MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Surm. { Üheosaline }

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime16/10/2008, 13:30

See siis arvatavasti mingi üheosaline jutuke. Ma arvan.. Mmkei, veits masendavas meeleolus jutuke, pole kuidagi minuga seotud. Enjoy!


Vajun vaikselt mööda du¹ikabiini seina allapoole. Mu nõrk keha puudutab külmi põrandaplaate, silme ees kisub uduseks. Pilgutan mõned korrad, et nägemist taastada. Ei mõju.. Silmalaud muutuvad raskeks. Surm hakkab lähemale hiilima. Tabletid hakkavad mõjuma. Mõtisklen, mis mu kehas praegu toimuda võib. Organid lülituvad välja, aju saadab häiresignaale. Tunnen iiveldust, proovin sellest üle olla.


Muutun iga sekundiga aina nõrgemaks, kuni mu tuim keha põrandale pikali vajub. Pea puutub vastu külmi plaate, ergutades mind hetkeks. Kuid kuumad põsed teevad oma töö ja plaat muutub soojemaks. Ohkan sügavalt, see võib olla mu viimne hingetõmme. Mõtlen oma elule tagasi. Vanemate surm, autoõnnetus, lastekodu, sõprade kaotus, mõnitused.. Midagi head mulle ei meenu. Naeratan nõrgalt, teades, et tegin õige otsuse.


Jälle ajab iiveldama. Neelatan raskelt, kurgus tulitab. Pisar voolab mööda mu põske. Ka teine.. ja kolmas. Mu pisarad moodustavad plaadile pisikese loigu. "Andke andeks.." vormivad mu kuivanud huuled hääletud sõnad. Silmalaud on juba väga rasked. Ma ei jõua enam.. Sulgen vaikselt silmad. Kõht valutab.. Süda ka. Siit see tuleb.. vasardab mõte mu peas. "Surm.." lausun ma kähiseval häälel ja lasen oma hingel kehast väljuda ning pimedusse vajuda..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime16/10/2008, 15:12

Käroo.. ^^
Super (hh)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime16/10/2008, 15:49

Hhea. ! (Y)
Kirjeldused ja üldse kõik see. :)
Võimas!

Aga üks asi ei meeldinud. Very Happy See, et tea teadis, et tegi õige otsuse.
Sest minu arust ei saa olla enesetapjat, kes lõpuni välja nii arvaks.
Miski, kasvõi üks asi on igal inimesel, mis teda maa peal kinni hoiab/hoiaks.
Kuid noh... jah.

Like it! ^^
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime16/10/2008, 15:54

Lõpus ta hakkas juba tegelt kahetsema. Siis kui ta nutma hakkas.

Aga aitäh. Minu jaoks oli üllatavalt lihtne sellise inimese hingemaailma tajuda. Sellest ka kirjeldused. Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime16/10/2008, 15:57

Ehhee.
Nüüd on see jutt perfektne. ;D
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime23/3/2009, 17:44

SUPPER Shocked
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Surm.  { Üheosaline } Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surm. { Üheosaline }   Surm.  { Üheosaline } Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Surm. { Üheosaline }
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» [Surm.]
» Surm .
» Mis on surm?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: