MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Valik

Go down 
4 posters
AutorTeade
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 01:00

Okei, vahepeal on tegelikult tunne nagu siin oleks miskit puudu, aga mina ei tea justnimelt mis puudu on, äkki keegi ütleks Very Happy Vabandan kohe ette ära kirjavigade eest Very Happy

Valik



Õuel valitseb vaikus, vaatlen enda ees laiuvat teed ning leian, et selle ääres ei kasva ühtegi puud ega põõsast, taevas on helesinine ning oleks võinud arvata, et on keskpäev, kuigi kuskil pole näha kollast päikest. Väsimata kõndisin paar tundi, kuni tee hakkas kolmeks hargnema. Vasakpoolne tee oli täis pragusid, mis hõõgusid punakalt ning sealt eraldus kuumust. Parempoolne oli justkui Jumala enda loodud ning koosnes pilvedest ja keskmine oli aga täiesti tavaline asfalttee.

Miks ma siin olen? Mõtlesin omaette ja istusin teele maha, et veidi mõelda. Vaatasin oma ketse- kulunud, kuigi täitsa uued. Tahaks praegu oma rulaga sõita, kuid ei- seda pole kuskil.

„Tere!“ kuulsin keelegi häält enda selja tagant. Hääle omanikuks osutus pealtnäha samasugune rulapoiss nagu minagi: augulised ketsid ja -teksad ning lohvakas T-särk

Vahtisin talle otsa nagu üheksandat maailmaimet, kuni sain vastatud:“ Tere! Ega sina ei tea, mis koht see on?“ .

„Ma ei tea, aga ma arvan,et me oleme nagu surnud...või miskit! Olen üritanud tagasi minna, kuid alati jõudsin siiasamasse välja.“ kehitas ta õlgu.

„Ehk me peame valima oma teed? Vasakpoolne tee viib vist põrgusse...“

„...ja parempoolne paradiisi,“ lõpetas poiss minu lause.

„Kuhu viib siis keskmine?“

„ Mina ei tea. Kuhu sina lähed?“

Tundisn tuult sasimas enda juukseid:„Üksinda oleks vist igav kuskile minna, ma tulen sinuga kaasa!“ kuulutasin oma soovi välja.

„Ei usu, et sina tahaksid sinna minna.“ naeratas noormees mulle, nägin üht pisarat langemas tema näolt.

Kiikasin peaga kuuma tee poole:“ Lähed sa sinna?“

Ta noogutas mulle vastuseks.

„Miks?“

Poiss vaatas igatsevalt paradiisi poole:“ Sest ma olen selle ära teeninud,“ ning hakkaski ta astuma oma rajale.

Ootasin kuni noormees kadus horisondi taha ning istusin uuesti maha, et langetada oma otsus. Otse või paremale? Või siiski vasakule? Silmitsesin hoolikalt oma variante. Hõõguv asfalt, tuhapõllud ja äike. Pilvis taevas, tuul ja üksik tamm seismas tee ääres või hoopis inglid, taevas, pilved ja rahulik elu, tähendab elujärgne aeg.

Vaatamata kogu oma armastusele tule vastu ja kogu oma ihale inglite ees valisin ma keskmise, täiesti tavalise tee. Heitsin oma nahktagi õlale ning hakkasingi astuma hüpleval sammu ja vilistades mööda teed.

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 09:59

Minjah, jätsin lugemise pooleli, sest ma a r m a s t a n nuriseda. Esiteks lauses see rula poiss, see sõna ei käi kokku. Mulle üldse ei meeldi need kriipsud (-) sa topid neid liiga palju.

... Hääle omanikuks osutus pealtnäha samasugune rulapoiss nagu minagi: <- asja ei tohiks olla, riided see on veidi imelik, mulle vähemalt tundub selles lauses nii. Ta kandis samasuguseid riideid... see oleks vb veidi parem.

Pilvine taevas, mitte pilvis taevas.


Sorry, aga ma lihtsalt pidin...

Muidu täitsa okei, nagu näha, oled endiselt inglitesse armunud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 10:02

Ma olen endiselt armunud põrgu ja taeva värkki ja mulle tõesti meeldib neid kriipse igale poole toppida Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 12:52

Alguses oli aegadega väike segadus: kasutasid kõigepealt olevikku, aga hüppasid siis mineviku peale üle.
Aga ma ei tea, miks Mezilane lugemise pooleli jättis, mulle tundus see küll üpris hea :) Võib-olla pani kahtlema see, et kõigil lastakse ise valida, kuhu nad lähevad, ja et poiss tõesti vabatahtlikult põrgusse läks Very Happy Lugu aga iseenesest päris meeldis, nii et lõppkokkuvõttes +1 sulle Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 12:54

Mulle meeldis :)
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime20/5/2012, 16:06

Tänan, te tõstsite minu tuju peale selle kui Mezilane ütles, et ta jättis lugemise pooleli Sad

Aegadega on jah mingi, märkasin täna hommikul seda scratch

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valik   Valik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Valik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Valik
» "Vale valik"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: