MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kui aega saaks peatada... (1/...)

Go down 
3 posters
AutorTeade
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Kui aega saaks peatada... (1/...) Empty
PostitaminePealkiri: Kui aega saaks peatada... (1/...)   Kui aega saaks peatada... (1/...) Icon_minitime30/11/2012, 20:09

See on siis selline sissejuhatav esimene osa ja peabki nii lühike olema.

1.Peatükk - "Kullake, palun!"

Kui keegi oleks Liisi Mäetulele öelnud, et temaga saab kõik korda, poleks ta seda uskunud. Seda tõestasid armid 16-aastase tüdruku käsivarrel ning pisarad, mis hetkel mööda neiu kahvatut nägu alla voolasid.

Ta oli kaotanud enda jaoks ühe tähtsa inimese. Oma ainsa hoolitseja. Vanaema. Liisile meenusid soojad, kortsus käed, millega memm kindaid ja sokke kudus. Harva ka mütsi. Meenus ta tasane ja pehme hääl, mis alati ütles Liisile, et ta on kodus. Meenusid ka need hellad sõnad ja tundeavaldused, mida vanaema Liisile alati ütles. Enamasti käisid need tütarlapse kadunud vanemate kohta.

Liisi peitis oma pea patja, mis tegelikult juba läbimärg oli. Ta lasi pisarad valla ning nuuksus endamisi, laskmata end häirida sellest ühest pilgust, mis teda ainiti jälgis. Pilk oli must, sünge. Noormehe pikk mantel andis teada, et tegu pole lihtsalt tavalise noormehega, vaid isikuga, kes võttis elu tõsiselt.
Nooruki näol polnud ainsatki varju muigest või naeratusest. Ta oli nagu vari, mida ümbritses tugev kaitsekilp, mis hoidis tema ja rõõmu vahel vahet.

Ta koputas neiu õlale ning hetkeks tundus nagu poleks noorik seda isegi tundnud.
„Ma ju tean, et sa tead, et ma olen siin,“ kostus madal mehehääl.
„Ma tean, et sa tead. Aro, lase mul palun natuke olla,“ vastas tüdruk nuuksudes. Ta ei tahtnud seltsilist.
Aroks nimetatud noormees istus voodile ning asetas oma käe Liisi õlale, tunnetades vappumist, mis tüdruku nutmist tunnistas.

„Kullake, palun! Luba mul endaga olla, ma tahan sind aidata ja sa ju tead, et midagi peab muutuma. Sa tead ju, et sa võid alati minu juurde tulla,“ otsustas Aro vastata.
„Ma pean selle üle veel mõtlema,“ kõlas nutune tüdrukuhääl, andes teada, et tegelikult oleks ta sellega isegi nõus.
„Olgu,“ ütles ta veel vaikselt ning pani pea õrnalt poisi õlale.
Aro naeratas ning silitas tütarlapse valgeid kiharaid: „Tore!“
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kui aega saaks peatada... (1/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui aega saaks peatada... (1/...)   Kui aega saaks peatada... (1/...) Icon_minitime1/12/2012, 14:13

Algus on palju ootav Very Happy Ootan uut
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Kui aega saaks peatada... (1/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui aega saaks peatada... (1/...)   Kui aega saaks peatada... (1/...) Icon_minitime25/7/2014, 21:01

Algus kõlas küll hästi, aga nojah... Jälle lõputa
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui aega saaks peatada... (1/...) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui aega saaks peatada... (1/...)   Kui aega saaks peatada... (1/...) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kui aega saaks peatada... (1/...)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» aega vajaks...
» HHH 575, head aega
» Meil ei ole aega

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Bubblegumi looming-
Hüppa: