MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Fotograafia

Go down 
+9
Pingu
Naughty
Dragomira
Audrey
*Nastik.
Mezilane
Keku
Cilen
Bubblegum
13 posters
AutorTeade
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 00:38

Kui paljud siit fotograafiaga tegelevad? Ise olen pikaajaline tegelane selles valdkonnas juba, kuid põhjalikumalt hakkasin tegelema sellega talvel. Jõuludeks sain uue, parema fotoka, millega siis ka paremaid pilte saab teha.
Tutvustaksin oma fotovarustust ka. :) Kaameraks on siis Olympus VG-120. Väga hea kaamera.
Fotograafia  Olympus

Ja pildid annaksin alles siis, kui tean, et keegi veel siit tegeleb sellega ja ühtlasi saaksin äkki selleks ajaks valmis ka fotoblogi.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 00:49

Ei ütleks just, et tegelen, aga mulle väga meeldib pildistada. Nüüd hetkel väga ei pildista, sest fotokas pole suurem asi ning, et endal uut saada, pean pool peegelkaameras rahast kokku saama, et vanemad teise poole annaksid.

Ise avastasin enda jaoks selle hobi samuti kuskil selle aasta talve keskel. :)
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 13:11

Meeldib öelda küll, et tegelen, kuigi ma pole viimased paar kuud isegi fotokat kätte võtnud. Muidu olen juba mitu aastat pildistamsiega niiöelda tegelenud ning selle aasta sees sai poolaastat ka loodusfotograafia tunnid koolis läbitud ehk ma tean nüüd kaameratest veidi rohkem kui enne. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 13:40

Minuga on nii, et kui vend mulle enda peegelkaamera kätte annab siis võin ma lõpmatuseni pilte teha. Enda kaameraga üldse ei viitsi Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 14:26

Päris mitu aastat sellega juba tegelenud Very Happy
Endal on Lumixi peegelkaamera, käin igal pool, kaamera näpus, ringi Very Happy
Esimene kord võtsin peegelkaamera kätte kusagil 4 aastat tagasi, ja sellest ajast saingi suuremaks huviliseks :) Minu blogist (signatuuris on link) saab muidu vaadata ka, varsti mõtlen ühe suurema projektiga maha saada ja uue blogi eraldi teha Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 14:33

Pildistada meeldib muidu, kuid koguaeg on, midagi vahele tulnud, et ei saa kaamerat kätte võtta. Ostsin siis aasta tagasi endale kaamera, mida pidin ma jagama emaga. See püsis ainult kaheksa kuud, sest isa lõhkus selle ära Crying or Very sad Nüüd pole olnud, midagi millega pildistatada, kuid mõtlen, et oma töörahast ostan endale uue kaamera.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 19:22

Mul käib see asi hooti Very Happy Endal on üsna kehva kaamera, vanemate oma on pisut parem. Kuna ma koba olen, ei taha just venna hullkallist peegelkaamerat isegi puudutada -.- Aga vahel tulevad isegi lihtsamate kaameratega päris okeid pildid. Peegelkaamerast ärme isegi mitte räägime Shocked
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime24/7/2012, 20:15

Mina ka vahel pildistan. Kaamera pole küll suurem asi, aga pilte teeb ikka. Very Happy Aga kuna ma kaamerat kannan kaasas väga harva, siis olen telefoniga ka pildistanud (kuigi see õige küll ei ole) ja ikka mõned päris ilusad pildid saanud. Talvel ükskord veetsin tund aega väljas külmas ja muudkui pildistasin (kaameraga ikka) ja mõned pildid said päris okeid. Selle aasta jõuludel võtsin esimest korda jõulumeeleolu jäädvustamise enda peale ja sain isegi enam-vähem hakkama.
Tegelikult ma tahaksin endale paremat kaamerat, aga selle jaoks peaksin ikkagi ise raha koguma. :)

See pildistamise-hoog tuli vist isegi siis peale, kui meil talvel klassipilte tehti. See tundus hästi huvitav. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime25/7/2012, 10:33

Olen fotograafiat isegi õppinud mingil määral. Ainult küll põhilised asjad, aga 50 tundi fotograafiat asjatundjaga pole paha ma arvan. Pilte väga ei tee, sest pole selleks vajaminevaid asju. Pole kaamerat ega midagi xD Aga noh kui kaamera kätte anda siis vähe ei tegeleks ju Razz
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime25/7/2012, 12:45

Te võiksite tegelikult oma töid ka siia postitada. Ma tahaks küll näha neid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime25/7/2012, 23:33

Ma võin lingi anda enda tööde kohta :)

http://whenigocrazy.deviantart.com/
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime26/7/2012, 00:05

Vaid kalli kaameraga pildi tegemist ei saa küll fotograafiaks nimetada.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime26/7/2012, 00:14

Ei olegi kallist kaamerat. Hoopis väga odav kaamera on + see on väike seebikaamera.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime26/7/2012, 01:08

Pingu kellele see kommentaar mõeldud oli?Very Happy

Aga ma olen fotograafiaga tegelenud umbes 6-7 aastat kui nüüd mõtlema hakata. isegi õppinud 4 aastat seda juba mingil määral.
Enda kaamera on mul Olympus e-500, kuid kasutada saan ka natuke vägevamat Canonit. Samuti oli üks osa mu õppimisest see, et tegin pilte Zenidiga ja ilmutasin neid ise laboris (mis on ülimalt lahe tegevus minu arvates) hetkel teen küll sellega vähe aga film on ikka sees.
Mõned mu pildid on kokku kraabitud sinna , aga jah neid on tegelikult tunduvalt rohkem:D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime26/7/2012, 21:05

Pildid on küll päris head (Y)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime19/2/2013, 16:49

Fotograafia on üks mu hobidest. Olen isegi mõelnud seda õppida, kuid sel alal töötada ma ei tahaks.
Mingisugust profikaamerat mul pole. Odavamast klassist kompaktkaameraga pildistan, täpsemalt Samsung ES30-ga. Väga-väga tahaksin endale peegelkaamerat, aga need nii kallid... Olen üritanud raha koguda, aga mulle tundub, et koguksin lõpmatuseni seda Very Happy
Kes on huvitatud, siis mul on dA-s mõned pildid: link.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime19/2/2013, 17:17

Ohooo, mulle meeldib ka pildistada. Muidu panin mingi vana Pentax'iga ringi, kuid nüüd, 1. septembril soetasin endale Canoni peegelkaamera. Täpsemalt siis Canon EOS 1100D, selline üpris odav ja algajaslik. Just täpselt minule sobilik. Very Happy
Raha sain suvel tööl käies ning poole pani emps. Very Happy

Jaaaaaaa... ega ma no põhimõtteliselt endki tulevikus fotograafina ette ei kujutaks, pigem selline hobi lihtsalt. Kirjaniku amet on nagu vähe südamelähedasem... Very Happy Või midagi taolist.... Very Happy

Ja kenad pildid sul!
Tagasi üles Go down
C0oozz
Võlur
C0oozz


Female Postituste arv : 56

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime30/7/2013, 13:10

hehe, mullegi meeldib pildistada ja igalpool käin ringi kaamera käes..Nii palju, kui mul vaba aega on eks ikka pildistan. Olen selline hobi korras fotograaf, pildistan loodust ja loomi ning muud, kõik mis objektiivi ette jääb saab ka üles pildistatud. Hetkel on kaameraks Pentax K-r ja Tamron af 70-300mm f/4.0-5.6 di ld objektiiv. Enne oli SMC Pentax DA L 18-55mm f/3.5-5.6 AL objektiiv, aga see on hetkel katki ja pole parandusse jõudnud.
Mul on ka blogi, aga ma peaksin seda, siis uuendama et te ka seda näha saaksite.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime30/7/2013, 23:33

Olen fotograafiaga tegelenud umbes 3 aastat ja mulle tohutult meeldib :) Alguses alustasin Canon Ixus 115 HS'i kaameraga, kuid nüüd kasutan Canon EOS 650D peegelkaamerat. Pildistan kõike, mis ette juhtub. Eriti armastan hobuseid ja teisi loomi pildistada :) Plaan on minna ka fotograafia huviringi, kuid ma veel mõtlen-vaatan, kas ikka lähen kuna natuke seda julgust napib Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Fotograafia  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fotograafia    Fotograafia  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Fotograafia
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: