MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Krabati" uus lõpp

Go down 
4 posters
AutorTeade
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 17:22

Krabati uus lõpp
Ma ei tea kui paljud teist on lugenud „Krabatit“, aga igatahes pidime me koolis kirjutama Krabatile uue lõpu, ja kuna mul pole hetkel midagi teha siis panen selle siia üles. Head lugemist!:)

***

Siis see juhtus. Tüdruk, kes oli kolm korda veskipoisterivi eest mööda kõndinud, sirutas käe välja ja näitas... Andruschile.
„Haa!“ karjatas Meister.
Tüdruk tajus muutust õhkkonnas, ning sõlmis sideme silmadelt. Kui ta nägi kellele ta osutanud oli varises ta minestanult põrandale. Ainuke kes selles seltskonnas õnnelik oli, oli Meister.
„Lahkuge,“ sõnas ta õelalt naeratades, „Kõik, peale Krabati ja tüdruku.“
Kõigil kurbus silmis, kõndisid nad ükshaaval Mustast Kambrist välja, jättes Krabatiga hüvasti. Kõige nooremal, Loboschil oli Krabatist kõige rohkem kahju.
„Näe, võta! See toob sulle õnne.“ Krabat ulatas Loboschile juustest sõrmuse.
„Aitäh!“ lausus Lobosch ja lahkus siis temagi.

Koit

Hommikul ärgates kartsid veskisellid alla minna, sest nad teadsid, mis neid ees ootab. Viimaks kui kukelaulust oli möödunud juba päris tükk aega, otsustasid veskipoisid lõpuks alla minna, sest ega ootamine midagi paranda.
All trepil lebasid pikali Krabat ja lauluneiu, mõlemal verine haav rinnus. Verine taskunuga lebas nende ühtepõimunud kätel.
Veskipoisid matsid nad hauale, mille Krabat oli varem valmis kaevanud. Esimene kord pidasid nad ka pika kõne, paari armastusest ja soovist üksteist päästa.
Nüüd käisid Lobosch ja Juro iga aasta, pärast lihavõtteid haudadele lilli viima. Igale hauale asetasid nad ühe lille, väljaarvatud Krabati ja lauluneiu hauale, kuhu nad asetasid alati kaks lille.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 17:35

Hmmm... Very Happy

Ma ei tea kas sa usud kui ma ütlenet ma ei oska selle peale muud öelda kui vaid seda, mida ma just ütlesin! Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 17:41

Very Happy Aitäh.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (14/6/2013, 19:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:00

Te pidite kuuendas "Krabatit" lugema ja sellele uue lõpu kirjutama? Ma poel lugenud, aga ma olen nagu aru saanud, et see on rohkem mingi täiskasvanute kirjandus? Ma vist eksin. Very Happy

Aga ma ütlen, et see oli päris armas. Kuna ma pole taustauuringut teinud, ei saa kindel olla, aga õnnelikult lõppevad armastused on mu lemmikud (Kui intriigidega õnnelikud armastused, internaatides toimuvad armastused, fantaasiarikkad armastused, ehmatavad armastused ja veel mõned välja jätta. Very Happy Very Happy ).
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:01

See on küll kuuendas kohustuslik kirjandus. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (16/5/2013, 19:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:11

On on...sellepärast ma seda õiget lõppu ei mäletagi! Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:12

Heh. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (16/5/2013, 19:03). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:15

Ma ei tea, mis kohustuslik kirjandus see teil veel on, aga mina seda raamatut küll lugema ei pidanud. Aga selle asemel sain "Kevade", "Pal tänava poisid", "Lugu lendavate taldrikutega", "Vennad Lõvisüdamed" ja "Meelis". Kevadet ma lugesin kahe õhtuga "sirvides". Very Happy Igavad kohad jätsin vahele. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:53

Mul pole see kunagi kohustuslik kirjandus olnud, aga ma olen seda kaks korda vabatahtlikult lugenud ja ma mäletan ähmaselt, et esimest korda lugedes mõtlesin ma tükk aega, mis saaks siis, kui tüdruk valiks ronkade seast vale poisi Very Happy Õiget lõppu sinu oma muidugi üle ei trumpa, aga sobib selle asemele päris hästi, see on piisavalt muinas(või õudus-)jutuline Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime17/6/2012, 18:54

Aitäh! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Krabati" uus lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Krabati" uus lõpp   "Krabati" uus lõpp Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Krabati" uus lõpp
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: