MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tüdrukutebänd Koreas

Go down 
4 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime6/12/2012, 20:34

Ütlen siis ära, et see on korea bänd. Võite pealkirja pakkuda ka.
Nende bändi kuulates, tuli siis mulle selline mõte. Very Happy

Taeyeon

Ärkasin kiiruga, kuna pidime täna minema meie bändiga esinema kell 16.00. Aga enne seda, otsustas Tiffany minna meie kõigiga kohvikusse. Juttu ajada ja mida veel. Panin ruttu hommikumantli selga ja peaaegu jooksin vannituppa. Aga vannitoa ukse ees ma kukkusin, kuna seal oli märg. Kurat, see veel puudus! mõtlesin ma, ning pomisedes jõudsingi varsti vannituppa. Võtsin ka kapi ääre pealt kammi ja hakkasin kammima. Seejärel panin juuksed hobusesabasse ja vaatasin peeglisse. Minu kuldsed juuksed olid nii siledad ja pehmed. Pesin siis hambad ära ja panin raadio tööle. Raadiost tuli just meie bändi üks laul. Nimeks Flower Power. Naeratasin endamisi ja läksin siis du¹¹i alla.

Läksin vaikselt, proovides enam mitte kukkuda, alla. Mu õde tegi just meile mõlemile pannkooke. Istusin laua taha ja samal ajal mu õde serveeriski pannkooke.
"Moosiga, meega või ilma?" küsis mu õde Haeyeon. Ta on minust 2 aastat noorem, ehk siis ta on 17.
"Em... ma arvan, et moosiga. Kõrvale paluks kakaod!" naersin ma. Haeyeon tõigi, ma naeratasin ja ta istus ka laua taha. Sama söök, mis mulgi, vaid tal meega pannkook. See on tore, et me saame hakkama. Ilma emata ja isata...

Siis, kui söödud sai, vaatasin kella ja pidin peaaegu minestama. Poole minuti pärast pean kohvikus olema. Kas ma tõesti sõin nii kaua? mõtlesin ma, aga siis juba tormasingi ma üles. Kahe minuti pärast olin ma juba valmis. Ma olin eile õhtul lihtsalt riided valmis pannud, et täna siis hästi selga panna, mitte otsima hakkama. Ma panin oma kõrged kontsad jalga ja läksin alla, lootes, et Hae on seal.

"Hae!" hüüdsin ma nii, et maja kajas.
"Jaaaa!" ütles ta oma toast välja tulles. "Mul oli muusika kõvasti, sorry." ütles ta.
"Kas ma sobin nii minna?" küsisin ma siis. Ta vaatas mind pealaest jalatallani ja lausus siis oma arvamuse: "Väga hea, aga juuksed peaksid pigem nii olema!" siis tuli ta minu juurde ja pani juuksed ilusasti.
"Okei, ma lähen. Tsau!" ütlesin ma ja läksin alla. Hae veel lehvitas ka aknast.

Istusin autosse ja käivitasin mootori. Vaatasin kella ja kell näitas 12.23. Õnneks oli see minu kodust vaid paari kilomeetri kaugusel.


Viimati muutis seda Arbuus10 (15/12/2012, 14:01). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime6/12/2012, 21:58

See osa tuli vist igav. Sorry, aga ma loodan, et varsti läheb põnevamaks. Wink

Jessica

Issand, miks selline liiklus peab olema! kirusin ma teed, kus ma praegu sõitsin. "Ma jään ju nii hiljaks!" ütlesin siis ma endale. Varsti aga hakkasid autod sõitma ja ma sõitsin oma teed edasi. Ise ohates.
Varsti jõudis Taeyeon ja Hyoyeon. Naeratasin neilegi.
"Liiklus oli rõve!" ütles Taeyeon ja ma noogutasin. Tiffany ja Yoona naersid.
"Meil õnneks polnud," ütles Yoona siis.
Seejärel, kui ma hakkasin midagi ütlema, tulid Yuri, SeoHyun, Sooyoung ja Sunny. Oligi kõik kohal!
"Huh, ma ei leidnud seda lauda üles" ütles Yuri naerdes.

Asi oli selles, et Tiffany otsustas meile siin kohvikus eraldi toa reserveerida. Tegelt ongi parem, muidu kõik fännid tulevad ja ei saagi süüa ega oma asju ajada.

"Nii, kuna me kõik oleme kohal, siis tellime söögi ja joogid ära!" ütles Tiffany ja jagas kõikidele raamatud, kus olid söögid sees. Ma võtsin vastu ja naeratasin. Vaatasin esimest lehte ja leidsin oma lemmiksöögi üles.

Varsti olid kõik oma söögi leidnud ja söök oli ka meie ees. Tore oli olla jälle koos. Yuri käis ju Prantsusmaal. Ta nii pruun. Kadestasin isegi teda.


Viimati muutis seda Arbuus10 (15/12/2012, 14:03). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime7/12/2012, 15:44

Miks sa nii väikese tekstiga kirjutad? Jutt tundub põnev, aga minu meelest kasutasid sa vahepeal ebavajalikke sõnu. Ja osad on natuke liiga lühikesed.
Ma huvi pärast küsin, mis selle bändi nimi on? Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime7/12/2012, 19:30

MyMystery - Mina ei tea. Mulle meeldib see kiri Very Happy
Girls' Generation või siis SNSD. :)
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime7/12/2012, 22:25

Sunny

Ärkasin, kui kell tirises. Mul jalge peal oli täna kindlasti Doffy maganud, kuna ma ei saanud peaaegu jalalabasid liigutada. Sundisin end üles ja panin hommikumantli selga. Siis kõndisin vannituppa, et end valmis seada.

Tulin vannitoast välja, tumepruunikad retuusid jalas ja valge top seljas. Seejärel läksin alla ja tundsin muna lõhna. Ei tea, kes seda tegi. Läksin viskasin end sörakile diivanile pikali ja nautisin seda hõngu.
"No hei, lõpuks sa ka üleval!" ütles Dong. "Tule sööma!" Seejärel kinkis ta mulle ühe väikese musi, mu suule.

Läksin kööki ja pidin peaaegu et minestama. Laud oli kaetud, nagu ei oleks hommikusöök, vaid nagu oleks ... õhtusöök. See oli nii ilus. Laua peal oli punane lauakate ja selle peal vaas, mille sees olid punased nelgid. Ma jumaldasin neid lilli!
Ma istusin siis lummatult laua taha ja ütlesin siis Dong'le, kui temagi kööki tuli: "S-see on i- i - imeline!"
Seejärel tegi ta mulle laubale musi.
"Sinu jaoks, kullake!" naeratas ta. Siis serveeris ta mulle muna ja salatit.

"Mmmm," ütlesin ma, kui esimest ampsu võtsin. See oli nii hea! Ma just minut aega mõtlesin, et kas jõuan süüa, või mitte, aga näed, Dong oli ise mulle süüa teinud.
"Tead, täna meil kell neli esinemine, tuled ka ju!" ütlesin, kui temagi laua taha ilmus. "Noh, ma loodan, et sa pole ära unustanud," naersin ma siis ja võtsin lonksu piimast.
"Muidugi tulen!" ütles ta ja võttis järgmise ampsu. Ja nii me siis sõimegi vaikides, kuni mul kõht sai täis ja taldrik oli tühi, viisin need kraanikaussi ja läksin üles. Üleval tervitas mind Doffy. Tegin talle mitu paid ja mitu musi, siis aga läksin oma tuppa, et veidike puhata veel.


Viimati muutis seda Arbuus10 (8/12/2012, 12:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime8/12/2012, 11:04

Ma arvasingi, et see bänd on Girls Generation Very Happy

Tüdrukutebänd on üks sõna. Kui sa jätad pealkirja alles "tüdrukute bänd", siis see jätab mulje, nagu oleksid tüdrukud selle bändi omanikud - võrdle "kasside kontsert" ja "kassikontsert" - , aga selle jutu puhul on tegemist ühega paljudest Korea bändidest, mille kõik liikmed on tüdrukud Wink

Esimeses kolm osa võiksid minu arvates vabalt sissejuhatusse kuuluda, kuna nendes ei toimu midagi erilist ja neid lugedes tundub, nagu poleks lugu veel pihta hakanudki. Loodetavasti hakkab sündmustik peagi arenema. Osad võiksid tõepoolest pikemad olla, nagu ka MyMystery ütles, sest pikkadesse osadesse saab palju paremini sisse elada.

Teise peatüki kolmas rida on poolik, sellel puudub algus.

Jõudu sulle edasiste osade kirjutamisel!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime8/12/2012, 12:27

Prince Kirameki - Haha Very Happy
Ahah, ma muudan siis ära.
Oh, ups. Mina ei tea, kuidas see juhtus. :O
Aga aitäh! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime13/12/2012, 22:05

Palun ära kasuta lollakaid fonte ja fondisuurusi. Meeldib sulle või mitte, seda on raske lugeda ja omaloomingu lugemine võiks olla kõike muud kui raske.

Grammatikavigade kallale ma praegu ei lähe. Ehk hiljem.
Tagasi üles Go down
Ananass
Kojamees
Ananass


Female Postituste arv : 36

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime16/12/2012, 10:44

Ootan ka uut osa.
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime22/12/2012, 14:15

Takuya Kenzo - Okei, ma enam siis ei kirjuta sellise fondiga.

Ananass - Tore, et ootad. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tüdrukutebänd Koreas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tüdrukutebänd Koreas   Tüdrukutebänd Koreas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tüdrukutebänd Koreas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: