MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kättemaksukontor

Go down 
+10
kettz
Keku
Cilen
tuuli
Audrey
Mezilane
Naughty
*Nastik.
AliceInWonderland XD
Viinamari
14 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 21:48

Kes on nende fänn?
Kuidas need saated meeldivad?
Kuidas oli parem, kas siis kui oli Gerth ja Kaspar või praegu, nagu Häidi, Marion ja Frida? Very Happy

Ma olen nende hull fänn ja meeldib mõlemat pidi. Kuigi rohkem ikka siis kui olid Gerth ja Kaspar. Nalja sai Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 21:57

Hoh, minu teema...
Kõigepealt olin ma suur Kelgukoerte fänn. Siis vahetusid näitlejad välja, ja ma hakkasin kättemaksukontorit vaatama. Nii ma nüüd vaatangi koguaeg kättemaksukontorit. Very Happy

Ka mulle meeldib mõlemat pidi. Alguses, kui ma lugesin, et Gethi ja Kasparit enam pole, mõtlesin ma, et see sari pöörab ka halvaks ära, aga nagu näha on see ikka naljakas. Very Happy Kuna Häidi tuli juurte.
Lemmiktegelane on Häidi.

Ning nagu selgus olen ma suur fänn. Razz


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (23/8/2012, 21:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 21:58

Häidi pole üldse eriti mingeid emotsioone jätnud. Gerth ja Kaspar oleksid kindlasti pidanud jääma, palju huvitavam oli Very Happy

Üldiselt vahel vaatan ja meeldib, aga mingiks fänniks end küll nimetada ei saa Very Happy Marion on minu arvates kõige parem kuju sealt, Adamson oskab nii hästi mängida Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 21:59

Maitse asi. Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 22:01

Ikka Very Happy Tegelikult kirjutasin kommentaari sinuga samaaegselt, nii et ei pannud tähele, et sinu lemmiktegelane Häidi on Very Happy Ei mõelnud sellega offendida vms Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime23/8/2012, 23:06

Mulle meeldib ka, kuigi jah, pean ka tunnistama, et mingi fänn pole. Tegelikult olin fänn, aga olin Gerdi ja Kaspari fänn. Mulle meeldib Frida, kuigi tema pole ka enam nii hea kui varem oli. Häidi ei meeldi üldse. Lihtsalt ei meeldi tema kohalolu selles üldse. Kuidagi häiriv tegelane, minu meelest. Maarjon ka ei meeldi eriti, kuigi ta on rohkem talutavam kui Häidi. Adamson kipub minu meelest vahel üle mängima ja see mulle tema juures ei meeldigi.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 08:48

KMK da best! Nii pea kui keegi mainib KMKd lähen ma segaseks ja nagu Alice'gi olin minagi alguses Kelgukoerte fänn nüüd aga peab mainima, et mulle meeldib mõlemat pidi ja mõlemat pidi saab nalja.

Lemmiktegelased ongi Kättemaksukontori kolmik. Vahest ma mõtlen, et kuidas küll need naljad tulevad.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 09:42

Mina jälle ei saa aru, mida selles sarjas leitakse. Mulle ei meeldi.
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 18:42

Marion* Very Happy
Okei, tegelt tore, et paljudele meeldib. :)
Mu klassiõed ja vbla mõned klassivennad ka vaatavad Very Happy
Ma olen nende fänn, nagu ma ennist ütlesin Very Happy
Tagasi üles Go down
tuuli
Tasane
tuuli


Female Postituste arv : 4

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 18:50

Ise-enesest meeldib mulle isegi see. Tore, vahel ka naljakas. Kuid mõned asjad on tõesti natukene ebaloogilised, kasvõi võtta see, et esimestel hooaegadel rääkis Marion koguaeg, et tal on Manolod kappis jms. Ütleme nii, et ma pole näinud mitte ühegi osa jooksul teda kandmas midagi, mis viitaks sellele, et ta on suur fashionista. Pigem just maitsetuse maaletooja.
Siis sellest Vegase osast jäi meelde (kui nad saabusid Tallinnasse) et Marionil oli "väike" pohmakas. Kuid Vegasest Tallinnasse lendab ikka päris-päris-päris mitu tundi, selle aja jooksul peaks ju pohmakas veidike taanduma. Pluss lennukite peal müüdav alkohol ei tekita nii suurt pohmakat (kui sellest üldse on võimalik saada midagi täiskasvanul inimesel).
Tjah, muidu täitsa vaadatav sari. Oleneb muidugi tujust.


Viimati muutis seda tuuli (24/8/2012, 18:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 18:52

Olen vaadanud aga ei kilju selle peale
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 19:50

Maitse asi. Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime24/8/2012, 19:56

Mulle väga meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime27/8/2012, 12:24

Mulle ka täitsa meeldib see. Üks parimaid Eesti krimisarju, peaks ütlema. Kuigi tunnistan, et see viimane hooaeg jäi mul üsnagi nägemata. Ja praegu loomulikult ei viitsi ka pühapäeviti neid kordusi vaadata.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime27/8/2012, 13:13

Ma vaatan vahest Tv3Play'st, kui mul igav on. Kuid seal hakib, ja see käib närvidele. Aga seal on kõik hooajad olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime27/8/2012, 13:34

Mina ka, ma mõtlesin, et ainult minu arvutis hakib, aga ikka teistel ka Very Happy ma tunnen ennast kohe palju paremini Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime30/8/2012, 13:28

Olen nende fänn Very Happy meeldivad, isegi väga Very Happy Janoh, mulle nagu meeldib mõlemat pidi. Võiks hoopis olla et nad kõik viiekesi oleksid sees Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime13/9/2012, 22:02

Tänane osa, oli jube ja ka lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime14/9/2012, 08:11

See libahunt oli nii fake.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime14/9/2012, 16:20

Megafake. Lihtsalt nagu karukostüümis inimene jookseks. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (23/7/2013, 19:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime14/9/2012, 17:20

See oligi kostüümis inimene, lisaks oli vahepeal näha neid vedrusi mille peal ta jooksis.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime14/9/2012, 17:23

Jap, ma tean, aga nad oleksid võinud selle... Maeitea... Põnevamaks teha vms.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime15/9/2012, 09:02

Ma hakkasin naerma, kui ma seda ''libahunti'' nägin.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime15/9/2012, 09:32

Ma muigasin, aga naerma hakkasin alles siis kui Häidi voolu sai.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime29/9/2012, 09:08

Oh, nüüd on teada, miks see pidi nii fake välja nägema. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kättemaksukontor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaksukontor   Kättemaksukontor Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kättemaksukontor
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: