MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Noelle Isabelle

Go down 
+5
*Nastik.
Audrey
Hippi
Viinamari
Lollipop
9 posters
AutorTeade
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime12/8/2012, 22:15

Ma kunagi kirjutasin muidu järjejutt aga sellest on juba oma pool aastat möödas. Aga needki olid alguses mu oma fantaasia. Hiljem kirjutasin fanfictione, millest pooled on väga poolikud kuna pole enam ideid. Need on kuskil teistses foorumites.
Ma siis nüüd üritan taas midagi kokku kirjutada. Ma pole sees väga hea ilmselt.
Kriitikat võib alati kirjutada, see peaks ju siiski kasu tooma. Very Happy
See jutt on täiesti mu enda väljamõeldis. Pole kuskil copitud. Very Happy
______________________

Noelle avas oma silmad ja vaatas siis oma telefonilt kella, see näitas 6.30. "Jälle," pomises ta ja sulges silmad. Ta oli juba 3 nädalat järjest sellel kella ajal üles ärkanud ja ta ise ka ei tea miks. Ta üritas siis edasi magada. Möödus tund ja isegi teine aga Elle ei maganud endiselt veel. Nüüd tegi ta oma silmad lahti ja tõusis voodist püsti. Ta kõndis oma vannitioa poole. Ta võttis ühe kiire külma du¹¹i, et korralikult äles ärkata. Talle meeldis end külma veega hommikuti pesta, see ajas ta kindlalt une ära. Peale pesus käiku pani ta omale rätiku ümber ja siis võttis fööni ning kuivatas veidi oma juukseid. Kui see tehtud siis pesi hambad ja läks oma tuppa tagasi. Seal kõndis ta oma kapi juurde ja avas selle siis. Ta võttis sealt ühed mustad retuusid, lilla tuunika ja ka siis musta värvi pesu. Ta pani need omale selga ja siis sulges oma kapi ukse. Ta tegi oma voodi ka korda ja läks alumisele korrusele.
"Isabelle, sa ka lõpuks üleval," ütles mu kaksikõde Isabella.
"Mhm," mõmisesin ma vaid õele vastu ja tegin omale paar võileiba.
Vanemad olid meil järjekordsel ärireisil.

Räägime siis veid ka neist. Peategelasel on nimeks Noelle Isabelle Mieux. Veider perekonna nimi, ma tean seda. Vanust on tal 16 nagu tema kaksikõel. Tal on nimeks Natalia Isabella Mieux. Nende vanemate nimed on Natalie Emilia Mieux & James Stefan Mieux. Ema on 32 ja isa on 34. Nad olid jah väga noored alles kui mõlemad nende lapsed sündisid. Noelle on 10 minutit noorem muidu. Neil on kass nimega Pixie, kes on alles 1 aastane. Nii lähme nüüd jutuga edasi. Ahjaa õed ei saa oma vahel eriti läbi.

Noelle sõi oma võileivad ära. Ta oli vahepeal võtnud omale ka tassi kohvi, seegi oli tal ära joodud. Ta pani oma mustad nõud siis nõudepesumasinasse ja läks tagasi oma tuppa. Seal lülitas ta oma arvuti sisse ja istus siis oma toolile. Niipea kui arvuti oli end korralikult sisse laadinud siis logis ta end msni sisse. Seal hakkas ta rääkima oma sõpradega. Nad leppisid kokku, et kohtuvad täna kell 12.30 pargis. Elle vaatas siis kella ja see oli alles pool kümme. Ta siis hakkas niisama igavusest mängima sims 3. Kui kell oli midagi kaheteistkümne paiku siis pani ta simsi kinni ja võttis kappist omale ühe käekoti kuhu ta pani sisse oma telefoni, rahakoti ja kodu võtmed. Ta siis kõndis alumisele korrusele ja seal pani omale ühed madala kontsaga kingad jalga. Ta astus majast välja ja kõndis siis parki. Ta nägi juba eemal purskkaevu juures oma sõpru. "Hey," lausus ta siis kui oli nendeni jõudnud. "Hey," lausisid nemdagi ja siis nad hakkasid niisama seal omavahel rääkima. Möödus tund kui üks neist teatas, et võiks kuhugi sööma minna. See kamp noori jalutas siis Hesburgerisse kuna see oli lähedamel kui McDonalds. Nad kõik tellisid omale friikad ja hamburgeri. Noelle oli ainus, kes tellis Coca-Cola Light, teised võtsid tavalise Coca-Cola.

Kui neil sai söödud ja joodud siis mindi parki tagasi niisama parte söötma. Kuskil kui kell oli 6 paiku siis otsustati minna ühele peole, see oli Noelle sõbra sõbra sõbra pidu. See oli rohkem selline läbu pidu, seal peeti ühe tüdruku 19-ndat sünnipäeva. Noelle, tegelt ei tundudgi teda aga suurt vahet polnud talle. Elle'le meeldib pidutseda ja juua. Nii nad veetsid seal aega nüüd.
__________________

Ma ei tea mida ma siia täpselt kokku kirjutasin. See on mu esimene järjekas siis üle pika aja.
Kriitika on oodatud. Very Happy


Viimati muutis seda Lollipop (15/8/2012, 23:06). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime12/8/2012, 22:25

2 tundi ta pikutas voodis? Ma küll ei suudaks nii kaua pikutada.
Kapi*
... ja avas selle siis see siis ei sobi sinna.
Rahakoti*
Liiga palju siise oli sul jutus.
Rohkem ma midagi ei leidnud.

Aga muidu ootan uut osa.
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime12/8/2012, 22:34

Kas ma võin su vanust küsida?
Kõigepealt, sul on telefon'ilt, aga see peaks päris kindlasti olema telefonilt
Ta käis pesus ära, külma vee alla, et ta ikka korralikult ärkaks.
Mm, see lause on kuidagi kahtlane, see isegi ei kõla lausena. Paremini oleks näiteks:
Ta võttis kiire külma du¹¹i, et ta ikka korralikult üles ärkaks.
Siis, minu meelest peaks pesuskäik üks sõna olema. (pead ei anna :) )
Siise on tõesti palju.
Ta tegi oma voodi ka korda ja läks siis alumiselt korrusel.
Siin on sul vist mingi näpukas tulnud?
Veidi*
Perekonnanimi*
Nemadki*
Tundnudki*
Eelviimane lause, kes see on? Noelle?
Mõned lause ehitused on kahtlased, eriti seal kaldkirjaga tekstis.
Ja siis otsusta ära, kuidas sa kirjutad, sest ühel hetkel on sul mina-vormis, teisel hetkel aga tema-vormis. Vali üks neist ja kirjuta edasi :)
Mõned komavead on ka.
Muidu ootan jätku.
Tagasi üles Go down
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime12/8/2012, 22:56

Viinamari - Ma panegi neid siis'e igale poole. Tean seda juba, õpetaja heidab ka mulle seda alati ette.

Hippi - Minu vanus on 13+, võin nii palju öelda vaid. Mu laused ongi vahest veidi kahtlased. Komadega on mul jahm ka probleeme. No to tekst kaldkirjas oli niisama, et saaks rohke aru, kellest juttu on ja milline on tema perekond. Muidu jahm jutt on tema vormis.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime13/8/2012, 02:36

Mnjaa, peaks olema loogiline, et kui sa siin kasutaja oled, siis tuled lagedale oma loominguga... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime13/8/2012, 16:18

Ei meeldinud eriti. Liiga palju räägid sellest, mida keegi sööb, joob, selga paneb, nagu ka ühes Viinamarja jutus ma juba olen maininud, see ei koti eriti kedagi. Lool pole sellepärast mõtet, peategelane lihtsalt kulgeb ühest päevast teise.

Palju on ka lühendatud sõnu ja lauseehitus on sul pigem kõnekeelne. "Tegelt", "siis", "omale" ei ole nagu päris hästi ilukirjandusse sobituvad. Pigem mingisse sõpradevahelisse dialoogi/msni vestlusesse.

Miks kõigil kahenimelised nimed on? Isegi vanematel? :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime13/8/2012, 16:30

Audrey - Mhm.

*Nastik - No jahm. Ma üritan seda siis parandada järgmises osas. Esimene osa ei saagi olla kohe põnev alati.
Ma ei tea just väga palju sellest ilukirjandusest ja ma siis püüan neid sõnu vältida tekstis.
No ma olen harjunud panema inimestel kahte eesnime.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime14/8/2012, 00:31

Alustan sellest, et mind absoluutselt ei huvita, et Noelle tellis endale Coca-Cola-Lighti, kui kõik teised tellisid tavalise. Keda see ausalt öeldes üldse huvitama peaks? Liiga palju seda mõttetut teksti oli, mida keegi kannab, sööb, mängib... See ei sobi.

Ning mainin seda, et sul on mina-vorm ja tema-vorm läbisegi. See tõsiselt häirib. Neutral

Ja eelviimane lause kõlas nagu mingis lasteraamatus. Elle'le meeldib pidutseda ja juua = Pille'le meeldib laulmas ja tantsimas käia. Kuidagi ei klappinud teksti.

Otse öeldes - Ei meeldi, aga sina ürita edasi ja püüa juttu paremaks teha. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (29/10/2012, 22:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime14/8/2012, 22:07

Nojahm seda küll jahm. Tänan siiksi, et komenteerisid. :) Ma üritan siis edaspidi kasutada aiult tema-vormi. Very Happy

2. osa.

Noelle kõndis laua juurde, kus peal olid erinevad joogid, ta võttis sealt suvalise joogi ja hakkas seda siis jooma. Ise samal ajal otsis oma sõpru aga need olid kuskile selle inimeste massi sisse ära kadunud. Ta seisis seal laua juures üksi ja mõtles mida teha. Ta siis läks ka lõpuks sinna inimeste massi sisse tantsima.
"Tere, ilus tüdruk," ütles järsku mingi suvaline juba täis olev poiss Noelle nii.
"Tere jahm," pomises siis Noelelle talle vastu, tal polnud eriti tahtmist purjus inimestega tantsida.
"Sa oled tõesti nii ilus," rääkis see võõras edasi.
"Oi, tead tänan," lausus ta siis korraks naeratades. Teda punastama saada on väga raske, talle ei mõju lihtsalt need sõnad nagu ilus, kena ja nii edasi.
"Sa tantsida soovid?" küsis see võõras.
"Ei, tänan, aga oma nime võiksid siiski öelda," lausus Noelle naeratades siis poisile ja võttis lonksu oma joogist.
"Okay siis. Ma olen Erik," lausus ta naeratades ja lahkus Noelle juures, et otsida omale ilmselt uus tüdruk, kellega flitrima hakkata.
Noelle siis tantsis seal üksi edasi ja märkas siis oma sõpru. Ta kõndis nende juurde ja lausus neile: "Hey!"
"Kuhu sa vahepeal kadusid?" küsis siis Noelle parim sõbranna Tiffany.
"Ma käisin omale midagi joogiks võtmas," lausus Noelle naeratades.
"See pidu on veidi igava võitu," lausus Tiffany ja vaatas ringi.
"Tead, hakkame seda tõde ja tegu mängima," pakkus Noelle naeratades siis midagi välja.
"Davai," laususid kõik Noelle sõbrad ja istusid siis sinna samasse maha.
"Kes soovib mängida tõde ja tegu istugu siia meie ümber ringi," karjus siis Noelle naertades.
Kogu siinne seltskond istus siis sellesse ringi. See ring oli põhimõteliselt terve elutoa suurune. "Vau, on alles palju inimesi, nii nüüd läheb veel pudelit vaja," ütles Noelle ja tõi siis laua pealt ühe tühja pudeli. Ta siis keerutas seda ja see jäi inimese peale, keda Noelle ei tunne. "Nisiis, tõde või tegu?" küsis ta sellelt võõralt naeratades.
"Tõde," lausus see Võõras.
"Hmm... Kas see inimene, keda sa armastad istub siin ringis?" küsis Noelle siis talt suvalise küsimuse, mis pähe tuli.
"Istub küll jah," lausus see Võõras naeratades ja siis veel ka punastas sellepeale. See oli muidu mingi tüdruk. See tüdruk võttis siis pudeli ja keerutas seda, see jäi Noelle sõbra Tiffany peale. "Tõde või tegu?" küsisti siis talt.
"Ma valin teo," lausus Tiffany naeratades.
"Suudle kedagi siit ringist," lausus siis see võõras Tiffanyle.
Tiffany vaatas siis ringi ja suudles Jeremy't. See on ka siis Noelle ja Tiffany sõber. Tegelt Tiffany'le on ta tema poisssõber, seega see ei olnud tema jaoks väga raske ülesanne. Tiffany ise veidi punastas sellepeale ja keerutas siis pudelit.
Nii nad mängisid seda edasi kuni kella 5-ni öösel kuna siis oli juba enamus sinna ringi magama jäänud. "Davai lähme siis kõik juba ära magama," ütles selle peo sünnipäeva laps, kelle nimi on muidu Catherine. Selle nad said teada mängu käigus.
"Okay," laususid kõik korraga ja enamus kõndis siis üles magamistoade poole. Noelle ja tema sõbrad otsustasid minna Noelle poole, kuna ta elas siin lähedal, kõigest kolm tänavat edasi. Nad asusid siis teele.
Mõne kümne minuti pärast nad jõudsidki Noelle koduni, Noelle avas oma esiukse ja kogu see seltskond astus majja. Noelle ja paar sõpra magasid tema toas. Kolm elutoas ja kaks vanemate toas.
Järgmise päeva hommikul ärkasid kõik loomulikult suure peavaluga.
"JÄLLE TEIE SIIN," karjus Isabella juba hommikul kõigi peale.
"Palun ära karju," lausus siis Noelle oma õele.
"Kui tahan siis karjun ja nii palju kui tahan. Sina mind ei käsuta," lausus Isabella endiselt veidi kõvema häälega.
"No tõesti, Bella, mine välja karjuma," ütles Tiffany siis naeratades ja otsis siis valuvaigisteid edasi.
"Kui otsite valuvaigisteid siis need said eelmine nädal otsa," lausus Isabella tarka nägu tehes.
"Kao ära," lausus Noelle. "Ja muide ema ostis üleeile tervelt kolm uut pakki," pani nüüd Noelle veel ka tarka ja tõi siis vanemate toa kapi sahtlist kaks pakki mingeid valuvaigisteid.
_____________

Ah, aitab kah. Very Happy
Komenteerige!
Kriitika on alati oodatud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime14/8/2012, 22:21

Ta siis läks ka lõpuks sinna inimeste massi sisse tantsima.

Selle koha juures ma lõpetasin. Vabandust, aga mulle tõesti ei meeldi.
Ma küll ei taha sind kuidagi solvata, sest ma usun, et sinust võib varsti täitsa asja veel saada. Lihtsalt võta kas või kellegi teise jutt ette, loe see hoolikalt läbi ja siis mõtle, kuidas seal sõnad paigutatud olid.
Sellest võib täitsa abi olla. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime14/8/2012, 22:28

Liiga palju "siis" sõna. Kogu aeg- siis läks sinna ja siis tegi seda ja siis ütles toda. Ja tõde ja tegu tundub nende vanuste jaoks kuidagi lapsik või nii... Nendevanused mängivad teisi mänge pigem :)

Kasutasid jälle sõna "tegelt". Ja kirjavigu esines ka palju. Aga pean mainima, et eelmise osaga võrreldes on areng toimunud ja nüüd lugesin osa täitsa korralikult lõpuni, ei tundunud enam nii mõttetu. Kui iga osaga selline areng toimuma hakkab, on varsti päris häid osi oodata :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime15/8/2012, 09:07

Liiga lühike. Võiksid pikemaid teha. Muidu parem kui eelmine ja ootan uut.
Tagasi üles Go down
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime15/8/2012, 16:57

Cilen - No ma võin seda teha loomulikult, vast on abi. :) Aga tänan, et avaldasid oma arvamust.

*Natsik - No ma ei saa nende siis'idega midagi teha. Need tulevad mul iseenesest. No võimalik, et on aga ma ei tea eriti muid mänge väga. Pole käinud just väga paljudel läbudel oma elu jooksul. Kaks korda olen ja needki olid mingi 2 aastat tagasi. Very Happy

Võimalik, et neid kirjavigu esineb ikka. Aga tänan, et sa seda arvad, et see ei tunud enam nii mõttetu.

Viinamari - Ma võin ka pikemaid kirjutada, kui vaja. Very Happy Aga uus vast alles homme õhtu poole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime15/8/2012, 18:52

Kõige rokem esinevad vead:
1. sa kasutad liiga palju "Ta tegi", "Ta sõi", "Ta läks". Kogu aeg on ta-ta-ta-ta. Kasuta teisi sõnu, mille tähendus on sama.
Ta (kui on tegemist tüdrukuga) - neiu, näitsik, tüdruk, kasvõi kasuta selle tegelase hüüdnime, või kui su tegelane on 18+ siis ka naine
Ta (kui on tegemist poisiga) - poisike, noormees, mees, ning ka siin on hüüdnimed tere tulnud.
Lihtsalt kasuta suurt valikut ja sa märkad, et su laused muutuvad koheselt paremaks.
2. Sõnade paigutus. Loe kellegi teks läbi ja vaata, kuidas ta on asju sidunud üksteisega. Ei pea alati kasutama sidesõnu, võib ka komasid ja sidekriips. Kõik need on sinu sõbrad.

Kuid muidu ütlen, et kuna ma hetkel ei tea, mis teema alla see jutt hakkab kuuluma on see omamoodi huvitav. Kindlasti jätka ning võta kasvõi rohkem aega kirjutamiseks :)

Tagasi üles Go down
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime17/8/2012, 14:16

Tänan, nõuaennete eest. Very Happy Ega ma ise ka ei tea veel, mis teema alla ta hakkab kuuluma. Very Happy

3. osa

Noelle andis ühe karbi oma sõbral, teise jättis omale, kust ta võttis kohe ühe tableti. Ta läks kööki, võttis sealt omale klaasi ja avas kraani, et sealt vett võtta. Seda Elle tegigi, ta pani tabletti suhu ja jõi siis vett peale, et tablett läheks paremini kurgust alla. Sama tegid ka Elle sõbrad. Üsna pea läksid Noelle sõbrad oma kodudesse, Elle aga läks oma tuppa ja lülitas oma arvuti sisse. Ise samal ajal avas oma sahtli, ta otsisi sealt ühe paberi ja pliiatsi ning hakkas sinna niisama lilli, südameid ja muud sellist joonistama igavusest.
Mõne kümne minuti pärast lõpetas Elle joonistamise, ta kõndis oma raamaturiiuli juurde, uuris seda tükk aega ja võttis sealt omale ühe suvalise raamatu. Neiu istus oma voodi peale, hakkas seda raamatut lugema kuna tõesti midagi eriti paremat teha polnud. "Isabelle, Isabelle," karjus järsku tema õde seal tema nime. Noelle ei saa siiani aru, miks tema õde kutsub teda koguaeg Isabelle, kõik teised ütlevad talle Noelle.
"Mida sul vaja on?" küsis Noelle siis oma õelt pilgu tõstmata raamatult.
"Me kolime ära. Ema ja isa just helistasid. Me kolime Pariisi," seletas seal Isabella siis õhinal.
"Ah, mida?" küsis Elle üllatunult ja vaatas nüüd Isbellale üllatunult otsa.
"Kuulsid küll mind. Niipea kui vanemad koju jõuavad, mis on homme, me kolime sinna," lausus Isabella õnnelikult, ta oli ju alati tahtnud Pariisi minna ja nüüd avaneb tal see võimalus lõpuks ometi.
"Ahah," lausus Noelle vaid, pani raamatu kinni, istus arvuti laua taha ja logis end msni sisse. Seal hakkas tüdruk oma sõpradega rääkima, ta rääkis ka neile, et kolib ära Pariisi ja et ta ei pruugi neid nii pea enam näha. Nad rääkisid seal veel paljust muust kuni kell oli nii palju, et kõigil oli aeg magama minna ehk siis kell on juba tegelt pool 12 öösel.
Elle käis kähku pesusu ära, pani omale magamisriided selga ning läks siis voodisse, kus ta uinus sügavasse unne üsna pea.
Järgmise päeva hommikul ärkas Noelle alles kella 11 ajal üles. Näitsik käis pesusu, vahetas oma riided ära ning läks alla sööma. Peale seda helistas ta oma parimale sõbrale Tiffanyle ning kutsus ta parki ja käskis tal ka teised sinna kutsutda. Elle pani omale jalanõud jalga ning asus pargi poole teele. Mõne minuti pärast oli ta seal ning nägi eemalt oma sõpru, ta kõndis nendeni ning rääkis nendega seal niisama mõnda aega. Siis aga helistas Noel'i ema ja käskis tal koju asju pakkima tulla kuna nad lahkuvad kodust kahe tunni pärast. Neiu jättis oma sõpradega hüvasti ning läks siis koju, et asju pakkida.
Tunni aja pärast olid tal kõik tema riided kohvrides ja muud vajalikud asjad ka, ta viis oma kohvri alla ja kõndis kööki, kus oli emale neile teinud pannkooke. Elle'l ei olnud kõht tühi seega läks ta elutuppa, kus ta istus diivanile ning hakkas telekat vaatama. Sealt tegelt ei tulnud midagi huvitavat seega Elle lihtsalt klõpsisi niisama neid kanaleid.
"Noelle, sööma," lausus ema siis naeratades, ta seisis Noelle ja teleka vahel nüüd.
"Pole kõht tühi ja palun tule teleka eest ära," lausus Noelle vägagai ükskõikselt, tal ei olnud tuju midagi teha eriti praegu. Ta peab kõik oma sõbrad siia jätma ja Pariisis omale uuesti sõbrad leidma. Ta ei taha sinna Pariisi kolida ju, ta ei julge seda ka oma vanematele öelda kuna need hakkasid kindlasti rääkima, et Noelle peab kaasa tulema ja mida kõike veel. Elle vanemad ei luba tal kindlasti siia üksi Eestisse elama jääda.
"Okay, ära tule siis ütlema paari tunni pärast kui me lennukis oleme, et sul on kõht tühi," lausus ema ja läks ilmset kööki tagasi.
"Mhm," mõmises Isabelle ainult vastu ja klõpsis kanaleid edasi. Ta tegi seda seal veel oma pool tundi kuna sealt telekast ei tulnud tõesti midagi huviatavat.
"Kuna me lähme juba, mul on igav," lausus Noelle tüdinenult.
"Kohe varsti," sai ta vastuseks isalt, kes viis juba kohvreid ja muid asju autosse.
Noelle ei vastanud midagi, ta vaatas niisama igavusest ilusat valget lage, tal oli väga igav juba.
"Isabelle?" ütles Isbella oma õe nime küsivalt.
"Mida?" küsis Isabelle vastu ja vaatas oma õe poole.
"Me lähme nüüd," lausus ta naeratades ja astus majast välja. Noelle oli kohe püsti diivanilt ning kõndis siis uksest välja, seal siis autoni, kuhu ta ka kohe sisse istus. Ema keeras veel ukse lukku ning istus ka autosse. Isa istus juba juhi kohal, ta käivitas auto ning sõitsis siis lennujaama juurde. Mõne kümne minuti pärast olid nad ka kohal ja astusid siis kõik autosid välja. Isa lukustas veel auto uksed, nad astusid siis üsna pea lennujaama sisse, tegid seal kõik vajalikud toimingud ära ning ootasid, et saaksid juba lennukile minna.

Paari kümne tunni (Ei tea täpselt kaua sinna aega läheb, et nad oleks Pariisis) pärast olid nad oma uues kodus Pariisis.
_____________________________

Mis seal Pariisis juhtuma hakkab saate teada järgmises osas. Very Happy


Viimati muutis seda Lollipop (17/8/2012, 15:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime17/8/2012, 14:22

Kordused. Neutral Rohkem ma ei ütle.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime17/8/2012, 15:03

Parem kui eelnevad aga tee veitsa paremat eeltööd. Tallinnast Pariisi uude koju lihtsalt ei jõua paari tunniga. Lennukiga sõit + terminalide vahetamine + pagasi kättesaamine jne.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime17/8/2012, 15:27

Kokku mingi viis tundi enne kui lennujaamast välja saad, arvestada, et lennujaamas läheb lihtsalt nagu mega kaua aega enne kui need kohvrid tulevad ja lennuki sõit on ka mingi neli tundi põhimõtteliselt. Siis on igast jama veel seal, läheb hulk aega enne kui sa jõuad üldse linna. See sõit on mingi 45 min. Tükk aega ootamist.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime17/8/2012, 22:16

Paranemist on väga hästi näha Very Happy Laused ei ole enam nii hakitud, vaid sujuvamad ja omavahel seotud pikemateks lauseteks. Kasutad rohkem sünonüüme ja puha :)
Sõna "omale" asemel võiksid kasutada näiteks "endale".
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Lollipop
Teise astme kurjuse abiline
Lollipop


Female Postituste arv : 9

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime29/10/2012, 21:06

No ma otsustasin siis lõpuks uue osa kirjutada. Pole olnud just väga palju aega, et kirjutada uut osa.
Aga kriitika on endiselt lubatud ja loomulikult võivad seda komenteerida kõik, kes soovivad.

4. osa

Noelle vaatas niisama mõnda aega nende uut kodu, sest see oli poole suurem kui nende vana. "Ema, isa, kus on minu tuba?" küsis Noelle kaksikõde vanematelt ja seega segas ka te,a mõte maailma, mis tiirles ümber tema vana kodukoha. "Valid ise," vastas Natalie siis Isabella küsimusele. Bella jooksis siis kohe majja kui oli seda kuulnud, nende isa oli juba maja ukse avanud ning oli isegi paar kohvrit jõudnud sisse viia.

Noelle aga kõndis aeglaselt maja poole. Nii pea kui ta majja jõudis vaatas ta algul esimese korruse üle ja alles siis teise ning kolmanda. "Isabelle, mina võtan selle toa," kekutas siis Isabella seal Noelle ees. "Tead, mida iganes," lausus Elle siis oma õele ning kõndis siis alumisele korrusele tagasi ning valis sealt endale ühe toa, neiu lihtsalt ei tahtnud oma õega korrust jaga. Ta tõi siis alt oma kohvrid üles ja pakkis asjad lahti. Mõõbel oli muidu toas juba olemas, nii voodi kui ka kapid, lauad ja toolid. Elle vaatas kella ning märkas, et see oli juba üsnagi palju. Ta otsustas seega magama heita ja seda ta ka tegi. Mõne kümne minuti pärast neiukene magas juba oma uues toas enda voodis magusat und.

Järgmisel päeval ärkas ta üles suure kolistamise peale, see ei olnud päris kolistamine aga keegi igastahes oli Isabelle toas ja igastahes see segas tema und. "Kes kurat kolistab siin hommikul vara?" karjus Elle üle terve maja kui oli silmad lahti näinud. "Vabandust," lausus Isbella siis korraks naeratades ning soris siis oma õe kapis seal. "Kuule sina, kao mu kapi juurest. Kanna enda riideid, mitta ära varasta siin teiste omi," lausus Noelle karmilt oma õele ning märkas enda toas igal pool vedelemas oma riideid. "Tead, sa koristad selle segaduse ära ka," ütles ta ning näitas siis näpuga toas ringi, neiu ise aga läks vannituppa, et end korda teha. Ta võttis ühe kiira külma du¹¹i ning peale seda kuivatas end ära, kammis juuksed ilusasti ära ja pesi hambad. Peale seda läks ta oma tuppa tagasi, kus valitses veel hullem korralagedus, Noelle lihtsalt vaid ohkas sellepeale ning otsis sealt põrandalt siis omale riideid. Kui need leidud läks ta tagasi vannituppa, kus ta need selga pani. Üsna pea oli ta tagasi oma toas aga tema kaksikõde oli nüüd kadunud ja kogu tema tuba oli endiselt veel koristamata. "NATALIA ISABELLA MIEUX," karjus neiu siis nüüd täiest kõrist oma õe täispika nime. "Isabelle, mida sa karjud siin hommikul vara?" küsis ema mööda minnes. "See plika soris jälle mu kapis ja viskas samal ajal kõik riided kapist välja põrandale, mis talle ei sobinud," lausus siis Elle oma emale. Loomulikult sai ema aru millest El rääkis. "Ahsoo, Isbella siia ja kohe," karjus ka siis ema teda. "Mida on?" küsis Isabella siis oma korruselt alla tulles ülbelt. "Sa koristad Belle toa ilusasti nüüd ka ära," ütles ema karmilt ning läks peale seda alla korrusele süüa tegema. "No olgu," pomises Bella ning hakkas siis neid asju sealt põrandalt üles korjama. Noelle muigas seal ukse juures seistes ning jälgis kuidas tema õde koristas tema tuba, samas ta ise oli süüdi selles, et peab seda koristama. Mõne aja pärast sai Isabelleal ka see tuba koristataud. Ta pidi lõpuks ka Noelle voodi ära tegema. Nad läksid siis peale seda alla sööma kuna ema oli neid kutsunud.

Peale söömist otsustas Elle minna niisama linna jalutama ja siinse ümbrusega tutvuma.


Viimati muutis seda Lollipop (30/10/2012, 17:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime29/10/2012, 22:46

Toon mõned vead välja: Very Happy
*Esiteks mul lähevad need nimed segamini. Noelle, Natalie, Elle, Isabella, Isabelle, Bella, El, Natalia jne. Very Happy Väga segadusse ajav.
*Siis otsekõne algab uuelt realt.
*Kuule sina, kao minu kapi juurest!" Jälgi komasid, üldse igal pool tekstis.
*Nad läksid sööma, kuna ema oli kutsunud neid sööma. Piisab sellest, kui sa kirjutad nt. Nad läksid sööma, kuna ema oli neid kutsunud. Kordused hakkavad silma ja häirivad.
*Osades kohtades oleks nagu lause hakitud, nt. parem oleks nii: ...vaatas uut kodu, sest see oli poole suurem kui nende vana kodu. Muidugi ei pea sidesõnu igal pool olema, aga nendega tekib terviklikum lause.
*Osad laused on sul hästi pikad, mida võiks lühendada, nt. teise lõigu esimene lause. Parem oleks kirjutada nii: ..kõndis maja poole. Nii pea kui ta... ; ...kolmanda. Jah, sellel majal oli kolm korrust. (Mis seal nii suur ime on kui majal kolm korrust on? Very Happy )
*"See plika jälle soris minu kappis." - "See plika soris jälle minu kapis." Sõnade järjekord.

Aga muidu kirjuta edasi vaata oma vigu ja paranda ja mõtle, ning kirjuta edasi ja edasi ja edasi. Very Happy Arened. flower
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Noelle Isabelle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noelle Isabelle   Noelle Isabelle Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Noelle Isabelle
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: