MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Paratamatu tüütus 5

Go down 
+7
Cilen
SugarPiece
Natu
Mezilane
Audrey
*Nastik.
Triinut6
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paratamatu tüütus 5   Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Icon_minitime3/6/2012, 22:09

Minu jaoks oli kõige häirivam see, et olgu, saagu kõik Harvardisse sisse... aga kõik said kohe Ameerikasse kolida? Ja see tüüp, kes Ameerikast oli... Inglismaale? kolinud, läks ülikooliks sinna tagasi...?
Harvard - US
Cambridge - UK

Mulle meeldis see, et lugu oli julge. Pole paljusid, kes julgeksid sellist adult contenti jutu sisse panna. Isegi sõna 'seks' on paljudele liig. Very Happy
See aasta hiljem oli jah, natukene out of the blue.
Ma eeldasin, et lugu tuleb sellest, kuidas Mark ja Miikael võistlevad. Ja Mark oli selline mõnus paha poiss, kelle tegemisi huvitav lugeda. Kahju, et ta esialgu tundub pildilt väljas olevat.

UUT!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paratamatu tüütus 5   Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Icon_minitime3/6/2012, 23:07

Miks nii palju ajas edasi? Sad Hakkasin just sisse elama.
Äkki teed flashbacke või midagi? Very Happy Okei, asi on tegelikult sinu teha, aga kuidagi nii järsku läks aasta mööda ja kuidagi kahju on, et nende elust nii palju kaduma läks Sad
Aga jätkuvalt meeldib väga-väga.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
C0oozz
Võlur
C0oozz


Female Postituste arv : 56

Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paratamatu tüütus 5   Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Icon_minitime4/6/2012, 15:56

Ma juba tükk aega mõtlen kuidas seda kommenteerida...
Algus oli kuidagi hästi nunnu :) Aga siis kui Mark kohale ilmus keeras kõik ära...Very Happy
Miks ei võiks Miikael uuesti samasugune olla nagu alguses? Ja miks nad ei või uuesti Emiliaga koos olla?? (jaaaa...mul palju küsimusi Very Happy)
Ja Brian on ka jubenunnu :)
Mönna jutuke, jätka samas vaimus (kõlab jube kahtlaselt) Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paratamatu tüütus 5   Paratamatu tüütus 5 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Paratamatu tüütus 5
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: