli Mart. Tal oli juba tüdruk olemas aga ma ikka unistasin ,et ta kunagi ka mulle nii otsa vaataks nagu Elisalegi (Elisa=Tema tüdruksõber) .
Kui me olime kõik kokku saanud läksime kõigepealt mere äärde ja pidasime maha ühe korraliku vee-sõja, niiet peaaegu kõik olid läbimärjad, ainult Elisa ei olnud märg kuna tema ei võtnud vee-sõjast osa. Pärast vee-sõda läksime aga poodi, ja ma pean ütlema ,et poes oli meil kohe väga lõbus.

Ma jõudsin koju umbes kl. 23.30 ja ema oli minu peale väga pahane, kuna kell sai kohe ju 12 otsustasin parem magama jääda ja homme uuesti teistega rääkida. Unes nägin ma,et mina ja Mart käime ja , ss ta kallistas mind ja ütles: '' Ma ei lase sind lahti ennem kui sa üles ärkad! '', see oli mõnesmõttes ka päris hirmutav uni ,sest ka Elisa oli seal ja tema müüs mulle jäätist ... ja ise aina öeldes: '' Värske jäätis!!! Värske jäätis!!! Tulge ruttu või see sulab ära!!!, Värske jäätis tulge ja ostke!! '' aga järsku ärkasin ma üles ja, vaatasin kella, kl oli 12.30 ütlesin endale ,et nüüd on aeg üles tõusta ja emale öelda ,et ta süüa teeks. Läksin siis kööki ja lootsin ,et ema ja isa on seal, kuid neid ei olnud vaatasin kogu maja läbi kuid neid ikka ei olnud... vaatasin ka aiast, neid ei olnud seal...mõtlesin : ''Kus nad küll on ?'' hakkasin juba muretsema ja küsisin ka naabritelt kas memad ei ole mu vanemaid näinud. Nemad aga vastasid,et nemad ple mu vanemaid näinud, nüüd ma küll muretsesin...

Nii... Kriitikat? What a Face
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime18/2/2013, 21:14

Palun pane uued osad kõik samasse teemasse, mitte ära tee iga osa jaoks eraldi teemat.
Miks neil poes kohe nii väga lõbus oli? :O Mida nad seal sellist korda saatsid? Miks nad üldse ringi liikusid? Mida keegi mõtles, mida keegi nägi, mis neid ümbritses, mis oli selle osa eesmärk, kuhu see pidi jõudma, milleni viima, mida meile andma/seletama, kuidas loosse panust andma? Mis oli, lühidalt öeldes, selle mõte?

Ära kasuta lühendeid nagu "ple", on olemas normaalne sõna nagu "pole".
Vabanda, kui järsk olen. Viimasel ajal on kuidagi palju samalaadseid jutte tulnud, kus autorid kriitika peale haihtunud on. Loodan, et vähemalt sina viitsid kuulda võtta ja end parandada ja arendada.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime18/2/2013, 22:00

Nõustun *Nastikuga.
Ütleks veel midagi, aga *Nastik ütles kõik ära, nii et ei ütle rohkem.
See ka veel, et ära kaota lootust. Küll kunagi kirjutad sama hästi nagu mõned siin (nt: nasicc)
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime19/2/2013, 07:15

Läks sinna sinna sinna ja veel sinna ka ja siis olid vanemad kadunud. Telefonid on olemas?
Mingi pliks kolis kuskile ära ja siis nüüd armus ära ja the end.
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime22/2/2013, 09:12

Nõustu kõikide eelnevate arvamustega. Minu jaoks oli see jutt ka natukene igav ja ma ei saanud sellest aru, et kui ta ei leidnud isa ja ema siis kohe ta hakkab paanitsema. Suspect Äkki läksid poodi, ei peaks hakkama kohe paanitsema. Kuid ootan uut osa, et siis näha kas tuleb parem ja huvitavam Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõppude lõpuks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: