MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kevin

Go down 
4 posters
AutorTeade
Miizhu
Tasane



Female Postituste arv : 2

Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Kevin   Kevin Icon_minitime27/1/2013, 23:35

Kuna see on alles minu esimene jutt ja ma olen siin lehel alles uus siis palun ärge olge väga kurjad samas soovin saada ka nõu mida teha teisiti jne.

Ma mäletan täpselt, meil oli koolis õpetajate päev pärast mida meeldisin ma ühele poisile.
Minu mäletamist mööda oli meil Inimese õpetuse tund. Poisid niisama lollitasid raadioga ja kui ma ei eksi siis tuli raadiost Artjom Savitski "Sinu juurde tagasi" Ma istusin oma lauataga ja vaatasin poisse kui järsku avastastasin et ma vaatan otsa Keviniga. Midagi juhtus selles pilgus, sest see oli üllatamata ilus ja pikk, mu süda hakkas kiiresti puperdama. Pärast seda pilku veetis Kevin peaaegu terve päeva minu läheduses. Peale kooli läksin arvutisse ja Kevin oli ka Facebookis. Ta hakkas minuga nii armsalt rääkima. Rääkisime niisama et mis teed jne. Kuid siis ta ütles midagi mis ajas mind segadusse, kuid samas ma olin selleks valmis ma teadsin kuidagi, et midagi sellist võib juhtuda. Kevin ütles , Ma armastan sind sa tead et ma armastan palun anna mulle võimalus.
See oli isegi liiga ilusti üteldud poisi poolt keda pole ma iial nii õrnana näinud... Ja ma andsin talle võimaluse. Olgu igaks juhuks ära mainitud, et ma ikka veel temaga koos.
Järgmistel päevadel kutsus Kevin mind välja, olime koos päris mitu tundi, kuid minule tundusid need tunnis ainult minutitena. Mul oli külm ma ütlesin Kevinile et ma lähen koju, aga sellepeale ta ütles ainult, :’’Kuid sul külm on siis ma annan sulle enda jope.’’ Muidugi ma ei võtnud tema jopet ära. Ja Kevin ütles, Ära mine ära oleme veel koos. See oli ka nii armsalt hell hetk.
Koolis mõned teavad mõned mitte, ma isegi ei tea siiamaani kes teab ja kes mitte, kuna keegi lihtsalt ei räägi sellest ja me pole Keviniga koolis ka ninapidi koos. Saadame teineteisele vaid mõned armsad pilgud. Kui ta mind vaatab siis jõuab minuni nii armas kaitsev pilk see on nii hea tunne.
Hiljuti käisin ma väljas seal oli Karina, Kerli, Raina, Kevin ja mina. Me jõime natukene ja ma usun, et Kevin käis ainult sellepärast meiega et vaadata ega ma pahandust ei tee, ilusti koju jõuaksin ja liiga täis ei jooks. Me kõndisime kõrvuti ja ta ütles tegelikult järgi mõteldes seda päris tõsiselt. kuigi siis ma võtsin seda naljaga, Ma keelan sul joomise ja suitsetamise ning rainaga suhtlemise kui ta sulle halvasti mõjuma hakkab. See oli liigagi armas et tõsi olla kuid sellel hetkel hakkasin ma naerma ja ütlesin, ah mida sa ikka muretsed. Kahekesi me eriti olla e saand kuna Raina oli ka minu ja Kevini juures. Teised olid poes alkot ostmas.
Siis mõni päev hiljem olime jälle väljas, mina Raina ja Kevin. Me kõndisime poe juurde seal oli kraav, Kevin hakkas mind ja Rainat kraavi lükkama ta lükkaski, aga aitas püsti. Ma tahtsin teda ka lükata, aga siis kukkusime koos.

Raina juures oli väike jooming seal olime, mina, Raina ja Kadi (kes ei joonud). Raina oli üsna purjus ja hakkas rääkima. Ma ei saa aru kuidas sina nii paljudele poistele meeldid (luges päris paljude poiste nimed) ma ei saa lihtsalt aru. Ma ei meeldi nii paljudele poistele õigupoolest ei meeldi ma eriti kellegile. Järgmine hetk ütles ta mida mis tegi mulle kohutavalt haiget ja ma hakkasin nutma. Raina ütles, et Mulle on koguaeg Kevin meeldinud ja meeldib siiani. See oli lihtsalt liiga valus ja ma hakkasingi nutma, vaene Kadi kes üritas meid rahustada ja lohutada. Ma mäletan seda, me läksime välja tobile ja vetsu. Ma ütlesin kadile, Ma ei taha teda kaotada tõesti ei taha ning nutsin jälle. Raina oli sellel ajal vetsus. Kadi lohutas mind ja ütles et sa ei jäägi tast ilma usu mind. See tegi mu olemise natukene paremaks aga mitte eriti... Juba teadmine sellest, et Rainale meeldib Kevin tegi kohutavalt haiget. Praegu teen ma näo, et see ei sega mind ja mul pole isegi meeles, aga see on mul peaaegu koguaeg meeles. Ma ei anna Kevinit Rainale ükskõik kellele teisele aga mitte temale.


Viimati muutis seda Miizhu (29/1/2013, 23:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin   Kevin Icon_minitime27/1/2013, 23:44

Esiteks : kirjavead häirivad Very Happy võiksid üle vaadata ja parandada
Teiseks : see koht : Ja Kevin ütles, Ära mine ära oleme veel koos. peaks olema
- Ja Kevin ütles, et ära mine ära, oleme veel koos.
Või siis
- Ja Kevin ütles :"Ära mine ära, oleme veel koos."
Ning seda "ja"-d poleks ka ette vaja :)
Kolmandaks : kas see jätkub ? Sa postitasid selle järjejuttude teema alla, aga kirjas on "LÕPP". Selljuhul peaks see olema lühijuttude all.
Aga, et jah - edaspidi kirjutades võiksid jutu pärast üle vaadata ja kirjavigu parandada. Samuti võiks natuke rohkem kirjeldada :) muidu oli täitsa normaalne Very Happy
Tagasi üles Go down
Miizhu
Tasane



Female Postituste arv : 2

Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin   Kevin Icon_minitime28/1/2013, 14:23

Jah. Ma tean et natukene palju kirjavigu tuli, aga natukene hilja avastasin. Järgmine kord olen targem :) Tänan nõuannete eest.
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin   Kevin Icon_minitime28/1/2013, 15:27

Ma ei hakkanudki lugema, kuna oli nii palju kirjavigu. Raske oli lugeda.
Ma tean, et mul on ka endal, aga jamh.
Ja nagu Kkohuke kirjutas, et kui see lõppes ära siis peaks see olema ju lühijuttude all. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin   Kevin Icon_minitime28/1/2013, 18:41

Olgu! Ma kardan, et selle jupikese mõte ei jõudnud mulle kohale. Olenemata sellest, et see oli üks pisike jupp teksti, lugesin ma seda sama kaua nagu mõne ülipika järejutu osa, sest tekst oli nii ebaselge, vigane ja seetõttu peaaegu loetamatu. Ma täiesti mõistan kui inimestel tekivad grammatika vead kas siis kogemata või teadmatusest jne, sest ka mina ei kirjuta grammatiliselt päris korrektselt, aga nii vigane tekst on ju üsna andestamatu. Mul pole õrna aimugi kui vana sa olla võid, aga kuna oskad lugeda ja kirjutada, siis peaksid ka eesti keelest nii mõndagi teadma. Näiteks kasvõi seda, et inimeste nimed kirjutatakse suure algustähega. Ja ma täitsa mõistan kui komad on puudu mõnest kohast, aga mulle kohati jäi mulje, et sina ei kasuta neid peaaegu üldse, sest kõik laused jooksid ühes jorus või siis olid mõtetult hakitud. Ning milleni ma tegelikult jõuda tahan on selle teksti mõte. Mis selle taga üldse olema peaks? Või mida sa lugejani tuua tahad? Antud hetkel jäi mulle mulje nagu ma loeksin kellegi päevakava. Näiteks: Tõusin hommikul kella seitsmest, läksin pesema ja seejärel liikusin koolimajja. Seal kohtasin oma sõbrannat ja siis me läksime koos tundni...jne. Umbes minigi sellise asjana tundus mulle sinu kirjutatud jupike. Ja tõesti see LÕPP seal lõpus on segadust tekitav. Mida see tähendama peaks? Kas jutu lõppu? Osa lõppu? Või lihtsalt mingit sõna, mis peaks väljendama jutustaja mõtteid vms? Igaljuhul arenguruumi on ja minu soe soovitus sulle oleks, et sa mõtleksid veidi ka lauseehituse peale, sest sinu sõnade järjekord on veider ja see on ka üks põhjus, miks tekst nii raskelt mõistetav on. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kevin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin   Kevin Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kevin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: