MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Reisimas Prantsusmaal

Go down 
5 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime9/12/2012, 11:14

Tuli jälle mõte, kuna nägin sellist unes. No tegelt sarnast. Very Happy
Loodan, et lugejaid on. :)
Kriitikat ka siis plz.

Reisimas Prantsusmaale
1. osa

Ma ei tea, kaua me juba sõitnud olime, kuid varsti ütles makk, et peate panema turvavöö kinni, kuna lennuk maandub. Ma pigistasin silmad kinni, kuna ma kartsin väga lennukiga sõita ja, et ma ei hakkaks kiljuma, vot siis oleks mul mark täis.
"Kullake, me maandusime!" raputas ema mind ja avasin silmad, vaatasin välja, siin oli super ilus. Ma tõusin koos isa ja emaga püsti ning kõndisime siis lennukist välja. Naeratasin, kui jõudsime ilusasse majja, kõndisimegi sealt läbi, kuni jõudsime ukse juurde, avasin selle ja oh, kui soe, mõtlesin ma.
"Anna dressikas, sellega hakkab sul palav," ütles ema ja ma andsin talle oma dressika, seejärel vaatasin ma, kuidas ta selle oma käekotti toppis.
"Tulge!" ütles siis isa ja tegi käega märguande, et me talle järgeksime. Varsti me jõudsime musta, ilusa, läikiva auto juurde ja ma oleks peaaegu et minestanud.
"Isa, sa ostsid auto!" ütlesin ma ja kallistasin isa, ka ema oli rõõmus.
"Ja maja ka, et me ei pea hotellis ööbima," lisas ta veel ja istus siis autosse. Ka mina lipsasin autosse, kus oli nii palav, et isa pani auto ventilaatori sisse. Nojah, auto seisis ju täpselt päikese all.
Isa läks jälle välja ning pani kotid pagasnikusse, seejärel läks ta ema poolsele autoukse juurde ja avas selle, nagu d¾entelmen. Ema naeratas ja istus sisse.
"Noh, kuidas siis see Prantsusmaa tundub?" küsis ema ja vaatas taha, kus mina istusin.
"Vä-ä-ä-ga ilus!" pikendasin ma seda sõna meelega, et ema saaks aru, et ma ei ole pettunud, siia tulekust. Ja tegelikult pole ka.

Varsti jõudsime ühe helekollase maja juurde, arvatavasti see oligi meie maja. Ma võtsin oma väikse koti ning läksin sisse, tegin ukse lukust lahti ja läksin sisse, ning ma pidin jällegi minestama.
Meie kodu oli suur ja väga ilus. Esik oli heledates toonides ja lilled seinal. Elutuba oli aga helekollases toonis, nagu väljast, meie maja. Elutoast läheb ka puust trepp, kust siis saab minna teisele korrusele.


Viimati muutis seda Arbuus10 (10/12/2012, 17:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime9/12/2012, 12:29

See "tuule värk" peaks olema kas auto soojapuhur või auto ventilaator. Very Happy
baga¹nik - pagasnik*
¾entelmenn - d¾entelmen*

Kas nad läksid niisama reisima ja ostsid selle tarbeks auto ja maja? Very Happy Sellisel juhul oleks muidugi loogilisem, kui nad rentisid need või miskit, aga noh.. eks iga ühel oma.. Very Happy

Muidu lase aga edasi, kui ma juba esimese osa läbi lugesin, siis tahaksin ilmselt järgnevaid ka näha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime9/12/2012, 13:19

Mina ootan samuti uut osa.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime9/12/2012, 14:39

Tekkis sama küsimus selle auto ja maja ostmisega Very Happy Kuidagi väga sürr.
Aga ootaksin ka uut, tahaks näha, mis saama hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime10/12/2012, 17:15

Keku - Aitäh, ma parandan kohe ära. Mul lihtsalt ei tulnud see tuule värk meelde Very Happy
Ei, nad ikka ostsid ja nad ei läinud niisama reisima, vaid isal mingi töövärk oli seal ja siis nad lendasid kõik sinna ja isa ei tahtnud, et ema ja tütar maha jääksid, niiet tõi nemadki kaasa :)
Tore.

Merlin. - Väga tore :)

*Nastik. - Laughing Ega nad võibolla jäävad sinna elama ka, keegi ei tea veel ju Very Happy (Isegi mina mitte Very Happy)
Väääga tore. :)
Tagasi üles Go down
Ananass
Kojamees
Ananass


Female Postituste arv : 36

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime16/12/2012, 10:35

Algus oli segane.. minu jaoks. Aga ootan samuti uut osa.
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime22/12/2012, 14:16

Ananass - Ma ei oskagi väga alustada uusi osi, ega uue jutu esimest poolt vms. Väga tore. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Reisimas Prantsusmaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimas Prantsusmaal   Reisimas Prantsusmaal Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Reisimas Prantsusmaal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: