MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Soe süda

Go down 
2 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Soe süda   Soe süda Icon_minitime2/2/2013, 19:46

Pealkiri suht random, aga võite pakkuda ka juurde neid jne. Küll ma siis vaatan, milline sobib kõige paremini selle jutuga. :)
Enjoy!


1. osa

Kõndisin oma õega mööda tänavat. "Mitu kilti veel on?" küsisin ma ohates. Ma olin juba liialt väsinud ja bussist maha jääda polnud ka hea.
"Umbes kolm või neli kilomeetrit veel," vastas mu 2 aastat vanem õde Krystal. Ma ohkasin uuesti ja tundsin, kuidas mu jalad lihtsalt järele roomavad. Jäin seisma ja istusin bussipeatuse pingile. Ka Krystal jäi seisma ja vaatas mind. "Ma tean, et sa ei jõua, aga me peame enne kuute koju jõudma. Külalised saabuvad seitsme paiku ja me peame pesus käima ja ennast korda tegema." ütles ta ja tuli mu juurde. Ta võttis mul käest ja ma tõusin ohates püsti. Ma ei saa oma kallile õele vastu hakata, ta on selleks liiga hea. Kõndisin temaga kaasa - koju.

Kui lõpuks nägime oma maja katust hakkasime kiiremini kõndima, naeratus suul. "Tubli!" ütles Krystal ja patsutas mu pead.
Astudes tuppa tundsime mõnusat koogi hõngu ja ka soolase toidu lõhna.
"Tublid tüdrukud!" naeratas ema ja kallistas mind. Noogutasin ja kõndisin elutuppa. "Minge käige nüüd pesus ja tehke end korda. Tunni ja poole pärast jõuavad umbes külalised." rääkis ema köögis, ise askeldamas toitudega. Aga see on ju tore, et me jõudsime umbes poole kuueks koju. Saab kauem du¹¹i all olla. Naersin mõttes. "Krystal, ma lähen enne pessu!" hüüdsin ma talle mitte teadmata, kus tema ongi.
Läksin vannituppa, millel oli alles remont tehtud ja nüüd oli palju palju ilusam. Läksin peeglini ja vaatasin enda higist nägu. Ohkasin ja hakkasin endalt riideid kaapima.

Kuna Krystal koputas uksele ja karjus, et tahab ka nüüd du¹¹i alla minna, siis pidin ma seda lubama. Keerasin kraani kinni ja võtsin enda rätiku. Keerasin selle ümber ja astusin peegli juurde. Vaatasin enda puhast nägu ja naeratasin. Pesin kiirelt hambad puhtaks ja astusin välja. Kõndisin kiirel sammul oma tuppa, kus ma olen koos oma õega. Emal ja isal on vedanud, et sellised kaks tütart on sündinud, kes ei karju üksteise peale ja nii edasi. Krystal naeratas mulle ja möödus minust. Kuulsin veel, et vannitoa uks läks kinni ja panin ka mina minu ja Krystali toa ukse kinni.

Kui ma olin selga saanud valge topi ja lühikesed mustad püksid, panin kapiuksed kinni ja vaatasin ennast peeglist. Otsutasin ühe ilusa krunni teha. Krystal oli ka nüüd juba pesus käinud ja tegi soengut. Ma ei saa kunagi aru, kuidas ta saab nii ruttu pesus käia, riided selga panna ja soengu teha. Ma vaatasin Krystalit, kellel olid lahtised lokkis juuksed ja seljas oli tal põlvedeni heleroosa kleit. Krystalile meeldivad minu juuksed ja minule meeldivad tema juuksed. Kuigi mul on kuldsed ja temal on tumepruunid, ikka ma kadetsen tema juukseid.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soe süda   Soe süda Icon_minitime2/2/2013, 20:19

Selle peategelase õe nimi on minu omaga väga sarnane. Very Happy
Ma ei tea, miks, aga kogu aeg oli mul selline tunne, et kohe- kohe juhtub midagi ootamatut. Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soe süda   Soe süda Icon_minitime2/2/2013, 22:16

Aam, mdea. Ma pole mingit sinu juttu vist lugenud (ära nüüd kurvasta). Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soe süda   Soe süda Icon_minitime2/2/2013, 22:43

Ei, ma mõtlesin, et minu nimega väga sarnane. :)
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soe süda   Soe süda Icon_minitime2/2/2013, 22:44

Oh, päriselt? O_O
Vaat, kuidas näppas siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soe süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soe süda   Soe süda Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soe süda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: