MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kättemaksukontor

Go down 
+10
kettz
Keku
Cilen
tuuli
Audrey
Mezilane
Naughty
*Nastik.
AliceInWonderland XD
Viinamari
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime23/7/2013, 15:34

Mina mingi räigelt ehmatasin kui see elisabet marioni kinni võttis, või oli see häidi?

Igatahes lemmikosa on see pommimees, see oli vist esimeses hooajas, suht fun oli, kujutage ette: sööte võileiba võileib lendab õhku. Tõeliselt fun ikka.

Mu lemmiktegelane on muidu frida, meil mõlemal on prillid ja ta on selline lahe tüüp.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime23/7/2013, 17:14

Täielik lastesaade Very Happy Mu pisike 3-aastane tädipojatütar vaatab seda (tädipoja teine tütar, 10-aastane, loobus vaatamisest) ja ma ei tea mitte ühtegi täiskasvanut, kes seda vaataks. Nii palju kui ma olen sunnitud seda kuulama/vaatama (kui mõni laps seda vaatab) on see ikka jube lapsik sari.
Ja suht naljakas on, kui palju TV3 seda kordab, ega vist muuga vaatajanumbreid ei kogugi...
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime23/7/2013, 17:35

feil, mul pool sugulastest ja tuttavatest vaatab seda, nii täiskasvanud kui ka alla 16.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime23/7/2013, 17:39

Vaatasin seni, kuni Maango ja Tuvi välja läksid ja nüüd olen ainult siis vaadanud, kui keegi teine on seda vaatama sattunud.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime24/7/2013, 08:02

Ma ei vaata seda aga mu vanaema on vaataja Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime24/7/2013, 15:32

LOL minu kasuvanaema ei kasuta arvutitki või vähemalt ei kasuta ta seda igapäevaselt, vaevalt et ta siis tv3-lt kättekat vaatab

igatahes mu üleeelmises klassis ja eelmises klassis olid kõik kätteka fännid
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime24/7/2013, 16:28

Kes midagi arvutist rääkis?
Mu vanaema vaatab seda telekast mitte arvutist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kättemaksukontor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kättemaksukontor
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: