MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Annabell & Baxter

Go down 
+4
nasicc
Cilen
Audrey
Naughty
8 posters
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:22

Heiii...Põhimõtteliselt ma arvasin, et ma ei pane seda siia ennem ülesse kui kõik osad on ilusasti valmis, kuid kannatamatu nagu ma olen, siis jahm...panen selle siia ülesse, aga hoiatan ette, et osad ei hakka ilmuma kuigi tihedalt, sest suurema rõhu olen otsustanud panna siiski Teele ja lisaks teen märkmeid tulevaseks krimi jätkuks.

See on siis üks sellist sorti jutuke, mille ma olen väga ammu kirjutanud. Tegevus jääb samaks, mis ta oli siis kui ma selle kirjutasin, kuid olen proovinud osad paremini ülesse ehitada ja pikemaks teha. Ühesõnaga vana jutt uueks timmitud. Ning tegelikult on see seiklus-romantika, aga las siis jääda siia seikluse alla

PS: Uueks timmitud on ainult mõned osad, seega jah pausid, pausid, pausid... Very Happy
.

Kõik positiivsed ja negatiivsed arvamused on vägagi oodatud. Very Happy




Annabell & Baxter

1.osa




Baxter:

Võtsin kotist suure kivi, mille olin ennist pargist leidnud. See võib küll tobedalt kõlada, aga ma korjan alati kõik endale piisavalt vajalikuna tunduvad asjad seljakotti. Kivi ei olnud seljas kandmiseks just kõige õigem ese, kuid praegu kulus see marjaks ära. Viskasin pilgu korraks ümbruskonnale, veendumaks, et õhk on puhas ning alles siis võtsin hoogu, et suur ja raske kivi poe vaateaknasse lennutada. Vaatasime Annabelliga mõlemad, kuidas killud klirinaga maha kukkusid. Poe turvasüsteem andis endast koheselt märku, hakates üle linna pasundama. Kiirustades sööstsime mõlemad poodi sisse, et oma rüüsteretkega alustada.

,,Bell, pane kõik kiirelt kotti, enne kui mendid platsis on!’’ karjusin poe teise otsa joostes. Belli sain enda huligaansustesse alles mõned nädalad tagasi kaasata, kuigi oleme juba poolteist kuud jooksus olnud. Lihtsalt temaga oli võimatu selliseid asju teha. Kohe kui asi tõsisemaks läks, lõi ta verest välja. Nuttis ja üldse oli ta pigem takistuseks kui abiks. Olen pidanud korduvalt temapärast peaaegu vangi minema, sest pean teda kõikjalt päästma. Ma ei kahetse, et ta endaga kaasa võtsin, kuigi tegelikult tunnen jubedaid süümepiinu, et lubasin ka temal enda elu ära rikkuda. Ma armastan teda ja poleks suutnud talle ,,ei’’ öelda, kuigi räägitakse, et kui armastad, siis oled valmis mõningaid ohverdusi tegema, aga ei mina ega tema, suutnud hävitada seda sidet, mis meid ühendas.

Ma ei võtaks teda oma varastamismissioonidele kaasa kui see vajalik poleks, kuid kahekesi on seda kergem ja isegi turvalisem teha. Midagi me peame ju sööma ja teda kuskile üksi jätta on liiga ohtlik. Ta ei ole selle kõigega veel kohanenud ja ta jääb alatasa hätta. Ausalt öeldes on ta hädapätakate kuningas ja just see, tema saamatus meile arvatavasti ükskord kätte maksabki.
Krahmasin kõik vähegi söödava endale kiirelt kotti ning aeg ajalt kuulatasin ega mente juba läheduses polnud. Õnneks ei olnud nende tuututavaid sireene veel kuulda. Viskasin kiire pilgu Belli tegevusele. Ma ei talu seda. Ta lihtsalt näppis ja uuris igat asja ennem kui selle kotti pistis. Nagu oleks ühel tavalisel soppingul.

,,Sul ei ole aega valida, mida sa tahad või mida ei! Palun pane nüüd kott ruttu täis eks!’’ karjusin talle pahuralt appi joostes. Ma tean, et ei saa temalt kohe kõike nii nõuda nagu tahaksin, aga sellest võiks ju ikka aru saada, et kui turvasüsteem üürgab, siis shoppamine on küll viimane, milleks aega jääb, kuid mulle on jäänud mulje, et naistel on ka siis selleks aega. See ajab mind vihale.

Aitasin tal kotti asju panna, et see juba kiiremini täis saaks. Järsku kostusid eemalt üürgavad sireenid. Nonii, nüüd lähebki lahti. Aitasin Bellile koti kiirelt selga ja seejärel pistsime ennist katki visatud akna kaudu jooksu. Lidusime nii kiirelt kui saime. Õnneks oleme mõlemad vastupidavad ja kiired jooksjad. Mudugi ronimises jääb Bell mulle kõvasti alla, kuid ka sellega tuleb ta üsna hästi toime.

Plagasime ühe inimtühja elumaja poole, mida piiras üks kohutavalt kõrge võrkaed. Hakkasin esimesena ronima, kuid seekord oli Bell minust kiirem. Kui aia küljest ennast maha kukutasin, et edasi joosta seisis Bell juba seal ning ootas mind. Muigasin väga naeruselt ning surusin talle ühe kiitva musi suule.

,,Minu supernaine,’’ ütlesin talle ning lükkasin teda õrnalt, et ta uuesti jooksmist alustaks, sest üürgavad sireenid hakkasin aina valjemini kostma. Bell naeris lõbustatult ning alustas taas pagemist. Sireenid muutusid iga meie kaugeneva sammuga aina valjemaks. Õnneks olime jõudnud ennem kaduda kui nad meid märkasid, seega ei osanud nad meid ka kusagilt otsida. Ka seekord läks meil napilt, nagu alti.


Annabell:

Eile korraldasime taas ühe poeröövi, mille käigus oleksime peaagu vahele jäänud. Ma ei ole seda kunagi Baxterile öelnud, et taoline hirm vangi minemise ees, mind häirib, kuid samas, mida ta ikka paremaks muuta saaks. Tõenäoliselt mitte midagi. Me peame ju millestki toituma ja kuidagi ära elama. Ausalt raha teenimine ei tule kõne allagi, sest siis tabatakse meid koheselt. Nüüdseks on ju seljataga suhteliselt kriminaalne minevik, sest minu teada poevargused on kriminaalsed kuriteod ja meil oli neid seljataga kõvasti rohkem kui üks. Baxiga on asi kindlasti veel hullem. Tema oli kurikael juba ennem kui me tuttvusime. Vähemalt nii on ta rääkinud.

Kunagi vaatasin telekast palju põgenemisfilme, aga poleks iial arvanud, et ühe jooksiku elu võib nii keeruliseks kujuneda. Päevast päeva peame üksteise seljatagust valvama, mentide eest putku pistma ning poodidest toitu ja riideid varastama. Lisaks sellele, peame iga öö kusagile linnast välja kõmpima, et kuskile oma telk püsti panna või peame leppima siin linnas mõne mahajäetud majaga, mis on seest pimedad ja kus kubiseb rottidest. Mitte just kõige luksuslikum elu, kuid vähemalt saan ma Baxteriga koos olla, seega ma ei saa, ega või kurta.

Kõrvatvaatajale võib tunduda see mõtetu ja lapsiku kiindumusena, kuid mina tean, et see ei ole sedasi. Ma tunnen tema vastu midagi sellist, mis sunnib mind kõik muu jätma ja temaga minema. Ma ei suuda ilma temata oma elu ettegi kujutada ja ma ei kahetse, et sellise valiku tegin.

Vanematega ma nagunii läbi ei saanud, seega ei tunne nad minust ka puudust, kuigi mina vist sama öelda ei saa. Mina igatsen neid küll. Ja oma väikest õde Aliciat tahaks ka kasvõi korra veel kallistada. Bax ei ole mulle oma perekonnast kunagi rääkinud. Alati kui see meil jutuks tuleb vahetab tema teemat, ega taha sellest rääkida. Juba praeguse olukorra järgi võib aimata, et tal on keeruline lapsepõlv olnud, sest miks tal muidu püsivat kodu juba neli aasat pole olnud. Kui mina temaga tutvusin, siis oli ta juba jooksik, kellel olid jamad kaelas. Ja juba siis ei suhelnud ta oma perekonnaga. Ma isegi ei tea, millega ta mind ära võlus. Usun, et just sellesama pahapoisi tiitliga. Kõlab tobedalt, kuid just nii see on.

,,Tahad süüa?’’ küsisin Baxilt, kes põrandal oleval räpasel madratsil lamaskles. Kuna olime eilsest jooksimisest kohutavalt väsinud, siis otsustasime linna jääda, ega läinud turvalist telkimispaika otsima. Me oleme selles mahajäetud hoones juba palju kordi ööbinud ja oleme sellega juba harjunud. Ma olen üritanud olemist isegi mugavamaks teha, kuid ega see kuigi palju õnnestunud pole. Rotikesed ja prussakad jooksevad ikka ringi ja varastavad meie niigi väheseid toiduvarusid. Meile meeldib see maja just seetõttu, et siin ei käi eriti teisi hulguseid, kes igal võimalusel sinult asju varastaksid. Me oleme kõik oma kompsud siia vedanud ja vahel kui käimegi kuskil ära, siis oleme julgenud need isegi siia jätta, kuigi see on väga riskantne, sest need võivad siin vabalt jalad alla võtta ja plehku panna. Eks ta paras pauk oleks kui keegi meie telgi või muud olulist piistu kavatseks panna.

Seetõttu me eelistamegi paremameelega linnast välja minna ja endale turvaline telkimispaik otsida, sest siis ei tule teised jooksikud meid segama, ega asju varastama. Rääkimata turvalisusest, sest ega need teised just sõbralikud pole. Samas ma ei mõista neid hukka. Sellist elu elades peadki metsik olema, sest vastasel juhul sa ellu ei jää.

,,Mhm,’’ mühatas Bax vastuseks ning kõlgutas jalga, mis oli üle teise jala põlve asetatud. Ta nägi välja nagu Huckilbery flinn, kes rahulikult mõnuledes oma mõtteid mõlgutas. Ka temal olid seljas räbalad riided ja üldse nägi ta vahel üsna räpane välja. Bax oli praegu samasugune. Tema tumepruun juuksepahmakas peanupu otsas, nägi välja nagu varasepesa. Kui aus olla siis ta ei näinud üldse 20-aastase noormehe moodi välja. Rohkem nagu laps, kes on sõpradega seiklusmänge mängides veidi liiale läinud. Kuid tema kaunis näolapike oli alati laitmatult puhas. Tema ego poleks lubanud sellel määrduda. Pesemisvõimalustega meil jah eriti kiita pole, aga Bax on jooksus oldud aja jooksu väga leidlikuks muutunud ja suudab peaaegu, et kõik eluks vajaliku muretseda.

Tegin talle eile poest varastatud kraamist mõned võileivad ning valasin plasttopsi veidi mahla, mis olid samuti poest varastatud. Kui aus olla, siis isegi riided, mida me kanname on varastatud, seega me ei saa kedagi süüdistada oma asjade varastamises, sest tegelikult ei kuulunu mitte miski meile, olenemata sellest, et oleme need ise oma higi ja vaevaga hankinud, riskides oma vabadusega.

Ulatasin talle võileivad ja mahlatopsi, mille peale ta ennast istukile ajas ning neid rahulolevalt vitsutama hakkas. Vahel mulle jääb mulje, et ta naudib seda elu, kuid usun, et see on rohkem tingitud sellest, et ta on juba harjunud ja lihtsalt oskab sellest mõnu tunda. Minul võtab sellega harjumine veel aega või siis ma lihtsalt ei harjugi, sest hetkel ei ole ma suutnud mitte ainsatki tegevust endale nauditavaks mõelda.

Tegelikult ma lihtsalt unistan, et Bax mõtleb mingi vettpidava plaani, kuidas me saaksime oma elu püstitada sellistele taladele, mis ei tugineks ainult tohututele vargustele ega muudele ebaseaduslikele tegevustele. Raske saab see olema, kuid me ei saa ju igavesti nii elada.
Judistan õlgu kui minu silme ette kerkib pilt minust ja Bax’ist vanadena. Endiselt selles mahajäetud majakeses.


Baxter:

,,Ahh...täitsa lõpp kui nämmad need võikud olid!’’ limpsasin keelt ning patsutasin oma võileibu täis kõhtu.

,,Ma arvan, et me ei hakka täna kuskile liikuma, sest praegu on toitu nii palju, et selle vedamine oleks liiga tülikas.’’

,,Mida?’’ küsis Bell üllatunult ning tema ärevil silmad vaatasid mind pingsalt. Just hetk tagasi veendusin ma selle, et kui pilgud suudaksid tappa, siis tema oma oleks seda kohe kindlasti teinud. Kiirelt ja valutult.

,,Jääme lihtsalt siia. Meil ei ole mõtet kõike seda kola siit kuskile ära vedada. Liiga tülikas ma mõtlen.’’ asuisin koheselt uuele katsele, lootes, et suudan ta maha rahustada.

,,Sa tead ju, et selles...’’ hakkas Bell protesti tõstma, kuid katkestasin teda.

,,Jah ma tean, et sulle ei meeldi siin rotipesas olla, aga minule ei meeldi mõte selle kola vedamisest,’’ ütlesin pahuralt. Sulgesin silmad ja heitsin pikali, et rohkem mitte tema pettunud nägu näha. Ma tean, et olen temaga vahel liiga karm, aga teisiti ei saanud. Vahel see karmus ja äkilisus toob ta maapeale tagasi.

Mulle ei meeldi temaga kakeld, kuid tahest tahtmata on ka meil erimeelsused, mida saab vaid endale kindlaks jäädes lahendada. Pealegi olin mina kõige selle juures kogenenum ja loomulikult ma eeldan, et minu nõuandeid ka kuulda võetakse. Bell lihtsalt on kange tüdruk, keda peab karmide sõnadega taltsutama.

Hetkel käitus ta nagu perutav hobune. Ta lihtsalt porises ja turtsus endamisi ning üritas majas ringi kollates endale tegevust leida, kuid enda solvumise ja viha väljanäitamiseks, oli seda vaja teha väga lärmakalt. Küll kukkus ja kolksus siit ja sealt midagi. Millegi ebaõnnestumisel lasi ta kuuldavale mõned kangemad ja vähem viisakamad sõnad. Ühesõnaga ta on väga temperamentne kui ei saa seda, mida tahab. Mind on alati huvitanud, mismoodi teda kodus kasvatati. Äkki ta ongi ära hellitatud laps, kes on harjunud saama seda, mida tahab.

Nii veetsimegi kogu päeva selles majakeses. Bell näitas oma iseloomu ning mina vaatasin seda tüdinenult pealt. Ausalt öeldes oli ka ilm väljas suhteliselt niru. Vihma sadas ja üldse oli päris jahe. See oli veel üheks põhjuseks, mis ma ei soovinud täna kusagile telkima minna.

,,Ma jään tukkuma,’’ütlesin ohates ennast põrandal oleval madratsin külili keerates. Asetasin käed pea alla, et oleks mugavam ning sulgesin silmad. Loodan, et kui ärkan, siis on ta veidigi paremas tujus. Nimelt, tema tujud on väga kiiresti vaibuvad ja üldse ei ole ta pika vihaga inimene. Seetõttu võisingi kindel olla, et ta on hiljem palju paremas tujus.

Kuulasin veel veidi aega, kuidas Bell eemal midagi kohmitses, kuid mitte kaua. Üsna pea olingi uinunud.


***

Ärkasin eriti kohutava kolina ja karjumise peale. Tõusin põrandal istukile ning vaatasin segaduses ilmel majas ringi. Väljas oli väga pime ja majas oli vaid paar hämarat küünalt põlemas, mis veidi valgust andsid. Pingutasin silmi, et näha, kuid kasutult. Unised silmad keedusid selles hämaras ruumis miskit vajaliku seletamast.

,,Bell!’’ hüüdsin kahtlustavalt ja veidi vaiksemalt üle maja. Kolin kestis, kuid vastust ei tulnud. Tõusin kiirelt püsti, et asja kontrollima minna. Püüdsin võimalikult vaikselt kõndida. Hoidsin hinge kinni ning lootsin, et ma millelegi otsa ei koperda. Muretsesin Belli pärast, sest ilmselgelt kuulus karjatus temale.

Peagi kolin lõppes ning maja jäi vaiksesk. Kas nad kuulsid mind? Peatusin hetkeks, et kuulatada, kuid siis äkki tundsin midagi kõva endale vastu pead virutamas. Tundsin enda peas meeletut valusööstu ning silmeeest läks uduseks. Suure prantsatuse saatel langesin põrandale ning seejärel oli kõik pime.


Viimati muutis seda Naughty (2/2/2013, 21:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:33

Baxter... What a name.

Tundub hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:42

Oeh...jah. Veidral poisil veider nimi! Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:44

Hahaha Very Happy Annabell seevastu on nii nunnu nimi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:45

Vähemalt sellega sain siis pihta! Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:48

Tore, et sa alguses mainisid, et tegeled peamiselt enda teise jutu, Teega Very Happy Väga tore. :)

Aga see jutt.. hmm.. meeldib. Very Happy Midagi sellist, mida ma tavaliselt lugema ei hakkaks. Aga kuna sa oled mul siit üks lemmikumaid, siis kuidas ma saan lugemata jätta. Very Happy

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:50

Awwiiii Cilen Very Happy

Aga jah...ma proovin täna Teed ka kirjutada...ei tea kas valmis saan, aga ma kirjutan! Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:54

Rotikesed! xD
*naerab nii et kõht kõveras*
Ei, huumorit on ka vaja. Very Happy

Mulle meeldis rahulik kirjeldamine. Ja see, et nad üksteist armastasid ja sp mööndusi tegid. Very Happy Ja et Bell oli kadunud ja Pekster mures oli. Very Happy

Kuigi kui mina oleksin Bell, siis ma poleks BadBoyga minema jooksnud. Very Happy

UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:56

Sille:Aga jahm...mis sul ikka nende rotikestega on? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 18:59

Rotikesed ja prussakad jooksevad ikka ringi ja varastavad meie niigi väheseid toiduvarusid.

See on. xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 19:08

Tõesti nii naljakas? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 19:15

ROTIKESED! XD
Katsu sa mitte naerda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 20:40

Mulle ei meeldi Baxter. Very Happy

Aga jutt tundub huvitav, nii et lase aga edasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 20:41

Keku:Mis sul Baxi vastu on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 20:45

Ma ei tea.. Ta tundub selline ülbe ja veits nõme ja.. kuidagi kahtlane tüüp. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime20/5/2012, 20:46

Keku: Pm ta on ju pätipoiss ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime17/7/2012, 23:19

Mul on küll kerge edumaa, aga pole plaanis väga tihedamini siia osasi lisada. Wink

Aga nüüd siis...



2. osa


Baxter:

Valu...meeletu valu levis minu kuklast mööda pead laiali. Üritasin ennast püsti ajada, kuid järjekordne valusööst peas, sundis mind taas suure prantsatusega maha langema. Katsusin käega oma pead. Verd ei olnud. Seegi hea, kuid oletan, et sain ikka päris korraliku obaduse piki pead.

Läksin uuele katsele. Võtsin kõik oma järelejäänud jõuvarud kokku ning proovisin uuesti jalgele tõusta. Teistkordselt see ka õnnestus, ilma, et oleksin kasvõi korrakski tasakaalu kaotanud. Kindlalt seisin oma jalgadel ning kannatasin vappralt ära kohutava peapöörituse, mis püsti tõusmisega kaasnes. Ma pean Belli leidma. Komberdasin selles suunas, kust olin ennsit müra ja kiljatust kuulnud. Nüüd oli maja jaburalt vaikne. See pani mind pelgama ning eelaimdused, et Belliga ei ole kõik korras, hakkasid minust julmalt üle trampima.

,,Bell!’’ üritas tema nime hüüda, kuid minu hääl murdus ja kähises nii jubedalt, et ehmusin isegi seda kuuldes. Taas läbis mu pead üks korralik valusööst, mis sundis mind hetkeks peatuma. Haarasin mõlema käega oma peast ning lasin kuuldavale raske oige. Pagan kui valus see ikka on. Kes kurat lööb süütut inimest seljatagat otse pähe? Igaljuhul ei saanud see keegi väärikas olla. Oleks võinud vähemalt võidelda nagu mees, mitte argpüksi kombel seljatagant rünnata.

Kannatlikult komberdasin mööda koridori edasi, et Belli leida. Hakkasin juba kartma, et ma ei leiagi teda, sest tavaliselt ta maja sellesse osasse ei julge minna, kuid ma lihtsalt pean kõik kohad järele vaatama, et teda leida.

,,Bell!’’ hüüdsin taas, kuid nüüd juba palju kindlamalt. Lootsin saada vastust. Kuulatasin kuid ei midagi. Peatusin kui kuulsin kuskilt kaugemalt valulikku oiet. Kiirustades liikusin häälte suunas, mis lühikeste vahede kaupa kordusid. Olin rohkem kui kindel, et see oie kuulus Bell’ile. Üks osa minust tahtis, et see nii poleks, kuid teine soovis siiski, et hääl kuuluks temale.

Terve maja oli kottpime ning seetõttu kõndisin pimes. See loomulikult aeglustas minu tempot. Tundsin midagi oma jalge ees. Midagi pehmet ja veidi sooja. Kükitasin maha, et maas vedelevat asja tuvastada. Miski minu sees teadis, mis või kes see on, kuid mõistus ei tahtnud seda tunnistada. Kompisin kätega enda ees lebavat kogu.

,,Baxter?’’ kuulsin Belli valulikku ning nutust häält.

,,Issand jumal...Mis toimub?’’ küsisin paanikasse sattudes ning kiirelt kätega üle tema võbiseva keha kompides.

,,Mida nad tegid sulle?’’ küsisin närviliselt. Taas lipsas tema huulilt vaevaline oie ning seejärel lakkas ta üldse mingisugust häält tegemast. Kartsin, et ta isegi ei hinganud enam. Haarasin kärmelt ta endale sülle. Ohkasin raskelt, sest igasugune pingutus kutsus esile taaskord valu mu peas, kuid nüüd ei teinud ma sellest enam välja.

Raskelt hingeldades vedasin Bell’i liikumatut kogu enda süles ruumi, kus oli valgus, ruumi kus peaksid olema meile kõik vajalikud asjad, kuid ruumi jõudes sain suure üllatuse osaliseks.


Annabell:

Terve mu keha valutas. Iga liiges, iga keharakk minu sees kannatas tugeva valu käes. Tundsin, et isegi mu hing valutas. Seesmiselt ma nutsin selle kohutava valu tõttu, kuid pisaraid toota oleks olnud liiga valus. Oleksin tahtnud Baxile märku anda, et olen elus, et minuga on kõik korras, kuid ma ei suutnud isegi seda. Kõik ei olnud korras.

Keegi tuli ja võttis meilt kõik. Vigastas meid nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Meeleheitlikult avasin silmad kui olime valgemasse ruumi jõudnud. Lootsin, et see kõik on uni, kuid meeletu valu ja tühi tuba, kus põlesid vaid kaks varsti kustuvat küünalt, tõestasid, et kõik see oli päris. Meilt oli võetud kõik ning nüüd peame alustama taas nullist.

Pingutasin kogu hingest, et mitte silmi sulgeda, kuid kasutult. Need lihtsalt vajusid kinni ning teistkordselt ma neid enam avada ei suutnud.

Tundsin kohutavalt külma põrandat enda võbiseva keha all. Isegi madrats, millel magasime oli varastatud. Tahaksin sellest majast koheselt lahkuda, kuid nüüd kui meil ei ole enam midagi on see veelgi võimatum kui kunagi varem. Olen nii pettunud Baxteris, kes soovis tänase öö siin veeta. See kõik oleks jäänud olemata.

,,Mul on valus,’’ lasin nendel kolmel sõnal üle oma suu lipsata. Mu hääl värises, kähises ja murdus korraga. Peatasin hetkeks hingamise, sest tugev valulaviin sundis liigeseid krampi tõmbuma, et valu veidigi tõrjuda. Kuid ka see üritus oli tulutu. Tegi asja vist hullemakski.

Miski pitsitas mu keha tugevasti. Hingamine muutus veelgi raskemaks, kuid samas, see oli miski, mis tekitas sooja ja turvalise tunde. Keegi embas mind. Midagi märga kukkus mu näole.

,,Bax?’’ küsisin väriseval häälel. Ma teadsin, et tal on valus mind sellises olukorras näha, kuid sisimas ma tundsin mingit vimma. Tundsin, et see oligi karistus talle. Tema laiskusele. Ma ei soovi talle etteheiteid teha ja tõenäoliselt ma ei teegi, sest tean täpselt milliste süümepiinade käes ta hetkel kannatab. See märg asi, mis hetk tagasi minu näole langes oli üks märk tema süümepiinadest. Ta nuttis. Üritas oma kallistusega mu olemist paremaks muuta, kuid ta ei aimanudki, et minu läbipekstud keha ei kannata hetkel ainsatki muljumist enam. Ainus, mis takistas mind teda eemale ajamast, oli see turvaline ja soe tunne, mida tema embuses olles tundsin.

,,Mul on nii kahju,’’ ütles ta vaikselt, kuid ometigi kajas tema sosin selles kõledas tühjas ruumis väga valjult. Ka minul on kahju, aga mida nüüd teha? Mida süüa? Kus olla? Kõik, absoluutselt kõik oli kadunud. Kahju tundmine ei anna seda kõike meile tagasi. Ei võta seda valu, mis on juba tekitatud. See ei muuda mitte midagi. Oleksin tahtnud seda kõike talle öelda, kuid ei suutnud. Ma ei suuda talle enam rohkem haiget teha kui ta praegu minu solvunud pilgust saab. Tahaksin temalt küsida, miks? Miks me ei võinud siit lahkuda? Ta teadis, et see on ohtlik.

,,Pole midagi!’’ oli ainus, mis minu huultevahelt välja lipsas. Võtsin kõik oma jõuvarud kokku ja hoolimata oma valust, tõstsin oma käe tema põsele. Pühkisin sealt pisara, mis mööda tema põske alla hakkas veerema ning silitasin seda õrnalt.

,,Pole midagi!’’ kordasin veel ning seejärel langes mu käsi tema näolt. Kõik muutus uduseks ning seejärel saabus külm ja üksik pimedus.


Baxter:

Hirmunult jooksin mööda maja ringi. Ma pean midagi leidma. Siin peab ju veel miskit leiduma. Tekki või midagi. Mind valdas täielik paanika. Ma ei teadnud mida teha. Viia ta haiglasse, mis põhjustaks kahju nii talle kui ka mulle? Kuid samas see on tema elu? Lasta tal siis surra? Mida ma teen? Kõik need küsimused tapavad mind. Nii raske.

Lõpuks! Leidsin kuskilt maja kõige pimedamast otsast teki, mis küll ei olnud eriti soe, aga hetkel ajab see asja ära. Parem kui mitte midagi. Kiirelt, näidates küünlaga enda ette valgust, jooksin tagasi Belli juurde. Mätsisin talle tihedalt teki ümber. Ta pidi sooja saama. Ta oli teadvuseta, kuid terve tema keha värises meeletult.

Närviliselt hõõrusin kätega pead. Haiglasse oleks liiga pikk tee ning hetkel ei taluks ta seda neetud solgutamist välja. Ta on katki. Igalt poolt. Ma ei tea, võibolla on isegi mõni luu murdunud. Sellest mõtleminegi tekitas iiveldustunde.

See otsus ei tule kergelt ja ma tean, et ilmselt hakkab ta mind vihkama. Arvab, et hülgasin ta, kuid ma pean seda tegema. Ma ei saa teda sedasi jätta. Parem riskin sellega, et ta mind vihkab kui tema eluga. Ma tahan, et ta elaks. Ükskõik kas minuga või ilma minuta. See on nii raske. Vaatasin teda ning kummardusin tema kohale. Miks see pidi juhtuma? Miks meiega? Surusin talle ühe musi suule ning seejärel tõusin ja lahkusin.

Kiirelt liikusin mööda tühja tänavat edasi, lootes leida kedagi, kes teda aitaks, kes tema juurde läheks. Lõpuks nägingi eemalt inimest lähenemas. Kiirendasin sammu, et rutem temani jõuda.

,,Vabandage! Keegi on hädas ja me vajame teie abi!’’ ütlesin ühele naisele, kes paistis olevat hea ja abivalmis. Või ma lihtsalt lootsin liiga kõvasti, et see nii oleks.

,,Millist abi?’’ küsis naine lahkelt naeratades.

,,Üks tüdruk on hädas...Seal selles majas!’’ seletasin naisele olukorda ning viipasin käega eemalt paistva maja suunas, kus Bell hetkel piinles. Üksinda.

,,Hädas?’’ küsis naine imestunult. Tema näoilme muutus murelikumaks. Naine tundus väga naiivne olevat. Iga teine oleks kartnud, mingit suvalist tolgust, kes talle ligineda üritab ja sellist juttu räägib.

,,Tüdruk on vigastatud,’’ ütlesin juba veidi närviliselt ning tammusin ühelt jalalt teisele, aegajalt käega nägu hõõrudes.

,,Tulge ma näitan teile!’’ ütlesin innukalt ning viipasin käega, et ta mulle järgneks. Naine tegigi seda. Uskumatu. Ta nagu ei usuks üldse, et siin maailmas sünnib ka halbu asju. Liiga hea, kuid hetkel ma ei kurda, sest ta võib olla ainuke inimene, kes saab aidata mul Belli elu päästa.




Viimati muutis seda Naughty (2/2/2013, 21:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime17/7/2012, 23:40

Sattusin ka seda lugema ja sa suutsid mind nutma panna. No, see oli kohutavalt kurb osa. Eriti kahju oli Annabellist. Sad
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime17/7/2012, 23:51

AliceInWonderland XD : Oehhh...ma eeldan, et see kommentaar oli positiivne xD Igatahes jahm...tore ;)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime18/7/2012, 12:52

See oli positiivne, sest kui sa suudad kedagi oma jutuga nutma panna, tähendab see seda, et ta elab su jutule täega kaasa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime18/7/2012, 21:08

Vägev!
Mulle tulid ka mõned üksikud pisarad silma.
Aga ootan kolmandat osa!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime2/2/2013, 21:25

Ma olin selle jutu täielikult ära unustanud. Häbenen. Embarassed Igatahes sellepärast ilmub siia täna kohe uus osa, sest mu häbi on ikka nii suur ja enam ma viivitada ei taha. Oleksin pidanud selle osa kallal vb veidi rohkem vaeva nägema, sest minujaoks oleks nagu millestki puudu, aga ma ei suutnud seda tuvastada, nii et jahm siin on siis...


3.osa




Baxter

Sel hetkel ei hoolinud ma sellest, kes too naine oli või mida ta minust arvata võis, oluline oli vaid see, et Bell saaks kiiresti abi. Oleksin teda ise aidanud, aga ma pole ju neetud arst, kes võtab oma imevidinad kätte, viibutab nendega hetkeks ja valu ning piinad kaovad. Minu võimuses oli otsida keegi, kes saab teda aidata rohkem, kui seda mina saan, olgu selle hinnaks kasvõi see, et istun kogu ülejäänud elu trellide taga.

„Mis juhtus?“ äratas naise leebe hääl mind mõtteist.

„Kuidas palun?“ küsisin segaduses ilmel, sest kogu see närveldamine oli minu tähelepanu täielikult hajutanud.

„Mis seal majas juhtus? Kas peaks kiirabi kutsuma?“ kordas naine küsimust ning lisas minu segaduses näoilmet nähes veel ühe küsimuse, hakates oma käekotis sobrama.

„Kiirabi?“kordasin hämmeldunud ilmel naise poole vaadates. Jälgisin kotis sobrava naise tegevust ning endalegi aru andmata, hakkasin teda takistama. Haarasin tugevalt tema käest, et ta sobramise lõpetaks.

„Palun, kas te lõpetaksite!“ laususin valjemalt kui oleksin võinud ning haare, mis naise kätt pitsitas oli tugevam kui tohtinuks.

Tema silmis oli säilinud see leebus kui ta pilgu mulle heitis. „Sa oled paanikas ja ei mõtle reaalselt,“ ütles naine rahustavalt.

„Kas te lihtsalt tuleksite minuga sinna majja ja aitaksite seda neiut seal!“ kordasin kindlalt oma soovi.
Lõdvendasin haaret kui avastasin, et pigistan tema kätt endiselt. Tema õrn peanoogutus andis taas lootust. Kinkisin talle ühe tänuliku pilgu ning juhatasin ta Bellini.

Mul ei olnud kindlat plaani, mida edasi teha, aga teadsin, et kui ma ei lahku, satub ka tema pahandustesse. Tahaksin temaga nõu pidada, nagu olen saanud seda alati teha, kuid nüüd kus ma vajaksin kõige enam tema toetust ei ole see võimalik. Ma ei kujuta ettegi, kuidas ta reageerib ärgates, mind eest leidmata. Üritasin mõelda kõikvõimalikele varjantidele. Panin end tema olukorda. Mida tunneksin mina kui ärkaksin kuskil tundmatus kohas ilma temata?

Kõik see, mis mu peas toimus, segas keskendumist ning jalgealuse lõi kõikuma tema nägemine veelkord sellises olukorras. Tundisn taaskord kibedat pisarat silmanurkka tekkivat, kuid hävitasin selle juba enne, kui see jõudis põsele veereda. Mind tõi tagasi reaalsusesse ehmatust väljendav ohe, mis naise huulilt kostus kui ta Belli valust tõmblevat ning verevalumeid täis keha nägi. Kohutav valusööst läbistas tungivalt mu rinda. Süümepiinad laastasid igat rakku minu kehas ning meeleheide vallutas kogu aju, mis senini selgelt mõtles.

Pöörasin pilgu naise poole, kes taaskord oma käekotis sobrama oli hakanud. Tundsin teist valusööstu rindu läbimas ning see oligi viimane piisk juba niigi ülevoolavasse karikasse. Mõtlematult tormasin sellest neetud majast välja. Teadsin kui palju haiget ma teen kui lahkun, aga veel rohkem teeb haiget minu jäämine.

,,Noormees!“ kuulsin naist omale järgi hüüdmas, kuid ei kavatsenudki peatuda. Hoolimata sellest, kui kiirelt ma põgenesin, said valu ja süümepiinad mu ikka kätte. Alguses need vaid puudutasid mind, kuid mida kaugemale ma põgenesin, seda rohkem nad mind enda haardesse tõmbasid.


Annabell

Peale igavikuliselt pikki sekundeid, minuteid või koguni tunde, tundsin viimaks valu leevenemist. Mul polnud aimugi, mis selle põhjustas, aga oli tähtsamaidki asju, millele oma mõtteid koondada. Silmad lõpuks avanud, pidin suurest ehmatusest rabanduse saama. Haigla! Mida paganat ma haiglas tegin? Kus on Bax?

Rebisin kõik enda küljes olevad aparaatide voolikud ja juhtmed ära, et põgeneda. Hetke seisuga ei tundunud antud olukord üldse mitte õige. Siin polnud Baxterit, seega ei olnud asi minujaoks õige.
Kui olin lõpetanud enda lahtipäästmise, selle nõmedalt piiksuva aparatuuri küljest, liikusin kikivarvul oma palati ukseni, et selle paokil uksvahelt välja piiluda. Koridoris paistis üsna vaikne olevat. Lasin kuuldavale sügava ning pettumust täis ohke, sest lootsin, et Bax ootab mind koridoris, et siit koos jalga lasta, kuid teda ei paistnud mitte kusagil. Mõni õde oli küll liikvel, aga samas olid nad niivõrd süvenenud oma asjaajamistesse, et plaan põgendeda võinuks isegi läbi minna, kuid ma ei tundnud end päris kindlalt. Kas oman piisavalt julgust?

Tõmbusin ühe õe lähenedes uksest eemale. Silmi pööritades vaatasin oma seljas olevat haiglasärki, mis polnud kohe kindlasti mitte põgenemiseks sobiv riietus. Jäi vaid üle loota, et minu enda riided on kusagil siin. Otsivalt hakkasin palatis ringi vaatama ning voodi kõrval oleval toolil lebasidki minu riided, mis tundusid küll veidi korralikumad kui pidanuks, aga ma ei näinud põhjust, miks peaksin raiskama aega, et selle pärast muretseda. Paar sammu astunud, et oma riided haarata, tundsin teravat valusööstu kõhus. Tõmbusin pisut kronksu, et valu taanduks, kuid ei tajunud selle leebumist. Hoolimata valust astusin toolile lähemale, et võtta oma riided.

Riided vahetatud, hiilisin jällegi palati ukseni, et kontrollida liikumist koridoris. Üldse paneb imestama, mismoodi selline jooksik on pandud nii väikese järlvalvega palatisse. Tean, et olen võib- olla liiga palju filme vaadanud ja ilmselt oleks liig oletada, et politsei mul siin silma peal hoiaks, aga poleks ealeski osanud loota seda, et ei mingisugust rangemat järelvalvet. Teine võimalus on muidugi ka see, et nad ei ole veel suutnud tuvastada minu iskut ning pole kursis sellega, et olen üks paras suli. Kui aus olla, siis see teine varjant on mulle isegi meeltmööda, sest nii on mul siit kergem jalga lasta ning pääseda igasugustest jamadest, mis politsei siinviibimisel kaasnenud oleksid.

Sujuvalt lipsasin palatist välja koridori. Kindluse tagamiseks vaatasin veelkord koridori mõlemad pooled üle. Tundsin, kuidas süda puperdama hakkas ning jalad all tudisema võttis. Närviliselt ja nägu krimpsutades kõndisin kiirelt koridori lõpus helendava väljapääsu sildi suunas. Hoidsin ühe käega oma kõhust kinni, sest valu, mida ennist palatis tundnud olin, aina suurenes. Valupisted tihenesid ning kui olin koridori lõppu jõudnud, tundsin ka kerget peapööritust, mis ajas iiveldama ning raskendas kiiret sirgjoonelist liikumist, mis oli ilmtingimata vajalik, et endale mitte liigselt tähelepanu tõmmata. Õnneks valitses selles koridoris täielik vaikus, kuid koridoriga, kuhu olin suundumas, olid hoopis keerulisemad lood. Seal toimus päris äge sagimine ning inimesi leidus iga mõne meetri tagant. Peatusin hetkeks, et olukorda hinnata, kuid pidin alla suruma oma segaduses ilme, et vältida õdesi, kes võivad kahtluse korral uudishimulikeks muutuda.

Hingasin sügavalt sisse ning manasin näoli kõige loomulikuma ilme, mis ühel inimesel haiglas olles üldse olla saaks. Rahulikult ning püüdmata kahtlust äratada, läbisin ka selle koridori edukalt. Julgemata lifti kasutada, otsustasin treppide kasuks. Pidin treppidel päris mitmeid kordi peatuma, sest valu muutus iga järgneva sammuga aina talumatumaks. Peagi, kui silmasin juba välisust, kust oleksin tahtnud ummisjalu välja joosta, kuid õnneks takistas valu kõhus seda tegemast, liikusin rahulikult ukseni ning üritasin vältida inimeste pilke, sest antud hetkel mõjusid kõik minule langenud pilgud hukkavalt. Kergendustundest hingeldades ja oma higiste kätega nägu triikides seisatasin haigla peaukse ees. Olin probleemideta haiglast välja saanud, kuid ometi seisin selle peaukse juures täiesti nõutult, sest lõin taaskord kartma. Kuhu mul minna on? Tagasi sinna majja, kus mind rünnati? Kas Bax ootab mind seal? Kõik need küsimused põhjustasid hirmu edasi liikumise ees. Mõtteist ärganud, vaatasin ärevalt enda ümber sagivaid inimesi. Ainus asi, mida ma hetkel kindlalt teadsin oli see, et pean siit kiirelt kaduma.


Baxter

Päike oli juba veidi aega tagasi loojunud. Samamoodi nagu oli unustustehõlma vajunud ka minu seiklusjanu. Loivasin tujutult mööda tänavat, mille igal nurgal pesitses mõni asotsiaal, narkar või jooksik nagu ma isegi. Nende kõigi meeleolu oli samaväärne minuomaga. Asotsiaalid üritasid kilekottidega kinni lappida oma külmuvaid jalgu ning mätsisid end tugevamalt seljas olevate riideräbalate sisse, et külm nahavahele ei poeks. Tudisevate kätega narkarid silmitsesid mind meeleheitlikult ning proovisid mulle mõista anda, mis neid vaevab, sealjuures midagi pomisedes ja jooksikud nagu mina jälgisid uurivalt tänaval toimuvat, mõõtsid pilguga, et kas tänav on neile ööbimiseks piisavalt turvaline.

Nähes kõiki neid abituid nägusi oli minu ainukeseks sooviks sellelt tänavalt kiirelt kaduda. Ei tundnud ma sellel tänaval viibides end nende inimestega võrdväärsena ega tajunud ma ka mingit turvatunnet, mis oleks sundinud mind meelt muutma ja otsima aset, kus saaksin end veel tänasegi öö välja puhata.
Eile, kui põgenesin oma enese süümepiinade eest, veetsin öö kusagil linna teises otsas asuvas vanas kivihoones, kus leidus samuti kasutatud süstlaid, asotsiaale, joodikuid ja kõiki seesuguseid inimesi, kes hakkasid vaikselt juba loomastuma. Väsimus, mis õhtuks minu üle võimust oli võtnud, sundis mind nende hädiste inimestega ühe katuseall viibima. Ma tean, et olen uhke, sest tunnen end nendesuguste seltsis ebamugavalt ja kuidagi kõrgemal tasemel olevat, kuigi võib jääda mulje, et ma pole ise kuigipalju parem, aga just täpselt nii uhke ma olengi. Ma ei kavatse end nendega ühte patta toppida, sest tean, et pole nii madalal kui nemad.

Isegi Bell on mulle korduvalt maininud, et minu ego on nii suur, et tallab jalgealla kõik need, kelle eneseväärikus on vähegi kõikuma löönud ning alati kui ta seda mulle meelde tuletas, liigitas ta ka ennast nende hulka, kelle eneseväärikus on mõnel teataval põhjusel kõikuma löönud. Püüdsin oma suurt ego vabandada ükskõik mille muuga, et talle mitte rääkida seda, et tegelikult pärinen ma väga rikkast perest ja kuni 15-aastaseks saamiseni oli mul olemas kõik, mida vajasin ning ei pea just geenius olema, et teada kui ära hellitatud ma olin, kuid puberteet lõi pähe ning peale seda teadsin, et ei vaja oma närvihaigeid vanemaid, kes tegelikult minust nagunii lugu ei pidanud. Olin oma nõmeda ja veelgi närvilisema lapsehoidja kasvatada, kes ei teadnud ilmselt mida sõna „perekond“ tähendabki, sest ta oli kõige kibestunum vanamutt, keda ma üldse tol ajal tundsin ning kelle ainukeseks soovik oli teleka ees istuda ja oma seebikaid vaadates nutta löristada.

Kuni 15-aastaseks saamiseni ma talusin ja kannatasin oma mitte püüdlikku lapsehoidjat ning oma hoolimatuid vanemaid, kes ei tundnud vajadust isegi nädalavahetusel kodus püsida, et tegeleda oma probleemse poja kasvatamisega. Alatasa olid nad kuskil väljas lõbutsemas, käisid reisimas ilma minuta või nagu ma viimastel kodus veedetud aastatel teada sain, siis käis kumbki oma armukese juures lulli löömas. Nüüdseks on nad ilmselt juba lahutanud, pole aimugi, kuid tean kindlalt seda, et viimane inimene, keda nad taga igatsevad, olen mina. Tundes oma isa ja ema, oleksid nad soovist mind tagasi saada kõigeks valmis olnud. Palganud detektiivi või kelle iganes mind otsima, kuid kahtlen, et nad seda teinud on, sest nüüd on sellest möödas juba viis aastat ja mitte ükski detektiiv ei ole minu vastu suuremat huvi üles näidanud. Tegelikult ei ole üldse mitte keegi, peale politseinikute minu vastu sellelaadset huvi üles näidanud. Seega võin teha järeldused, et nad kas on palganud kehvad detektiivid või pole seda tegema vaevunudki. Vanemaid tundes ja teades olen sügaval oma hinges mõlemad varjandid kaalukausile asetanud ja kahjuks ütleb sisetunne, et teine varjant on esimese kõvasti üle kaalunud.

Tundsin mingit imelikku häirivat tühjust oma „perekonnale“ mõeldes ning suurt valu Bellile mõeldes. Nägin teda viimati eile, enne kui ta nii isekalt maha jätsin, kuid ometi hävitab mind seestpoolt nii meeletu valu nagu oleksin temast eemal olnud juba terve igaviku. Pean õppima seda tunnet alla suruma, sest teen seda kõike tema heaolu nimel. Ma ei saa tema elu sellisel viisil ohtu seda ainult sellepärast, et teda armastan. Parem on tema ellu mitte enam naaseda ja lasta tal minna, et ta saaks elada elu, mida ta on väärt. Kardan, et olengi lasknud asjadel liiga kaugele minna. Oleksin pidanud selle juba eos lõpetama. Kuid olin liiga nõrk. Õnneks olen mina nüüdseks juba teises linna otsas ning proovin teha kõik selleks, et ta ei peaks mind enam kunagi nägema. Teen seda kõike ainult sinu heaolu nimel, Bell!

„Kas sa ei arva, et nii hajameelselt sellisel tänaval jõlkuda on ohtlik?“äratas kellegi tundmatu hääl mind mõtteist ning kui pöördusin vaatama, et hääle omanik tuvastada, sain oma elu kõige suurima üllatuse osaliseks.

„Sina!“

Tagasi üles Go down
Ananass
Kojamees
Ananass


Female Postituste arv : 36

Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime3/2/2013, 00:35

Täitsa nunnu... Sest minu nimi on Annabell Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Annabell & Baxter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annabell & Baxter   Annabell & Baxter Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Annabell & Baxter
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: