MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Miniatuur: Meine Stadt am Morgen

Go down 
3 posters
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Empty
PostitaminePealkiri: Miniatuur: Meine Stadt am Morgen   Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Icon_minitime11/5/2012, 19:39

Meine erste Geschichte auf Deutsch. Kuigi ma kirjutasin selle jutu saksa keele tunni jaoks, oli mul võimalik pealkirja vabalt tõlgendada ning nii need read sündisidki. Ma loodan, et ei ole ¾anrit määrates eksinud, sest lühijutu jaoks on see liiga lühike, aga novelliks seda ka nimetada ei saa Laughing
**
Meine Stadt am Morgen

Es ist früh am Morgen. Ich fühle, dass die Stadt gestorben ist, aber du wanderst an meiner Seite und atmest noch. Alle Straßen sind leer, die Fenster sind geschlossen und man kann keine Menschen sehen. In der Nacht sind alle Katzen grau und am Morgen alle Häuser auch. Wir spazieren zusammen und sprechen kein Wort, weil wir die schlafende Stadt nicht stören wollen. Vorher war die Stadt so mystisch und die Schatten an der Wänden haben mit dem Laternenlicht gespielt, aber jetzt ist alles dunkel. Schlafen die Leute noch? Ich weiß nicht, wie viel Uhr es ist, aber ich hoffe, dass die Sonne schon aufgeht. Du schaust mich an und lächelst. „Du bist so schön,“ sagst du endlich und ich werde glücklich wie ein Kind. „Das stimmt nicht,“ antworte ich. „Meine Stadt am Morgen ist tausendmal schöner als ich.“


Viimati muutis seda Prince Kirameki (13/5/2012, 22:28). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : sind sind)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miniatuur: Meine Stadt am Morgen   Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Icon_minitime11/5/2012, 22:33

*teeb näo, et saab aru*
Tegelikult päris paljud sõnad on tuttavad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miniatuur: Meine Stadt am Morgen   Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Icon_minitime12/5/2012, 13:18

Teeb näo, et kohe mitte midagi ei saanud aru. Laughing

Tegelt ma ei oska seda lugedagiii! Proovisin, aga jahm ma pole saksa keelt õppinud, aga mulle meeldiks see jutt räigelt kui keegi selle mulle ette loek ja isegi siis meeldiks kui ma mitte essugi aru ei saa, sest mulle meeldib kuulata kui inimesed saksa keelt räägivad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miniatuur: Meine Stadt am Morgen   Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Icon_minitime29/7/2012, 23:06

Ach, est ist die schönsten Geschichte ich gelesen habe! (Auf Deutsch, jedenfalls.)

Kas sa kirjutasid selle alguses eesti keeles ja tõlkisid või kohe saksa keeles? "Sprechen kein Wort" tundub natuke naljakas, aga minu saksa keel piirdub "Hottentotteniga", nii et ma ei saa täiesti kindel ka olla. Very Happy

*kerib üles ja loeb jutukese veel kord kõval häälel ette*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miniatuur: Meine Stadt am Morgen   Miniatuur: Meine Stadt am Morgen Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Miniatuur: Meine Stadt am Morgen
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: