MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõppude lõpuks

Go down 
AutorTeade
BeCool
Tasane



Female Postituste arv : 4
Age : 23
Asukoht : Tallinn

Lõppude lõpuks  Empty
PostitaminePealkiri: Lõppude lõpuks    Lõppude lõpuks  Icon_minitime18/2/2013, 20:35

1.
Tere, minu nimi on Kadri ja ma olen tavaline tüdruks tavalisest perekonnast kuid... ühel päeval muutub mu elu.

Oli varajane hommik ja ema äratas mind varem kuna oli siiski ju päev mil me pidime kolima uude linna. Asjad oli kõik juba pakitud ja mul jäin nüüd üle vaid ennast riidesse panna ja korda sättida, siis võiski meie suur kolimine alata. Sõitsime ema, isa ja mina omas mugavas autos, aga kolimisauto sõitis teist teed mis oli lühem.
Kui olime oma uues kodus ennast sisse seadnud arvasin ,et ma peaksin siinse ümbrusega natuke tutvust tegema, nii ma ka tegin. Panin jalanõud jalga, kallistasin oma ema ja astusin toa uksest välja. Õues oli soe, päike paistis lnnud laulsid. Täiuslik koht kus elada, aga korraga lendas mulle mingi asi vastu pead. Kiljatasin kuna ma ei teadnud ,et see väike kivike mulle vastu pead lendab, või õigemini keegi oli selle väikese kiviga mulle vastu pead visanud ja nüüd nägin vaid kuidas teiselpool tänaval mingi poiste kamp mind jõllitas.See oli päris õudne aga ma ei teinud sellest väljagi vaid hoopis kõndisin reipal sammul edasi.
Poiste kamp isegi jälitas mind natuke aega, aga pärast nad vist väsisid ära ja läksid oma teed, mina aga ikka kõndisin edasi ja vaatasin kuidas väikesed lapsed mind vaatavad nagu mingit kummitust, neil olid isegi silmad suureks ajatud ,et mind paremini jõllitada.
Olin jõudnud ühele ilusale platsile. Seal oli suur tammepuu ja palju ilusaid lilli, mis lõhnasid väga hästi. Eemal oli ka mängu plats kus väikesed lapsed ehitasin liivalosse. Aga korraga märkasin ,et minu poole olid jooksmas suur kamp inimesi. Nad jooksid minu juurde ja hakkasid küsima kes ma olen ja kust ma pärit olen, mina selgitasin ,et olen Kadri ja olen pärit Tallinast ja ma just kolisin siia. Üks julgem tüdruk astus kohe teistest ette ja ütles: '' Ma võin sulle ümbrust näitada kui sa tahad. '' Loomulikult olin mina nõus ja mulle hakati näitama selle väikese küla kõige ilusaimaid kohti kus saab olla. Meil oli väga lõbus, ma poleks ealeski arvanud ,et ma saan juba esimesel päeval endale nii palju sõpru. ...

See osa tuli natuke lühike, järgmine osa tuleb pikem (ma arvan). :)
Tagasi üles Go down
 
Lõppude lõpuks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: